Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... Bláznovič a "minister obrany" sa dali testovať PCR testami. Kým občan čaká na výsledok 2-4 dni, oni ho mali skoro okamžite. Čo - podľa mňa - je VOLOVINA. PCR testy´- tam z odberu musia vytvoriť "kultúru", aby získali RNA. To trvá cca 2 dni!. Takže - obaja to majú "akože" (rozumej - FAKE výsledky).
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
čo si spomínam, tak profesor Krčmery tvrdil, že Vianoce už by mali byť relatívne v pohode. Teda, nikdy to nebude také, ako predtým, ale že už to bude prijatelnejšie. My sme doma už skonštatovali, že po dlhých rokoch veru tentokrát na polnočnp nepôjdeme. Bez ohľadu na opatrenia.
Profesor Krcmery na jar tvrdil, ze vychodom slniecka a oteplovanim je po korone a uzijeme si leto. Ked zistil ze korona je o politike, na chvilu sa vytratil, vraj bude uzitocnejsi inde ... a zrazu hups uz je spat. Verila som mu, uz mu neverim!
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ako sa teraz cití pavol54 a jemu podobní ...

keď teraz číta, že tie obvinenia na matoviča, lipšića ( nie lipsteina, ako tu roky citoval kočnera), kisku písal fico a jeho kurvy..
keď ich je už vyše 50 v lochu a len sa to začína vyšetrovať
neber si ma do svojej špinavej papule a nekonštruuj tu proti mne akési obvinenia
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Hmmmm.... Bláznovič a "minister obrany" sa dali testovať PCR testami. Kým občan čaká na výsledok 2-4 dni, oni ho mali skoro okamžite. Čo - podľa mňa - je VOLOVINA. PCR testy´- tam z odberu musia vytvoriť "kultúru", aby získali RNA. To trvá cca 2 dni!. Takže - obaja to majú "akože" (rozumej - FAKE výsledky).
Ale veď to sú bežní občania, elita. A medzi takými láska prekvitá. Nie, korupcia nie! Ale veď sa mohli zajtra postaviť do rady, mohli do Stredy, nie na Oravu, keď ju vidia ako ohavu. Alebo do Dunaja si pohľadať, čo tam mal nahádzať, aby sa certifikátom mohol preukázať, že aj na cinter môže občan, on.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zbehnite do histórie, čo som písal o Krčmérym...
Vtedy ma išli poniektoré persóny pomaly (obrazne povedané) roztrhať...

Brat prof. Pavla Jarčušku, tiež prof. Peter Jarčuška...
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22529...nahnevani.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj ja som mu tiez verila..ked som videla v marci prve videjá.....uz ho nemozem ani vidiet...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Novy buki...tema...co je horsie rakovina..alebo covid...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Takze bud sa date raz za tyzden otestovat alebo bude lokdaun....povedal igor...bravoó..vcera som to hovorila chlapovi...ze.dokolecka dokola testovanie...a hop uz je to tu
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Takze bud sa date raz za tyzden otestovat alebo bude lokdaun....povedal igor...bravoó..vcera som to hovorila chlapovi...ze.dokolecka dokola testovanie...a hop uz je to tu
Ale to uz antigenove za 10-15 eur, alebo ako si to nastavia poskytovatelia.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Momentalne ma serie to vyhrazanje-vydieranie....potom,ze test kde mozes byt falosne pozitiv alevo negat....a potom,ze za keš...predpokladam,ze druh testov je antig-"igorov test"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Takze bud sa date raz za tyzden otestovat alebo bude lokdaun....povedal igor...bravoó..vcera som to hovorila chlapovi...ze.dokolecka dokola testovanie...a hop uz je to tu
Keby len to!
Bláznovič vymýšľa ešte niečo navyše. On má v pláne ten núdzový stav predĺžovať a predĺžovať.... až sa z toho stane TRVALÝ núdzový stav. A teda na základe toho - občan - seď doma na riti a drž karanténu, alebo si zaplať PCR test. Tie modré lajstierka i tak platia 7 dní.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Dôchodcovia môžu kontaktovať poštu a požiadať o znovudoručenie dôchodku, to pre tých, ktorí by to potrebovali rýchlo vyriešiť.
Na pošty sa dá ťažko dovolať, lepšia voľba je cez https://www.posta.sk/, do minúty je človek vybavený pri akejkoľvek službe.
Tu máš v praxi to ovládanie počítača.
Koľkí dôchodcovia majú deti na druhom konci republiky ? Koľkí nemajú založený účet ?
Tak ako si to majú vyriešiť ? ... teda SÚRNE, ak PC by nevedeli ani zapnúť ? Teda je jasné, že by sa ani na stránku pošty nedostali.
Ty by si sa s dôverou obrátila na nejakého suseda, aby vybavil záležitosť ohľadom dôchodku ?
Viac menej si myslím (vzhľadom na tvoje určité stanoviská), že nie.

Poznámka - fakt si žiješ v tej svojej bubline...nemáš ani len páru, čo sa deje v reálnom živote.

Otázka znie ale inak.
Včul jeden nevie, čo a či vôbec môže. Teraz je problém dostať sa k lekárovi, je problém dostať sa k dôchodku...a čo ja viem, čo ešte.
Čo bude ďalej nasledovať ?

Blog to perfektne vystihol... https://devana.blog.pravda.sk/2020/1...tene-neludske/
To si potreboval až taký dlhý úvod k uvedeniu svojho linku? Panenka skákavá. :-)))
A ešte pritom aj niekoho zneužiť?
.................................................. .................................................. .......

0850 122 413
Infolinka
je dolu na úvodnej stránke jasne zvýraznené

To je číslo na poštu v BB. A veľmi rýchlo tam vybaví všetko okolo všetkých jej služieb. Ak ešte ak povie, že je starší ročník, tak mu na infolinke vyjdú zaručene v ústrety. Iba raz sa mi stalo, že mi jeden pracovník povedal, že niečo nejde, na druhý deň tam sedel niekto šikovnejší a pomohol problém vyriešiť.

Nie, nemusí mať každý ani PC, ani zapriahnuté kone, ani milióny v banke, aby si poradil.
Stačí mať to číslo uložené, alebo si počkať na druhý deň na poštára a vybaviť to osobne.
Zapamätaj si, ak si na to ešte neprišiel sám, že za každého počasia človek nájde slušného človeka. Od veky vekov. Aj svine. Veď rovnováha.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V úvode zistenia vírusu sa Juraj Mesík ako odborník pre pandémie a podobné udalosti vyjadril, že ako prvé sa treba postarať o dôchodcov aj s prísunom stravy a iné potreby.a pristupovať k nim výlučne v ochranných oblekoch, aby ich neinfikovali.

Inak mňa by osobne veľmi zaujímalo, prečo vypadli z testovania osoby 65+.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Premiér Igor Matovič (OĽANO) nevylúčil predĺženie núdzového stavu. Povedal to v piatok na tlačovej konferencii o epidemiologickej situácii na Slovensku v súvislosti s novým koronavírusom. Pôvodne sa mal skončiť v sobotu 14. novembra.

Nevylúčil ? Takže by sa to dalo brať ako hotová vec.
Ťažká zima ? Potom bude ťažká jar...po nej ťažké leto a zasa ťažká jeseň a znova ťažká zima...a tak dokolečka dokola, pokiaľ bude vládnuť ?
Vypisovačky ...
Buď pomôže očkovanie, ak nie, tak prirodzenou cestou až kým sa nestane bežnou detskou chorobou, ktorá sa bude dať prekonať ako dnešné mnohé iné. A to môže trvať podľa Flégra aj 20 rokov.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Za istých okolnosti sú pre neho 65 + riziková, ohrozená, užitková skupina.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Zaujalo ma to, mozno niekoho tiez zaujme
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
.................................................. .................................................. .......
Maj si svoju pravdu z tej Blavy...len si ju maj spoza zatvorených dverí, keď ani päty z domu nevytiahneš. Hm..a iných chceš poúčať o reálnom živote ?
Slovensko je ale väčšie ako Blava. Rozhodne je v ňom viac slušných ľudí...v Blave je zasa viac svíň. Veď rovnováha.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
ako sa teraz cití pavol54 a jemu podobní ...

keď teraz číta, že tie obvinenia na matoviča, lipšića ( nie lipsteina, ako tu roky citoval kočnera), kisku písal fico a jeho kurvy..
keď ich je už vyše 50 v lochu a len sa to začína vyšetrovať
neber si ma do svojej špinavej papule a nekonštruuj tu proti mne akési obvinenia
Ale no tak, palosralo...
Roky sa tu prezentuješ, aký si smeracky chuj a teraz mňa budeš takto častovat??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Momentalne ma serie to vyhrazanje-vydieranie....potom,ze test kde mozes byt falosne pozitiv alevo negat....a potom,ze za keš...predpokladam,ze druh testov je antig-"igorov test"
1. stačí vybraným osobám buchnúť pozit a nemajú šancu sa brániť niet možnosti odvolania musíš sedieť doma
2. ak sudca vynesie rozsudok s ktorým nesúhlasím stačí sa odvolať
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
2. ak sudca vynesie rozsudok s ktorým nesúhlasím stačí sa odvolať
šak to by potom nikto nesedel v base. Také jednoduché.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať