Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
dane z nehnuteľností sa budú odvíjať od ich trhovej hodnoty. Kto rozhodne o ich trhovej hodnote?
To je dobrá otázka do pľacu!
vyhodnotia, že štvrť je "lukratívna" a hoci 100-ročný dom - šup daň jak noha - lebo je v "lukratívnej" oblasti. On totiž neuvažoval o trhovej hodnote, ale chce urobiť "cenovú" mapu podľa umiestnenia. A to je rozdiel.
storočný dom môže mať vyššiu hodnotu ako novostavba s pofidérnou statikou. B, majiteľ to premietne do výšky nájomného ako to bolo v prípade zdanenia poistného
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jednoducho - chcú akokoľvek nahrabať prachy. Aby ONI mohli míňať na testíky a podobné chobotiny.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kto ONI ???
Už pred pár dňami som ti oponoval ohľadom tých daní...a zasa už predbehuješ, vynášaš súdy.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Žabinka
keď som v správach začula že máme vo vláde zase dáky nový problémik, ako prvé mi napadlo:
Toto bude iná rozprávka-Ako kozorožec ,býk a lev spolu s blíženkyňou zložili vládu :-)))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
Jarka nezozenies si lieky...skoncis v spitali....nech liecia liekmi od zaciatku...u mojich rodicov sused asi 55-60...jeden den sanitka....druhy den ho brali.....naco stratil doma jeden den...maju to vymakane...
Cestovatelia budu furt vadit...v lete sa isli vsetci rozdrapit s dovolenkarov....
7dnove dobrovolne covid party nevadia nikomu....tam statistika nie je kolko sa nakazi tam?!o 2 dvoch celoštatnych ani nehovorim....
Minule tu strasna sranda ked som tu pripla platenie MOM,ze jun este nebol....ale bude....a covid party tu budu do alelujaaá...
Lujza na vírusy máš len obranyschopnosť aj ked viem že nikto z Vás to nechce počuť.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
Dáša_
Ako to už tu bolo spomínané - možno by bola zaujímavá štatistika antikoncepcia, fajčenie a embólie.
Tu je ale podstatny fakt, ze tu antikoncepciu ti nik nenuti. Ak si rizikova, napr. mas v rodine trombofiliu, tak si zvolis iny druh antikoncepcie.
Tak si nezvolíš ŽIADNU antikoncepciu.A pred každým letom si dáš pozor na to aby si mala sakra dobre zriedenú krv.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tie dane mali vo volebnom programe PS-Spolu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
Dáša_
Ako to už tu bolo spomínané - možno by bola zaujímavá štatistika antikoncepcia, fajčenie a embólie.
Tu je ale podstatny fakt, ze tu antikoncepciu ti nik nenuti. Ak si rizikova, napr. mas v rodine trombofiliu, tak si zvolis iny druh antikoncepcie.
Najlepšie NEONDZÍT?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marjankaj
anet
Dáša_
Ako to už tu bolo spomínané - možno by bola zaujímavá štatistika antikoncepcia, fajčenie a embólie.
Tu je ale podstatny fakt, ze tu antikoncepciu ti nik nenuti. Ak si rizikova, napr. mas v rodine trombofiliu, tak si zvolis iny druh antikoncepcie.
Najlepšie NEONDZÍT?
Nie je ondzit jak ondzit.
Terazky je pre niektorých módou ondzit furt a stále, do každého a do všetkého.
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Tak toto ma fakt dostalo.

Ako som si na Slovensku kupoval Ivermektín. Nandy, kde je ten Ivermektín o ktorom si písal, že ho sem doviezli za kamióny, či tak dajako to bolo.

6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekedy inokedy by som napísal..." a kolieská sa začínajú roztáčať ".
Včul by sa dalo povedať o úplnom opaku.
Trnafská automobilka je prvá...ktorá bude nasledovať... alebo kto bude nasledovať ?
http://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-t...n=shp_rightbox
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Krajniak konci https://www.ta3.com/clanok/1205547/m...caputovej.html
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Niekedy inokedy by som napísal..." a kolieská sa začínajú roztáčať ".
Včul by sa dalo povedať o úplnom opaku.
Trnafská automobilka je prvá...ktorá bude nasledovať... alebo kto bude nasledovať ?
http://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-t...n=shp_rightbox

nik

Trnavský Stellantis vyriešil problém s komponentmi, produkcia v automobilke sa obnoví dnes nočnou zmenou. Traja ďalší slovenskí výrobcovia automobilov globálny nedostatok mikročipov zatiaľ nepocítili.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nový šéf sis
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

začínajú padať, nie vlasy, klasy! Čo na to tí hnusáci, husáci?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nik
Vydrž....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

SAS je nervozna preto ten cirkus musí plniť plán 3. vlny privatizácie, tak to vyzeralo nádejne
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Fííha, tajné privatizačné plány....
No ešteže si ich odhalil....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
Nandrolon
S tými progresívcami súhlasím, zrejme aj HLAS s nimi pôjde.
Ale SaS je stále otázne a ZA ĽUDí možno ani neprejde.
Takže ak si to zhrnieme, čo z toho vyplýva?
Že časť koalície chce "postihnutého" odstaviť, akurát nevedia kedy. Mám info, že k prezidentke niektorí chodia ako na klavír, za úradnícku vládu, ktorá by bola vlastne PS /bola jej podpredsedníčkou/.
Keď som počul jeden názor, že Kiska by mal byť úradnícky premiér, skoro som sa dogrcal, a nebolo to z alkoholu....
Som zvedavý, čo si o tejto situácii myslí bjuty smis.
Čo bude so Sulíkom, ak mu pár poslancov prebehne k tým akože progresívcom. Alebo k ním prebehne aj sám Sulík?
o Sulíka sa báť netreba... slniečkárov sa zbavil už pred volbami a poláčik a spol. tam svietia s irenkou biháriovou a štekajú daleko od válova...
preferencie má dvojnásobné a bude rásť.....
dokonca má tentokrát už aj mandát od svojích voličov na vystúpenie vlády
toto dokázal matelko za rok
rozpadli sa žaludi
, čo je na škodu, lebo majú naozaj schopných ľudí , ale kiska to dohnojil ako sa len dalo....

dezoláti tu stále blúznia o referende a predčasných volbách
odhliadnuc od toho, že by to bolo protiústavné....už o tom rozhodol v obdobnej situácie český ús a názory naších ústavných právnikov sú rovnaké

ale čo po nich ?
teploš dostane - nech to poriadne preženiem -20 %..
a kto s ním pojde ?
inseminátor je už pod 5%.....fico okolo 6 %, ale teploš ho nechce
náckovia v base a rozpustení....
neomarxista štefunko ak bude štastir, tých 6 %...

no veľa sa toho nezmení....akurát matelko pojde kam patrí......

ale on je tak postihnutý, že je schopný to aj tak hnať do pádu vlády....
Ešte stále máš pocit, že s nimi nešteká práve Sulík?
Čo ho asi k tomu vedie.? Sulík naozaj nechce využiť ústavnú väčšinu v parlamente, lebo s Matovičom nie?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Fííha, tajné privatizačné plány....
No ešteže si ich odhalil....
Ja sa nevolám sulík ani nevystupujem s nimi v televízii ako dobrovoľný minister zdravotníctva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať