Zavrieť

Porady

STRAVNÉ - správne zaúčtovanie

k téme stravné:
1.chcem sa opýtať, či v prípade keď si chcem dať do nákladov stravné za obedy v reštaurácii - mám z každého obeda bloček z reg.pokladne v min hodnote 89,-Sk/1obed. Môžem si to zaučtovať napr. 1x za mesiac - dám všetky bločky spolu, zrátam koľko tých obedov bolo, v peň. denníku to dám pod jeden výdaj s textom napr. stravné január´07 početx89,-Sk a do kolónky výdavok v hotovosti dám výslednú sumu (početx89)?

2. je potom nejaký rozdiel pri účtovaní stravného pre platcu DPH a pre neplatcu DPH?

3. v prípade že uvažujem o kúpe stravných lístkov - môžem si potom dať do nákladov fa za tieto stravné lístky v plnej výške (pri platcovi DPH - neuplatňujem DPH z lístkov, uplatňujem DPH len z ostatných poplatkov v tejto faktúre)??? - bolo by to takto správne?
Usporiadat
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

dancika Pozri príspevok
Dakujem, pozrela som sa na to, je tam ale upozornenie, ze platba za sluzbu - t.j. za samotny nakup (postovne etc.) nie je danovo uznatelnym vydavkom. To fakt alebo len podla DU Banska Bystrica, ako to je uvedene, cize v Bratislave to uznaju ci ako???


Cit. z DUO č. 2/2007

V súvislosti so zabezpečením stravovacích poukážok vzniká sprostredkovateľskej firme nárok na sprostredkovateľskú odmenu (manipulačný poplatok), ktorý sa považuje u daňovníkov – fyzické osoby podnikateľov s príjmami podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona o dani z príjmov z pohľadu daňových výdavkov za daňový výdavok, keďže súvisí so zabezpečením stravovania pri výkone ich činnosti. To isté platí aj pre prípadné ďalšie náklady súvisiace s vydaním stravovacích poukážok, napr. balné.
0 0
erika_H erika_H

erika_H je offline (nepripojený) erika_H

JankaO Pozri príspevok
Cit. z DUO č. 2/2007

V súvislosti so zabezpečením stravovacích poukážok vzniká sprostredkovateľskej firme nárok na sprostredkovateľskú odmenu (manipulačný poplatok), ktorý sa považuje u daňovníkov – fyzické osoby podnikateľov s príjmami podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona o dani z príjmov z pohľadu daňových výdavkov za daňový výdavok, keďže súvisí so zabezpečením stravovania pri výkone ich činnosti. To isté platí aj pre prípadné ďalšie náklady súvisiace s vydaním stravovacích poukážok, napr. balné.
ale nárok na odpočet DPH je iba pre kúpe str.lístkov pre zamestnancov
pri nákupe str.lístkov pre SZČO nie je nárok na odpočet DPH
0 0
csi csi

csi je offline (nepripojený) csi

ale nárok na odpočet DPH je iba pre kúpe str.lístkov pre zamestnancov
pri nákupe str.lístkov pre SZČO nie je nárok na odpočet DPH.

Ahojte, som SZČO a nekupujem stravné lístky, ale vždy na konci mesiaca mi pošlú fa za stravné z jedálne kde sa stravujem. Chcem sa spýtať či z fa za stravné si môžem odpočítať DPH. O stravných lístkoch je tu veľa popísane a teraz neviem či sa to vzťahuje aj na faktúry za stravné.
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

erika_H Pozri príspevok
ale nárok na odpočet DPH je iba pre kúpe str.lístkov pre zamestnancov
pri nákupe str.lístkov pre SZČO nie je nárok na odpočet DPH
a čo v tom prípade keď nakupujem poukážky a rodelujem ich aj zamestnancom aj šéfovi - SZČO?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Monika V. Pozri príspevok
a čo v tom prípade keď nakupujem poukážky a rodelujem ich aj zamestnancom aj šéfovi - SZČO?
DPH treba upraviť alikvotne k počtu SL pre SZČO. Je to jasné aj z citovaného príspevku.
0 0
janosisa janosisa

janosisa je offline (nepripojený) janosisa

dobrý den, chcem sa opýtať ked pracuje živnostník mimo svojho bydliska 20 dní v mesiaci 10 hodín denne,má nárok na stravné 20x 89 alebo 20x 208?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

janosisa Pozri príspevok
dobrý den, chcem sa opýtať ked pracuje živnostník mimo svojho bydliska 20 dní v mesiaci 10 hodín denne,má nárok na stravné 20x 89 alebo 20x 208?
ak prac.cesta trvá 5-11 hod. stravné do 31.5.2008 bolo 89sk, od 1.6.2008 98sk

--------
Veronika
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

csi Pozri príspevok
ale nárok na odpočet DPH je iba pre kúpe str.lístkov pre zamestnancov
pri nákupe str.lístkov pre SZČO nie je nárok na odpočet DPH.

Ahojte, som SZČO a nekupujem stravné lístky, ale vždy na konci mesiaca mi pošlú fa za stravné z jedálne kde sa stravujem. Chcem sa spýtať či z fa za stravné si môžem odpočítať DPH. O stravných lístkoch je tu veľa popísane a teraz neviem či sa to vzťahuje aj na faktúry za stravné.
ako živnostník nemáš nárok na odpočet DPH zo stravy. Odpočet DPH je možný len pri stravovaní zamestnancov. /usmernenie DR SR/
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

veronikasad Pozri príspevok
ak prac.cesta trvá 5-11 hod. stravné do 31.5.2008 bolo 89sk, od 1.6.2008 98sk

--------
Veronika
Opravím: PC 5-12 hod.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Pardon, asi tu budem za tupca, ale čo je VNZD a VOZD? Mám všelijaké skratky, ale toto si neviem dať do súvislosti a hrozí mi, že budem robiť účtovníctvo, tak začínam s hlúpymi otázkami. Ďakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

iriska Pozri príspevok
Pardon, asi tu budem za tupca, ale čo je VNZD a VOZD? Mám všelijaké skratky, ale toto si neviem dať do súvislosti a hrozí mi, že budem robiť účtovníctvo, tak začínam s hlúpymi otázkami. Ďakujem.
1.Výdavok neovplyvňujúci základ dane, a tá druhá, Výdavok ovplyvň. základ dane.
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

VNZD - vydavok neovplyvnujuci zaklad dane
VOZD - vydavok ovplyvnujuci zaklad dane
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

"Pardon, asi tu budem za tupca, ale čo je VNZD a VOZD? Mám všelijaké skratky, ale toto si neviem dať do súvislosti a hrozí mi, že budem robiť účtovníctvo, tak začínam s hlúpymi otázkami. Ďakujem."


VNZD - vydavok neovplyvnujuci zaklad dane
VOZD - vydavok ovplyvnujuci zaklad dane
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

aha, ďakujem. ja len aby som bola v obraze
0 0
alicacka alicacka

alicacka je offline (nepripojený) alicacka

Rada by som sa spýtala, keď nakúpim stravné lístky na tri mesiace vopred. U nás je zaužívané, že vtedy, keď dôjde faktúra, tak sa 55 % dá do nákladov a ostatné mimo. Kolegyňa vedie evidenciu stravných lístkov. Keď sa jej minú, zase objednáme. Počula som tu u Vás, že to mesačne nejako upravujete. Načo?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alicacka Pozri príspevok
Rada by som sa spýtala, keď nakúpim stravné lístky na tri mesiace vopred. U nás je zaužívané, že vtedy, keď dôjde faktúra, tak sa 55 % dá do nákladov a ostatné mimo. Kolegyňa vedie evidenciu stravných lístkov. Keď sa jej minú, zase objednáme. Počula som tu u Vás, že to mesačne nejako upravujete. Načo?
Načo, načo? Pretože to, že sú obstarané, ešte neznamená, že sú VOZD. VOZD sa stávajú až vtedy, ak sa vydajú zamestnancom presne podľa nároku za odpracované dni.
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

Prosím vás potrebovala by som poradiť, ako je to so stravnými lístkami, pokiaľ zamestnanec pracuje v pohostinstve.Jeden týždeň robí denne min. 12hod/denne a druhý týždeň cca 4hod./denne.Odpracované hodiny sa za celý mesiac vyrovnajú, ale neviem na aké stravné má nim. nárok, resp. stravné poukážky.
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
zamestnávateľ je povinný poskytnúť teplé jedlo a vhodný nápoj, ak zamestnanec odpracoval viac ako 4 hodiny, ak odpracoval viac ako 11 môže mu poskytnúť ďalšie teplé jedĺo, Povinnosť je min. 1 teplé jedlo a vhodný nápoj a to vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení inej fyzickej alebo právnickej osoby alebo formou stravných poukážok, vtedy zákonník práce určuje minimum 74,- sk /hodnota stravovacej poukážky/.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Monika V. Pozri príspevok
Prosím vás potrebovala by som poradiť, ako je to so stravnými lístkami, pokiaľ zamestnanec pracuje v pohostinstve.Jeden týždeň robí denne min. 12hod/denne a druhý týždeň cca 4hod./denne.Odpracované hodiny sa za celý mesiac vyrovnajú, ale neviem na aké stravné má nim. nárok, resp. stravné poukážky.
Môžete to urobiť takto, že za zmenu, v ktorej odrobí viac ako 12 hod. poskytnete 2 lístky, -v súlade so ZP § 152, a za zmenu, kde neodrobí nad 4 hod. neposkytnete . Ak sa počet hodín v mesiaci vyrovná, potom je všetko OK, má lístky za každý deň.
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

Tweety Pozri príspevok
Môžete to urobiť takto, že za zmenu, v ktorej odrobí viac ako 12 hod. poskytnete 2 lístky, -v súlade so ZP § 152, a za zmenu, kde neodrobí nad 4 hod. neposkytnete . Ak sa počet hodín v mesiaci vyrovná, potom je všetko OK, má lístky za každý deň.
Ďakujem za názory. Chcela som si hlavne overiť, akú min. sumu stravenky musí dať zamestnávateľ.Zdalo sa mi, že je to 75% z 98,- t.j. 74,-, len som si nebola istá.
0 0
Načítať ďalšie