Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak to! Buď budú stratoví, ale platiť štátu musia, alebo to zavrú a opäť sú stratoví. Často až tak, že potom len konkurz, krach....
0 0
misoft misoft

Kotrba zase začal dávať svoje zaručené "recepty"...
https://zive.aktuality.sk/clanok/1jj...di-uzivat-jod/

Vraj je to "vzdelaný" učiteľ.... takže asi nevie, na čo sa jód používa.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Takých vzdelaných je plná prdel (čítaj = naša vláda a parlament)...prípadne aj inde.
Ale nimi sa mainstream nejak nezapodieva...
0 0
buchač buchač

misoft
To budú zmätky! Predstav si taký hotel.... sú radi, že majú zaplnené na 75%. Očkovaní, testovaní, netestovaní.... A teraz čo? Nestestovaní - vypadnite? Mám testovaných - niektorí - vypadnite!, lebo nesplňujem nariadenú kapacitu. Príde očkovaný - žiaľ, nedostane ubytovanie, lebo kapacita prekročená. Alebo vyhodí všetkých a bude len očkovaných?
Tak či tak - pôjdu zase ku dnu!
misoft
Šak to! Buď budú stratoví, ale platiť štátu musia, alebo to zavrú a opäť sú stratoví. Často až tak, že potom len konkurz, krach....
Ty si jak jarné počasie...kadiaľ vietor, tadiaľ dážď...

...a apropó...aby si bol v obraze, tak hotel a reštiky sú v tomto prípade niečo iné.
0 0
buchač buchač

lujza.j
Personal má byť aký...?!sú radi, že vôbec nejaký...o zákazníkoch ani nehovorím......nik to robiť nechce...lebo aj tak zavru...
Zákazníci ? Prečo nenazveš pravým výrazom ?
Veď v poniektorých prípadoch sa jedná o vyslovené hovadá a kuwy, ktoré si myslia, že sú niečo viac.
Aj tu sú také osôbky v ženskom vydaní...radšej ich nemenujem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi veru som chcela napísať ako ľudia zdebilneli...od min.jesene keď decko naposledy ako barman/čašník....brigádovala.... drzé opice...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
lujza.j
Personal má byť aký...?!sú radi, že vôbec nejaký...o zákazníkoch ani nehovorím......nik to robiť nechce...lebo aj tak zavru...
Veď v poniektorých prípadoch sa jedná o vyslovené hovadá a kuwy, ktoré si myslia, že sú niečo viac.
Chlapec - tí zákazníci alias kurvy sú v 99% prípadoch očkovaní. U vás je to ináč ako u nás, nesranduj.
edit: problém je, že ti zaočkované kurvy si vyžadujú extra prístup.
0 0
buchač buchač

Nandrolon
buchač
lujza.j
Chlapec - tí zákazníci alias kurvy sú v 99% prípadoch očkovaní. U vás je to ináč ako u nás, nesranduj.
Očuj mladý...zasraného chlapca máš doma.

Baví sa niekto s tebou ?
Nemiešaj sa do debaty, keď sa starší rozprávajú...a radšej mlč, keď sa do problematiky nerozumieš.
Kto tu vraví o očkovaných alebo neočkovaných zákazníkoch ? Ja alebo Lui ? My nie, takže len ty...nuž mi tu nesplietaj o extra prístupe zaočkovaných.
1 0
Nandrolon Nandrolon

buchač
Nandrolon
buchač
lujza.j
Očuj mladý...zasraného chlapca máš doma.

Baví sa niekto s tebou ?
Nemiešaj sa do debaty, keď sa starší rozprávajú...a radšej mlč, keď sa do problematiky nerozumieš.
Kto tu vraví o očkovaných alebo neočkovaných zákazníkoch ? Ja alebo Lui ? My nie, takže len ty...nuž mi tu nesplietaj o extra prístupe zaočkovaných.
ak nechápeš podstatu diskusie, teda očkovaní vs. neočkovaní, tak nepoučuj.
Okrem toho chlapče, keby si bol môj syn, tak už máš ritisko modrú ako on. :-)))
2 0
buchač buchač

Pche...daj ešte nejaký vtip.

......sa tu rehocem, že zasran ide nazývať chlapa na dôchodku, že vraj "chlapče"...

...a ozaj...naser si a choď zmlátiť celú family. Veď predsa zajtra sa z toho vyspovedáš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

buchač
Pche...daj ešte nejaký vtip.

......sa tu rehocem, že zasran ide nazývať chlapa na dôchodku, že vraj "chlapče"...

...a ozaj...naser si a choď zmlátiť celú family. Veď predsa zajtra sa z toho vyspovedáš.
Tak si choď všetkých ponatierať, pán dedo, lepšie?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Heger ... tam kde su tie regiony vyraznejsie zaockovane mozme ocakavat, ze sa tam ta pandemia bude vyrazne aj viac sirit
cas 15:40 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/283460#949
0 1
misoft misoft

Pekné sprostosti tliachal....
0 0
buchač buchač

Dnes 20:13 Nandrolon: Buchač - uzavrime formálny mier. Ja som Rusko, ty Amerika, súhlasíš?

Moja odpoveď je nižšie...
Mafia.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

buchač
Dnes 20:13 Nandrolon: Buchač - uzavrime formálny mier. Ja som Rusko, ty Amerika, súhlasíš?

Moja odpoveď je nižšie...
Však takto to beriem aj ja, ale bez drbnutých videí, ktoré nepozerám.
Zavíja mi tu nejaký 12-válec. Som sa dnes ráno manželky opýtal, či ten vrtuľník mám zostreliť a ísť sedieť za modelárčinu, tak sa zasmiala, neskôr, keď si uvedomila okolnosti, tak ju smiech prešiel...
0 0
misoft misoft

Takže začali s lotériou... a hneď je problém.
Jednu vylosovali, zavolali, lenže "nestihla" prečítať z telky... prišla o 400000€. Dôvod? Šla cez net (možno IPTV). Tam je oneskorenie od 18- 30 sek - takže to v lehote 20 sek. "nestihla".
Som zvedavý, ako to vyriešia... ale asi nijak, predsa nebudú rozdávať prachy....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Ľudia by sa radi na ňu vyzbierali.
0 0
misoft misoft

Nandrolon
Ľudia by sa radi na ňu vyzbierali.
E-e! Čo s takou použitou guľkou? Už skoro nič. Ale taká pucka - tá sa dá použiť opakovane, bez straty kvality .
0 0
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

misoft
Takže začali s lotériou... a hneď je problém.
Jednu vylosovali, zavolali, lenže "nestihla" prečítať z telky... prišla o 400000€. Dôvod? Šla cez net (možno IPTV). Tam je oneskorenie od 18- 30 sek - takže to v lehote 20 sek. "nestihla".
Som zvedavý, ako to vyriešia... ale asi nijak, predsa nebudú rozdávať prachy....
Pravidla sutaze su jasne definovane v statute loterie a platia pre kazdeho rovnako. Zaockovat, registrovat, sediet v nedelu pri telke Je vseobecne znamy fakt, ze oneskorenie netu je 15-20 sekund. Dokonca mam rozdiel v posune signalu pri sledovani cez Skylink a UPC asi 5 sekund. Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov. Takze jednoznacne plati 20 sekund pre kazdeho rovnako. Prva pani to v pohode bez problemov stihla . Dalsi na mobile nevideli precitat heslo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať