Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

udajne sa pripravuje aj webova verzia, ale su tam este nejake problemy (viac na konci stranky)
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
..neuveritelne!!!!.. šok v lekárni !!!!!! Do minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky. Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ... lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou sekol, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane - a to všetko na nich a im podobným.

ja sa pytam je to pravda?
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale to sa hádam nestalo u nás!...či?..z akého zdroja to máš?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
zdroj FB. na svk, preto sa pytam ci je to mozne alebo je to len HOAX
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
zdroj FB. na svk, preto sa pytam ci je to mozne alebo je to len HOAX
..

..skôr ten hoax, nemyslím, že náš štát je taký obetavec a platí cigošom lieky, keď oni prepíjajú sociálne dávky...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
..

..skôr ten hoax, nemyslím, že náš štát je taký obetavec a platí cigošom lieky, keď oni prepíjajú sociálne dávky...
pepsi, je to mozne, v ramci jednorazovej pomoci - hore sa nepise ake lieky brali, predpokladam, ze boli na predpis a doplatok im hradi stat
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
pepsi, je to mozne, v ramci jednorazovej pomoci - hore sa nepise ake lieky brali, predpokladam, ze boli na predpis a doplatok im hradi stat
..

..však nechceš vedieť, ako som zahrešila!..
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no tak vidis, nemam slova na to!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
no tak vidis, nemam slova na to!
.

..slov ani ja, len nadávky...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ale to nie je len pre OTP, je to aj pre ostatnych - zalezi od VZN alebo smernic v danej obci - niekde maju narok len dochodcovia s nizkym dochodkom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
ale to nie je len pre OTP, je to aj pre ostatnych - zalezi od VZN alebo smernic v danej obci - niekde maju narok len dochodcovia s nizkym dochodkom.
..

..a myslím, že len veľmi málo ľudí o tom vie..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám a aj normálny deň dnes...vonku prší...dnes akoby aj nebo smútilo s nami..ale kolobeh žitia sa nezastaví,ideme ďalej a tak vám prajem deň bez bolestí, chorôb, stresov a zlostí a posielam stískanec...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova
Dnes, 05:28
..no tu tuším zastal čas...dnes ráno o 5.28 som spala-a tu vraj príspevok!...tak fčul neviem, o kolkej sa k vám dostane predobednajšia kafa
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsi, ja tam vidim
Dnes 07:28 #31014
pepsikova
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... toto som dnes dostala
Naposledy upravil rodina1 : 24.10.11 at 11:37
mail.jpg  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dnes je pochmúrny deň .
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

video1983 Pozri príspevok
..neuveritelne!!!!.. šok v lekárni !!!!!! Do minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky. Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ... lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou sekol, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane - a to všetko na nich a im podobným.

ja sa pytam je to pravda?
Je to HOAX http://hoax.cz/hoax/sok-v-lekarne---...latit-za-leky/
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

video1983 Pozri príspevok
..neuveritelne!!!!.. šok v lekárni !!!!!! Do minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky. Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ... lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou sekol, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane - a to všetko na nich a im podobným.

ja sa pytam je to pravda?
A nie iba to,u nas cigani obiehaju psychiatrov,ale aj inych lekarov,lebo chcu invalidny-je to nehorazne kym iny obcania musia marodovat viac ako rok a mat poriadne zdokumentovu chorobu,takisto urcity pocet odpracovanych rokov v zmysle zakona,oni za par tyzdnov maju vybavenu invaliditu-poriadne by som preveril odpracovane roky a uhradu odvodov u podnikatelov ktory im to potvrdili,ak samozrejme zase zakon nema pre nich dalsiu zavaznu vynimku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

trisestri Pozri príspevok
A nie iba to,u nas cigani obiehaju psychiatrov,ale aj inych lekarov,lebo chcu invalidny-je to nehorazne kym iny obcania musia marodovat viac ako rok a mat poriadne zdokumentovu chorobu,takisto urcity pocet odpracovanych rokov v zmysle zakona,oni za par tyzdnov maju vybavenu invaliditu-poriadne by som preveril odpracovane roky a uhradu odvodov u podnikatelov ktory im to potvrdili,ak samozrejme zase zakon nema pre nich dalsiu zavaznu vynimku.
Minule v nemenovanej TV bol šot z ÚP na východe, robili nábor na pracovné miesta jednej fabriky, nástupný plat 600 €, povedala by som, že slušný, zrejme nebolo požadované žiadne, alebo len min. vzdelanie, ale ani jeden z tých chudáčikov sa neprihlásil. Veď aj načo, keď bez práce si aj tak žijú dobre a veselo môžu nadávať na nás ostatných. ALe prečo potom boli štrajkovať, že oni by pracovali, len ich nikto nechce? ALebo si aj tu len niekto prihrieva svoju polievočku? Tu treba na nich asi len tvrdo, nezobral si prácu, nedostaneš nič. Asi solidarita s nimi nie je nič platná.
6 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

video1983 Pozri príspevok
..neuveritelne!!!!.. šok v lekárni !!!!!! Do minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky. Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ... lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou sekol, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane - a to všetko na nich a im podobným.

ja sa pytam je to pravda?
My ostatní ani nechodime k lekarovi, ked to nie je nevyhnutne nutne (vazne ochorenie, kde sa bez antibiotik nezaobideme). Naco aj ved,ked ma maly kasel a sopel, vsetko hradim ja ci idem k lekarovi alebo nie. U dospelych to iste...Tento stat je na hlavu postaveny...skoda sa rozculovat a potom Vas niekto obvini, ze ste rasista, ked vas to nastve...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať