Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
anderkova3
kukučka
Nechcelo sa mi rozpisovať...zem si oddýchne...už je to vidno...aj teraz hviezdičky...a ten vzduch!
Veď to = ten vzduch! ! !

Včera sme boli (trošku zdiaľky) pozrieť na pieskovú dunu a po návrate ma prebytok toho nebezpečného plynu - kyslíka tak švacol o sedačku .... . 2 hodiny svet nevedel o mne.
U nás sú partie idiotov, ktoré odstavia staré kombíky v strede družstevného na hrebeni /najvyšší bod/, otvoria všetkých 5 dverí a hudba naplno. Detiská tam jačiaci pobehujú /tipujem min. na ADHD/ a zábava graduje. Čistý imbecilizmus, určite značky BL, lebo tunajší by to nedokázali, aj keby chceli. Takí "bnutý" sa už museli narodiť.
Minule ti nevadil ani rev (burácanie) motora tvojej štvorkolky a zrazu si tak citlivý?
Aká super zmena.
Doslova obdivuhodná zmena.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Médiá sa záhadne nezaujímajú o čistky vo vedení NDS, hlavne, prečo tam nový riaditeľ zotrval iba 1 deň.
No, Sme rodina sa už chopí príležitostí.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Včera k nám prileteli prvé dve lastovičky. Jeden párik.
Kedy asi priletia ostatné? A priletia vôbec?
Mali sme ich tu päť párov (v piatich hniezdach). Jasné že mali aj kopu mladých a aj tie by mali priletieť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Včera bolo strašne málo zákaznikov s ohľadom na to,že je 2 dni zatvorené......
Večer išlo do odpisu minimálne za 2 palety chleba,pečiva,koláčov.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jar88
Včera k nám prileteli prvé dve lastovičky. Jeden párik.
Kedy asi priletia ostatné? A priletia vôbec?
Mali sme ich tu päť párov (v piatich hniezdach). Jasné že mali aj kopu mladých a aj tie by mali priletieť.
Lastovičky alebo belorítky?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
Vedel by tu niekto odhadnúť, koľko asi tak bude stáť jedno rúško v termíne od 26.4. do 1.5.2020?
Alebo jedno balenie 50 ks?
upresni miesto ex works
Ak sa dá, tak by som prosil cenu
EXW - Bratislava
EXW - Trnava
EXW - Žilina
EXW - Nitra
Tam sú sklady alebo výrobcovia?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Včera bolo strašne málo zákaznikov s ohľadom na to,že je 2 dni zatvorené......
Večer išlo do odpisu minimálne za 2 palety chleba,pečiva,koláčov.....
Včera doobeda som išiel autom okolo 3 hypermarketov. Parkoviská takmer úplne prázdne aj u nás.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Včera bolo strašne málo zákaznikov s ohľadom na to,že je 2 dni zatvorené......
Večer išlo do odpisu minimálne za 2 palety chleba,pečiva,koláčov.....
čo to je, v Kanade vyliali pre nezáujem do kanlizácie 45 000 (nejakých objemových jednotiek) asi litrov čerstvého mlieka kravu treba vydojiť 2 x denne alebo utratiť. Inak sme sa zhodli že obchody si svoj veľkonočný boom užili asi pred troma týždňami. Som v rozpakoch akú hodnotu má užitočné (za zverejnenie, alebo za obsah správy)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
kopretinka
Včera bolo strašne málo zákaznikov s ohľadom na to,že je 2 dni zatvorené......
Večer išlo do odpisu minimálne za 2 palety chleba,pečiva,koláčov.....
čo to je, v Kanade vyliali pre nezáujem do kanlizácie 45 000 (nejakých objemových jednotiek) asi litrov čerstvého mlieka kravu treba vydojiť 2 x denne alebo utratiť. Inak sme sa zhodli že obchody si svoj veľkonočný boom užili asi pred troma týždňami. Som v rozpakoch akú hodnotu má užitočné (za zverejnenie, alebo za obsah správy)

Okamih je okamih, krátka doba, mihnutie a to sa nikdy neopakuje. Ani rozliate mlieko, či smotanu nie je možné s neho zlízať. No vždy si to niekto zlizne. Len kravy, jalovice, teliatká, býci, voly, či každý kto ich volí?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Médiá sa záhadne nezaujímajú o čistky vo vedení NDS, hlavne, prečo tam nový riaditeľ zotrval iba 1 deň.
No, Sme rodina sa už chopí príležitostí.
tak na pol huby, vraj bol zaplaetený v nejakej predošlej kauze. vidina časti 10 melónového koláča nie je na zahodenie koná divy aj v médiách
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ani by ma nenapadlo ist v sobotu na nakup...a nie este vcera.....bola som v utorok...a az vo stvrtok...co bude bude...co nebude nebude.....isto neumreme....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U mňa najbližšie asi len streda - štvrtok - kým sa všetko do báchorov nenatlačí - inak nemá význam liezť do obchodu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Ani by ma nenapadlo ist v sobotu na nakup...a nie este vcera.....bola som v utorok...a az vo stvrtok...co bude bude...co nebude nebude.....isto neumreme....
Ja som bola v robote.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
lujza.j
Ani by ma nenapadlo ist v sobotu na nakup...a nie este vcera.....bola som v utorok...a az vo stvrtok...co bude bude...co nebude nebude.....isto neumreme....
Ja som bola v robote.....
ti poviem mám dosť toho náhubku za pol hodinu, vôbec sa vám čudujem tej výdrži celý deň a ešte nejaký protivný zákazník nech sa natrafí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ved ja som nepisala,ze si bola nakupit...to mi doslo,ze si radila-pracovala...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Médiá sa záhadne nezaujímajú o čistky vo vedení NDS, hlavne, prečo tam nový riaditeľ zotrval iba 1 deň.
No, Sme rodina sa už chopí príležitostí.
tak na pol huby, vraj bol zaplaetený v nejakej predošlej kauze. vidina časti 10 melónového koláča nie je na zahodenie koná divy aj v médiách
Údajne bol zapletený v cca 23 mil. kšefte na vodárňach. Ak budem vedieť viac, napíšem.
1 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Je to otras,maaam ho nna sebe 5,10 do 14,45 minim.,akurat cez ptrestavksu ked jem,tak dowliu.
Prave sa mi doodtbsl monil
Dodrbcal mobiilk
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vidím, čítam....ale dešifroval som to
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Médiá sa záhadne nezaujímajú o čistky vo vedení NDS, hlavne, prečo tam nový riaditeľ zotrval iba 1 deň.
No, Sme rodina sa už chopí príležitostí.
tak na pol huby, vraj bol zaplaetený v nejakej predošlej kauze. vidina časti 10 melónového koláča nie je na zahodenie koná divy aj v médiách
Údajne bol zapletený v cca 23 mil. kšefte na vodárňach. Ak budem vedieť viac, napíšem.
...a nielen tam....
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ako si predstavujete NWO?

https://openiazoch.zoznam.sk/cl/2030...o-koronaviruse

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať