Zavrieť

Porady

Vysoka skola

Caute mladez,
nemate zaujem niekto ist tento rok na vysku.
Ja zvazujem, i ked som uz starsi, ist do toho. Len hladam totuto cestou aj niekoho s kym by som do toho isiel. Samemu sa mi moc nechce a viacerym by sa nam na prijimacky islo lepsie. Co poviete?
Bol by som rad aky by sa niekto prihlasil. Pokeciame o tom, ked uz nic ine.
Ja som z Prievidze ale to nie je samozrejme pdomienka.
Zistujem, ze bez tej vysky je to zle.
Ahojte
Usporiadat
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

V tomto období premyšľam nad možnosťou štúdia na VS popri zamestnaní.
Ekonomickú som vylúčila kvôli príjímačkam z matiky a aj preto že matika je tam tuším v prvom ročníku.
PoraĎte na akú VS sa mám dať? Tu v Ba.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

bv_alexandra Pozri príspevok
V tomto období premyšľam nad možnosťou štúdia na VS popri zamestnaní.
Ekonomickú som vylúčila kvôli príjímačkam z matiky a aj preto že matika je tam tuším v prvom ročníku.
PoraĎte na akú VS sa mám dať? Tu v Ba.
Určite taký smer, ktorý by Ťa zaujal a hlavne bavil.
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Dcéra ide na sociálnu prácu, asi pôjdem s ňou, len by som bola rada, ak by išiel niekto, kto nie je najmladší, tak ako ja.
No ešte máme mesiac na rozmyslenie.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

do prihlasky na vysku sa pisu aj volitelne predmety ktore mam na vysvedceniach? dakujem za rychlu odpoved
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

slabikar Pozri príspevok
do prihlasky na vysku sa pisu aj volitelne predmety ktore mam na vysvedceniach? dakujem za rychlu odpoved
nie
0 0
katkap17 katkap17

katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

Ahojte ide niekto na VŠ Poľnohospodársku - odbor účtovníctvo? Tá prihláška sa nedá vyplniť na počítači treba ju vytlačiť a ručne vypísať? Aj keď sa tam píše že je to elektronická prihláška a cena sa odvíja od toho či posielate túto prihlášku alebo kúpenú. Ale je na ich stránke písané že za prijímacie konanie je 35eur.
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

katkap17 Ja idem do Nr, účtovníctvo.Ani mne nejde vyplniť prihlášku na pc píšu že elektronické sú prednejšie ,cena je tá istá 35 eur. S čoho robíš prijímačky ?
Naposledy upravil Jang2009 : 14.03.10 at 08:59 Dôvod: upresnenie komu je odpoved určené
0 0
katkap17 katkap17

katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

Ja chcem robiť z ekonomie a nemecký jazyk. Matiku som úplne vylúčila. Tú prihlášku som si nakoniec vytlačila a vypísala ručne.
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

Tak isto,matiku nezvládam :-( a tiež som si ju vytlačila a ručne vypísala.vôbec im to tam nefunguje !
0 0
katkap17 katkap17

katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

Ja som ju už poslala ale obávam sa či tie prijímačky zvládnem, a ešte k tomu berú málo žiakov tak neviem či to budem schopná napísať aspoň na tých 80 bodov. Už máš aj tie knihy na prípravu skúšok?
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

Ja som ešte neposlala,ale je všetko prichystané :-)
Áno knihy mám . Aj ja neviem či sa stihnem doučiť.
Na úspešné vykonanie prijímacej skúšky je potrebné získať minimálne 40 bodov z každého testu. Neboj to zvládneš, stačí napísať na 40 bodov :-D . No vôbec netuším koľko sa hlási na externé ,ale na denné je veľa.
0 0
katkap17 katkap17

katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

A akou formou sú tie knihy sú tam otázky a odpovede alebo testy a koľko tam je otázok? aký predmet si si napísala ? ekonomiku a aký jazyk?
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

Mám knihu matematiku,ekonomiu a nemecký jazyk.V ekonomii je 1000 otázok ,každá má 4 možnosti,nie sú tam riešenia.Nemčina tiež 1000 úloh - gramatické a lexikálne úlohy a potom modelové texty,v knihe sú aj riešenia.
0 0
katkap17 katkap17

katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

Panebože, 1000 otázok? Dá sa to naučiť a zapamätať si? Musím si ich čo najskôr objednať. Nie je to moc ťažké?
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

Pre mňa áno :-( a hlavne že v ekonomii nie je riešenie,problém mi robia úlohy s grafmy.
0 0
katkap17 katkap17

katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

Ja sa skôr obávam tej nemčiny , že nebudem vedieť niečo preložiť a potom ako doplním správnu odpoveď! Podľa mňa je to strašne veľa tých otázok, asi preto robia aj tie prípravné kurzy ale plať 2- krát tie isté skúšky to by sme museli byť milionári.
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

To je pravda,kurzy sú drahé .Bude záležať aj od toho aké testy dostaneme.Ja sa obávam aj,aj,ale ekonomia sa mi zdá ťažia .
0 0
GAP GAP

GAP je offline (nepripojený) GAP

Ahojte, je tu niekto kto chodí alebo sa chystá na právnicku v Košiciach?????
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Katkap17 a Jang2009 chcem sao pýtať či Vás prijali ja som tento rok skončila bakalára na FEM SPU ale na odbore ekonomika podniku je tam skoro 85% totožných predmetov s odborom účtovníctvo tak ak by ste potrebovali nejaký štúdijný materiál, alebo informácie kľudne mi napíšte rada Vám pomôžem...ale dúfam, že viete, že odbor účtovníctvo nemá akreditáciu na inžinierské štúdium a budete preradený na iný odbor kde je mikroekonómia 2 pričom na odbore účtovníctvo nie je mikroekonómia 1 tak s tým sú veľké problémy...držte sa )
0 0
Jang2009 Jang2009

Jang2009 je offline (nepripojený) Jang2009

ja som na príjmačkách ani nebola (s rodinných dôvodov)
asi to skúsim znovu.no to som nevedela že nemá akreditáciu,vďaka za info :-) určite sa ozvem keby niečo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať