Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Fíha ako osy....
som rada,že každý z nás pozná niekoho čo robí covid odd.,tak každý vieme .....
Už sa asi zabudlo ako sa v nemoc.Kežmarku hľadali covid pacosi....a už by sa hľadali aj teraz...len v inom meste..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tweety
Len taká jedna momentka z protest vo veľkej dedine:
https://www.cas.sk/clanok/2582849/so...-ho-odrovnala/
Dobre mu povedal. A mala by byt uzakonena opäť základna vojenska služba. Sopliaci by sa naučili disciplíny a hlavne pokore.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase čo si ideme nahovárať. Chytili a nafotili jednoducho degeša, ktorí sa nájdu všade. Veď ak sa pozrieš, tak aj výzorovo na ňom vidno, že nie je úplne O.K. Väčšinou mentálne postihnutie ide ruka v ruke aj s telesným postihnutím.
Stačí sa pozrieť na Matoviča.
S tou ZVS samozrejme 100% súhlas a tvrdím to stále.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
Tweety
Len taká jedna momentka z protest vo veľkej dedine:
https://www.cas.sk/clanok/2582849/so...-ho-odrovnala/
Dobre mu povedal. A mala by byt uzakonena opäť základna vojenska služba. Sopliaci by sa naučili disciplíny a hlavne pokore.
TESAŤ DO KAMEŇA polišove slová...TESAŤ !!!!!

NAKOPAŤ MEDZI NOHY (do vajec alebo do diery) všetkých tých, čo nadávajú na uniformy (je úplne jedno, o akú sa jedná)....a zasrancov obzvlášť a dvojnásobne.

Duv...máš pravdu...sopliaci by sa naučili disciplíne...veď aj na Porade máme jedného podliackeho hajzla, ktorý len nadáva na uniformy...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Doma si to chcem kuknúť, tu si to momentálne nemôžem dovoliť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

duves
lujza.j
Po pápežovi..už len čierna farbicka po ruke asi...a všetko zavrú....
Vojeby s hospit.pacosmi sa už pomaly rozbiehajú....
Ina hviezda z toho isteho košiara píše, že do vianoc ma covid skončiť. Asi jej telefonoval Soros.

Tak teda ako to bude? Som z toho akýsi zmätený.
Nebuď - veď ani nevieme, či vôbec nejaké Vianoce budú....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty si minulý rok nemal Vianoce ?
To od koho alebo od čoho záleží, či budú alebo nebudú Vianky ?
Od Matoviča, od Hegera, od Tchora alebo Tlusťocha, lebo inak pozvú vojská NATO ?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misoft
Nebuď - veď ani nevieme, či vôbec nejaké Vianoce budú....
Tak sa mi vidí, že nam nanútia čoskoro ramadán.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Doma si to chcem kuknúť, tu si to momentálne nemôžem dovoliť...
Vydrž, ešte sa musíš trochu posunúť a potom bude aj na iné času dosť.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
Fíha ako osy....
som rada,že každý z nás pozná niekoho čo robí covid odd.,tak každý vieme .....
Už sa asi zabudlo ako sa v nemoc.Kežmarku hľadali covid pacosi....a už by sa hľadali aj teraz...len v inom meste..
Lujza,mne je absolutne jedno čo robíš a nerobíš,či sa očkuješ testuješ alebo neočkuješ netestujes,absolutne mi je to fuk.Tvoje telo,Tvoje zdravie Tvoje rozhodnutie a ja som naozaj posledná ktorá by komentovala práve toto.Ale v tejto lokalite medzi novembrom a februárom malo 90% rodín Coronu,mali sme fakt všetci plné ruky práce a pár ľudí aj mladých okolo mňa na to zomrelo,kolegyňa v piatok vstala a rovno z ordinácie do nemocnice v nedelu bolo po nej tak mi nevykladaj nič o vymýšľaní.Doteraz máme plné ambulancie -chronicky ustatí,necítia sa dobre,neudýchajú ani pol hodinu,v hrstiach letia vlasy atd atd.Takže hovor si čo chceš ale Covid existuje a Bohužiaľ existovať bude.A to že to nechceš akceptovať je smiešne.A preto ťa posielam na covidový urgent si bývalý policajt a zídeš sa tam.
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Ty si minulý rok nemal Vianoce ?
To od koho alebo od čoho záleží, či budú alebo nebudú Vianky ?
Od Matoviča, od Hegera, od Tchora alebo Tlusťocha, lebo inak pozvú vojská NATO ?
neprskaj tu...
slabo si sa vykričal v stredu ? šak si mal precedu priamo pred nosom....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
Lujza,nechceš prísť pomôcť na covidový urgent aspon raz za čas ak to zase vypukne?
Doktorka ja chápem, že tam toho majú naozaj veľa. Ale nemôžeš agitovať na výpomoc hocikoho napr. smetiarov, družstevníkov a pod. A Luiza má dosť svojich starostí s rajčinami a inými plodinami. Na čerstvom vzduchu to nemá od koho chytiť a navyše so susedou praktizujú dezinfekciu.
1 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

niekedy v máji som písala o známom, kamionista, ktorého covid zložil v Belgicku, naštastie akurát nešoféroval, ale bol s dokumentami v kancelárii, kde odpadol, a prebral sa po 3 týždňoch v nemocnici v Belgicku na kyslíku.. schudol asi 30 kg, až na dlhodobé ťažkosti s dýchaním a chronickou únavou vyzeral že sa pomaly dostáva do normálu.. včera nás bol pozrieť, má zavedenú dýchaciu trubicu, hlasivky má poškodené tak že prestáva rozprávať a pravdepodobne o ne pride.. chronická únava a dýchacie ťažkosti pretrvávajú.. už je z toho všetkého hrozne unavený, a má obavy ako dopadne.. najhoršie je že sa začína úplne opúšťať..
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
A preto ťa posielam na covidový urgent si bývalý policajt a zídeš sa tam.
To je ako príkaz? Pošli na ňu NAKA, tí ju dajú aj do "karantény".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami
lujza.j
Fíha ako osy....
som rada,že každý z nás pozná niekoho čo robí covid odd.,tak každý vieme .....
Už sa asi zabudlo ako sa v nemoc.Kežmarku hľadali covid pacosi....a už by sa hľadali aj teraz...len v inom meste..
Lujza,mne je absolutne jedno čo robíš a nerobíš,či sa očkuješ testuješ alebo neočkuješ netestujes,absolutne mi je to fuk.Tvoje telo,Tvoje zdravie Tvoje rozhodnutie a ja som naozaj posledná ktorá by komentovala práve toto.Ale v tejto lokalite medzi novembrom a februárom malo 90% rodín Coronu,mali sme fakt všetci plné ruky práce a pár ľudí aj mladých okolo mňa na to zomrelo,kolegyňa v piatok vstala a rovno z ordinácie do nemocnice v nedelu bolo po nej tak mi nevykladaj nič o vymýšľaní.Doteraz máme plné ambulancie -chronicky ustatí,necítia sa dobre,neudýchajú ani pol hodinu,v hrstiach letia vlasy atd atd.Takže hovor si čo chceš ale Covid existuje a Bohužiaľ existovať bude.A to že to nechceš akceptovať je smiešne.A preto ťa posielam na covidový urgent si bývalý policajt a zídeš sa tam.
Vírusy boli sú a budú....to sú tvoje slová......a je tu aj covid-chripka....áno a bude tu....
Nikde som nežnevazovala prácu zdravotníkov na covid odd.ani nepísala,že vojeby s číslami robia zdravotníci....
To,že tu iná choroba už druhý rok nie je to je v poriadku?
Nie.... nemám problém ísť na covid urgent...
Som ti fuk....no vidíš a ja ani moja rodina zatiaľ druhý rok zdravotníctvo nijako neotravovala s covidom...tak asi sa nám darí bojovať s vírusom...tak to čo robím a nerobím asi robím zatiaľ dobre....
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nie bolo to doporučenie.Popieranie nebezpečenstva je vcelku prirodzená reakcia človeka,a ja to chápem.Len si myslím,že človek by mal nepriateľa poznať a nie ho podcenovať.Lujza je šikovný človek,a ja nemám v úmysle ju a ani nikoho napádať.Ako vravieval môj otec-každý robí čo môže a niekto aj to čo vie. :-))
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Naše príspevky sa križovali,takže fuk mi je či sa očkuješ alebo nie.Nemienim ťa preto ani súdiť ani nesúdiť,každý má právo na svoj názor-a teda ty ale aj ja.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
Doma si to chcem kuknúť, tu si to momentálne nemôžem dovoliť...
Čakal som od toho viac. Hulákajúci "meskáč" /človek zbytočný, obťažujúci druhých s hlavnou zbraňou foťákom a papučou/ si našiel seberovného na diskusiu.
Hocikto priemerne inteligentný by ho dal argumentačne na podlahu.
PS: keby som si pustil iba zvuk bez obrazu, tak by som takmer odprisahal, že je to Dano Heriban.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Paľo Habera by mal updatovať svoj starý hit / reklama na ticho/ na "reklama na Covid, zo všetkých strán znie......".
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Žabinka
niekedy v máji som písala o známom, kamionista, ktorého covid zložil v Belgicku, naštastie akurát nešoféroval, ale bol s dokumentami v kancelárii, kde odpadol, a prebral sa po 3 týždňoch v nemocnici v Belgicku na kyslíku.. schudol asi 30 kg, až na dlhodobé ťažkosti s dýchaním a chronickou únavou vyzeral že sa pomaly dostáva do normálu.. včera nás bol pozrieť, má zavedenú dýchaciu trubicu, hlasivky má poškodené tak že prestáva rozprávať a pravdepodobne o ne pride.. chronická únava a dýchacie ťažkosti pretrvávajú.. už je z toho všetkého hrozne unavený, a má obavy ako dopadne.. najhoršie je že sa začína úplne opúšťať..
To nevysvetliš. Tu sú niektorí, čo si myslia, že to su platení komparzisti.

Ja som dnes dal na MTB maximalny pulz 155, to je asi 96% mojho maxima.
https://www.strava.com/activities/5899349703
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať