Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Ironická smrť

Miroslav Čajka - dvorný kotlebovský farár, ktorý krstil aj šeky na 1488 eur a nadšene sa vysmieval z opatrení proti koronavírusu, tento týždeň na koronavírus zomrel
Kotlebovský farár, to je nejaká podružná skupina farárov?
Ja som teda kotlebovský ekonóm-účtovník?
Dám si asi ušiť žltú hviezdu :-)))))
Tak isto ako umrel "kotlebovský farár" umrie aj Igor Matovič, aj všetci, akurát v inom čase. Niekto na chorobu, niekto na smrteľné zranenie a niekto si to hodí sám.
Denne sa to vo svete stáva XY krát.
áno..je
tzv. klérofašisti
a máš to pomýlené...to oni rozdávali občanom žlté hviezy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Čo bude ďalej nasledovať ?
Ja ti poviem co bude, o tyzden nam povolia opraty ... cely nadseny oslavime 17 november aby sme si pripomenuli slobodu a demokraciu ... a potom pride lock down ... aj tak vlastne uz zrusili Vianoce ... a Silvestrovske oslavy
Akurát som sa na túto tému včera bavil s dcérou.
Môj názor je, že Dzigi si Vianoce@Silvester nedovolí zrušiť.
Ak aj hej, tak to nebude mať význam...môže rovno vyhlásiť stanné právo aj mobilizáciu, aby zabránil presunom, rodinným stretnutiam, oslavám. No to by sa porušovalo jedna radosť a strieľať by ozbrojené zložky aj tak nemali nárok.
Na Silvester dlabať...že nebudú otvorené podniky ? No a čo ? Partie sa zídu na chatách, chalupách, bytoch...a hajde bujaré oslavy.
No ak by "zavrel" kostoly, tak by si koledoval už o demonštrácie.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
anet
buchač
Čo bude ďalej nasledovať ?
Ja ti poviem co bude, o tyzden nam povolia opraty ... cely nadseny oslavime 17 november aby sme si pripomenuli slobodu a demokraciu ... a potom pride lock down ... aj tak vlastne uz zrusili Vianoce ... a Silvestrovske oslavy
Akurát som sa na túto tému včera bavil s dcérou.
Môj názor je, že Dzigi si Vianoce@Silvester nedovolí zrušiť.
Ak aj hej, tak to nebude mať význam...môže rovno vyhlásiť stanné právo aj mobilizáciu, aby zabránil presunom, rodinným stretnutiam, oslavám. No to by sa porušovalo jedna radosť a strieľať by ozbrojené zložky aj tak nemali nárok.
Na Silvester dlabať...že nebudú otvorené podniky ? No a čo ? Partie sa zídu na chatách, chalupách, bytoch...a hajde bujaré oslavy.
No ak by "zavrel" kostoly, tak by si koledoval už o demonštrácie.
A nedáte si niečo dobré? No dáme, sviečkovú.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
A nedáte si niečo dobré? No dáme, sviečkovú.
Na rovinu ???
Myslíš si, že si vtipný ? Ak hej, tak ja si myslím opak.
Vtipné by to bolo vtedy, ak by si do každého príspevku dal niečo zo zákona 182/1993...najlepšie citáciu celých §§§.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Teraz majú najväčšiu devízu tí, ktorí to prekonali "oficiálne s PCR."
Akurát, že v našej firme sa polovica /dôchodci/ zatajila, a kým vypátrali rizikové osoby, tak jedni boli pozitívni a druhí to už mali prechodené, tak boli negatívni... Navlas rovnaké príznaky, akurát tá reťaz nahlasovania išla "postupne"...
Ale RT-PCR ich neodhalili /už neboli za ten čas infekční/. Ktovie, či by ich antigénové odhalili, podľa mňa by mali /aj keď už neboli infekční, daný bielkovinový obal by tam ešte mohol byť/...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Sehr coole Aktion des Widerstands! https://www.facebook.com/10000948016...41591126166865
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nechcem byť zlý, ale najväčšou devízou je to v tej polovičke slovenska, kde ste sa tak chovali
či v bvežnom živote, či tvoje príspevky..

u nás nič také nehrozí
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
No ak by "zavrel" kostoly, tak by si koledoval už o demonštrácie.
Si vtipny, no Ale aby si si nemyslel ze som skepticka, tak povoli do takeho poctu osob, aby vyvoleny dodrzali tradicie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Máš pocit, že vtipkujem ?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Máš pocit, že vtipkujem ?
Jasne ze vtipkujes Ved uz na tlacovke Matelko naznacil, ze to bude tazka zima.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Premiér Igor Matovič (OĽANO) nevylúčil predĺženie núdzového stavu. Povedal to v piatok na tlačovej konferencii o epidemiologickej situácii na Slovensku v súvislosti s novým koronavírusom. Pôvodne sa mal skončiť v sobotu 14. novembra.

Nevylúčil ? Takže by sa to dalo brať ako hotová vec.
Ťažká zima ? Potom bude ťažká jar...po nej ťažké leto a zasa ťažká jeseň a znova ťažká zima...a tak dokolečka dokola, pokiaľ bude vládnuť ?
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
A nedáte si niečo dobré? No dáme, sviečkovú.
Na rovinu ???
Myslíš si, že si vtipný ? Ak hej, tak ja si myslím opak.
Vtipné by to bolo vtedy, ak by si do každého príspevku dal niečo zo zákona 182/1993...najlepšie citáciu celých §§§.
No tak aj Ty to potrebuješ na dobrú noc ako Di ..... 112 , 182ka nepomôže, ani acylpyrín. A že domovník? Ajajaj, netáraj. Profík, čo všetko profík.

0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Nevylúčil ? Takže by sa to dalo brať ako hotová vec.
Ťažká zima ? Potom bude ťažká jar...po nej ťažké leto a zasa ťažká jeseň a znova ťažká zima...a tak dokolečka dokola, pokiaľ bude vládnuť ?
Dáš sa zaočkovať, budeš mať Veľkú noc
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

anet
buchač
Nevylúčil ? Takže by sa to dalo brať ako hotová vec.
Ťažká zima ? Potom bude ťažká jar...po nej ťažké leto a zasa ťažká jeseň a znova ťažká zima...a tak dokolečka dokola, pokiaľ bude vládnuť ?
Dáš sa zaočkovať, budeš mať Veľkú noc
On už je naočkovaný.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ako sa teraz cití pavol54 a jemu podobní ...

keď teraz číta, že tie obvinenia na matoviča, lipšića ( nie lipsteina, ako tu roky citoval kočnera), kisku písal fico a jeho kurvy..
keď ich je už vyše 50 v lochu a len sa to začína vyšetrovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Totálne Kocúrkovo - v tom sa už ani tá divá sviňa nevyzná (tie pre zmenu kapú od afrického prasačieho moru, ale testovanie nemajú nariadené )
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-v-prvom-kole/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Dáš sa zaočkovať, budeš mať Veľkú noc
Možno áno, možno nie. To zatiaľ ešte neviem.
No proti chrípke sa dávam očkovať už 20 rokov...a to na základe odporúčania lekárov.
Dokonca aj Bukino je rovnakého názoru...
https://www1.pluska.sk/soubiznis/dom...-proti-chripke

Ak pôjde výskum vred a bude mať vakcína dobré výsledky, tak čoby nie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
buchač
Nevylúčil ? Takže by sa to dalo brať ako hotová vec.
Ťažká zima ? Potom bude ťažká jar...po nej ťažké leto a zasa ťažká jeseň a znova ťažká zima...a tak dokolečka dokola, pokiaľ bude vládnuť ?
Dáš sa zaočkovať, budeš mať Veľkú noc
Ani to však nie je isté! Trnafskému Bláznovičovi istotne skrsne iná "myšlienka"....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

čo si spomínam, tak profesor Krčmery tvrdil, že Vianoce už by mali byť relatívne v pohode. Teda, nikdy to nebude také, ako predtým, ale že už to bude prijatelnejšie. My sme doma už skonštatovali, že po dlhých rokoch veru tentokrát na polnočnp nepôjdeme. Bez ohľadu na opatrenia.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Premiér Igor Matovič (OĽANO) nevylúčil predĺženie núdzového stavu. Povedal to v piatok na tlačovej konferencii o epidemiologickej situácii na Slovensku v súvislosti s novým koronavírusom. Pôvodne sa mal skončiť v sobotu 14. novembra.

Nevylúčil ? Takže by sa to dalo brať ako hotová vec.
Ťažká zima ? Potom bude ťažká jar...po nej ťažké leto a zasa ťažká jeseň a znova ťažká zima...a tak dokolečka dokola, pokiaľ bude vládnuť ?
O mandát žiadali, aj ho dostali. Čo teraz? Obdobné je to aj u nás, ako v bratskej krajine, kto je tomu na vinne? Občan?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...7P_BzXKJYH9fhu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať