Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tak už len traja mušketieri, okresy. Východ - Medzilaborce; Stred - Žarnovica; Západ - Púchov.

https://www.dnes24.sk/korona-mapa-na...ituacii-356080
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Pozrite sa na oblohu..
Hned teraz...co vidite ???
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
hvizdy
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

U nas bol metoericky roj, alebo ký ďas
Na celej nočnej oblohe...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Starlink Elona Muska?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
U nas bol metoericky roj, alebo ký ďas
Na celej nočnej oblohe...
Ide o toto.
https://tech.sme.sk/c/22384712/v-tyc...e.html?ref=tit
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
bjuty smis
U nas bol metoericky roj, alebo ký ďas
Na celej nočnej oblohe...
Ide o toto.
https://tech.sme.sk/c/22384712/v-tyc...e.html?ref=tit
Práve včera ale išli po oblohe aj Starlink.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako dôchodca, mám radosť z toho že sa toľko prostriedkov venuje na karanténu v segregovaných osadách, však budú v budúcnosti prínosom (pri poberaní dávok), naproti tomu sa vykalkujuje aké to bude drahé otestovať všetkých dôchodcov v penziónoch (darmožráči však už len na dôchodok čakajú a už nebudú prínosom pri budovaní svetlých zajtrajškov)
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

No s tých popisov to bol starlink..toho bola plna obloha
Ako keby sa hviezdy rozkotulali...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Furt sa nedalo veľa testovať a zrazu cez 3 200 testov ... lebo osadníci ... jasné, že pozitívnych bude až do het ... nechať ich nech si budujú kolektívnu imunutu pod prísnym dohľadom ... zavrieť ich na mesiac a žiadne testovanie ... v tomto rozsahu je to už zbytočné a izolavať ich na pozitívnych a negatívnych je tiež nemožné ... len tých, ktorí to nebudú zvládať zobrať do nemocnice
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

... ale však treba skákať podľa aktivistov
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pred par dnami "pozovali" zdravotníci pred bojnickou nemocnicou v plynovych maskach, ze ine ochranné pomôcky nemaju.
A uz je korona aj v bojnickej nemocnici, vcera 8 zdravotnikov, 3 pacienti. Kolko ich bude dnes? Samozrejme, na otestovanie vsetkych zase nie sú testy..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chraneny druh mal vzdy vyhody....
Ja som si zistovala..dva tydny nazad..kde sa dame za svoju keš otestovat..ked by....ze sa tu nebudeme zmietat v horuckach...aby sme boli kandidati...
Vzdy si spomeniem..aj som tu nie raz pisala....ja som decko na zltacku dala za svoju keš...zaockovat.....opalenych v osadach zadara...a boli to tri vakciny...kazda po 1100.-sk....a za podanie 100korun.....bola na zš a cigoš vedla v triede doniesol
Ale priznam...ze mna dal zaštepit štat....ked nas mali po rokoch preockovat...ze uz netreba
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol,ty sa venuješ polnohospodárstvu, na toto čo hovoríš ? na naších najsociálnejších....

https://www.aktuality.sk/clanok/7829...-milionov-eur/

naozaj to bolo za predchádzajúcej vlády až tak strašné ?
No ja viem len že som vypracoval 4 projekty bez akejkoľvek pomoci, jeden schválený do 19000 vyčerpaný(refundácia 6000). druhý schválený projekt 42000 refundácia mala byť 21000. vďaka mojim milovaným teroristom a udavačom z ulice nevyčerpaný, a 2 zrejme na základe toho neschválené. Ale za takých podmienok(nesplniteľných) som povedal že nech si ich strčia aj s úniou za kruhový sval. ALE TENTO TAM NEBOL U MATEČNEJ. Je to svinstvo. Mám taký dojem že v predchádzajúcom programovacom období toto je 2017-2021
To boli pre nich asi male sumy , to by bolo okate..
Ine je 20 % zo 40 000 a 20 % zo 4 000 000...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Hovorí sa tu o chránenom, druhu, o osadníkoch a mnohé iné pomenovania sa tu nájdu.

Ja osobne som v prvom rade veľmi vďačná, že som sa narodila tak, ako som sa narodila. A nie do osady. Že od malička viem, čo je tečúca voda, splachovací záchod, že sa ruky umývajú, že sa stará o deti, o slabších.... Že treba pracovať, že to prináša aj isté uspokojenie.
A som šťastná, že mám prostriedky na to, postarať sa o seba. O rodičov. A zatiaľ to aj dokážem.
Že ako krajina nájdeme aj prostriedky na to, aby sme v krajnej núdzi pomohli tým, čo to nezvládajú.

A nerobím to iba preto, lebo očakávam, že aj mne z toho niečo kvapne. Skôr preto, lebo som tak bola naučená. A fakt som rada, že je to tak
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chraneny druh je bez navykov...iba jeden maju vyžrat system...otrcas paprce a nic do systemu nedat......ano čest vynimkam...
A ak nieco ....dat ciganske plače....histericky vrieskat.....a hlavne vsetko natacat na mobil....na ten je...aj na jeho sluzby...
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stačí si porovnať situáciu spred 89 a stavom v súčasnosti. A potom sa vyjadrovať k chránenému druhu.
Skôr by malo ísť o otázku, kto sa pod to podpísal a komu táto situácia vyhovuje.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale rátalo sa mi, že ani organizované akcie, ktoré by sa dali pokladať za obyčajné získavanie voličských hlasov, mu nepriniesli kýžený úspech vo voľbách.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
Hovorí sa tu o chránenom, druhu, o osadníkoch a mnohé iné pomenovania sa tu nájdu.

Ja osobne som v prvom rade veľmi vďačná, že som sa narodila tak, ako som sa narodila. A nie do osady. Že od malička viem, čo je tečúca voda, splachovací záchod, že sa ruky umývajú, že sa stará o deti, o slabších.... Že treba pracovať, že to prináša aj isté uspokojenie.
A som šťastná, že mám prostriedky na to, postarať sa o seba. O rodičov. A zatiaľ to aj dokážem.
Že ako krajina nájdeme aj prostriedky na to, aby sme v krajnej núdzi pomohli tým, čo to nezvládajú.

A nerobím to iba preto, lebo očakávam, že aj mne z toho niečo kvapne. Skôr preto, lebo som tak bola naučená. A fakt som rada, že je to tak
Dáša ty si tá šťastnejšia, ja som do 15 nepoznal kúpeľňu, ale len pozinkovanú vaňu, voda - studňa, záchod suchý v zime v lete, ale som prišiel na vynález na dosku pripevniť vtedy úzko profilový tovar pásy z polystyrénu čo ostal z nástenky. Lenže sme museli chcieť šetriť, nie ako u nich v ich mentalite "dnes hojno zajtra h...o"
doplním ak školák som na jar prišiel domov, na stole papier kopeme kukuricu, repu tam a tam, najedz sa a prídi, v lete ako 14 ročný sám do družstva že chcem brigádu (žiadne že mamička mi robila hovorcu ako dnes)
Naposledy upravil pavol54 : 18.04.20 at 13:09
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať