Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..Lui, ja keby som nemusela, okolo šporáka ani neprejdem...dnes som urobila 26 parených buchiet a nie je ani jedna...a to som nechala ešte čisté,bez kakaa, že im zohrejem na zajtra aspoň na raňajky...figu drevenú...a vianoce si viem celkom živo predstaviť bez tanečkov okolo šporáka...čo ja by som za to nedala!!!...
Oki, budem nato mysleť
hmmm... domáce parené buchty..... takéto lakocinky mi tu nespomínaj hned som oslintaná ja som gramblavá na múčne záležitosti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..Lui, ja keby som nemusela, okolo šporáka ani neprejdem...dnes som urobila 26 parených buchiet a nie je ani jedna...a to som nechala ešte čisté,bez kakaa, že im zohrejem na zajtra aspoň na raňajky...figu drevenú...a vianoce si viem celkom živo predstaviť bez tanečkov okolo šporáka...čo ja by som za to nedala!!!...
s makom by neboli?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
s makom by neboli?
Však si nečítal, že ich všetky pojedli? A to ani neboli s makom, tie môžem viac, ako tie lekvárové, ešte aj tvarohové.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Však si nečítal, že ich všetky pojedli? A to ani neboli s makom, tie môžem viac, ako tie lekvárové, ešte aj tvarohové.
ja všetky, hlavne nech sú domáce, ako také pampúšiky hebučké, mňáááámn
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
s makom by neboli?
..

..urobím ti..lebo decko povedalo, že bolo málo...takže asi pozajtra..a chceš parené alebo zapekané?..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

rudopp Pozri príspevok
Máš aj BOZP ?

Lebo občas hľadajú, ale iba kombiné .
mám oboje a naozaj hľadajú len občas.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Oki, budem nato mysleť
hmmm... domáce parené buchty..... takéto lakocinky mi tu nespomínaj hned som oslintaná ja som gramblavá na múčne záležitosti
..

..ja zase až veľmi zručná,lebo decko a had také môžu vždycky...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
No vidíš, a môžeš si za to sama, zručná si, ešte aj sporák máš, tak potom, čo sa sťažuješ, že musíš okolo necho chodiť, keby si nemala, nechodila by si. Čia je to vina?
To nie sťažovanie ale prejav pocitu spokojnosti.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja zase až veľmi zručná,lebo decko a had také môžu vždycky...
No vidíš, a môžeš si za to sama, zručná si, ešte aj sporák máš, tak potom, čo sa sťažuješ, že musíš okolo necho chodiť, keby si nemala, nechodila by si. Čia je to smola?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
No vidíš, a môžeš si za to sama, zručná si, ešte aj sporák máš, tak potom, čo sa sťažuješ, že musíš okolo necho chodiť, keby si nemala, nechodila by si. Čia je to smola?
..

..no veru moja smola...a môžem si hlavu udierať o stenu...a aj si, niekedy!..ale zase, keď nikto nie je doma, nevarím a nudím sa...a idem mi na nervy...(mne nevyhoviem ani tak, ani tak!)
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pavol54 Pozri príspevok
s makom by neboli?
S makom zostali už iba "obzerance" .
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

willma Pozri príspevok
mám oboje a naozaj hľadajú len občas.
Ja som na profesii vlani pozrel (za takých cca 13 mesiacov) nejakých 20 000 inzerátov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a obzerance sú iba s polievancami..keby dačo!..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No to teda nie, sú s makom, jakživ som nepočula o obzerancoch s polievancami. Ani neviem, čo sú to tie polievance na obzerancoch.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
No to teda nie, sú s makom, jakživ som nepočula o obzerancoch s polievancami. Ani neviem, čo sú to tie polievance na obzerancoch.
..

..mojuš, musela by si žiť v mojej kuchyni...lenivý had a ešte lenivejšie decko sa spýtajú-čo máme jesť?..a ja, z nich najlenivejšia (lebo sa celkom dobre vedia obslúžiť a do hrncov vždy bezpečne trafia) im poviem- obzerance s polievancami...(obzrieš sa- nič- a zaleješ vodou...a si najedená)...asi tak..
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, musela by si žiť v mojej kuchyni...lenivý had a ešte lenivejšie decko sa spýtajú-čo máme jesť?..a ja, z nich najlenivejšia (lebo sa celkom dobre vedia obslúžiť a do hrncov vždy bezpečne trafia) im poviem- obzerance s polievancami...(obzrieš sa- nič- a zaleješ vodou...a si najedená)...asi tak..
Takže tak si to myslela, potom chňapem. ALe aj tak sa na otázku, čo budeme jesť, odpovedá tak, že obzerance s makom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dnes sa Robinovi podarilo vyskočiť na gauč...a potom na válendu...patrične si vychutnal podušky, kým som to zistila,ale aj sa mu šikovne podarilo zoskočiť...skoro flopom,asi meter od válendy...ako šíp!..a potom na mňa hodil z bezpečnej vzdialenosti také oči, akože- no čo?...čo chceš??...je to šarkan!...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Drahý otče:
Berlín je nádherné mesto,ľudia sú tu priateľskí a veľmi sa mi tu páči,ale trochu sa hanbím dochádzať do školy na svojom ferrari 599GTB s karosériou pokrytou 24 karátovým zlatom,keď všetci moji učitelia a spolužiaci dochádzajú vlakom...
tvoj syn Nasir...
odpoveď otca:
Milovaný syn:
Práve som poukázal na tvoj účet 20 miliónov eur...Buď taký dobrý a prestaň robiť našej rodine hanbu....Choď a kúp si vlak aj ty !!! =D
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Bude to zniet ako vtip. ale vtip to nie je, Ked sa tu skolili synackovia petrolejovych magnatov z arabskych krajin, jednemu jeho papinko chcel kupit cely internat, aby nebol pod jednou strechou so synmi chudobnejsich rodicov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať