Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Lujza, kde v Ruzinove? U tych 17 učiteľov ?
Nasla som to... 35 z 800 testovanych ochorenie prekonalo, zvacsa bez priznakov. Ťažko spätne povedať co by sa dialo, keby skoly zostali otvorene ...
Naposledy upravil veronikasad : 30.05.20 at 22:07
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Veronika...iba na fb..uputavka spravy stv..dalej som nepozerala....predpokladam,ze ano o inom sa dva dni nepisalo......vcera som citala..ze mali hranicne hodnoty.......kolko s testovanych mohlo mat hranicne hodnoty a nepise sa o nich.......
Niekomu vyhovuje tato ucelova panika.....ludia nemusia mat rusko vonku....ale maju....aspon u mna v hlavnej.dedine....nik naokolo....a rusko az po oci.....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Naskocila mi ta sprava v tablete, nie som na FB, ani nepozeram telku. U nas chodi dost ludi bez rusok, ako okres sme boli v pocte nakazanych na 4.mieste v ramci SK,
vela pripadov urcite zachytenych nebolo.
Vysledky z Ruzinova ma zaujimali kvoli vnukom.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kukučka
Miluš, veď ti buchy poradil, kúp a ešte aj namontuj tabuľu. Aj tak ti budú ďalej lepiť na dvere.
A na dvere namaľuje veľkú hrubú neónovú šípku smerom k tabuli a nad to nápis:" Vážení, svoje oznamy nám nalepte na príslušnú tabuľu nachádzajúcu sa v smere šípky. "
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jupiií burza starych rarohov-starozitbosti na cervenom kameni uz funguje...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kukučka
Miluš, veď ti buchy poradil, kúp a ešte aj namontuj tabuľu. Aj tak ti budú ďalej lepiť na dvere.
Kuwa, tiež som na Slovenskú videl také koleso, teda obdĺžnik väčší ako A3 na ňom nápis " Na oznamy". Boli postŕhané. Bol z nerezu a bol pripevnený metrickým závitom takže sa dal odmontovať a vložiť do vody odmočiť, potom vyčistiť a vrátiť späť. No asi na to nemal v dome nikto čas a škrabať to so špachtľou. A čo potom z ryhami? A tak ako píše kukučka, tabuľka bez oznamu, zahnusená od lepiaceho materiálu a na dverách oznam od správcu domu, že od tedy do tedy nebude dodávaná do domu teplá voda.

...

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

[QUOTE="sito"][QUOTE="bettylou"][QUOTE="Mila123"]
bettylou
Mila123
Katy a R
Mila123

A čo je na tom zlé? Ale keď vám to vadí, otrhať, umyť a vchod potrieť tenkým olejovým filmom. Jedno aký olej.Nenalepia nič. Možno vám miesto toho namaľujú grafiti. Tie potom riedidlom dole dávať
ťažko je na také pripomienky slušne reagovať........
Ale ten olejový film funguje, a nie je ho ani vidieť. A ak sa neopierate o vchodové dvere, čo si myslím, že nie, tak nie je ani riziko zašpinenia odevu.
U nás to robí aj domovníčka. Nie ten olej. Ale, keď oznam prestane byť aktuálny, ani mastný fľak po ňom nezostane. Kuwa, opýtam sa čím to je, čím ich na to sklo lepí?
"Kuwa, zase kopíruje všetko."

Ráno o 4,50 hod. začal v dome štekať pes, zobral som sa na prechádzku, bez psa, 6,5 km za 1,15 hod. A pozrel som sa na ten oznam od domovníčky z dnuka dverí, teda ako je prilepený. No a div sa svete, obyčajnou izolepou. Ako dosiahne, že na tom skle nič neostane, ani mastný fľak? Pravdepodobne ho sťahuje pomaly v smere 180 °.
0 0
Bimboka Bimboka

Bimboka je offline (nepripojený) Bimboka

[QUOTE="sito"][QUOTE="sito"][QUOTE="bettylou"]
Mila123
bettylou
Mila123
Katy a R
Mila123

A čo je na tom zlé? Ale keď vám to vadí, otrhať, umyť a vchod potrieť tenkým olejovým filmom. Jedno aký olej.Nenalepia nič. Možno vám miesto toho namaľujú grafiti. Tie potom riedidlom dole dávať
ťažko je na také pripomienky slušne reagovať........
Ale ten olejový film funguje, a nie je ho ani vidieť. A ak sa neopierate o vchodové dvere, čo si myslím, že nie, tak nie je ani riziko zašpinenia odevu.
U nás to robí aj domovníčka. Nie ten olej. Ale, keď oznam prestane byť aktuálny, ani mastný fľak po ňom nezostane. Kuwa, opýtam sa čím to je, čím ich na to sklo lepí?
"Kuwa, zase kopíruje všetko."

Ráno o 4,50 hod. začal v dome štekať pes, zobral som sa na prechádzku, bez psa, 6,5 km za 1,15 hod. A pozrel som sa na ten oznam od domovníčky z dnuka dverí, teda ako je prilepený. No a div sa svete, obyčajnou izolepou. Ako dosiahne, že na tom skle nič neostane, ani mastný fľak? Pravdepodobne ho sťahuje pomaly v smere 180 °.
Potesilo ma, ze rovnako ako v nasom bloku mame domovnicku, tak "domovnicku" maju aj v sitovom. Dokonca sito rovnako ako ja hospodari s deficitom / nedoplatkom /. A mna za to nazval vychscanou
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

[QUOTE="Bimboka"][QUOTE="sito"][QUOTE="sito"]
bettylou
Mila123
bettylou
Mila123
Katy a R
Mila123

A čo je na tom zlé? Ale keď vám to vadí, otrhať, umyť a vchod potrieť tenkým olejovým filmom. Jedno aký olej.Nenalepia nič. Možno vám miesto toho namaľujú grafiti. Tie potom riedidlom dole dávať
ťažko je na také pripomienky slušne reagovať........
Ale ten olejový film funguje, a nie je ho ani vidieť. A ak sa neopierate o vchodové dvere, čo si myslím, že nie, tak nie je ani riziko zašpinenia odevu.
U nás to robí aj domovníčka. Nie ten olej. Ale, keď oznam prestane byť aktuálny, ani mastný fľak po ňom nezostane. Kuwa, opýtam sa čím to je, čím ich na to sklo lepí?
"Kuwa, zase kopíruje všetko."

Ráno o 4,50 hod. začal v dome štekať pes, zobral som sa na prechádzku, bez psa, 6,5 km za 1,15 hod. A pozrel som sa na ten oznam od domovníčky z dnuka dverí, teda ako je prilepený. No a div sa svete, obyčajnou izolepou. Ako dosiahne, že na tom skle nič neostane, ani mastný fľak? Pravdepodobne ho sťahuje pomaly v smere 180 °.
Potesilo ma, ze rovnako ako v nasom bloku mame domovnicku, tak "domovnicku" maju aj v sitovom. Dokonca sito rovnako ako ja hospodari s deficitom / nedoplatkom /. A mna za to nazval vychscanou
Ahoj, bulo - nebulo.



0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Miluš, veď ti buchy poradil, kúp a ešte aj namontuj tabuľu. Aj tak ti budú ďalej lepiť na dvere.
Sorry, ale ja som neradil...iba som dával názor na riešenie tejto " veľmi vážnej, trestuhodnej a život ohrozujúcej " situácie.
Poznámka - chcel by som mať také problémy a Onasisove love.

Takéto veci sa predsa kupujú z fondu a namontovať môže každý, kto nemá obe ruky ľavé.
Druhá citovaná veta nedáva význam....ale šak zasmejme sa...hahaha.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bimboka
Potesilo ma, ze rovnako ako v nasom bloku mame domovnicku, tak "domovnicku" maju aj v sitovom. Dokonca sito rovnako ako ja hospodari s deficitom / nedoplatkom /. A mna za to nazval vychscanou
Nemudruj zbytočne, na to zatiaľ nemáš...aj keď sa mi zdá, že nick je účelový.
Správne je zástupca vlastníkov bytov a nie domovník...

No schválne...aký je rozdiel medzi týmito dvoma funkciami ?
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... účelový, účelový veru účelový ...
0 0
Bimboka Bimboka

Bimboka je offline (nepripojený) Bimboka

buchač
Bimboka
Potesilo ma, ze rovnako ako v nasom bloku mame domovnicku, tak "domovnicku" maju aj v sitovom. Dokonca sito rovnako ako ja hospodari s deficitom / nedoplatkom /. A mna za to nazval vychscanou
Nemudruj zbytočne, na to zatiaľ nemáš...aj keď sa mi zdá, že nick je účelový.
Správne je zástupca vlastníkov bytov a nie domovník...

No schválne...aký je rozdiel medzi týmito dvoma funkciami ?
opytaj sa sita, aj oni maju domovnicku
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

[QUOTE=sito;3153015][QUOTE="sito"][QUOTE="bettylou"]
Mila123

"Kuwa, zase kopíruje všetko."

Ráno o 4,50 hod. začal v dome štekať pes, zobral som sa na prechádzku, bez psa, 6,5 km za 1,15 hod. A pozrel som sa na ten oznam od domovníčky z dnuka dverí, teda ako je prilepený. No a div sa svete, obyčajnou izolepou. Ako dosiahne, že na tom skle nič neostane, ani mastný fľak? Pravdepodobne ho sťahuje pomaly v smere 180 °.
... buď použije sprej "odstraňovač nálepiek", alebo to tam nie je tak dlho, že sa lepidlo "zapečie". Teda lepidlo sa oddelí od svojho nosiča /fólie, papiera/ a ostane na prilepenom podklade, napr. sklo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
kukučka
Miluš, veď ti buchy poradil, kúp a ešte aj namontuj tabuľu. Aj tak ti budú ďalej lepiť na dvere.
Sorry, ale ja som neradil...iba som dával názor na riešenie tejto " veľmi vážnej, trestuhodnej a život ohrozujúcej " situácie.
Poznámka - chcel by som mať také problémy a Onasisove love.

Takéto veci sa predsa kupujú z fondu a namontovať môže každý, kto nemá obe ruky ľavé.
Druhá citovaná veta nedáva význam....ale šak zasmejme sa...hahaha.
mať problémy s výveskami na dverách bytovky a Onasisove love je oxymoron
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hmmm. Ale veď píšem " ... , že na tom skle nič neostane, ani mastný fľak? ... po oleji, jeho filme.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="pavol54"][QUOTE="buchač"]
kukučka

mať problémy s výveskami na dverách bytovky a Onasisove love je oxymoron
oxymoron - spojenie dvoch slov opačného významu
Naposledy upravil bettylou : 31.05.20 at 11:22
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bimboka
buchač
Bimboka
Potesilo ma, ze rovnako ako v nasom bloku mame domovnicku, tak "domovnicku" maju aj v sitovom. Dokonca sito rovnako ako ja hospodari s deficitom / nedoplatkom /. A mna za to nazval vychscanou
Nemudruj zbytočne, na to zatiaľ nemáš...aj keď sa mi zdá, že nick je účelový.
Správne je zástupca vlastníkov bytov a nie domovník...

No schválne...aký je rozdiel medzi týmito dvoma funkciami ?
opytaj sa sita, aj oni maju domovnicku
Lenže ja sa pýtam teba...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Veronika...iba na fb..uputavka spravy stv..dalej som nepozerala....predpokladam,ze ano o inom sa dva dni nepisalo......vcera som citala..ze mali hranicne hodnoty.......kolko s testovanych mohlo mat hranicne hodnoty a nepise sa o nich.......
Niekomu vyhovuje tato ucelova panika.....ludia nemusia mat rusko vonku....ale maju....aspon u mna v hlavnej.dedine....nik naokolo....a rusko az po oci.....
Ja týchto ľudí chápem, najskôr to nebude samoúčelné a ani z paniky, môže ísť o pľúciarov ((CHOCHP, a aj iné dg), kardiakov, môžu mať doma ľudí so zníženou imunitou, sami ju môžu mať zníženú, je toho veľa, tak prirodzene chránia okrem seba aj svojich najbližších. Nevidím v tom nič čudné, a zároveň chránia vonku aj všetkých ostatných ľudí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať