Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
korela
.........................
Ani na stavbách sa v nedeľu nepracuje. Prečo asi?
A vari naozaj?
Na niektorých sa buduje nonstop.
A aj na stavbe domov sa buduje aj v nedeľu.
Prečo asi?
ak je to svojpomoc - lebo nie sú v práci
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
čína môže za to že v usa zomrelo 100 000 na covid, rusko za to že je prezdient trump, som zvedavý kto môže za agresívnych policajtov čo rozpútali v 16 štátoch krvavé nepokoje a ich brutálne potláčanie už tam chýbajú len gruzínski odstreľovači
No oni skúsia spraviť Paríž kdekoľvek.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
lubko6394
misoft
lubko6394

Neprehnal si to ? Policajti môžu za to že demonštranti zapaľujú autá a rabujú obchody ? Jeden policajt sa zachová neadekvádne a mne zato zapália auto ?
Nemal si tam parkovať
A nebol jeden - nestačil by - hneď traja tam boli.
https://tv.idnes.cz/zahranicni/minne...9_idnestv_rejs
Keby aj všetci 4-ia zabíjali toho černocha čo oprávňuje nespokojným s takýmto postupom policajtom zapáliť auto náhodne parkujúceho tisíce kilometrov od miesta činu ? A ak by som z balkóna brokovnicou chránil svoje auto tak by to asi bolo tiež v poriadku ?
Niekde v správach sa spomínalo, že video hento, video tamto...
No zverejnené nebolo video, čo tomu všetkému predchádzalo...to po prvé.
Po druhé...americkí poliši majú vo svojej výbave video kamery (aj my ich máme...ale v skladoch), ktorými sa zachytáva zákrok voči páchateľovi.
Ale tu nie je žiaden záber...najprv mu dajú len putá a potom vidno, ako mu poliš kľačí na krku. Čo bolo medzitým, čo sa udialo ?

Ak si dám dohromady fakty ? Zomrevší platil falošným šekom, bol evidovaný ako kriminálnik, bol pod drogami ? Holt, v Amerike sa s takýmito neserú...nie ako u nás s cigánmi.
Vezmime v úvahu situáciu, adrenalín u oboch a sme doma.
Pre nezainteresovaných informácia...už som počul a aj videl videjká, kde maník vyfasoval pár guliek do tela a adrenalín spolu s drogami ho tak vybičoval, že fungoval normálne ďalej.

P.S.:
Aby jasné bolo, poliša neobhajujem...len si kladiem otázky.

2 metrový černoch pod vplyvom drog...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež si kladiem otázky!
Kameru mal len ten jeden policajt - na veste. Tí ostatní NEMALI.
Pod bezpečnostnou kamerou je to viditeľné. Je síce pravda, že Floyd sa trochu "vzpieral", ale napokon išiel celkom pokojne k stene - bez odporu.
Ale potom je to zaujímavé.
Policajné (označené) vozidlo sa postavilo tak, že jeho kamery nemohla NIČ zachytiť. Policajt s kamerou sa venoval spolujazdkyni.
Ale ČO ROBILI tí policajti tam vzadu? Žiadny záznam o tom, čo sa dialo, so tomu predchádzalo. Len ICH TVRDENIE! A až potom videá náhodných svedkov.

Takže - ak by mali kamery - objasnilo by sa to, odôvodnilo by sa to. Lenže nie sú dôkazy, že sa vzpieral - to video nič nedokazuje, že odporoval. Ale ostatné - svedecké videá ich však usvedčujú z brutality, počuť, ako ich prosí - oni NEREAGOVALI.
Aj keby bol zdrogovaný - neznamená to, aby ho udusili.

Neobhajujem, neodsudzujem - konštatujem.
Floyd je síce "korba" - ale ani tí traja policajti neboli mušia váha.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Ale potom je to zaujímavé.
Policajné (označené) vozidlo sa postavilo tak, že jeho kamery nemohla NIČ zachytiť.
....
Aj keby bol zdrogovaný - neznamená to, aby ho udusili.
Pozri si video ešte raz...
Nájdi si informácie ohľadom hentej umelo a cieľavedomo nafúknutej kauzy.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No neviem, ty si už mal tú česť s takým. Pozri si ho mohutný chlap s heroinom v krvi, neviem či by si si to s ním chcel rozdať. Je to zámienka k rabovaniu, tak ako to vidíme bežne na západe. Netvrdím ze to mali spraviť ale ten heroínu tam zrejme spravil veľa. Pozrieme si či to amici zvládnu lepšie ako Macron.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
Príliš skoro sme zabudli na zatvorené obchody v nedeľu, aj na to, že sa otvárali, lebo prišlo s otvorenou nedeľou Tesco. Čo je to za žena, ktorá nevie nakŕmiť rodinu bez nedeľného nákupu?
A ak ozaj zavrieť, tak všetci, nie že zase zisk pôjde do zahraničia a Slovák utri hubu.
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
presne tak, milí katolibanci..

a ako prvé v nedeľu zatvoriť kostoly !

keď zatvorené, tak zatvorené.....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
kukučka
Príliš skoro sme zabudli na zatvorené obchody v nedeľu, aj na to, že sa otvárali, lebo prišlo s otvorenou nedeľou Tesco. Čo je to za žena, ktorá nevie nakŕmiť rodinu bez nedeľného nákupu?
A ak ozaj zavrieť, tak všetci, nie že zase zisk pôjde do zahraničia a Slovák utri hubu.
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
presne tak, milí katolibanci..

a ako prvé v nedeľu zatvoriť kostoly !

keď zatvorené, tak zatvorené.....
však ste ich už zatvorili a rýchlejšie ako komunisti.
1 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
Nemal...
Ty si mala svatbu v nedeľu?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
Niekto našiel duševný pokoj pred Bonaparte alebo Mišelovým domom, ešte sa z toho nemôže spamätať
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Kvaka
Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
Niekto našiel duševný pokoj pred Bonaparte alebo Mišelovým domom, ešte sa z toho nemôže spamätať
teraz za zastávaš koho ? matoviča, alebo matoviča ?
uvedomuješ si to ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis

Ty si mala svatbu v nedeľu?
Tajnú, v sobotu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
bjuty smis

Ty si mala svatbu v nedeľu?
Tajnú, v sobotu.
ja nechcem zatvárať nikomu nič...
kresťanom nechce zatvárať nikto nič....nech si robia kedy a čo chcú - v rámci zákona...

ale oni vedia najlepšie, čo je pre nás v nedeľu najlepšie....
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
Kvaka
Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
teraz za zastávaš koho ? matoviča, alebo matoviča ?
uvedomuješ si to ?
Nezastávam sa nikoho, iba reagujem na tvoj príspevok, ....keď zatvoriť, tak zatvoriť aj kostoly. . Matoviča ľutujem.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
Kvaka
Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
Niekto našiel duševný pokoj pred Bonaparte alebo Mišelovým domom, ešte sa z toho nemôže spamätať
teraz za zastávaš koho ? matoviča, alebo matoviča ?
uvedomuješ si to ?
ak píšem že niekto našiel duševný pokoj, to nie je zastávanie ani odsudzovanie, u teba je to nepochopenie
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Kvaka
bjuty smis

Ty si mala svatbu v nedeľu?
Tajnú, v sobotu.
ja nechcem zatvárať nikomu nič...
kresťanom nechce zatvárať nikto nič....nech si robia kedy a čo chcú - v rámci zákona...

ale oni vedia najlepšie, čo je pre nás v nedeľu najlepšie....
stačí dodržiavať desatoro a máš pokoj ale ateisti môžu stále realizovať mokobuko pozmenený na mokobuka
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
Kvaka
Bjuty, určite si mal svadbu v kostole, určite vieš, že tam chodia rodiny spolu, určite vieš, že tam ľudia nachádzajú svojim spôsobom aj istý duševný pokoj, relax. Ako to teda môžeš porovnávať s obchodmi.
Ja síce do kostola nechodievam, okrem výnimočných situácií, ale tak isto nechodievam v nedeľu do obchodov, výnimočne tak raz za rok. .
A áno, keby mali predavači slušné platy, nepotrebovali by nedeľné šichty s príplatkami.
Niekto našiel duševný pokoj pred Bonaparte alebo Mišelovým domom, ešte sa z toho nemôže spamätať
teraz za zastávaš koho ? matoviča, alebo matoviča ?
uvedomuješ si to ?
ak píšem že niekto našiel duševný pokoj, to nie je zastávanie ani odsudzovanie, u teba je to nepochopenie
isto ...a kto ho tam našiel ? to on chce zatvárať kostoly ?
naopak, chce zatvárať obchody...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
kukučka
Príliš skoro sme zabudli na zatvorené obchody v nedeľu, aj na to, že sa otvárali, lebo prišlo s otvorenou nedeľou Tesco. Čo je to za žena, ktorá nevie nakŕmiť rodinu bez nedeľného nákupu?
A ak ozaj zavrieť, tak všetci, nie že zase zisk pôjde do zahraničia a Slovák utri hubu.
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
presne tak, milí katolibanci..

a ako prvé v nedeľu zatvoriť kostoly !

keď zatvorené, tak zatvorené.....
Skôr teba spália v krematóriu /ako "mršinu" v kafilérii/, ako nám hovadá zakážu omše. Nielen v nedeľu, ale aj cez týždeň a vo sviatky...

ááá, vítame pána miňištra krajčího ))

Po čistkách v nemocniciach sa objavilo ďalšie video ministra Krajčího: Satan chce cez svojich ľudí ovládnuť moc!
v politike reprezentuje Pána a Božie deti na Slovensku. Spomína aj to, že Satan je knieža tohto sveta. Nikdy sa netajil, že je veriaci, no jeho radikálne vyjadrenia vyvolávajú vášne. V čase, keď Krajčí odvoláva šéfov nemocníc či záchranných služieb sa na internete objavilo jeho ďalšie náboženské video, ktoré možno vysvetľuje jeho činy.

„Ja som presvedčený, že my máme evanjelium priniesť do sféry biznisu, médií, kultúry, vzdelávania, zdravotníctva a aj do politiky. Teraz s touto podporou sa mi oveľa ľahšie uvedomuje, prečo tam som. Reprezentujem Pána a reprezentujem Božie deti na Slovensku. Toto je moja hlavná misia, pre ktorú som teraz v parlamente,“ hovorí Krajčí.

V ďalších vyjadreniach ešte pritvrdzuje a pri opisovaní vtedajšej politickej situácie spomína Satana.na. „Momentálne teraz, ako to vyzerá, mám možnosť do toho trošku viac vidieť, je to naozaj hrozné. Ja si myslím, že je to aj kvôli tomu, že my ako Boží ľud sme všetky pozície prepustili ľuďom, ktorí nepoznajú Boha. Toto je niečo, čo Satan vyhľadáva, lebo Satan chce mať moc a on chce cez svojich ľudí tú moc ovládnuť. On je knieža tohto sveta,“ hovorí Krajčí, ktorý dodal, že veľmi závisí od Pána..
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Je vo vláde vôbec niekto normálny a kompetentný?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať