Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

áno, aj toto viem, aj som to sem chcela pridať, nuž ale
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

......práve som v jednej téme "zablúdila" do roku 2014 a našla som tam niečo krásne - pokoj, nikto na nikoho a nikto s nikým.................áno našla som tú Poradu.... a viete čo tam nebolo? žiadne nevraživé mínus ani vybavovanie si účtov, žiadne kohúty sa tam neklbčili jednoducho VIANOCE
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mňa zaujalo zoskupenie z https://aliancenarodnichsil.cz/vedeni-ans/ a najmä človek

Předseda Kontrolní komise: Ing. Ivan Kratochvíl, Střední Čechy

Absolvent Vysoké vojenské technické školy v Liptovském Mikuláši v oboru Speciální technika protivzdušné obrany státu a Vojenské akademie Brno obor Řízení obrany státu,
pplk. v záloze,
předseda Československých vojáků v záloze za mír, z.s.

Nejdem sa tu miešať medzi informácie a vedomosti od tu pôsobiacich vojakov, ale Mikuláš produkoval ešte za socíka päť psychotronikov v každom ročníku. Viem o dvoch Slovákoch, ktorí sa potom venovali špecifickým liečbam ľudí. Jeden aj nadstavbovému ďalšiemu štúdiu v zahraničí. Pôsobili roky aj v rozhlas. éteri. Info mám z diskusných relácií, v ktorých boli pravidelnými hosťami, a v podstate jeden z nich mal svoju pravidelnú reláciu, myslím, že dvojhodinovú.
Česi boli v tomto smere vždy viac dopredu (počnúc Břetislavom Kafkom až po veľmi známeho Kahudu) pred Slovenskom aj s vybavením laboratórií, a pod štátnou záštitou. Po 89 už nie. Čo môže mať samozrejme svoje vysvetlenie. https://cs.wikipedia.org/wiki/Psychotronika

Je známe, laicky podané, že každý človek má okolo svojho fyzického tela iné svoje "obaly". ktoré sa dokážu narušiť a pootvárať,a ktoré ak nie sú súvislé, človeka nedokážu ochrániť, spôsobujú to najmä drogy vrátane niektorých liekov, najviac psycho a pod.
Kmitáme ako všetko ostatné na tejto Zemi, tak osobne pripúšťam možnosť negatívneho pôsobenia nielen na ľudí, ale prírodu ako celok.
Sama by som bola zvedavá na vedecké dôkazy pre a proti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne
...hoax sem, hoax tam....

...a ty si snáď myslíš, že keď sa mocní tohoto sveta rozhodnú na niečom, tak to nejaká smiešna petícia (nech je už očomkoľvek) ovplyvní ? Že sa zľaknú alebo čo ?

Či sedíš alebo nesedíš na latríne, aj tak o tom bude prehľad.
Respektíve ťa zabijem rovno argumentom...si myslíš, že už terau je to nejaký problém ?
Omyl vážená...a veľký.

P.S.:
Účty si tu vybavuje len jeden hajzel ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra.
Ale v Slovinsku a Švajčiarsku to neprešlo, otázne tiež možno je, prečo nie, lebo za jednou pravdou býva pravda druhá. A pokiaľ viem, nemá ju ani Izrael.
Takže musí byť tá sieť po celom svete alebo nie?
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ťa prosím, nezabi ma! buchi veď ja viem, že mocní majú všetku moc a riadia tiež všetko, ja viem, že už aj teraz vedia, kedy posedím v kadibutke - niekedy mám mobil so sebou - viem, že jeden podpis je úplne nič ...... ale mám pocit ten vnútorný, že keď sa to všetko bude diať, urobila som aspoň to nič, ale ak strčíme všetci hlavy do piesku, hodíme flintu do žita a dáme si na hlavu oné no kadiť, tak sa to musí diať............ale keď nie sme blbí, musíme sa ozvať
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
ťa prosím, nezabi ma! buchi veď ja viem, že mocní majú všetku moc a riadia tiež všetko, ja viem, že už aj teraz vedia, kedy posedím v kadibutke - niekedy mám mobil so sebou - viem, že jeden podpis je úplne nič ...... ale mám pocit ten vnútorný, že keď sa to všetko bude diať, urobila som aspoň to nič, ale ak strčíme všetci hlavy do piesku, hodíme flintu do žita a dáme si na hlavu oné no kadiť, tak sa to musí diať............ale keď nie sme blbí, musíme sa ozvať
V prvom rade by to mal ustrážiť štát, čiže vláda, ktorá zastupuje svoj národ, všakže? :-))))))))))
Kulturní antropologie nepopisuje žádné dlouhodobé mírové soužití dvou kulturních systémů. Buď žijí izolovaně, nebo jeden chce ovládnout druhý.

https://www.kupredudominulosti.cz/vo...ladnout-druhy/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kto ste z BA,ako to tam vyzerá? Môže byť toto pravda? Že dnes (utorok 28.4.)
FB_IMG_1588103751812.jpg  
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korela
To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra.
Stačí nerobiť nič protizákonné, neslušné, nemravné....., proste správať sa slušne a nech si natáčajú a sledujú čo chcú Lebo jedna vec je nahrávať a druhá vec je vyhodnocovať
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
korela
To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra.
Stačí nerobiť nič protizákonné, neslušné, nemravné....., proste správať sa slušne a nech si natáčajú a sledujú čo chcú Lebo jedna vec je nahrávať a druhá vec je vyhodnocovať
???
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tušila som, že niekto tu spomenie v prvom rade paranoju. Hlavne, že máš práve ty oprávnenie diagnostikovať. To by som potom mohla Dášu upodozrievať z exhibicionizmu.
Normálnu diskusiu k téme tu nemožno očakávať.
Ale ľudstvo tak choré a unavené počas mierových časov hádam ešte nebolo.
Niet jednej kompletne zdravej rodiny.
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem.
Môžeš poddžubovať,ale čínania svoju tradičnú medicínu nedajú a ano liečili koronu zároveň.Pri vyhodnotení vysoké percento ľudí na nu reagovalo kladne.Je úžasné ako aj čínski lekári vedia používať tradičnú čínsku medicínu a použijú ju v liečbe,môžeme len závodieť,že to majú dovolené.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Fakt si myslis, ze takto sa striedaju premieri?
Fakt si myslíš, že by Pelle mal v pracovnom stole nejaké dráty...ba dokonca babypohár ?

Tak potom by som mohol kľudne povedať, že ty máš v pracovnom stole ..............doplň, čo len chceš.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem.
Opýtaj sa ho, nemá utajený kontakt.
Ale čínske ofic. zdroje písali, že tieto prípady liečili aj ich trad. medicínou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
buchač
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?


P.S.:
...a áno...poddžubujem.
Môžeš poddžubovať,ale čínania svoju tradičnú medicínu nedajú a ano liečili koronu zároveň.Pri vyhodnotení vysoké percento ľudí na nu reagovalo kladne.Je úžasné ako aj čínski lekári vedia používať tradičnú čínsku medicínu a použijú ju v liečbe,môžeme len závodieť,že to majú dovolené.
Subotič, teda obyčajný (a nebojím sa nazvať pravým výrazom) a smiešny absolvent nejakého kurzu TČM je len zmrd a šmejd, ktorý využíva a zneužíva pacientov...
Ozajstní liečitelia TČM sú v Číne a nie na Slovensku...
Chápeme sa...že prečo poddžubujem ?

Otázka ohľadom liečby vírusu bola položená vážne.
Sú JISka, respirátory, ventilátory a podobne zahrnuté do TČM ? Lebo ja si myslím, že nie.
Bola TČM použitá v liečbe ?...trebárs aj v Číne ? Lebo info som nejak nezachytil...a pokiaľ viem, tak ani iné fóra, kde sa tejto vírusovej téme venujú oveľa viac, ako tu na Porade (kde je to úplne o ničom - pokiaľ sa nejedná o koroňa versus lóve).
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Fakt si myslis, ze takto sa striedaju premieri?
Fakt si myslíš, že by Pelle mal v pracovnom stole nejaké dráty...ba dokonca babypohár ?

Tak potom by som mohol kľudne povedať, že ty máš v pracovnom stole ..............doplň, čo len chceš.
to máš odkial ,

kde sa písalo o pelleho pracovnom stole ?
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
.........doplň, čo len chceš.
Dopĺňam peleho špáradlá.
Ale tie tam určite nenechal ...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ale čínske ofic. zdroje písali, že tieto prípady liečili aj ich trad. medicínou.
Ja píšem, ty píšeš...on píše...

...a link by náhodou nebol ???
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bodliak
buchač
.........doplň, čo len chceš.
Dopĺňam peleho špáradlá.
Ale tie tam určite nenechal ...
Tie si mu ukradol ty...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať