Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
bjuty smis
To je ok...
A teraz organizuj tie vase pochody
A rozmyslaj, preco ma jurgen a helga vyssi dochodok ako ty..
Nič nebudem.
Takéto veci vznikajú spontánne ak ľuďom dôjde trpezlivosť. To bude hanba pred Európou, a nie sa dnes hrdiť výsledkami opatrení. Aj tak si zahraničie píše v tomto zmysle o Česku. Ešte som nikde na slovenské úspechy nenatrafila. Žiaľ.

Zamysli sa, či nepremýšľaš v krátkodobom horizonte s tými dôchodkami, aby si sa ešte v horšej pozícii neocitol raz aj sám. Ja mám totiž predstavu, ako to tu môže a najskôr aj bude vyzerať s tvojím dôchodkom. A to ešte nespomínam výsledky volieb tak o desať rokov a neskôr. To pôjde už o iné rozhodovanie.

Strašné, ešte aj o desať rokov budú na slovensku takí ľudia a budú si voliť vládu. A následne džundžať, že sú obmedzovaní a vláda má voľné ruky a napriek tomu pre nich nič nerobí.. Ďalšie celoštátne SADO-MASO HRY.

Dovtedy národ bude mať minimálne dvojnásobné množstvo policajtov a sbsiek a aj tak fuurt bude frflať, že sa necíti bezpečne.

Sa nečudujem, vláda vyriešila bezpečnosť občana po svojom. Oni zaplatili štátu dane - Policajti dostali školu, tréningy, mundúr, plat, taser, pendrek, kver, vysielačku komplet výstroj aj s autom alebo motorkou.a takmer neobmedzené právomoci plus nedotknuteľnosť osoby. Pre ostatných občanov schválil zákon že nesmú chodiť ozbrojení.a bez ZP ani vlastniť žiadnu zbraň. Ostatnú výstroj nemajú zakázanú.
Naposledy upravil bettylou : 01.05.20 at 12:01
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Smutné. Lujza, nie je to ten tvoj?
https://www.cas.sk/clanok/975885/obr...ami-klientiek/
Smutné. Vždy tvrdím že najmenej úmrtí sa stane pri cvikoch slovenskej hádzanej. Alebo ste už niekto počuli že pri nalievaní poldecáku do úst odpadol a zomrel?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Tento právny štát ma dojíma Na poli mi parkujú autá. Vyzvem majiteľa susedného pozemku(obec) aby zamedzil vjazd. Má ma v kdesi asi dám za pravdu môjmu hlavnému oponentovi všetci starostovia sú smerácka banda. Napíšem na okres nech niečo robí lebo bude ambrózia odpoveď to je vecou obce. Napíšem na políciu nech mi dodá zoznam vlastníkov vozidiel po troch mesiacoch sa včera zatiaľ zmohli na telefonickú odpoveď "Ten zoznam vám poskytneme len vtedy, ak s tým budú súhlasiť ich majitelia" TOTO JE PRÁVNY ŠTÁT? Ľutujem že som nedal hlas kotlebovi. Aspoň by neprepadol nejakej idiotskej strane ktorá tak či tak nespraví nič pre slovenského untermenša
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
Rakúsko odmietlo kvóty na migrantov a podporilo Maďarsko, Česko a prísnu azylovú politiku Poľska.
Prečo sa tam nepíše aj o Slovensku??? Odpoveď si dajte sami.

Rakúsko odmietlo kvóty na migrantov a podporilo Maďarsko, Česko a prísnu azylovú politiku Poľska.
Prečo sa tam nepíše o Slovensku? Odpoveď si dajte sami.
Odpoveď: Rakúšania nás ignorujú? hovadá. Nepíšu nič o nás :, čo sú zase napálení pre tú elektráreň?

Inak keby sa sem predsa len dáke kvóty nešťastné dostavili, tak šup-šup nechať prespať (šak sme pohostinný národ) a ráno odprevadiť na zelenú čiaru a vysvetliť im, že k cigánom nemôžu, lebo sú v karanténe, a hádam nás Ukrajinskí bratia nezabijú, . V maďarsku by sa len zbytočne zdržavali papierovačkami a oni neradi čakajú na úradoch. Naši slovanskí bratia ich už odprevadia, do tej ich zasľúbenej krajiny, aby nezablúdili a držali smer juhozápad. teda Turecko spol.s.r.o. V žiadnom prípade im neponúkať jedlo, jazykový kurz, vreckové atď, pretože im sa to nepáči: robia bordel a zvyknú rozbiť, náročky zašpiniť a potrhať, čo sa dá a nakoniec aj podpáliť ubytovacie priestory nami pre nich s láskou pripravené. Takže to si hádam ušetríme. A nebudeme ich trápiť. Nie? Majú radi smetiská, ruiny a púšť, prípadne pichľavé a iné kriaky. V prírode sú viac-menej sebestační. Ale obydlia v nich vyvolávajú záchvaty zúrivosti, takže budovám a zvlášť kaplnkám a pod. sa naďaleko vyhnúť. Nedopleťme to teda, aby boli spokojní. A spomínali na nás v dobrom.
lebo máme vo vedení absolventov inštitútu MIGMA
to je kto?

MIGMA - mi našlo dajake japonečky a elektrické gitary
moskovský inšitút pre zahraničné služby.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Štubniak spomenul v závere posledného dielu na dnes protestnú jazdu na autách v povolenej ucelenej kolóne s trasou zo Zelenča o 11. hod. do BA popred prez. palác a NR SR, bude mať policajný sprievod, ide o skupinu SOS z FB. Sloboda občanov Slovenska.

7 otázok na premiéra, vol. 05
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na poli mi parkujú autá. Vyzvem majiteľa susedného pozemku(obec) aby zamedzil vjazd. Má ma v kdesi asi dám za pravdu môjmu hlavnému oponentovi všetci starostovia sú smerácka banda. Napíšem na okres nech niečo robí lebo bude ambrózia odpoveď to je vecou obce. Napíšem na políciu nech mi dodá zoznam vlastníkov vozidiel po troch mesiacoch sa včera zatiaľ zmohli na telefonickú odpoveď "Ten zoznam vám poskytneme len vtedy, ak s tým budú súhlasiť ich majitelia" TOTO JE PRÁVNY ŠTÁT? Ľutujem že som nedal hlas kotlebovi. Aspoň by neprepadol nejakej idiotskej strane ktorá tak či tak nespraví nič pre slovenského untermenša
Vieš, čo je v dnešnej dobe najúčinnejšie?
Vytlač si A4, že parkujú na súkromnom pozemku vlastníka "XYZ". Ak tam zaparkujú ešte raz, budú odtiahnutí na bezpečné miesto mimo pozemku a ich EČ budú nafotené a zverejnené v príslušnej skupine /obce, polície/ na FB. Uvidíš, ako zmiznú.
Keď som minule v cca 50 tisícovej skupine na žiadosť užívateľa zverejnil presnú adresu breznianského privandrovalca Kajetána Kičuru, tak som čakal niečo zlé. Zrejme aj ostatní, lebo na môj príspevok sa v ináč rušnej skupine bál ktokoľvek zareagovať :-)))))
PS: podľa mňa som GDPR neporušil, nakoľko som iba zverejnil údaje z verejných zdrojov.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na poli mi parkujú autá. Vyzvem majiteľa susedného pozemku(obec) aby zamedzil vjazd. Má ma v kdesi asi dám za pravdu môjmu hlavnému oponentovi všetci starostovia sú smerácka banda. Napíšem na okres nech niečo robí lebo bude ambrózia odpoveď to je vecou obce. Napíšem na políciu nech mi dodá zoznam vlastníkov vozidiel po troch mesiacoch sa včera zatiaľ zmohli na telefonickú odpoveď "Ten zoznam vám poskytneme len vtedy, ak s tým budú súhlasiť ich majitelia" TOTO JE PRÁVNY ŠTÁT? Ľutujem že som nedal hlas kotlebovi. Aspoň by neprepadol nejakej idiotskej strane ktorá tak či tak nespraví nič pre slovenského untermenša
Vieš, čo je v dnešnej dobe najúčinnejšie?
Vytlač si A4, že parkujú na súkromnom pozemku vlastníka "XYZ". Ak tam zaparkujú ešte raz, budú odtiahnutí na bezpečné miesto mimo pozemku a ich EČ budú nafotené a zverejnené v príslušnej skupine /obce, polície/ na FB. Uvidíš, ako zmiznú.
Keď som minule v cca 50 tisícovej skupine na žiadosť užívateľa zverejnil presnú adresu breznianského privandrovalca Kajetána Kičuru, tak som čakal niečo zlé. Zrejme aj ostatní, lebo na môj príspevok sa v ináč rušnej skupine bál ktokoľvek zareagovať :-)))))
PS: podľa mňa som GDPR neporušil, nakoľko som iba zverejnil údaje z verejných zdrojov.
to vieš traja vyslúžení policajti majú čas celý deň podje..ť a intrigovať Mali sme heslo "Mnoho psov zajacova smrť" Starostka nie že by sa postavila za užívateľa poľa ale zorganizovala verejný lynč. Smeráčka skákavá, ešte dobre že sa nedostala do parlamentu dobrá voľba
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na poli mi parkujú autá. Vyzvem majiteľa susedného pozemku(obec) aby zamedzil vjazd. Má ma v kdesi asi dám za pravdu môjmu hlavnému oponentovi všetci starostovia sú smerácka banda. Napíšem na okres nech niečo robí lebo bude ambrózia odpoveď to je vecou obce. Napíšem na políciu nech mi dodá zoznam vlastníkov vozidiel po troch mesiacoch sa včera zatiaľ zmohli na telefonickú odpoveď "Ten zoznam vám poskytneme len vtedy, ak s tým budú súhlasiť ich majitelia" TOTO JE PRÁVNY ŠTÁT? Ľutujem že som nedal hlas kotlebovi. Aspoň by neprepadol nejakej idiotskej strane ktorá tak či tak nespraví nič pre slovenského untermenša
Vieš, čo je v dnešnej dobe najúčinnejšie?
Vytlač si A4, že parkujú na súkromnom pozemku vlastníka "XYZ". Ak tam zaparkujú ešte raz, budú odtiahnutí na bezpečné miesto mimo pozemku a ich EČ budú nafotené a zverejnené v príslušnej skupine /obce, polície/ na FB. Uvidíš, ako zmiznú.
Keď som minule v cca 50 tisícovej skupine na žiadosť užívateľa zverejnil presnú adresu breznianského privandrovalca Kajetána Kičuru, tak som čakal niečo zlé. Zrejme aj ostatní, lebo na môj príspevok sa v ináč rušnej skupine bál ktokoľvek zareagovať :-)))))
PS: podľa mňa som GDPR neporušil, nakoľko som iba zverejnil údaje z verejných zdrojov.
to vieš traja vyslúžení policajti majú čas celý deň podje..ť a intrigovať Mali sme heslo "Mnoho psov zajacova smrť" Starostka nie že by sa postavila za užívateľa poľa ale zorganizovala verejný lynč. Smeráčka skákavá, ešte dobre že sa nedostala do parlamentu dobrá voľba
Potom už len zohnať/zaplatiť niekoho, kto bude mať na tých vyslúžilcov tiež dosť času.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
pavol54
bettylou
pavol54
bettylou
Rakúsko odmietlo kvóty na migrantov a podporilo Maďarsko, Česko a prísnu azylovú politiku Poľska.
Prečo sa tam nepíše aj o Slovensku??? Odpoveď si dajte sami.

Rakúsko odmietlo kvóty na migrantov a podporilo Maďarsko, Česko a prísnu azylovú politiku Poľska.
Prečo sa tam nepíše o Slovensku? Odpoveď si dajte sami.
Odpoveď: Rakúšania nás ignorujú? hovadá. Nepíšu nič o nás :, čo sú zase napálení pre tú elektráreň?

Inak keby sa sem predsa len dáke kvóty nešťastné dostavili, tak šup-šup nechať prespať (šak sme pohostinný národ) a ráno odprevadiť na zelenú čiaru a vysvetliť im, že k cigánom nemôžu, lebo sú v karanténe, a hádam nás Ukrajinskí bratia nezabijú, . V maďarsku by sa len zbytočne zdržavali papierovačkami a oni neradi čakajú na úradoch. Naši slovanskí bratia ich už odprevadia, do tej ich zasľúbenej krajiny, aby nezablúdili a držali smer juhozápad. teda Turecko spol.s.r.o. V žiadnom prípade im neponúkať jedlo, jazykový kurz, vreckové atď, pretože im sa to nepáči: robia bordel a zvyknú rozbiť, náročky zašpiniť a potrhať, čo sa dá a nakoniec aj podpáliť ubytovacie priestory nami pre nich s láskou pripravené. Takže to si hádam ušetríme. A nebudeme ich trápiť. Nie? Majú radi smetiská, ruiny a púšť, prípadne pichľavé a iné kriaky. V prírode sú viac-menej sebestační. Ale obydlia v nich vyvolávajú záchvaty zúrivosti, takže budovám a zvlášť kaplnkám a pod. sa naďaleko vyhnúť. Nedopleťme to teda, aby boli spokojní. A spomínali na nás v dobrom.
lebo máme vo vedení absolventov inštitútu MIGMA
to je kto?

MIGMA - mi našlo dajake japonečky a elektrické gitary
moskovský inšitút pre zahraničné služby.
Ta pozeraj:
https://www.google.com/search?q=inšt...w=1473&bih=693

vyzerá byť zahraničný, asi aj slúži
Ktorý z nich slúži za povšimnutie v Pavlovom zmysle? Lebo ak som niektorý náhodou prehliadla, tak tieto zahraničné inštitúty slúžia pre jazykový rozvoj a kultúrne aktivity. Agenti sa vyberajú inde.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
bettylou
pavol54
bettylou
pavol54
bettylou
Rakúsko odmietlo kvóty na migrantov a podporilo Maďarsko, Česko a prísnu azylovú politiku Poľska.
Prečo sa tam nepíše aj o Slovensku??? Odpoveď si dajte sami.

Rakúsko odmietlo kvóty na migrantov a podporilo Maďarsko, Česko a prísnu azylovú politiku Poľska.
Prečo sa tam nepíše o Slovensku? Odpoveď si dajte sami.
Odpoveď: Rakúšania nás ignorujú? hovadá. Nepíšu nič o nás :, čo sú zase napálení pre tú elektráreň?

Inak keby sa sem predsa len dáke kvóty nešťastné dostavili, tak šup-šup nechať prespať (šak sme pohostinný národ) a ráno odprevadiť na zelenú čiaru a vysvetliť im, že k cigánom nemôžu, lebo sú v karanténe, a hádam nás Ukrajinskí bratia nezabijú, . V maďarsku by sa len zbytočne zdržavali papierovačkami a oni neradi čakajú na úradoch. Naši slovanskí bratia ich už odprevadia, do tej ich zasľúbenej krajiny, aby nezablúdili a držali smer juhozápad. teda Turecko spol.s.r.o. V žiadnom prípade im neponúkať jedlo, jazykový kurz, vreckové atď, pretože im sa to nepáči: robia bordel a zvyknú rozbiť, náročky zašpiniť a potrhať, čo sa dá a nakoniec aj podpáliť ubytovacie priestory nami pre nich s láskou pripravené. Takže to si hádam ušetríme. A nebudeme ich trápiť. Nie? Majú radi smetiská, ruiny a púšť, prípadne pichľavé a iné kriaky. V prírode sú viac-menej sebestační. Ale obydlia v nich vyvolávajú záchvaty zúrivosti, takže budovám a zvlášť kaplnkám a pod. sa naďaleko vyhnúť. Nedopleťme to teda, aby boli spokojní. A spomínali na nás v dobrom.
lebo máme vo vedení absolventov inštitútu MIGMA
to je kto?

MIGMA - mi našlo dajake japonečky a elektrické gitary
moskovský inšitút pre zahraničné služby.
Ta pozeraj:
https://www.google.com/search?q=inšt...w=1473&bih=693

vyzerá byť zahraničný, asi aj slúži
Ktorý z nich slúži za povšimnutie v Pavlovom zmysle? Lebo ak som niektorý náhodou prehliadla, tak tieto zahraničné inštitúty slúžia pre jazykový rozvoj a kultúrne aktivity. Agenti sa vyberajú inde.
moskovský štátny inštitút medzinárodných vzťahov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bettylou
pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na poli mi parkujú autá. Vyzvem majiteľa susedného pozemku(obec) aby zamedzil vjazd. Má ma v kdesi asi dám za pravdu môjmu hlavnému oponentovi všetci starostovia sú smerácka banda. Napíšem na okres nech niečo robí lebo bude ambrózia odpoveď to je vecou obce. Napíšem na políciu nech mi dodá zoznam vlastníkov vozidiel po troch mesiacoch sa včera zatiaľ zmohli na telefonickú odpoveď "Ten zoznam vám poskytneme len vtedy, ak s tým budú súhlasiť ich majitelia" TOTO JE PRÁVNY ŠTÁT? Ľutujem že som nedal hlas kotlebovi. Aspoň by neprepadol nejakej idiotskej strane ktorá tak či tak nespraví nič pre slovenského untermenša
Palko diki. Ďalší ukážkový príklad ako občania zverili vypracovanie samosprávnej štruktúry, či čo to je, vláde. Pretože im nie je umožnené vypracovať si vlastnú funčnú štruktúru prispôsobenú lokálnym potrebám, nakoľko to zmenožňuje trebárs tuto GPRD, ktorý policajti nie

Ktorý dement schválil ten gprd bez toho aby tam dopísal jednu výnimku, pod ktorú sa dá schovať všetko, potom by konkrétne tento zákon fungoval zákona a ne jak kurvítko.

On im mal volať aby vypadli, tiež sere na robotu .

. Čo vy tam ste maďare? Zober dakoho vyhádž všetky na hlavnú cestu a nestaraj sa. To neni tvoj problem. Sebe radšej nabi dajake rury, žeby tam nevošli.
Náhodou s madarmi som nemal na inom poli problém, a to si myslíš ako dlho tam tie vytyčovacie rúry vydržali? druhý problém je že sa vykopal rigol, do rána tam neznáme osoby urobia môstik a nikto to nedokáže vyšetriť LEBO všetci starostovia nebudú viesť boj s dvadsiatkou obyvateľov lepšie je na srať mať plat a nech sa užívateľ naťahuje.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
To je ok...
A teraz organizuj tie vase pochody
A rozmyslaj, preco ma jurgen a helga vyssi dochodok ako ty..
Porozmýšľaj prečo majú jurgen a helga v tej istej automobilke vyššiu mzdu ako slovenský untermensch? Nedochádza? 30 rokov po socializme už prestávajú platiť argumenty na jednoduchších že nás komunisti okrádali. Malo by platiť rovnaká linka =rovnaký plat = rovnaký dôchodok. Moji predkovia boli cez vojnu povinne makať v Reichu za plat o ktorom sa im doma mohlo len snívať. Prečo bol taký vysoký?
len preto, že ty platíš svojím zamestnancom také platy, ako platí helmut jurgenovi a helge to nemusí robiť aj vw....tebe to už teda po tých 30 rokoch došlo...
ako píšeš, malo by platit - rovnaká linka, rovnaký plat...aj v konzervárni

ibaže by to bol zas len komunistický blábol....

tak ako to je, pavol ? platíš rovnakú mzdu zamestnancom ako v nemecku ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
To je ok...
A teraz organizuj tie vase pochody
A rozmyslaj, preco ma jurgen a helga vyssi dochodok ako ty..
Porozmýšľaj prečo majú jurgen a helga v tej istej automobilke vyššiu mzdu ako slovenský untermensch? Nedochádza? 30 rokov po socializme už prestávajú platiť argumenty na jednoduchších že nás komunisti okrádali. Malo by platiť rovnaká linka =rovnaký plat = rovnaký dôchodok. Moji predkovia boli cez vojnu povinne makať v Reichu za plat o ktorom sa im doma mohlo len snívať. Prečo bol taký vysoký?
len preto, že ty platíš svojím zamestnancom také platy, ako platí helmut jurgenovi a helge to nemusí robiť aj vw....tebe to už teda po tých 30 rokoch došlo...
ako píšeš, malo by platit - rovnaká linka, rovnaký plat...aj v konzervárni

ibaže by to bol zas len komunistický blábol....

tak ako to je, pavol ? platíš rovnakú mzdu zamestnancom ako v nemecku ?
ako to mám vedieť? Moja firma nie nemecká s viacerými prevádzkami . Nikto mi ho ešte neoznámil. Ale nielen o plate, ale aj dotáciách myslíš tým čo tam prichádzajú z Rumunska a Ukrajiny?
Chod sa vyspať, dlho si tu ponocoval, uškodí ti to.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

[QUOTE="bettylou"]
pavol54
bettylou
pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na

. Čo vy tam ste maďare? Zober dakoho vyhádž všetky na hlavnú cestu a nestaraj sa. To neni tvoj problem. Sebe radšej nabi dajake rury, žeby tam nevošli.
Náhodou s madarmi som nemal na inom poli problém, a to si myslíš ako dlho tam tie vytyčovacie rúry vydržali? druhý problém je že sa vykopal rigol, do rána tam neznáme osoby urobia môstik a nikto to nedokáže vyšetriť LEBO všetci starostovia nebudú viesť boj s dvadsiatkou obyvateľov lepšie je na srať mať plat a nech sa užívateľ naťahuje.
A prečo ich nemôžeš vypratať na štátnu cestu, šak ty nie si povinný strpieť ich veci na svojom pozemku ani keby tam bývali.
U nas už by mali gumy vypušťane, každy raz, kým by ich to neprestalo baviť. Ešte aj benzin by sme im v noci s hadičkou vytiahli za parkovne.

Vyzerá, že u vás to je ala Matovič. Dane zaplac, uradnička aj policajt plat ma a tebe .maju na haku, bo keby chceli našli by sposob jak ti pomocť.

U nás tak dalo mesto cigansku maringotku jednemu na pozemok a nechali ich tam byvať. Jak raz prišol na urad, buchnul po stole, ta ešte v ten deň žeriav maringotku prekladal na mestský pozemok.
... teraz pri Korone to treba riešiť.
Veci sa majú tak, že aj keď ti do záhrady niekto zaparkuje, tak mu nemôžeš poškodiť jeho majetok.
Ale teraz v čase korony si dám rúško, kapucňu a ide sa na vec. Aj fotopasce sú v Bjuty :-)))))))
Aj by sa fajne podpaľovalo, však Korona fajrus má i Majly Sairus!
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Matovič nevidí dôvod aby sa platilo za prenájom zatvorených priestorov, za chvíľu príde že nevidí dôvod na to aby odberatelia zaplatili za odobraný tovar, alebo aby odobrali objednaný tovar aj ho zaplatili, lebo jeho odberatelia majú zatvorené prevádzky TAK POTOM NECH ROVNO NAPÍŠE ŽE NEVIDÍ DÔVOD NA DODRŽIAVANIE OBCHODNÉHO ZÁKONNÍKA . Rovnaká argumentácia ako pred rokmi mi manžel jednej odberateľky povedal že objednaný a vyrobený tovar nepreberú lebo manželka je tehotná. Na otázku v koľkom mesiaci je bolo zrejmé že keď ho objednala už o tom vedela. Na to som musel dať veľmi sprostú otázku či je tehotná so mnou, lebo inak nemám dôvod to akceptovať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

[QUOTE="bettylou"]
pavol54
bettylou
pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na

. Čo vy tam ste maďare? Zober dakoho vyhádž všetky na hlavnú cestu a nestaraj sa. To neni tvoj problem. Sebe radšej nabi dajake rury, žeby tam nevošli.
Náhodou s madarmi som nemal na inom poli problém, a to si myslíš ako dlho tam tie vytyčovacie rúry vydržali? druhý problém je že sa vykopal rigol, do rána tam neznáme osoby urobia môstik a nikto to nedokáže vyšetriť LEBO všetci starostovia nebudú viesť boj s dvadsiatkou obyvateľov lepšie je na srať mať plat a nech sa užívateľ naťahuje.
A prečo ich nemôžeš vypratať na štátnu cestu, šak ty nie si povinný strpieť ich veci na svojom pozemku ani keby tam bývali.
U nas už by mali gumy vypušťane, každy raz, kým by ich to neprestalo baviť. Ešte aj benzin by sme im v noci s hadičkou vytiahli za parkovne.
u nas sa toto nerobi, ale možeš ich nahlasiť ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu - budu mať priestupkove, kde im to musi policajt objasniť, čoho sa dopustili a bude ich riešiť. Tam sa platí dajakých 16 eur (ne ty oni) plus, čo im vyrube ,

Vyzerá, že u vás to je ala Matovič. Dane zaplac, uradnička aj policajt plat ma a tebe .maju na haku, bo keby chceli našli by sposob jak ti pomocť.

U nás tak dalo mesto cigansku maringotku jednemu na pozemok a nechali ich tam byvať. Jak raz prišol na urad, buchnul po stole, ta ešte v ten deň žeriav maringotku prekladal na mestský pozemok.
Tiež rozmýšľam že tam dotiahnem maringotku a na píšem "srdečne vás vítam"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

[QUOTE="Nandrolon"]
bettylou
pavol54
bettylou
pavol54
Tento právny štát ma dojíma Na

. Čo vy tam ste maďare? Zober dakoho vyhádž všetky na hlavnú cestu a nestaraj sa. To neni tvoj problem. Sebe radšej nabi dajake rury, žeby tam nevošli.
Náhodou s madarmi som nemal na inom poli problém, a to si myslíš ako dlho tam tie vytyčovacie rúry vydržali? druhý problém je že sa vykopal rigol, do rána tam neznáme osoby urobia môstik a nikto to nedokáže vyšetriť LEBO všetci starostovia nebudú viesť boj s dvadsiatkou obyvateľov lepšie je na srať mať plat a nech sa užívateľ naťahuje.
A prečo ich nemôžeš vypratať na štátnu cestu, šak ty nie si povinný strpieť ich veci na svojom pozemku ani keby tam bývali.
U nas už by mali gumy vypušťane, každy raz, kým by ich to neprestalo baviť. Ešte aj benzin by sme im v noci s hadičkou vytiahli za parkovne.

Vyzerá, že u vás to je ala Matovič. Dane zaplac, uradnička aj policajt plat ma a tebe .maju na haku, bo keby chceli našli by sposob jak ti pomocť.

U nás tak dalo mesto cigansku maringotku jednemu na pozemok a nechali ich tam byvať. Jak raz prišol na urad, buchnul po stole, ta ešte v ten deň žeriav maringotku prekladal na mestský pozemok.
... teraz pri Korone to treba riešiť.
Veci sa majú tak, že aj keď ti do záhrady niekto zaparkuje, tak mu nemôžeš poškodiť jeho majetok.
Ale teraz v čase korony si dám rúško, kapucňu a ide sa na vec. Aj fotopasce sú v Bjuty :-)))))))
Aj by sa fajne podpaľovalo, však Korona fajrus má i Majly Sairus!
presne to je to o tom poškodení cudzieho majetku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Smutné. Lujza, nie je to ten tvoj?
https://www.cas.sk/clanok/975885/obr...ami-klientiek/
Nandrolon
Smutné. Lujza, nie je to ten tvoj?
https://www.cas.sk/clanok/975885/obr...ami-klientiek/
Nandy ja mam mladsieho....uf...mlady chlap...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera som na nete kuk videjo...o otvorenom parlamentom bufete...ojojoój..ale som sa do neho nachodila.....normalne v priamom prenose si nejaky poslanec neviem aka sorta....vymyslel funkciu hlavny hygienik parlamentu ojebúval...normalne sfleku klamal...bol asi igora...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
To je ok...
A teraz organizuj tie vase pochody
A rozmyslaj, preco ma jurgen a helga vyssi dochodok ako ty..
Porozmýšľaj prečo majú jurgen a helga v tej istej automobilke vyššiu mzdu ako slovenský untermensch? Nedochádza? 30 rokov po socializme už prestávajú platiť argumenty na jednoduchších že nás komunisti okrádali. Malo by platiť rovnaká linka =rovnaký plat = rovnaký dôchodok. Moji predkovia boli cez vojnu povinne makať v Reichu za plat o ktorom sa im doma mohlo len snívať. Prečo bol taký vysoký?
len preto, že ty platíš svojím zamestnancom také platy, ako platí helmut jurgenovi a helge to nemusí robiť aj vw....tebe to už teda po tých 30 rokoch došlo...
ako píšeš, malo by platit - rovnaká linka, rovnaký plat...aj v konzervárni

ibaže by to bol zas len komunistický blábol....

tak ako to je, pavol ? platíš rovnakú mzdu zamestnancom ako v nemecku ?
ako to mám vedieť? Moja firma nie nemecká s viacerými prevádzkami . Nikto mi ho ešte neoznámil. Ale nielen o plate, ale aj dotáciách myslíš tým čo tam prichádzajú z Rumunska a Ukrajiny?
Chod sa vyspať, dlho si tu ponocoval, uškodí ti to.
jááj, tak to platí len pre nemecké fy s viacerými prevádzkami...
zas sa chce socanom rozdávať s cudzieho......
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať