Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá....... krízový štáb "odporúča" - čo pre Matelka znamená "nariaďuje".... predĺžiť núdzový stav o ďalších 90 dní. Takže - núdzový stav môže byť vyhlásený na max. 90 dní, lenže! Ukončí sa terajčí 45-dňový 15.11. a 16.11 sa (asi) vyhlási ďalší 90-dňový - teda v kuse 135 dní. Uvedomujú si tí pajáci, že občania už majú dosť toho obmedzovania? Uvedomujú si, že okato a bez rozmyslu porušujú ústavu?
už skôr som ironicky poznamenal, že Bláznovič "zakázal" Dušičky a že zakáže i Vianoce, Nový rok a potom celý rok. A je to tu!
Môžeme sa "tešiť" - niektoré rodiny sa na Vianoce ani nezídu - budú spolu "on-line"....

A Čaputová by sa mala už zobudiť! A povedať rázne - Tak dosť! Matelko ako predseda vlády absolútne zlyhal v riadení štátu - riadi ho spôsobom zákazov, obmedzovania, sankcií, trestov. To už nie je vládnutie - toto je DIKTATÚRA z pozície moci. Prekračuje svoje kompetencie. Bláznovič by (ak by mal harakter - čo nemá) by mal podať demisiu (a samozrejme aj celá vláda - i tak sú tam pseudoodborníci).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Citujem zo stránky Ministerstva vnútra SR:
"Na hraniciach sa zavedú kontroly


Počet otvorených hraničných priechodov sa zrejme pre kontroly zníži, obmedzia sa aj otváracie časy. Prichádzajúci by mali mať postupne možnosť otestovať sa aj v blízkosti hraníc. Podľa premiéra Matoviča sa na hraničných priechodoch vykoná 4 až 5 miliónov testov mesačne, čo by malo udržiavať počet pozitívnych prípadov pod kontrolou."

Chcel by som vidieť tých 4-5 mil. MESAČNE iba z testovania na hraniciach.... Tá trnavská firma bude čoskoro najziskovejšia firma v SR.
:-))))))))))))))))))))
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandy, kdesi som citala ze testy nam doda aj NATO...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
Náááááá....... krízový štáb "odporúča" - čo pre Matelka znamená "nariaďuje".... predĺžiť núdzový stav o ďalších 90 dní. Takže - núdzový stav môže byť vyhlásený na max. 90 dní, lenže! Ukončí sa terajčí 45-dňový 15.11. a 16.11 sa (asi) vyhlási ďalší 90-dňový - teda v kuse 135 dní. Uvedomujú si tí pajáci, že občania už majú dosť toho obmedzovania? Uvedomujú si, že okato a bez rozmyslu porušujú ústavu?
už skôr som ironicky poznamenal, že Bláznovič "zakázal" Dušičky a že zakáže i Vianoce, Nový rok a potom celý rok. A je to tu!
Môžeme sa "tešiť" - niektoré rodiny sa na Vianoce ani nezídu - budú spolu "on-line"....

A Čaputová by sa mala už zobudiť! A povedať rázne - Tak dosť! Matelko ako predseda vlády absolútne zlyhal v riadení štátu - riadi ho spôsobom zákazov, obmedzovania, sankcií, trestov. To už nie je vládnutie - toto je DIKTATÚRA z pozície moci. Prekračuje svoje kompetencie. Bláznovič by (ak by mal harakter - čo nemá) by mal podať demisiu (a samozrejme aj celá vláda - i tak sú tam pseudoodborníci).
Duško, však napíš priamo kancelárii prezidentky, tu my nič nevyriešime..
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Náááááá....... krízový štáb "odporúča" - čo pre Matelka znamená "nariaďuje".... predĺžiť núdzový stav o ďalších 90 dní. Takže - núdzový stav môže byť vyhlásený na max. 90 dní, lenže! Ukončí sa terajčí 45-dňový 15.11. a 16.11 sa (asi) vyhlási ďalší 90-dňový - teda v kuse 135 dní. Uvedomujú si tí pajáci, že občania už majú dosť toho obmedzovania? Uvedomujú si, že okato a bez rozmyslu porušujú ústavu?
A ktorý článok ústavy porušujú??????
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
Na plánovanú kontrolu už môžeme ísť aj bez testu ?

...p)vstup osoby do zdravotníckeho zariadenia za účelom neodkladnej zdravotnej starostlivosti, preventívnej prehliadky alebo plánovanej zdravotnej starostlivosti, vrátane sprevádzania blízkou osobou alebo príbuzným

https://korona.gov.sk/wp-content/upl...ka_14_2020.pdf
Veronika to platilo doteraz, ale ktovie, čo vymyslia na tom krízovom štábe zajtra.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
Duško, však napíš priamo kancelárii prezidentky, tu my nič nevyriešime..
Hmmm.... fakt.... ale (podľa mňa) je to zbytočné.... prezidentská kancelária možno dostala mnoho listov, lenže tam vyberajú len tie, ktoré sú vhodné na to, aby sa "prezentovala" iná "politika" - často len príde "automatizovaná" odpoveď.... bla-bla-bla...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
veronikasad
Na plánovanú kontrolu už môžeme ísť aj bez testu ?

...p)vstup osoby do zdravotníckeho zariadenia za účelom neodkladnej zdravotnej starostlivosti, preventívnej prehliadky alebo plánovanej zdravotnej starostlivosti, vrátane sprevádzania blízkou osobou alebo príbuzným

https://korona.gov.sk/wp-content/upl...ka_14_2020.pdf
Veronika to platilo doteraz, ale ktovie, čo vymyslia na tom krízovom štábe zajtra.
Janko, to platí od 9.11. - dokedy neviem ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
marjankaj
veronikasad
Na plánovanú kontrolu už môžeme ísť aj bez testu ?

...p)vstup osoby do zdravotníckeho zariadenia za účelom neodkladnej zdravotnej starostlivosti, preventívnej prehliadky alebo plánovanej zdravotnej starostlivosti, vrátane sprevádzania blízkou osobou alebo príbuzným

https://korona.gov.sk/wp-content/upl...ka_14_2020.pdf
Veronika to platilo doteraz, ale ktovie, čo vymyslia na tom krízovom štábe zajtra.
Janko, to platí od 9.11. - dokedy neviem ...
Ani nemôžeš... pretože Matelko vymyslí v priebehu pár hodín nový "akčný" plán.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Už povolávajú. Tento pracovný rozkaz dostala Slovenka pracujúca ako zdravotná sestra v Nemecku. Dostala ho na slovenskú adresu.
Screenshot_20201110-170512.png  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Bkav9pTWeH23HA
... som sa nasmial z diskusie, kiež by som sa toho sám dožil, citujem:
"V tom pripade bude platit pre politikov aj vynimka v sietej hlave Ustavy, clanku 15, odsek 3: "Trest smrti sa nepripúšťa"."
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Facebook zmazal šesť príspevkov Igora Matoviča, ktoré porušovali autorské práva. Išlo o obrázky karikaturistu Martina „Shootyho“ Šútovca z Denníka N, ktoré premiér zverejnil na svojom facebookovom účte bez súhlasu ich autora.

pravidelne to robil a pravidelne ho na to shooty upozorňoval
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
Facebook zmazal šesť príspevkov Igora Matoviča, ktoré porušovali autorské práva. Išlo o obrázky karikaturistu Martina „Shootyho“ Šútovca z Denníka N, ktoré premiér zverejnil na svojom facebookovom účte bez súhlasu ich autora.

pravidelne to robil a pravidelne ho na to shooty upozorňoval
Sa čuduješ,šak okopíroval diplomovku,jemu autorské právo nič nehovorí.
Vlastne žiadne právo....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Bkav9pTWeH23HA
... som sa nasmial z diskusie, kiež by som sa toho sám dožil, citujem:
"V tom pripade bude platit pre politikov aj vynimka v sietej hlave Ustavy, clanku 15, odsek 3: "Trest smrti sa nepripúšťa"."
Tú výnimku vytvorili asi na matovičovu žiadosť.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Nandrolon
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Bkav9pTWeH23HA
... som sa nasmial z diskusie, kiež by som sa toho sám dožil, citujem:
"V tom pripade bude platit pre politikov aj vynimka v sietej hlave Ustavy, clanku 15, odsek 3: "Trest smrti sa nepripúšťa"."
Tú výnimku vytvorili asi na matovičovu žiadosť.
Ktorý "smrtelník" dostane výsledky PCR testu do pár hodín po testovaní ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Napr. Matovič. Neboj sa. Nepriestrelnú kožu ešte zatiaľ nemá nikto. :-))))))))))
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

veronikasad
kopretinka
Nandrolon
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Bkav9pTWeH23HA
... som sa nasmial z diskusie, kiež by som sa toho sám dožil, citujem:
"V tom pripade bude platit pre politikov aj vynimka v sietej hlave Ustavy, clanku 15, odsek 3: "Trest smrti sa nepripúšťa"."
Tú výnimku vytvorili asi na matovičovu žiadosť.
Ktorý "smrtelník" dostane výsledky PCR testu do pár hodín po testovaní ?
Veronika neuveríš, ja som bola s kolegyňami v Dolnom Smokovci (Šrobárov ústav) minulý pondelok, odber sme mali o 10,oo hod, a o cca 14.30 sme mali výsledky (v pondelok, ten istý deň), je to o ľuďoch, o systéme práce.....
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
bjuty smis
Facebook zmazal šesť príspevkov Igora Matoviča, ktoré porušovali autorské práva. Išlo o obrázky karikaturistu Martina „Shootyho“ Šútovca z Denníka N, ktoré premiér zverejnil na svojom facebookovom účte bez súhlasu ich autora.

pravidelne to robil a pravidelne ho na to shooty upozorňoval
Sa čuduješ,šak okopíroval diplomovku,jemu autorské právo nič nehovorí.
Vlastne žiadne právo....
však to nie on, to tá kuva čo mu okopírovala diplomovku a iné opisovačky a nepovedala on za to nemôže čo nafasabukovala
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dnes to Raši v dialogoch trefne povedal. Nie lekári rozhodujú ako sa bude konať v rámci covidu, ale pacient. Kto chcel pochopil.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, chrípka v pleci, som aj na to prizabudol, že som si ju v chladničke nechal na "až" po testoch :-))))))))
Dúfam, že nebude z toho absces, ale to sa mi ešte nikdy nestalo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať