Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Ty kokos...vám už totálne drbe ???
No samozrejme že aj im už hrabe, tak isto ako tebe.
Vám už všetkým z toho tu hrabe. Ale fakt fest vám hrabe.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Policisté byli přivoláni k opalujícím se nudistům. Ti si museli nasadit roušky.

https://tydenikpolicie.cz/policiste-..._RyCO9Q88TljL4
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

neviem ktorá vláda to zrušila
viem len, že 12 r, vládol fico a smer....kto má teda za to zodpovednosť ? radičová ?

neviem o zrušení platby 30
neviem o žiadnych stratených testoch ani o súkromných paletách---môžeš dať link, info.?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

čerstvé....

Vláda schválila sedem opatrení na pomoc podnikateľom a firmám:

štát preplatí 80 % platu zamestnanca vo firmách, ktorých prevádzky sú povinne uzavreté
príspevky pre živnostníkov a zamestnancov vo firmách, ktoré zaznamenali pokles tržieb, sa bude odvíjať od ich prepadu
poskytnutie mesačných bankových záruk vo výške 500 miliónov eur, ktoré potom posunú k podnikateľom za výhodných podmienok
pre zamestnancov v karanténe a OČRsa uhradí 55 % z ich hrubej mzdy
odklad platby odvodov za zamestnávateľa pri poklese tržieb viac ako o 40 %
odklad preddavkov dane z príjmu pri poklese tržieb viac ako o 40 %
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
neviem ktorá vláda to zrušila
viem len, že 12 r, vládol fico a smer....kto má teda za to zodpovednosť ? radičová ?

neviem o zrušení platby 30
neviem o žiadnych stratených testoch ani o súkromných paletách---môžeš dať link, info.?
Že by Dzurindova? Predajom podniku sa tieto plány skartovali. Ja som predával posledné konzervy a nové sa už nechystali vyrábať a žiadny minister hospodárstva to neobnovil.
Prvý šok čo Slovensko zažilo bol fakt že si vláda musela uvedomiť že to nie je problém číny vtedy keď žiadala čína aby to medzinárodná organizácia vyhlásila za pandémiu "Nie je na to dôvod" a keď sa objavilo v Taliansku, tiež neuzavreli celé až neskôr odvtedy sa začínala uplatňovať "teória fronty." a to sa deje dodnes okrem pár obetavých žien žiadny plán rozbehu vlastnej výroby organizovanej štátom čo tam ten Sulík robí? Už mali byť aktivované plány hospodárskej mobilizácie Určené kto vyrobí rúška, kto vyrobí respirátory, kto prístroje plúcnej ventilácie, atd až po výrobu muky, mlieka chleba mäsových polotovarov a konzerv (okrem zbrojnej výroby už mala frčať naplno) Oni sa tu len vystatujú dovezeným materiálom, tlačovkami a kto ako kradne (Kradol)
2 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
... Som rád, že Matopich ma poslúchol. Respirátory zákaz.... bojujem na všetkých frontoch za to...
ty si za rúško a dezinfikuješ si ho namáčaním v toluéne, čo ?
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no ak naozaj štát nemá žiadny krízový plán, alebo civilnej obrany, čomu osobne neverím, tak po 12 r. vlády fica tu dzurindu zbytočne montuješ

a ten link na tie stratené testy ??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
no ak naozaj štát nemá žiadny krízový plán, alebo civilnej obrany, čomu osobne neverím, tak po 12 r. vlády fica tu dzurindu zbytočne montuješ

a ten link na tie stratené testy ??
kto hľadá ten nájde.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

alebo si vymyslí )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vysoké školy ročne chrlia absolventov štúdijného oboru "Krízový manažment" Kde sú zalezení. Sú katedry krízového manažmentu na vysokých školách, čo robí minister školstva? V ktorého gescii sú. Nehovorme že to nie je 12 rokov , lebo fico, lebo močár. teraz za pľuvanie žlče na predchodzích sa nikto neochráni, neuzdraví, nenaje. Potom keď títo budú stáť na piedestáli víťazov nech píšu obvinenia a žaloby.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
alebo si vymyslí )
úbohá a zúfalá odpoveď nebudem tu vymýšľať fakenevs ani krivé obvinenia prvý raz som to počul v tv správach ale zistili že to zle strihli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty, pripomínaš mi svojimi príspevkami jeho pobočníka, hovorcu, pošepni mu, odkáž, nech z vyššej moci zruší a otvoria sa všetky texty okolo Covid 19 s označením "Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov" u všetkých vydavateľov na Slovensku, pripadá mi to totiž z informačného hľadiska v dnešnej dobe nenáležité.
(https://dennikn.sk/1821442/mozem-bez...-koronaviruse/)
Keď už nemajú sami toľko chochmesu, aby im to samým napadlo.
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
čerstvé....

Vláda schválila sedem opatrení na pomoc podnikateľom a firmám:

štát preplatí 80 % platu zamestnanca vo firmách, ktorých prevádzky sú povinne uzavreté
príspevky pre živnostníkov a zamestnancov vo firmách, ktoré zaznamenali pokles tržieb, sa bude odvíjať od ich prepadu
poskytnutie mesačných bankových záruk vo výške 500 miliónov eur, ktoré potom posunú k podnikateľom za výhodných podmienok
pre zamestnancov v karanténe a OČRsa uhradí 55 % z ich hrubej mzdy
odklad platby odvodov za zamestnávateľa pri poklese tržieb viac ako o 40 %
odklad preddavkov dane z príjmu pri poklese tržieb viac ako o 40 %
a čo takto opatrenie lokálne stanoviť povinnosť dočasne vykonávať práce v podnikoch zabezpečujúcich chod štátu? Nám čo frčíme naplno bez žien čo ostali doma s deťmi nikto nepridá pracovnú silu , lebo tržby nie sú nižšie naopak ani odvodová úľava
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
bjuty, pripomínaš mi svojimi príspevkami jeho pobočníka, hovorcu, pošepni mu, odkáž, nech z vyššej moci zruší a otvoria sa všetky texty okolo Covid 19 s označením "Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov" u všetkých vydavateľov na Slovensku, pripadá mi to totiž z informačného hľadiska v dnešnej dobe nenáležité.
(https://dennikn.sk/1821442/mozem-bez...-koronaviruse/)
Keď už nemajú sami toľko chochmesu, aby im to samým napadlo.
ešte sa veľmi nevedelo, tak tu niektorí zo mňa robili debila za to, že som chcel aby sme vedeli viac a o príznakoch. Budem ironický však to nájdeš na stránke hygieny a ministerstva zdravia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
Ty kokos...vám už totálne drbe ???
No samozrejme že aj im už hrabe, tak isto ako tebe.
Vám už všetkým z toho tu hrabe. Ale fakt fest vám hrabe.
Keď nám hrabe, tak ty si už na komplet vyhrabaný...už ťa len zakopať....tak pekne hlboko a na hlavu ebnúť poriadny kus betónu.

bodliak
Nandrolon
... Som rád, že Matopich ma poslúchol. Respirátory zákaz.... bojujem na všetkých frontoch za to...
ty si za rúško a dezinfikuješ si ho namáčaním v toluéne, čo ?
...a že jaký si ty slušný.
Kuwa, iných ideš poúčať o etike, no sám na ňu serieš.

Takže povedal by som, že ty si bol 9 mesiacov namočený v toluéne...miesto plodovej vody.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty, pripomínaš mi svojimi príspevkami jeho pobočníka, hovorcu, pošepni mu, odkáž, nech z vyššej moci zruší a otvoria sa všetky texty okolo Covid 19 s označením "Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov" u všetkých vydavateľov na Slovensku, pripadá mi to totiž z informačného hľadiska v dnešnej dobe nenáležité.
(https://dennikn.sk/1821442/mozem-bez...-koronaviruse/)
Keď už nemajú sami toľko chochmesu, aby im to samým napadlo.
korela, ty mi pripomínaš svojími príspevkami ficovú štátnu pohlavnú radkyňu troškovú

ked nemáľ 10c centov denne na noviny, tak si čítaj dalej tie konšpiračné sprostosti, ktorými to tu zaplavuješ...
0 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
no ak naozaj štát nemá žiadny krízový plán, alebo civilnej obrany, čomu osobne neverím, tak po 12 r. vlády fica tu dzurindu zbytočne montuješ

a ten link na tie stratené testy ??
Vieš čo, aj by som pripustila možnosť, že neexistuje, rovnako ako Sulík spochybnil pred voľbami existenciu štátnych ŠHR, podľa neho postačia súkromné spoločnosti. Veď oni to zabezpečia. Ešte si to stále myslí?
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
čerstvé....

Vláda schválila sedem opatrení na pomoc podnikateľom a firmám:

štát preplatí 80 % platu zamestnanca vo firmách, ktorých prevádzky sú povinne uzavreté
príspevky pre živnostníkov a zamestnancov vo firmách, ktoré zaznamenali pokles tržieb, sa bude odvíjať od ich prepadu
poskytnutie mesačných bankových záruk vo výške 500 miliónov eur, ktoré potom posunú k podnikateľom za výhodných podmienok
pre zamestnancov v karanténe a OČRsa uhradí 55 % z ich hrubej mzdy
odklad platby odvodov za zamestnávateľa pri poklese tržieb viac ako o 40 %
odklad preddavkov dane z príjmu pri poklese tržieb viac ako o 40 %
a čo takto opatrenie lokálne stanoviť povinnosť dočasne vykonávať práce v podnikoch zabezpečujúcich chod štátu? Nám čo frčíme naplno bez žien čo ostali doma s deťmi nikto nepridá pracovnú silu , lebo tržby nie sú nižšie naopak ani odvodová úľava
toto sú prvé opatrenia
a máte predsa nejaké združenia, čo vás zastupujú pri rokovaní s vládou.....tak tlačte, dávajte návrhy
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty, pripomínaš mi svojimi príspevkami jeho pobočníka, hovorcu, pošepni mu, odkáž, nech z vyššej moci zruší a otvoria sa všetky texty okolo Covid 19 s označením "Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov" u všetkých vydavateľov na Slovensku, pripadá mi to totiž z informačného hľadiska v dnešnej dobe nenáležité.
(https://dennikn.sk/1821442/mozem-bez...-koronaviruse/)
Keď už nemajú sami toľko chochmesu, aby im to samým napadlo.
korela, ty mi pripomínaš svojími príspevkami ficovú štátnu pohlavnú radkyňu troškovú

ked nemáľ 10c centov denne na noviny, tak si čítaj dalej tie konšpiračné sprostosti, ktorými to tu zaplavuješ...
Si nechutný človek.
5 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
no ak naozaj štát nemá žiadny krízový plán, alebo civilnej obrany, čomu osobne neverím, tak po 12 r. vlády fica tu dzurindu zbytočne montuješ

a ten link na tie stratené testy ??
Vieš čo, aj by som pripustila možnosť, že neexistuje, rovnako ako Sulík spochybnil pred voľbami existenciu štátnych ŠHR, podľa neho postačia súkromné spoločnosti. Veď oni to zabezpečia. Ešte si to stále myslí?
toto je na teba evidente moc zložité
teraz máme šhr a aj tak rúška museli zabezpečiť súkromné spoločnosti
len si zas potvrdila, že má sulík pravdu..

nejaký dobrý recept na nedelnajší koláčik nemáš ?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať