Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kozlíček
Nandrolon
kozlíček
Nandrolon
Potešilo, že som včera z návštevy trošku pripitý nemusel dať sprievodcu z okna. Mal som to na pláne ale každý iba pozdravil. Počas celej cesty viacerými vlakmi som nemal rúšku na ksichte, vrátane väčších staníc v plnom vlaku.
Podľa hovnometa by som mal byť zajtra na kyslíku, lebo určite som sa nakazil....
No veľmi rýchlo by som ťa schladil.Takýchto frajerov "zbožňujem" a rád si na nich zgustnem.Z okna by som ťa nedával,ale kyslíka by som ti ubral požehnane.Boha by si prosil.
Stretnúť by si ma veru nechcel, tomu ver. Ak by si ma začal buzerovať, tak si skončil a ja tiež, akurát vo väzbe za ťažké ublíženie na zdraví.
Takých trtkov tvojho kalibru je habadej.
Myslíš?A stretnúť ťa?Netúžim po tom,nakoľko mám rád slušných fyzicky zdatných ľudí a nie pripitých chudákov.Vieš, nikto na tomto svete nie je zbytočný. Aj ten najväčší hlupák môže slúžiť aspoň ako zlý príklad.A ty tým príkladom si.Želám ti hlavne veľa triezveho a zmyslu plného správania.Nerobíš hanbu len sebe,ale aj tvojím blízkym.Maj sa pekne!!!
Tak sme sa ty hlupák zasmiali, život ide ďalej. Poslúžil si.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Odborári z KOZ nebudú organizovať protestné zhromaždenia v septembri. Pôvodne plánovali demonštrovať v Košiciach, v Žiline a v Bratislave, vyplýva z listu o zisťovaní záujmu zúčastniť sa na protestoch, na ktorý sa odvoláva TASR.
.
fi co s náckami ostal sám
Naposledy upravil bjuty smis : 24.08.21 at 09:40
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nebuď jak Tódová...keď cituješ, tak celé...neprispôsobuj si svojmu cieľu. Ono aj tento odsek dáva svoj význam.

„Predstavenstvo KOZ SR sa na svojom rokovaní 18. augusta zaoberalo aj témou organizovania protestných aktivít. Napriek tomu, že termíny protestných zhromaždení plánované v septembri zrušilo, problematika protestov nie je uzatvorená, definitívne rozhodne snem KOZ SR koncom septembra,“ povedala pre TASR hovorkyňa Konfederácie odborových zväzov Martina Némethová.

KOZ ... a to je kto alebo čo ?
To sú tí, čo sa riadia heslom..." Kade vietor, tadiaľ lístie "...?
Veď tých najvyšších by sa dalo zaradiť medzi politikov. Kradnú rovnako, zavádzajú rovnako...rovnaká partička hajzlov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo ako sa školy snažia tlačiť rodičov, aby prejavili a potvrdili DOBROVOĽNE záujem o kloktací PCR test.

Áno, my pracujúci rodičia netúžime po inom, iba aby našim deťom zistili "nejakú pozitivitu" a my potom budeme poslušne ako ovce doma na PN-kách.
Také veľké hovno im potvrdím. Testovať svoje deti nechám iba ak to bude povinné.
Ak mi dajú domov zdarma samotesty, tak ich nájdu bezdomovci ako nepoužité v kontajneri.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už vidím, ako sa žiaci a žiačky pred odchodom "samo"testujú....
Urobí sa test a čo potom? Odnesú ho ukázať do školy?
Alebo - test - 1 čiaročka = OK, 2 čiaročky = panika doma - "ty jedna fľa*ra, ským si je**la? -Šak si tehotná", o chvíľu 3. čiaročka = úľava - "Jáááj, to je len COVID".
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Nebuď jak Tódová...keď cituješ, tak celé...neprispôsobuj si svojmu cieľu. Ono aj tento odsek dáva svoj význam.

„Predstavenstvo KOZ SR sa na svojom rokovaní 18. augusta zaoberalo aj témou organizovania protestných aktivít. Napriek tomu, že termíny protestných zhromaždení plánované v septembri zrušilo, problematika protestov nie je uzatvorená, definitívne rozhodne snem KOZ SR koncom septembra,“ povedala pre TASR hovorkyňa Konfederácie odborových zväzov Martina Némethová.

KOZ ... a to je kto alebo čo ?
To sú tí, čo sa riadia heslom..." Kade vietor, tadiaľ lístie "...?
Veď tých najvyšších by sa dalo zaradiť medzi politikov. Kradnú rovnako, zavádzajú rovnako...rovnaká partička hajzlov.
Aha...
Takže koncom septembra rozhodnú, či sa zúčastnia série septembrových protestov, ktoré majú začať 1. septembra...šak dobre...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Už vidím, ako sa žiaci a žiačky pred odchodom "samo"testujú....
Urobí sa test a čo potom? Odnesú ho ukázať do školy?
Alebo - test - 1 čiaročka = OK, 2 čiaročky = panika doma - "ty jedna fľa*ra, ským si je**la? -Šak si tehotná", o chvíľu 3. čiaročka = úľava - "Jáááj, to je len COVID".
Tento súhlas je na kloktacie PCR v škole.
Samotesty plánovali rozdávať. Nech si ich strčia do riti.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Fraška na pokračovanie:
https://zive.aktuality.sk/clanok/ycx...vacej-loterii/
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Hromadne prepustanie v Leviciach
https://spravy.rtvs.sk/2021/08/hroma...-ako-260-ludi/
Nezaockovany zamestnanci sposobuju problemy ...
https://kosicednes.sk/spravy/nezaock...kreBzcdTghfkkE
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja to nejako nesledujem, videla som však video so záznamom s tou nešťastnicou, čo prišla o 400 tis. eur.
.
Ale mne ide z princípu o inú podmienku tejto lotérie, iba som ju započula v rozhlase, možno je už aj tá upravená.

Zaregistrovať sa do lotérie môže človek očkovaný na Slovensku, s trvalým bydliskom v SR, ale musí mať bankový účet vedený v SR. ???
Z akého dôvodu? Veď ide o obyvateľa tejto republiky, má tu trvalé bydlisko, je jej o b č a n o m. Predpokladám, že sa na Slovensku aj vyskytuje, takže ak sú vakcíny účinné, tak bude prínosom pre zaočkovanosť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A ešte by ma zaujímalo, kto dostal honorár za námet a ako je to s autorstvom televíznej očkovacej lotérie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
A ešte by ma zaujímalo, kto dostal honorár za námet a ako je to s autorstvom televíznej očkovacej lotérie.
Lotéria to nie je, je to súťaž a to je niečo iné.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja to nejako nesledujem, videla som však video so záznamom s tou nešťastnicou, čo prišla o 400 tis. eur.
.
Ale mne ide z princípu o inú podmienku tejto lotérie, iba som ju započula v rozhlase, možno je už aj tá upravená.

Zaregistrovať sa do lotérie môže človek očkovaný na Slovensku, s trvalým bydliskom v SR, ale musí mať bankový účet vedený v SR. ???
Z akého dôvodu? Veď ide o obyvateľa tejto republiky, má tu trvalé bydlisko, je jej o b č a n o m. Predpokladám, že sa na Slovensku aj vyskytuje, takže ak sú vakcíny účinné, tak bude prínosom pre zaočkovanosť.
Ja to nesledujem vôbec...už len z toho titulu, že moderátor je Forgáč.
Jeho hlúpe vtipy, stupídny a nevhodný smiech mi proste lezie na nervy.
Chlapec zarobil dosť....už by si mohol tie falošné zuby dať urobiť...veď to má v hube nahádzané ako lopaty a rýľe v kôlni.

Ale poďme k veci samotnej.
Slováci sa skladali, skladajú na neskutočne drahé operácie druhým...a tu sa šmahom ruky rozhadzujú až do het...

Niekde som postrehol info, že spomínaný Forgáč má za tých pár minút denne honorár 30 tisíc....či je alebo nie je pravdou, to ja neviem.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tých 30 litrov mesačne je reálnych.
Už 10 rokov späť zarábali raketoví inžinieri ako Bičan, Rozboril, Pročko a podobní vyše 20 000 eur/ mesačne každý jeden jediný...
edit: - ešte som zabudol na vetroňára Dangla. I keď tam na pohovore asi hodnotili maximálne otvorenie úst
:-))))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 24.08.21 at 19:23
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ja to nejako nesledujem, videla som však video so záznamom s tou nešťastnicou, čo prišla o 400 tis. eur.
.
Ale mne ide z princípu o inú podmienku tejto lotérie, iba som ju započula v rozhlase, možno je už aj tá upravená.

Zaregistrovať sa do lotérie môže človek očkovaný na Slovensku, s trvalým bydliskom v SR, ale musí mať bankový účet vedený v SR. ???
Z akého dôvodu? Veď ide o obyvateľa tejto republiky, má tu trvalé bydlisko, je jej o b č a n o m. Predpokladám, že sa na Slovensku aj vyskytuje, takže ak sú vakcíny účinné, tak bude prínosom pre zaočkovanosť.
Ale veď je to nad Slnko jasné..... musia mať predsa "prehľad" o tom, aké financie má občan - aby mu to potom niekedy inokedy "spočítali" pri inej "príležitosti" - napr. nejaké poplatky, odvody, dane a pod.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes po rokoch v poluse...okrem iných pokynov na dverách.....treba sa zdržať kašlania a kýchania.....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najideálnejšie by to bolo zobrať komplexne a teda zdržať sa dýchania.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Troch hadov som dnes mierne sledoval...Sektár, Tchor a Tlusťoch sa vyjadrovali k Afganistanu.
...nedalo sa na plno, také niečo zvládne len silný žalúdok.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

[QUOTE="buchač"]
korela

....či je alebo nie je pravdou, to ja neviem.
... ajajaj... Poznáš? Zadarmo nehrabalo, nehrabe ani hrabať nebude! Či? Výhra je výhra. A biznis je biznis. 1. našiel prázdnu špajzu. 2. tiež našiel prázdnu špajzu. Ale, 1. keď sa dostal ku kase, nie svojej, nemá žiadnu, len tú štátnu. A keď siahol až na samé dno? Heuréka!!! Mám! Našiel som aj na hazard, nie len s peniazmi ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať