Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a pre názornosť.. takto https://www.skylinewebcams.com/en/we...ma-square.html vyzerá lockdown a povolenia na základe sms.. hlavné aténske námestie, za normálnych okolností plné ľudí, že sa nedá chodiť.. dnes som išla z práce domov popri našom námestí, a bolo tam násobne viac ľudí, väčšinou len prechádzajúcich sa.. riadny lockdown..
3 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Prepáčte, ale načo riešite nejaké SMS, veď vôbec to nie je platne, načo toľká zloba,
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
Je to len chorý nápad - ten hore,hore (nie Magorko, ten po tomto hneď skočí) mu to predsa nedovolí .
Okrem toho - ten ich semafor je tiež len fór a omaľovanka - a podvod. Tento týždeň sme nemali povinné druhé testovanie, pretože sme boli "pod čiarou" , susedný ale musel. A odrazu - my sme červení a tí červení sú zázrakom zelení. Vŕta mi v hlave - ako určili, že my sme červení a oni zelení, keď NEMALI ani výsledky za tento týždeň (lebo sme nemuseli)? To si asi vycucali z palca a šup ho tam - červená....
A za ďalšie - komu bude občan platiť za SMS? Operátorom. Zase zarobia operátori a občan - už aj tak obratý o nejaký príjem a slobodu - bude ešte viacej ožobračovaný a obmedzovaný.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

U nás v dedine s 2000 obyvateľmi, objavené ohnisko a veru veľké, dnes dedina prázdna, strach zaberá najlepšie, len často je už nrskoro
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Darina1234
Prepáčte, ale načo riešite nejaké SMS, veď vôbec to nie je platne, načo toľká zloba,
Kde vidíš akú zlobu
Na tom sa človek môže akurát rehotať.....veď nevedia ani smsky ohľadne očkovania poslať.
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

Ak chcete vediet, ako je to s nasim testovanim a vysledkami:

https://www.idnes.cz/technet/veda/an...61323_veda_mla

Kalkulacka na konci clanku, pouzila som najlepsi Ag test- (ved ten Matelko doviezol),
z pribaloveho letaku si tam dosadte hodnoty zo sparovania, ja som pouzila celkom testovanych 300 000 (3 000 000/10).
prevalencia 0,3 per., co zodpoveda poctu pozitivne testovanych a senzitivitu a specificitu z pribaloveho Ag testa,to som im dala tie "lepsie hodnoty".
specificita 99%
senzitivita 96,5%
Div sa svete, 77% vyhodnotenych ako pozitivnych je podla toho falosne pozitivnych.

Vysledok: neda sa to pouzit pre skrining!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

annova
Ak chcete vediet, ako je to s nasim testovanim a vysledkami:

https://www.idnes.cz/technet/veda/an...61323_veda_mla

Kalkulacka na konci clanku, pouzila som najlepsi Ag test- (ved ten Matelko doviezol),
z pribaloveho letaku si tam dosadte hodnoty zo sparovania, ja som pouzila celkom testovanych 300 000 (3 000 000/10).
prevalencia 0,3 per., co zodpoveda poctu pozitivne testovanych a senzitivitu a specificitu z pribaloveho Ag testa,to som im dala tie "lepsie hodnoty".
specificita 99%
senzitivita 96,5%
Div sa svete, 77% vyhodnotenych ako pozitivnych je podla toho falosne pozitivnych.

Vysledok: neda sa to pouzit pre skrining!
Ale veď to vedia všetci okrem matrtaja........alebo to vie aj on,ale keď sa nebude testovať,nebudú euráče na konte.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
annova
Ak chcete vediet, ako je to s nasim testovanim a vysledkami:

https://www.idnes.cz/technet/veda/an...61323_veda_mla

Kalkulacka na konci clanku, pouzila som najlepsi Ag test- (ved ten Matelko doviezol),
z pribaloveho letaku si tam dosadte hodnoty zo sparovania, ja som pouzila celkom testovanych 300 000 (3 000 000/10).
prevalencia 0,3 per., co zodpoveda poctu pozitivne testovanych a senzitivitu a specificitu z pribaloveho Ag testa,to som im dala tie "lepsie hodnoty".
specificita 99%
senzitivita 96,5%
Div sa svete, 77% vyhodnotenych ako pozitivnych je podla toho falosne pozitivnych.

Vysledok: neda sa to pouzit pre skrining!
Ale veď to vedia všetci okrem matrtaja........alebo to vie aj on,ale keď sa nebude testovať,nebudú euráče na konte.
...a príde aj o zábavku - testovať, testovať, testovať a potom lockdown, lockdown, lockdown....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vypočúvanie hajzla Lipshita ... doporučujem počúvať.
Je tam len jedna chyba, že odpovede sú vystrihnuté.
https://www.facebook.com/LBlaha/videos/3763021703790470
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to nie je chyba,len mu to nepasuje do krámu, tak to zostrihal

keď sa tam na ňom celá sála smeje, že ani nevie, kde je harvard
alebo keď mu nakladajú, že zase prerazil morálne dno...
alebo keď ho prichytil pri viacerých klamstvách
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Toho nosatého vraha si schuti doma pozriem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
to nie je chyba,len mu to nepasuje do krámu, tak to zostrihal

keď sa tam na ňom celá sála smeje, že ani nevie, kde je harvard
alebo keď mu nakladajú, že zase prerazil morálne dno...
alebo keď ho prichytil pri viacerých klamstvách
Ty si zasa tak objektívny ako americká propaganda...
Videl si vlastne pripojené video alebo sa spoliehaš len na skreslené informácie DenníkaN, kde napísala " investigatívny článok " tá špina menom Tódová ?
Videl si vlastne aj odpovede hajzla Lipshita ? Lebo Todaňa pripojila linky, ale nejak nefungujú...
...a ozaj...ešte si mohol pripojiť vyjadrenia mimovládok o tom, že Bláha dával " podpásovky "...kuwa, to je fakt sila. Organizácie, ktoré sú financované zo zahraničia (zvyčajne USA) sa idú drbať do kompetencií iného štátu.

Keď sa nad tým tak zamyslím ? ...a nebudeš aj ty v nejakej takej pofidérnej organizácii ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

včera som to sledoval na aktualitách, volá sa to minúta po minúte...celý priebeh dávali

a nie čo si chujko nastrihá iba otázky, aj to iba časť,..

ty si videl lipšicová a kyselové odpovede ? 2 boli totíž včera na "pohovore "
videl si to ?
že tu hodnotíš moju objektivitu, ked sa k lipšicovým odpovediam ani vôbec nevyjadrujem...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjutyýýý, kde si ?
Nové info ohľadom NAKY nebude ? No nič, zastúpim ťa.
https://www.topky.sk/cl/10/2051537/A...tra-Petra-Zigu

Za TOTO si zaslúži ísť do ťurmy...a nie za predchádzajúce obvinenie-podplácanie.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

len zastupuj
a budeš mať najbližšie mesiace čo robiť, neboj sa....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak v tomto sa zhodneme, že budem mať čo robiť...už sa neviem dočkať, kedy vezmem do rúk železo, kožu, drevo, parožie, kosti a nástroje...roboty habadej na celý rok.
Zvyšok aj s celou NAKOU mi je viacmenej ukradnutý...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jasné...nech si len politici kradnú
však my na to zarobíme....
Naposledy upravil bjuty smis : 03.02.21 at 10:16
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
jasné...nech si len politici kradnú
však my na to zarobíme....
Hehehe...vysvetli podliakovi, ten nesúhlasí tiež...je to chuj drevený.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Že rúška.....
FB_IMG_1612301567494.jpg  
FB_IMG_1612301579433.jpg  
FB_IMG_1612301556444.jpg  
1/1
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa rozhodol, že si prezriem mestskú stránku a prebehnem vydané VZN.
O čo ide? Od 1.1.2021 platí novela zákona o odpadoch, ktorá zavádza zber BRKO (Biologicky Rozložitelný Kuchynský Odpad). V novele sa uvádza, čo má samospráva zabezpečiť. V našom meste však nevyšlo žiadne VZN ohľadom BRKO, nie je ani zmienka o tom, či a ako budú pristavené odpadové nádoby na BRKO - absolútne NIČ.
Mám dojem, že samospráva buď "zaspala" dobu, alebo na to zvysoka se*ie (hlavne, že zdvihli poplatky za odpad). V tom prípade ale samospráva porušuje nariadenia a zákony - ako občan mesta by som mohol podať podnet na MV SR (ako dozor nad samosprávami) a MŽP (ako dohľad nad nakladaním s odpadmi) na hĺbkový audit a kontrolu pre porušovanie nariadení vlády a platných zákonov SR.
Na okraj: náš primátor totiž "sedí" na troch stoličkách - ako primátor, ako poslanec KSK a ako poslanec NR SR (teda všade teoreticky pracuje na 33,333333333...% - väčšinou je však v BA, takže pre mesto nič nerobí ako primátor, a ani ako poslanec KSK.
Podnet na zamyslenie - nie je náhodou jeho konanie (týkajúce sa nesplnenia povinností ohľadom BRKO) trestné? Ak by bolo - ak by sa podalo na neho ako verejného činiteľa TO pre tieto prehrešky a bolo by to trestne klasifikované - nemal potom žiadne právo vykonávať funkcie primátora, poslanca KSK a aj poslanca NR SR.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať