Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....bábofka, alebo nejaká sladkôstka nebude? idem si pospať, ked vstanem tak si prosím niečo sladké a flaštičku griotky ...dakujéééém
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..alečoby!..to my, stará škola, všetko prekalkulujeme..
...ale vážne, ja keď naozaj nemusím, do mesta nejdem,do veľkých centier ani nemôžem, mám tam pocit, že nevyjdem,zamotám sa-proste klaustrák jako hrom...musím teda byť spokojná s tým, čo mi ponúka moja dedina...lebo hadovi síce semok-tamok kážem, kúp v Lídli či tescu, ale vajcia -nejak, nyje...asi preto, že už tak veľa nevypekám a do buchiet či fašírky stačí aj to, čo majú tu...
...ale páči sa mi predstava, že budem mať vlastný dvor s kŕdľom dvorných dám..a kohútom, jasnačka...aby si dievčence užili...
Ale len s jedným kohútom, inak by ťa ochrancovia zvierat žalovali za organizovanie kohútích zápasov.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
Veronika, u našej v Jednote kupujem aj (2) vajička so žltunkými žltkami ...
.


..no to môžeš...aj u nás sa občas nájde aj čerstvý jogurt,alebo čerstvá zelenina...aj dobré vajcia...ale pravidlom to nie je..a nie je Jednota ako Jednota,to nezáleží od značky obchodu, ale od personálu..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..neriešim..naozaj..wo nic gou...len som mala radšej tie tvoje briskné a veselé odpovede...
....není každý den posvícení ....


...a dám brisktnú odpoveď , hneď sa niekto ( nemyslím teraz TEBA ) urazí , naštve , ohodnotí .....

...nie je lepšie sa radšej so sekerou vyšantiť .....????......he .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Ale len s jedným kohútom, inak by ťa ochrancovia zvierat žalovali za organizovanie kohútích zápasov.
..

..to faakt?..a ja že mojim dvorným dámam doprajem aj dvoch..hm...ale zas- dvor je v nedohľadne ďalekom,tak len posnívam trochu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
.....bábofka, alebo nejaká sladkôstka nebude? idem si pospať, ked vstanem tak si prosím niečo sladké a flaštičku griotky ...dakujéééém
.

..mojík,iba ak by naša kazu napiekla nejakú fajnovicu...lebo ja len pečené krídielka alebo pečenú fašírku môžem...bobofka nemude,dnes isto nyje...možno zajtra, ak mi neodmontujú šporák,lebo príde vodár...(teda- možno)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
.

..mojík,iba ak by naša kazu napiekla nejakú fajnovicu...lebo ja len pečené krídielka alebo pečenú fašírku môžem...bobofka nemude,dnes isto nyje...možno zajtra, ak mi neodmontujú šporák,lebo príde vodár...(teda- možno)
Pepsííííí, nijéééé Už som piekla. Vnučke tortu, už sme s ňou aj odfotení, torta je znovu v chladničke a my čakáme až sa dogriluje. Len som dobehla pre krabicu jablkového džúsu a neodolala som nakuknúť. Ale už aj letím a kto máte chuť tak prídite, záhrada je veľká a miesta dosť. Ale nesmiete byť dlho, lebo ešte mám zavárať slivky /zmohla som sa len na štrnásť pohárov/ a do rána musím ešte dve tortičky ozdobiť. Tak ja letíííím. majte sa.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

buchač Pozri príspevok
....není každý den posvícení ....


...a dám brisktnú odpoveď , hneď sa niekto ( nemyslím teraz TEBA ) urazí , naštve , ohodnotí .....

...nie je lepšie sa radšej so sekerou vyšantiť .....????......he .....

Podľa toho do koho/čoho.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
tam ešte za koruny predávajú?
veď nemusíš BIO vajcia....

Hľadaj doma.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..alečoby!..to my, stará škola, všetko prekalkulujeme..
...ale vážne, ja keď naozaj nemusím, do mesta nejdem,do veľkých centier ani nemôžem, mám tam pocit, že nevyjdem,zamotám sa-proste klaustrák jako hrom...musím teda byť spokojná s tým, čo mi ponúka moja dedina...lebo hadovi síce semok-tamok kážem, kúp v Lídli či tescu, ale vajcia -nejak, nyje...asi preto, že už tak veľa nevypekám a do buchiet či fašírky stačí aj to, čo majú tu...
...ale páči sa mi predstava, že budem mať vlastný dvor s kŕdľom dvorných dám..a kohútom, jasnačka...aby si dievčence užili...
Mysli raččej na seba.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazu Pozri príspevok
Pepsííííí, nijéééé Už som piekla. Vnučke tortu, už sme s ňou aj odfotení, torta je znovu v chladničke a my čakáme až sa dogriluje. Len som dobehla pre krabicu jablkového džúsu a neodolala som nakuknúť. Ale už aj letím a kto máte chuť tak prídite, záhrada je veľká a miesta dosť. Ale nesmiete byť dlho, lebo ešte mám zavárať slivky /zmohla som sa len na štrnásť pohárov/ a do rána musím ešte dve tortičky ozdobiť. Tak ja letíííím. majte sa.
.....akurát som sa zobudila ešte stíham?
....aj ja
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

rudopp Pozri príspevok

Hľadaj doma.
čo mám hľadať doma?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
.....akurát som sa zobudila ešte stíham?
....aj ja
..

..počkaj maaa, aj ja idem..teda, berieme aj belmonda s redfordom,keď majú takú veľkú záhradu...určite sa potešia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
.

..mojík,iba ak by naša kazu napiekla nejakú fajnovicu...lebo ja len pečené krídielka alebo pečenú fašírku môžem...bobofka nemude,dnes isto nyje...možno zajtra, ak mi neodmontujú šporák,lebo príde vodár...(teda- možno)
Oki
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

rudopp Pozri príspevok
Mysli raččej na seba.
dávaš teda "slovenčinovi po bokovi" - oooochhh
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
čo mám hľadať doma?
bio vajcia
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

drobeceva Pozri príspevok
dávaš teda "slovenčinovi po bokovi" - oooochhh
Valamit roszszú írtam?
Aber das habe ich mit Sinn gemacht.
Nem mint valamien buta.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
drobeceva Pozri príspevok
dávaš teda "slovenčinovi po bokovi" - oooochhh
..

..mojík, ale on to zo samej dobroprajnosti...aby sme rozumeli...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

rudopp Pozri príspevok
bio vajcia
ty fakt nečítaš,reaguješ len preto,aby si reagoval,kde som ja písala,že potrebujem biovajcia?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...odkaz pre Pituka95

http://www.porada.sk/t175814-plienky.html#post1840752


...a oslovil si už Monicka777 ...????

Veď ona by tak rada

Tak chcela by som nejakého chlapca ktorý nosí plienky a ja by som ho mohla prebaľovať.
Vôbec nepoužívam plienky, alebo nohavičky
....atď ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať