Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
skontrolovať malých je niekedy drahšie ako prípadný osoh zo zistených omylov. Takže na veľkej svini je veľký krupón. je pravda že prípadný súčet výnosov z kontrol môže dosahovať miliony ale náklady na ich odhalenie môžu stáť desiatky milionov
Už som to tu písal. Treba zrušiť hotovosť a nikto nebude klamať pri príjmoch. Vo švédsku už málokto platí v hotovosti.
A štát bude mať prehľad koľko minieš toaletného papiera A teda aj koľko skonzumuješ.
Už iba vymyslieť ako kontrolovať koľkokrát si uprdneš. Metán je sviňa.
najmä u vegetariánov. a číňania to majú už vymakané aj cez otlačok prsta takže vedia aj kade chodíš
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
nikdy som nedal mínusku zbytočne...
okrem toho, som ti žiadnu nedal...

obkecávaj si to ako chceš, mne je to u prdele...
Si chronický klamár. Podobne, ako tvoj spolubojovník SS.
ty chronický idiot
na nikoho sa nepodobáš, si výnimočný
Aha, zabudol som, že ty vlastne nechceš kradnúť, ale kradneš preto, lebo kradnú aj tí hore.
Toto môže napísať len zlodej, chudák a bjuty smis.
Úvahy zlodejov ma nezaujímajú.
Takí ako ty budú kradnúť aj keby sme mali všetci svätožiare nad hlavou. Chybami druhých /tých hore/ zakrývaš svoje zlodejské úmysly.
Dokiaľ nevykapú takí ľudia, budeme oproti okolitým štátom stále a vždy pozadu.

prečo ma stále obviňuješ, že kradnem ?
alebo, že chcem kradnúť ?
alebo, že podporujem kradnutie ?

nečuduj sa potom, aký mám na teba názor...
tí tvoji miláčikovia ma teraz riadne nasrali o pomoci. poľnohospodárom a potravinárom aspoň bezúročným alebo nízko úročeným úverom, ani toľko ako pol prda vegetariána. Nejakí obchodníci čo zo vzduchu vyrobia peniaze, alebo zbytoční výrobcovia spotrebného tovaru nekaždodennej základnej potreby sú podporení úverom bezúročne do 10 000 na 18 mesiacov
alebo od 10 000 do 1.mil s nízkym úrokom ale tovar ktorí si objednali neberú vraj nie je pre koho. ale úver dostanú. Keby som bol kopecky tak by som ich presne pomenoval že krávy nebeské.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

A potom ešte ten, čo sa s horalkou v parlamente váľal..
A bisťu... na tých som ZABUDOL
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Že jaký zlatý....

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...itm_position=5
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.

marjankaj
No ja keď si kupujem papriku, tak ten bloček nepotrebujem. A potom nezistíš, že vedľa je o 5 centov lacnejšia. Na podkúrenie krbu je to aj tak málo. A bločkovú lotériu rád prenechám pre iných, ktorí majú viac času na registráciu. Lotéria je len pre blbcov, ktorí veria, že vyhrajú. Ale samozrejme si ten bloček môžem vypýtať, ale nemusím. Na rozdiel od predávajúceho. Mal by si, on to môže potom dať inému a ten použije napr. na odpisy.
A pokiaľ ide o "spravodlivosť" tak to je veľmi neurčitý pojem. Naviac sa často mení podľa toho, kto je pri moci. Zmeniť zákony je jednoduché. Nie je - veď len ich vymyslieť tak, aby sa v tom ani divá sviňa nevyznala - to chce námahu. Keby spravodlivosť bola jednoznačná, tak by sme nepotrebovali ministerstvo spravodlivosti ani súdy. V kostoloch majú jednu spravodlivosť a v mešitách zase inú Si si istý?
Naposledy upravil misoft : 20.04.20 at 17:46
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak on to platiť nebude! A Lesy, papierne, tlačiarne zarobia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Šak on to platiť nebude! A Lesy, papierne, tlačiarne zarobia.
Ty o čom teraz točíš ???
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

O tomto:
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...itm_position=5

"Premiér zároveň na tlačovej konferencii pred parlamentom novinárom vysvetlil, že zámer distribúcie vládnych novín je plnením predvolebného sľubu.

"Ide nám o to, aby sme splnili to, čo sme sľúbili pred voľbami, že budeme otvorene vládnuť a zabezpečíme, aby do každej domácnosti chodili vládne noviny, kde bude odpočet, čo sa podarilo na ministerstvách dosiahnuť,"povedal Matovič s tým, že chce urobiť všetko pre to, aby to nebola propaganda, ale aby šlo o informovanie."
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
O tomto:
Lenže ja som dal link s poukázaním na to jeho vyplakávanie...že mu smeráci ukázali chrbát a vysrali sa na jeho kydy.
Ale keď Bláznovič si urobil z parlamentu cirkus, tak to bolo v poriadku.

Ale keď už spomínaš noviny ?
To akože on bude vydávať...on bude inkasovať ? Prax by už na to mal...
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
misoft
O tomto:
Lenže ja som dal link s poukázaním na to jeho vyplakávanie...že mu smeráci ukázali chrbát a vysrali sa na jeho kydy.
Ale keď Bláznovič si urobil z parlamentu cirkus, tak to bolo v poriadku.

Ale keď už spomínaš noviny ?
To akože on bude vydávať...on bude inkasovať ? Prax by už na to mal...
Cirkus si z parlamentu urobili smeráci.
A naviac, nemal som pocit, že by sa Matovičovi pri pohľade na chrbáty a stiahnuté chvosty spráskaných smerákov tlačili do očí slzičky.
Skôr naopak. Riadne si to vychutnal. Nabudúce by ich mohol aj vyprovodiť (až na ulicu).
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nerozumiem ja jednej veci.. každý deň tu niekto kritizujete Matoviča, vládne rozhodnutia, nariadenia, opatrenia, a podobne... pritom sú rovnaké, ako v iných okolitých štátoch.. a možno aj jemnejšie.. štýl prejavu má rozhodne svojský, a nie každému reže, ani mne nie, ale myslím, že výsledky opatrení sú zjavné na počtoch nakazených/úmrtí.. také urážlivé táraniny, ktoré tu každý deň predvádzate, čo tým chcete dosiahnuť? máte dáke lepšie návrhy, ktoré by mohli pomôcť veci? ak nie, tak potom vyzeráte ako kedysi jeden "úspešný politik" povedal: Rozhodol ten, kto je oprávnený rozhodnúť. Ostatní ste gágaji, táraji a pre mňa prďúsi.
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
misoft
O tomto:
Lenže ja som dal link s poukázaním na to jeho vyplakávanie...že mu smeráci ukázali chrbát a vysrali sa na jeho kydy.
Ale keď Bláznovič si urobil z parlamentu cirkus, tak to bolo v poriadku.

Ale keď už spomínaš noviny ?
To akože on bude vydávať...on bude inkasovať ? Prax by už na to mal...
snád si nemyslíš, že mu záleží na prítomnosti fica a jeho zlodejskej gerily, ktorú čoskoro začnú vyšetrovať a stíhať ))))

to len národu ukázal, aký ma fico vzťah k svojím povonnostiam
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

od stredy 1. otváranie prevádzok....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nakazení aj mŕtvi ešte len prídu. Spomalenie je niekedy viac na škodu ako úžitok. Ak by nerozdával aj naše peniaze vybraným subjektom, tak ho zožerú zaživa. A z môjho pohľadu je ČR o míľový krok pred nami, taktiež PL.
Darmo, takto sa kupuje popularita.
U nás to bude mrieť jedna radosť, okolité štáty nás odstrihnú, nakoľko sa už budú intenzívne zotavovať.
Dúfam, že hranice budú aspoň do konca roka v núdzovom režime. Príroda sa teraz neuveriteľne rýchlo zotavuje, hlavne v horských strediskách, kde je vďaka korone teraz ľudoprázdno.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
od stredy 1. otváranie prevádzok....
...akých, ktorých, kde, kedy...
Dávaš info jak Naď...

Napríklad moja manželka pôjde do roboty najskôr o 4 týždne...
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
.

marjankaj
No ja keď si kupujem papriku, tak ten bloček nepotrebujem. A potom nezistíš, že vedľa je o 5 centov lacnejšia. Na podkúrenie krbu je to aj tak málo. A bločkovú lotériu rád prenechám pre iných, ktorí majú viac času na registráciu. Lotéria je len pre blbcov, ktorí veria, že vyhrajú. Ale samozrejme si ten bloček môžem vypýtať, ale nemusím. Na rozdiel od predávajúceho. Mal by si, on to môže potom dať inému a ten použije napr. na odpisy.
A pokiaľ ide o "spravodlivosť" tak to je veľmi neurčitý pojem. Naviac sa často mení podľa toho, kto je pri moci. Zmeniť zákony je jednoduché. Nie je - veď len ich vymyslieť tak, aby sa v tom ani divá sviňa nevyznala - to chce námahu. Keby spravodlivosť bola jednoznačná, tak by sme nepotrebovali ministerstvo spravodlivosti ani súdy. V kostoloch majú jednu spravodlivosť a v mešitách zase inú Si si istý?
paprika je v akej odpisovej skupine podľa ZDP?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
O tomto:
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...itm_position=5

"Premiér zároveň na tlačovej konferencii pred parlamentom novinárom vysvetlil, že zámer distribúcie vládnych novín je plnením predvolebného sľubu.

"Ide nám o to, aby sme splnili to, čo sme sľúbili pred voľbami, že budeme otvorene vládnuť a zabezpečíme, aby do každej domácnosti chodili vládne noviny, kde bude odpočet, čo sa podarilo na ministerstvách dosiahnuť,"povedal Matovič s tým, že chce urobiť všetko pre to, aby to nebola propaganda, ale aby šlo o informovanie."
vydavateľ regionpress
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

videl už niekto toto?
https://science.hnonline.sk/astronom...PgAeahWXW-Q5lQ
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.samorincan.sk/tip-citatel..._nobnLHB5NM0U0

https://james.darpinian.com/satellit...NjhHoUv_qrrQFc
Ak si zadáte do linku svoju adresu na street view, nemusíte sa zdvihnúť ani zo stoličky. :-)
Naposledy upravil korela : 20.04.20 at 21:32
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Newsfilter: Vláda má vládnuť, nie blázniť s referendami

"No a práve v tom je problém. Okúzlení hlasom ľudu chcú totiž Obyčajní ľudia znížiť kvórum pre platnosť referenda. Našťastie, Za ľudí i SaS sú proti, ale ako sme videli už pri zostavovaní vlády či pri otázke, či krajinu skôr otvárať, alebo zatvárať, zatiaľ toho veľa nezmohli. Preto je dôležité varovať, aby sa nová koalícia s referendom nezahrávala. ...

... Snaha skryť sa. A nemusí ísť len o Fica, ale aj o inú dostatočne motivovanú menšinu, ktorá zacíti šancu zmeniť niečo vo svoj prospech práve preto, že už nebude musieť presviedčať na účasť polovicu oprávnených voličov, ale práve len sympatizantov svojho postoja.

Ale aj keby šlo „len“ o to, že chcú v OĽaNO napodobniť orbánovské „konzultácie“, šlo by o alibizmus, o snahu skryť sa a nechať sa viesť názorom niekoho iného, i keď by ten názor bol dopredu predžuvaný práve vládnymi predstaviteľmi. No vláda je tu na to, aby vládla, nie preto, aby bláznila s referendami."

https://dennikn.sk/1857627/newsfilte...dami/?ref=list
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať