Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dúfam, že ti aspoň vráti!...tak, na ruku..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
áno lebo vela možností nie je.....čo robiť ešte trošku potom, ale veľa ludí zdvíha kotvy
...aj ja ...

Železá som do do dieľničky odložil , na dnes dosť bolo ...spršku šmaril a hajde do karčmy ....

Zadriem do hlavy 2 - 3 deci kofoly , hodím reč so susedovcami ....a deň za nami ...

Ale večer prídem ...dnes som si len pol tabletky dal ......budem zasa len a len podsexovávať ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...aj ja ...

Železá som do do dieľničky odložil , na dnes dosť bolo ...spršku šmaril a hajde do karčmy ....

Zadriem do hlavy 2 - 3 deci kofoly , hodím reč so susedovcami ....a deň za nami ...

Ale večer prídem ...dnes som si len pol tabletky dal ......budem zasa len a len podsexovávať ...
aj ja lebo by ma rozdrapilo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Lui,však zober belmonda a príď sem na víkend...aspoň sa miláčik vylieta..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Dnes, 04:36 PM
...dúfam, že ti aspoň vráti!...tak, na ruku..

to zas áno, ale mňa vytáča, že funguje "dneska hojno zajtra hovno"!!! neváži si peniaze, "lahko prišli lahko odišli"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsikova Dnes, 04:36 PM
...dúfam, že ti aspoň vráti!...tak, na ruku..

to zas áno, ale mňa vytáča, že funguje "dneska hojno zajtra hovno"!!! neváži si peniaze, "lahko prišli lahko odišli"
..

..vieš, decko chodí do roboty len tak, aby sa doma nenudilo,tak aj minie ľahko...aj ja mám doma také,ale to neminie na seba, ale dá hnusobe hnilej a tá pred*be a za tri dni neni čo do huby...ja som sa tiež musela dobre zaťať,aby som nedala,lebo sem chodil ako do banky a nevrátil ani cent...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Dnes, 04:52 PM
...Lui,však zober belmonda a príď sem na víkend...aspoň sa miláčik vylieta..

to by bolo asi najrozumnejšie si moj miláčik len v sobotu asi pôjdem na "panské"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsikova Dnes, 04:52 PM
...Lui,však zober belmonda a príď sem na víkend...aspoň sa miláčik vylieta..

to by bolo asi najrozumnejšie si moj miláčik len v sobotu asi pôjdem na "panské"
..

..no však pozvanie platí,ako sa ti bude dať...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..vieš, decko chodí do roboty len tak, aby sa doma nenudilo,tak aj minie ľahko...aj ja mám doma také,ale to neminie na seba, ale dá hnusobe hnilej a tá pred*be a za tri dni neni čo do huby...ja som sa tiež musela dobre zaťať,aby som nedala,lebo sem chodil ako do banky a nevrátil ani cent...
ona zase vráti, ked má rozhadzuje sa, nie je lakomá,ale strašne rozhadzovačná.ja v obchode kukám na ceny, ona nie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

povraciam sa hneď, alebo až za chvíľku?
http://www.topky.sk/cl/100313/128586...nim-posadnuta-
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
povraciam sa hneď, alebo až za chvíľku?
http://www.topky.sk/cl/100313/128586...nim-posadnuta-
hned ... ta uz nevie ako na seba upozornit ?
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

1Dara Pozri príspevok
hned ... ta uz nevie ako na seba upozornit ?
reklama,reklama....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
povraciam sa hneď, alebo až za chvíľku?
http://www.topky.sk/cl/100313/128586...nim-posadnuta-
..

..Lui, negrcaj..ten puch za to nestojí...ani ona...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Volala švagriná mojej 3/4 - moje kŕstňa (18 ročná kočka) sa vracala s kamošmi na aute z Tálov - chlapčisko to nezvládol, niekoľko kotrmelcov, auto na odpis, chlapci len odreninky, no ona zlomená panva - poleží si teda pekne dlho. Švagriná sa to dozvedela okolo 17-tej, upaľovala do Bystrice, odtiaľ volala.
Jedno pozitívum - dievča žije, to ostatné sa uvidí. Zatiaľ ju čakajú vyšetrenia a stabilizujú ju.
Nezávidím jej teda.

No chlapčisko, čo riadilo auto - tak ten bude mať poriadny problém - švagor z neho dušu vytrasie. A nedoplatí sa chlapec - švagor má "tlačenky" kade-tade.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Volala švagriná mojej 3/4 - moje kŕstňa (18 ročná kočka) sa vracala s kamošmi na aute z Tálov - chlapčisko to nezvládol, niekoľko kotrmelcov, auto na odpis, chlapci len odreninky, no ona zlomená panva - poleží si teda pekne dlho. Švagriná sa to dozvedela okolo 17-tej, upaľovala do Bystrice, odtiaľ volala.
Jedno pozitívum - dievča žije, to ostatné sa uvidí. Zatiaľ ju čakajú vyšetrenia a stabilizujú ju.
Nezávidím jej teda.

No chlapčisko, čo riadilo auto - tak ten bude mať poriadny problém - švagor z neho dušu vytrasie. A nedoplatí sa chlapec - švagor má "tlačenky" kade-tade.
z tohto mám vždy staršnééééé nervy, že chlapci akože čo machrujú alebo čóó
kočke želám , aby sa z toho úspešne dostala najviac ako sa bude dať, držím päste, aby to bolo bez žiadnych následkov
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja len tak poviem- kašlať na plech, len nech dievča žije a vylieči sa...a dušu by som vytriasla aj ja...a fest!...držím palce..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tu je ako živo zas...sa neprekrikujte všetci naraz, lebo nám to tu zavrú pre hlučnosť.....čoklís po večeri posielam...



2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže po vyšetrení a röntgene je tu výsledok - zlomená pubis (lonová kosť). Kočky asi budú vedieť, čo to obnáša.
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

aj chlapi majú lonovú kosť-panvu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Takže po vyšetrení a röntgene je tu výsledok - zlomená pubis (lonová kosť). Kočky asi budú vedieť, čo to obnáša.
http://www.google.sk/search?q=lonov%...ed=0CBAQ_AUoAQ
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať