Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
bry vecer nejake fotky zo vcera vam chcem ukazat

zazitok paradny Slovakov bolo pocut viac nez domacich,
308652_2353570556740_1174450003_32946906_3735719_n.jpg  
310266_2353569676718_1174450003_32946905_8219742_n.jpg  
325668_243925685645246_100000834484480_621757_7653562_o.jpg  
1/1
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
sli sme s kamosom po ulici blizko stadionu v svk dresoch a s vlajkami, kde bolo asi 10 pubov a tam sami iri s vlajkami v dresoch, zazili sme neprijemne bucanie hucanie a pokriky az nam ritky stiskalo, ale vsetko v ramci normy ziadne konflikty
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teraz večer cca. pred 20h som vybehla do obch. už nakúpené, tlačím vozík k mojej káre,prichádza ku mne dievča-biele, /akože uplakané-vzlyká/ že ona je z Mostu pri BA a že či možem zavolať jej mame,lebo jej ide do Mostu autobus až o 23h a jej mamička sa už o ňu bojí.tak som v krátkosti vykonala výsluch primerane k 9 rokom, nakoľko mi to prišlo všetko podozrivé /to je u mňa normálka/ tak jej hovorím že zavolám na políciu a oni zavolajú jej mame, ona že ona tam nepôjde že ona tam bude dlho,a že budú sa všeličo vypytovať /už mala asi skúsenosti/ v tom sa na mňa ocapila, že dobre teda ona môže ísť aj pešo!!!!! pritom vôbec nebol problém zavolať, dokonca ju ta aj odviesť ju dom, ale čo za tým bolo .....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j Pozri príspevok
teraz večer cca. pred 20h som vybehla do obch. už nakúpené, tlačím vozík k mojej káre,prichádza ku mne dievča-biele, /akože uplakané-vzlyká/ že ona je z Mostu pri BA a že či možem zavolať jej mame,lebo jej ide do Mostu autobus až o 23h a jej mamička sa už o ňu bojí.tak som v krátkosti vykonala výsluch primerane k 9 rokom, nakoľko mi to prišlo všetko podozrivé /to je u mňa normálka/ tak jej hovorím že zavolám na políciu a oni zavolajú jej mame, ona že ona tam nepôjde že ona tam bude dlho,a že budú sa všeličo vypytovať /už mala asi skúsenosti/ v tom sa na mňa ocapila, že dobre teda ona môže ísť aj pešo!!!!! pritom vôbec nebol problém zavolať, dokonca ju ta aj odviesť ju dom, ale čo za tým bolo .....
Lujzi, možno chcela na taxík nejaké to eurko, veď by sa partii zišli.......
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
Lujzi, možno chcela na taxík nejaké to eurko, veď by sa partii zišli.......
vieš ona nepýtala peniaze, tiež mi bolo divné že 9r v dnešnej dobe nemá mobil, nevedela dostatočne-hodnoverne pre mňa vysvetliť ako sa tu ocitla, /aj ked do Mostu to nie je daleko/ celkovo som z toho nemala dobrý pocit...... no každopádne mala smolu, že oslovila mňa
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j Pozri príspevok
vieš ona nepýtala peniaze, tiež mi bolo divné že 9r v dnešnej dobe nemá mobil, nevedela dostatočne-hodnoverne pre mňa vysvetliť ako sa tu ocitla, /aj ked do Mostu to nie je daleko/ celkovo som z toho nemala dobrý pocit...... no každopádne mala smolu, že oslovila mňa
To je fakt, že mala smolu, keď natrafila na Teba.....Je to celé nejaké divné, čo má 9 r. decko robiť večer na ulici? Kde boli jej rodičia?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria Pozri príspevok
To je fakt, že mala smolu, keď natrafila na Teba.....Je to celé nejaké divné, čo má 9 r. decko robiť večer na ulici? Kde boli jej rodičia?
ja by som ju bola aj na tu policiu odviezla, ale tak posadím si cudzie dieťa do auta, chceš spraviť dobre a nakoniec sa to ešte všetko obráti proti tebe.dnes fakt nevieš čo môžeš čakať
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

arizona Pozri príspevok
Ja chodievam do Lidla, kde mavaju vajicka z volnych chovov.Vyrazne byvaju oznacene aj na obale, netreba pozerat jednotlive male znacky na vajickach. Nie su ovela drahsie ako z klietkovych chovov, tie zasadne nekupujem! Ake vajcia moze vyprodukovat vystresovana,chora sliepka, co sa neudrzi na nohach a v zivote nevidela prirodzene svetlo, ci nedychala sviezi vzduch a cely jej biedy zivot ma zivotny priestor ako harok paapiera A4?
V kauflaande mavaju Babickyne bio vajcia,ale 10 sk za vajce sa mi zda dost drahe...
Oni stoja 10 Sk v prepočte?
Minulý týždeň som sa na našom trhu pýtala trhovníkov, či mi môžu odporučiť niekoho z okolia, že si budem kupovať z dvora. Už mali vypredané, ale dostala som ponuku, ak sa vrátim do pol hodiny, tak mi skočia domov pre ďalšie. Stalo sa. Vajíčka mi ešte zostali z minulého týždňa, tak ako som prechádzala okolo, jednak si ma zapamätali, ale dostala som ďalšiu ponuku (aj s adresou a tel.).
Za 10 vajec 1,40eur. To predsa nie je veľa. Ceny majú všetci rovnaké. A sú naozaj domáce.
1 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

A ešte podporím domáci trh. Trochu, ale predsa.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

katalóg Pozri príspevok
Oni stoja 10 Sk v prepočte?
no veď aj mňa zarazila tá cena.....asi to zle prerátala
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

A koľko stoja vajíčka v obchode teraz? Klietkové aj podstieľkové, tak cca.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Ale v Bille stojí 6 ks 2 eurá. Bio.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Bio sú 5x drahšie, ako obyčajné. http://www.nazeleno.cz/bio/biopotrav...lik-stoji.aspx
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lidl, dnes 3Oks "M" 2,89e
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Podľa smernice EÚ sa od 1. januára 2012 zakazuje chov nosníc v neprispôsobených klietkových systémoch. Našla som toto http://ec.europa.eu/food/animal/welf..._f_sk_acte.pdf
Tie štatistiky, to je horor.
1 0
Peter Kokoška z Ilavy Peter Kokoška z Ilavy
Ja kupujem originál domáce vajíčka v prepočte za 14 centov za kus, ale to sú ako za dve vajcia, aj 2 žltka majú.Vždy ich kúpim aspoň 90 kusov.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Peter Kokoška z Ilavy Pozri príspevok
Ja kupujem originál domáce vajíčka v prepočte za 14 centov za kus, ale to sú ako za dve vajcia, aj 2 žltka majú.Vždy ich kúpim aspoň 90 kusov.
a kde? ja som blízko pri Ilave....blízko ako blízko,no ... :-D
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Čítala som príspevky od Kvaky, sú oveľa lepšie bio od domácich? Nás sused tiež terorizuje dioxínom každú zimnú vykurovaciu sezónu, a nemáme na neho žiadne páky, ani štát.
Takže v podstate neviem od koho sú domáce vajíčka, preto chcem znížiť napr. aj takéto riziko a budem ich kupovať aspoň z dvoch miest na striedačku.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
ty fakt nečítaš,reaguješ len preto,aby si reagoval,kde som ja písala,že potrebujem biovajcia?
Jo
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

katalóg Pozri príspevok
Čítala som príspevky od Kvaky, sú oveľa lepšie bio od domácich? Nás sused tiež terorizuje dioxínom každú zimnú vykurovaciu sezónu, a nemáme na neho žiadne páky, ani štát.
Takže v podstate neviem od koho sú domáce vajíčka, preto chcem znížiť napr. aj takéto riziko a budem ich kupovať aspoň z dvoch miest na striedačku.
Bio vajce je vyprodukované sliepkami,ktoré sú chované v prostredí, ktoré kopíruje ich prirodzený spôsob života. Krmivo týchto sliepok je bez akýchkoľvek chemických prísad a je vyrobené v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva.
čiže domáce ešte nemusí byť bio,ktovie,čím to ľudia dopujú...a aké majú tie sliepky podmienky,nejaký kurník a výbeh 1x1 meter tiež nie je nič moc...

http://www.biopotravinaroka.info/pri...o-vajcia-6-ks/
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať