Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ešte ani neprešalo, a aj tak je smetisko na vode.

https://dromedar.zoznam.sk/cl/11161/1881629/
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Dáša_
Nandrolon
Dáša_
Nandrolon

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!
no, trochu sa obávam, že funkcia riaditeľa Hlavného banského úradu ani neexistuje. Nebude to skôr predseda?
A nie je to jedno, ako sa volá najvyššia hlava v každej "spoločnosti"?nie každý je ekonóm, aby vedel dané hierarchie.

a vyjadríš sa aj k predaju ten nemocnice? Alebo to zahráš do stratena?
... to bola citácia, nie moje slová. Ale ak to píšeš a je to pravda, tak mi to korešponduje s tým, že SME Rodina nehlasovalo častokrát s vtedy vládnucou koalíciou nežistne.
Teda ak je pravda, že kupec mal "niečo spoločné" so SME Rodina.
Okrem toho, čo som spomínal o NDS, tak práve SME Rodina ide meniť regionálnych riaditeľov NDS. Už som tu písal pred pár týždňami, čo sa chystá.
Dáša, takže opýtam sa ťa teraz aj ja: "Má kupec uvedenej nemocnice bližší vžťah k strane SME Rodina?", alebo to zahráš do stratena?!
no to netuším a ani ma to nezaujíma. Mna zaujalo, že si zdielal text o predaji nemocnice za 3 týždne. Bez toho, že by si si aspon niečo overil. ak ccheš pozerať kupca, tak hľadaj tu http://orsr.sk/vypis.asp?ID=15202&SID=2&P=1

A ked budeš ešte lepšie hladať, tak nájdeš dotácie, ktoré dostával podpísane ministrom malatinským. Ku komu mal ten blízko, to fakt netuším

a čo sa týka výmen na vedúcich funkciach - chceš povedať, že pokiaľ sú vedúce miesta politické nominácie, tak si ich má nová vláda nechať? lebo nie som taký optimista, aby som si myslela, že na čele absolútne každého úradu je nejaký odborník.
Takže Iba ty sa môžeš opýtať priamo. Ale ak sa opýtam priamo ja, zahráš to do stratena v štýle neviem, netuším atď. Poznám ťa, viem, že nie si taká sprostá, aby si nevedela, netušila...
Ja som zase nevedel, a netušil, že v tejto téme "kaviarenských povaľačov" sa musia uverejňovať najlepšie iba platné rozsudky ak sa to dotýka terajšej svinsko-zlodejskej čvargy. Predtým pľuvance na Danka, Fica, Kotlebu nevadili...
Ale však nie je dnešnému dňu je koniec a niektorí máme aj trošku dlhšiu pamäť, tak uvidíme.
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
Ešte ani neprešalo, a aj tak je smetisko na vode.

https://dromedar.zoznam.sk/cl/11161/1881629/
Nič nového pod slnkom..... každý rok je to, každý rok!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
By bolo dobré, ak by diskutér na Pravde tie body 1 - 5 podložil aj nejakým linkom...inak je to len blábol.
https://debata.pravda.sk/debata/5483...pevok/7340672/
Ani Michelova hacienda doteraz nebola podložená relevantným dokladom (FRANC. LV) A a berieme to ako axióm
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zaujalo https://marcelburkert.blog.pravda.sk...n=shp_rightbox

...."Skôr začínam mať dojem, že pána premiéra Matoviča postihla „Korona slepota“, že začal byť posadnutý vyhladením Korona vírusu, hoci aj za neadekvátne vysokú cenu. A to nie len materiálnu, alebo finančnú. Dokonca začínam mať dojem, že sa v podvedomí začíname zapájať do akejsi Korona súťaže, o medailové umiestnenie v rámci EÚ, čo sa týka úspešnosti opatrení zameraných proti šíreniu Korona vírusu. A tieto moje dojmy posilňujú minimálne tieto nezodpovedané otázky zo strany pána premiéra:".............

Tiež mi občas prepne v hlave, či niekto nesúťaží, za účelom akejsi slávy, kiež by som sa mýlila.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Zaujalo https://marcelburkert.blog.pravda.sk...n=shp_rightbox

...."Skôr začínam mať dojem, že pána premiéra Matoviča postihla „Korona slepota“, že začal byť posadnutý vyhladením Korona vírusu, hoci aj za neadekvátne vysokú cenu. A to nie len materiálnu, alebo finančnú. Dokonca začínam mať dojem, že sa v podvedomí začíname zapájať do akejsi Korona súťaže, o medailové umiestnenie v rámci EÚ, čo sa týka úspešnosti opatrení zameraných proti šíreniu Korona vírusu. A tieto moje dojmy posilňujú minimálne tieto nezodpovedané otázky zo strany pána premiéra:".............

Tiež mi občas prepne v hlave, či niekto nesúťaží, za účelom akejsi slávy, kiež by som sa mýlila.
"To bude drahé" "však oni to zaplatia" (daňovníci) aj papalášska papiernička je už obsadená ešte tak ubytovňu v Trnave by mohli
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
buchač
By bolo dobré, ak by diskutér na Pravde tie body 1 - 5 podložil aj nejakým linkom...inak je to len blábol.
https://debata.pravda.sk/debata/5483...pevok/7340672/
Ani Michelova hacienda doteraz nebola podložená relevantným dokladom (FRANC. LV) A a berieme to ako axióm
že ju počiatek priznal nie je pre teba dôkaz ?
však máš x rozhovorov.....
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Anička - som nejaký čas nesledovala správy ... len si pozriem kratučko stránku min zdravotníctva, ako to pribúda .. a samozrejme, keď sa môj muž rozčuľuje nad telkou, tak tiež započujem ... ale prchám vedľa! A tuším sa cítim óoveľa lepšie,ako pred dvomi týždňami. Aj tak to nijako neovplyvním.
- pozrela som si napr nejaké starinky v telke (dokonca som fandila aj našim hokejistom, keď boli majstri )... a moje krimi seriály idú tiež . ešte sa musím občas "vyvenčiť"
Dnes som klikla na Topky len preto, že bola chvíľku mimo stránka min zdrav. - ale už ide
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Katy, tiež už nepozerám správy v tv, občas si ich vypočujem v rádiu, či prečítam na nete noviny a dosť. Niečo porobím v záhradke, boli sme aj v prírode. Nikde nijaké kontroly, všade vyľudnené bolo. Vypekala som nejaké koláče, rozdala som polovicu. Dnes pečiem iba chlebík. Jogurty som dvakrát robila, celkom sú dobré, z čerstvého mlieka.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
buchač
By bolo dobré, ak by diskutér na Pravde tie body 1 - 5 podložil aj nejakým linkom...inak je to len blábol.
https://debata.pravda.sk/debata/5483...pevok/7340672/
Ani Michelova hacienda doteraz nebola podložená relevantným dokladom (FRANC. LV) A a berieme to ako axióm
že ju počiatek priznal nie je pre teba dôkaz ?
však máš x rozhovorov.....
nečítam všetko, kde to bolo,
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tv spravy- davno som sa odstrihla od politiky...aj tak stale dookola to iste....stari lupeznici,novi lupeznici...buduci lupeznici....vratila som sa na kusok po volbach....a potom teraz pri viruse....ale uz tyzden ani ťuk....tiez iba kolko pribudlo....este keby specifikovali...kde ako sa nakazili...teda mna by to zaujimalo...
Ja som si kukla AO - tenis ....o mesiac by uz pomaly startoval.dalsi....co uz nabuduce hlavne nech sme zdravi...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Po dlhých rokoch si počas pobytu v kuchyni púšťam Slovensko 1. Najviac ma udivuje dokola nemeniaci oznam o príznakoch súčasnej nákazy. Vôbec sa neunúvajú ho doplniť o nové informácie akými sú aj črevné problémy.
Taký trvalý podmaz vytvárajúci v ľuďoch strach. Možno ho mnohí berú inak.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja stále počúvam SR1, ani to už neregistrujem, aké príznaky tam popisujú, aby to zmenili, museli by to mať asi odobrené od MZ, nemôžu iba na základe toho, čo si niekde prečítajú. Neviem, či ÚVZ to má na svojej stránke doplnené. Tiež som zachytila o tých brušných problémoch. Dnes dávali radošincov, som sa pobavila.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
0 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
A ja som vytiahol zo dna rybníka petrolejku ešte svietila
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
A ja som vytiahol zo dna rybníka petrolejku ešte svietila
...a to dokonca bez knôta.....
SS88 je obyčajný tlčhuba. zase vypustil svoje bludy.

Už len čakám, kedy on napíše, že sa mu ozval kamoš, ktorého nevidel od narodenia, ktorý má kamoša, ktorý zase má známeho, ktorý má kámoša na úrade vlády....
Naposledy upravil misoft : 13.04.20 at 16:08
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
A ja som vytiahol zo dna rybníka petrolejku ešte svietila
...a to dokonca be knôta.....
SS88 je obyčajný tlčhuba. zase vypustil svoje bludy.

Už len čakám, kedy on napíše, že sa mu ozval kamoš, ktorého nevidel od narodenia, ktorý má kamoša, ktorý zase má známeho, ktorý má kámoša na úrade vlády....
fabuluje.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
dnes za 12,5 ponúkajú česi 3 respirátory. Nakoniec z teba vylezie že je to ex works nejaká továreň v Číne
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
pavol54
jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
A ja som vytiahol zo dna rybníka petrolejku ešte svietila
...a to dokonca bez knôta.....
SS88 je obyčajný tlčhuba. zase vypustil svoje bludy.

Už len čakám, kedy on napíše, že sa mu ozval kamoš, ktorého nevidel od narodenia, ktorý má kamoša, ktorý zase má známeho, ktorý má kámoša na úrade vlády....
Čo sa furt navážate do jar88. Napíše niečo bez urážok a furt sa vám nepáči.
Pomaly klesnete na úroveň bodliaka, ktorý iba striehne, čo napíše buchač, aby tam prihodil tú jeho průpovídku.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prečítaj si, čo písal.... pekné voloviny.... že vraj "kartón --> paleta--> kontajner" - chcel by som vedieť, kto by predával celý kontajner - veď sa to musí deklarovať. Evidovať... a zaručene by do toho vstúpili štátne orgány... inak by to bol čierny obchod.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať