Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ako si tak všímam, tu na porade sa každý normálny chlap sem tam dostane podľa niekoho na dno...
Populárni sú iba skalní "řitopichy".
Ale však tak to má byť. :-))
Jeden starší kolega mi vždy hovorí, že: "v prvom rade čítaj, KTO reaguje, a niekedy potom už ani netreba čítať ďalej."
Keby len na Porade...reál je dôležitý a nie nejaké fórum.

Šak aj Mihál je tu jak populárny...dáš o ňom zmienku a hneď fasuješ nesúhlasné hodnotenia a aj príspevky.
...a ako sledujem tie statusy na booku Fasov, poniektorí by sa mu vopchali aj do tej rite...

Veď aj tu je to tak...že " najprv sa pozrie, KTO píše a potom sa už ani nečíta, ale len reaguje."
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="marjankaj"][QUOTE="Mila123"][QUOTE="marjankaj"]
Mila123
marjankaj
Minister zdravotníctva Marek Krajčí oznámil, že na Slovensku pribudli ďalšie štyri úmrtia. Jedným z nich bol 89-ročný pacient hospitalizovaný vo Fakultnej nemocnici v Trnave. „V prípade ďalších troch úmrtí ide o pacientov z DSS v Pezinku. Dvaja zomreli dnes ráno na obojstranný zápal pľúc. Jeden prípad je staršieho dáta z 5. apríl v DSS. Po pitve sa potvrdil koronavírus,“ uviedol Krajčí.

Z toho vyplýva, že keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť.
.....
No ak sa naučíš čítať, tak tamm kritizoval vládu, čo ste si zvolili. Určite nie toho mrtveho.


kde tam máme vidieť kritiku vlády ?

"keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť"


koho mohli skoršou pitvou zachrániť ??
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Ako si tak všímam, tu na porade sa každý normálny chlap sem tam dostane podľa niekoho na dno...
Populárni sú iba skalní "řitopichy".
Ale však tak to má byť. :-))
Jeden starší kolega mi vždy hovorí, že: "v prvom rade čítaj, KTO reaguje, a niekedy potom už ani netreba čítať ďalej."
Keby len na Porade...reál je dôležitý a nie nejaké fórum.

Šak aj Mihál je tu jak populárny...dáš o ňom zmienku a hneď fasuješ nesúhlasné hodnotenia a aj príspevky.
...a ako sledujem tie statusy na booku Fasov, poniektorí by sa mu vopchali aj do tej rite...

Veď aj tu je to tak...že " najprv sa pozrie, KTO píše a potom sa už ani nečíta, ale len reaguje."
V reále si môžeš vybrať, s kým sa budeš baviť a s kým nie. Ale ak na odbornom fóre položíš otázku, tak nemusíš okamžite zistiť kto sedí za klávesnicou... Zistíš to až po dlhšom skúmaní reakcií daného užívateľa. Ak si na fóre viac rokov, je to výhoda, lebo všetkých "mazákov" už dôkladne poznáš.
0 2
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

marjankaj
Z toho vyplýva, že keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť.
Fantázia. Tak sa daj pitvať čo najskôr.
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bodliak
marjankaj
Z toho vyplýva, že keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť.
Fantázia. Tak sa daj pitvať čo najskôr.
Fujtajbl...TY neskutočné hovado, sviňa, strašná skurvená kurwa !!!
Ty si schopný reagovať na príspevok, ktorý pojednáva o smrti dcéry marjankaj ???
Niečo neskutočné...

Kde sú teraz tí moralisti, ktorí sa pri inej príležitosti vyroja a drbú tie svoje pokrytecké myšlienkove pochody.
Ešte ani len najsviatok kresťanov neskončil a už hrešia...na Vianoce to nespraví ani kárička oštičiek, ani 100 Očenášov a Zdravasov...
-------------------------------
Miluš píše

"...doteraz som bola presvedčená, že si inteligentný, ale v mojich očiach si sa prepadol na dno ..."
Ja pevne verím, že u nej išlo o momentálne pohoršenie, ktoré ju po poriadnom premyslení aj prejde.

Lenže u teba je to niečo iné.
Ty nie si ani inteligentný, ani presvedčivý...si len prachsprostý hajzel.
Dúfam, že ti už niekto rozbil za tie tvoje hlody ksicht...a keď nie, tak dúfam, že to bude čím skôr...s pobytom aspoň 3-4 týždne na traumačke.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bodliak
marjankaj
Z toho vyplýva, že keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť.
Fantázia. Tak sa daj pitvať čo najskôr.
Fujtajbl...TY neskutočné hovado, sviňa, strašná skurvená kurwa !!!
Ty si schopný reagovať na príspevok, ktorý pojednáva o smrti dcéry marjankaj ???
Niečo neskutočné...

Kde sú teraz tí moralisti, ktorí sa pri inej príležitosti vyroja a drbú tie svoje pokrytecké myšlienkove pochody.
Ešte ani len najsviatok kresťanov neskončil a už hrešia...na Vianoce to nespraví ani kárička oštičiek, ani 100 Očenášov a Zdravasov...
-------------------------------
Miluš píše

"...doteraz som bola presvedčená, že si inteligentný, ale v mojich očiach si sa prepadol na dno ..."
Ja pevne verím, že u nej išlo o momentálne pohoršenie, ktoré ju po poriadnom premyslení aj prejde.

Lenže u teba je to niečo iné.
Ty nie si ani inteligentný, ani presvedčivý...si len prachsprostý hajzel.
Dúfam, že ti už niekto rozbil za tie tvoje hlody ksicht...a keď nie, tak dúfam, že to bude čím skôr...s pobytom aspoň 3-4 týždne na traumačke.

ked sa ukludníš, ukáž nám, kde to robí ...:



Dnes 20:49
bodliak

"marjankaj
Z toho vyplýva, že keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť."

Fantázia. Tak sa daj pitvať čo najskôr.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

reaguje na tú jeho trapnosť zo zosnulým na koronavírus....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis

ked sa ukludníš, ukáž nám, kde to robí ...:
Ja som kľudný až do het, mňa len tak niečo nerozhádže...a ver, že mám za sebou teda dosť.

Nemá význam, svoje som povedal.
Mal som síce napísanú odpoveď, no rozhodol som sa nereagovať.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Korona: Verejná prosba – ľuďom, médiám a vláde
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Korona: Verejná prosba – ľuďom, médiám a vláde
Začiatok jeho videa začína reklamou na jeho stránky...
Potom sa Buki zmieňuje o vysokom tlaku a jeho znížení...
Dlhšie som nevydržal...tlak mám skôr nižší, ale okamžite mi šiel hore ...a hodinu drísty teda nemienim počúvať.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keby Bukovský nebol až taký metrosexuál a nepredvázal sa v tých videách, tak tie videá by mohli mať každé po 10-15 minút. Aj kvôli tomu, že majú okolo 45 min. ich nepozerám. Síce sa už dlhšie chystám, ale je to na mňa moc...
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandy ak sa ti podari zahod to co ti na nom vadi...je taky aky je iny nebude.....alebo najdi si chvilku...ze mas na neho naladu....aspon ja to tak....
Ludia neradi pocuvaju pravdu...on nema problem ju dat....
Naposledy upravil lujza.j : 16.04.20 at 11:05
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja ho celkom uznávam ale mal by ich robiť kratšie, ale tam by sa zas nemohol predvádzať. Naposledy som pozeral o očiste pečene, ale názov to malo iný. On sa dobre počúva, ale musíš mať na to fakt čas.
V podstate mi vadí iba tá dĺžka videa.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Ja ho celkom uznávam ale mal by ich robiť kratšie, ale tam by sa zas nemohol predvádzať.
Možno sa chystá na premiérske kreslo.
Naposledy upravil marjankaj : 16.04.20 at 11:10
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Nandrolon
Ja ho celkom uznávam ale mal by ich robiť kratšie, ale tam by sa zas nemohol predvádzať. Naposledy som pozeral o očiste pečene, ale názov to malo iný. On sa dobre počúva, ale musíš mať na to fakt čas.
V podstate mi vadí iba tá dĺžka videa.
Možno sa chystá na premiérske kreslo.
Mal by byť minister zdravotníctva. Presadil by externú karanténu, teda by nás uviazal na horskú lúku s čerstvou trávou a boli by sme zdraví :-))))))))))))))))))
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
korela
Korona: Verejná prosba – ľuďom, médiám a vláde
Začiatok jeho videa začína reklamou na jeho stránky...
Potom sa Buki zmieňuje o vysokom tlaku a jeho znížení...
Dlhšie som nevydržal...tlak mám skôr nižší, ale okamžite mi šiel hore ...a hodinu drísty teda nemienim počúvať.
Oné..... dnes na Narkóze zase bol - telefonicky - a už sa nemieša len do stravy, ale aj do psychológie a ďalších vedných odborov.
Trdlo je to a pre mňa šarlatán. Vlastný názor nemá, len prečíta a opakuje napísané inými.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá - správy - severovýcho SK - mladíci si šli na opekačku - zachraňovať ich museli.
A) zachrániť, ošetriť!
B) Udeliť pokutu - väčšia skupina - opatrenia sú im na smiech.
Nemocnica MI - rádiologické oddelenie 4 osoby nakazené. Šup do karantény. Ale mali by začať zisťovať, KTO v inkriminovanej dobe bol na vyšetrení na tom oddelení a ihneď by m,ali vyraziť, či tí vyšetrovaní tiežneboli nakazení, resp. neboli nosičmi nákazy.
Tu sa prejavuje nedôslednosť systému. Zistí sa nákaza, izoluje sa, ale sa už nepátra, odkiaľ sa to tam dostalo.

Teraz musia oddelenie vydenzifikovať, zavrieť na min. 5 dní. A potom prístroje znova nakalibrovať, lebo ak to budú tým postrekom striekať, elektronika je dosť citlivá na vlhkosť.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ďalší "konšpirátor" - Marat Safin
https://zive.aktuality.sk/clanok/146...to-nebezpecne/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
20 VECÍ, KTORÉ SME SA ZATIAĽ NAUČILI

1. Ľudia nerozumejú ničomu, keď tomu nechcú rozumieť. Ani očividné nie je očividné.
2. Európania majú kopu vzdelania, ale správajú sa tupo a odovzdane štátom.
3. Štáty pozostávajú z politikov a úradníkov, ktorí len odvádzajú činnosť kvôli peniazom a robia ruky na média. Sú absolútne neschopní a skorumpovaní.
4. WHO je zbytočná politická organizácia, ktorá len posluhuje čínskym geopolitickým záujmom.
5. Zdravotníci sú vzácnejší a hodnotnejší, ako herci, či futbalisti.
6. Väčšina našich politických debát pozostávala z problémov, ktoré si vymýšľali politici, aktivisti a médiá.
7. Ropa je bezcenná v spoločnosti, ktorá ju nespotrebuje.
8. Ekosystém sa regeneruje veľmi rýchlo bez ľudskej deštrukcie.
9. Mnoho ľudí dokáže pracovať z domu. Práca robotníkov sa nedá robiť od počítača a spoločnosť na nej závisí.
10. Štátne hranice dávajú zmysel.
11. Globálna potravinová závislosť nie je dobrý nápad.
12. Celebrity sú zbytočné. Herci sú zabávači a kult hercov a filmovej zábavy nebol na mieste.
13. Bar každý piatok nie je životná nevyhnutnosť.
14. Prestali sme poznať svojich najbližších a nesnažili sme sa o to.
15. Hygiena nie je taká ťažká.
16. Máme tikajúce sociálne bomby, ktoré sme ignorovali.
17. Banky a megakorporácie na nás pozerajú výlučne ako na zdroje a radi nás všetkých strčia pod kolesá, ak im to zachráni príjmy - s podporou politikov.
18. Média sú plné sprostostí.
19. Ľudia s plnou hubou o znižovaní populácie si podozrivo vážia vlastné životy.
20. Ľudský život má hodnotu a v samote nám chýbajú ľudia, ktorých berieme ako samozrejmých.
4 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Náááá - správy - severovýcho SK - mladíci si šli na opekačku - zachraňovať ich museli.
A) zachrániť, ošetriť!
B) Udeliť pokutu - väčšia skupina - opatrenia sú im na smiech.
Nemocnica MI - rádiologické oddelenie 4 osoby nakazené. Šup do karantény. Ale mali by začať zisťovať, KTO v inkriminovanej dobe bol na vyšetrení na tom oddelení a ihneď by m,ali vyraziť, či tí vyšetrovaní tiežneboli nakazení, resp. neboli nosičmi nákazy.
Tu sa prejavuje nedôslednosť systému. Zistí sa nákaza, izoluje sa, ale sa už nepátra, odkiaľ sa to tam dostalo.

Teraz musia oddelenie vydenzifikovať, zavrieť na min. 5 dní. A potom prístroje znova nakalibrovať, lebo ak to budú tým postrekom striekať, elektronika je dosť citlivá na vlhkosť.
kto to zaplatí? príklad. Ak mám auto spôsobím škodu platí poisťovňa ak nie som poistení ja.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať