Zavrieť

Porady

Vysoka skola

Caute mladez,
nemate zaujem niekto ist tento rok na vysku.
Ja zvazujem, i ked som uz starsi, ist do toho. Len hladam totuto cestou aj niekoho s kym by som do toho isiel. Samemu sa mi moc nechce a viacerym by sa nam na prijimacky islo lepsie. Co poviete?
Bol by som rad aky by sa niekto prihlasil. Pokeciame o tom, ked uz nic ine.
Ja som z Prievidze ale to nie je samozrejme pdomienka.
Zistujem, ze bez tej vysky je to zle.
Ahojte
Usporiadat
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

tá moja bývala je v rebríčku deviata, hm nic moc, zial, musim s tym rebrickom aj suhlasit
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

"Prečo sú univerzity nekvalitné"
http://www.sme.sk/c/2520545/Preco-su...ekvalitne.html
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Kto uvažuje o VŠ, tak teraz sa dávajú prihlášky
/ http://dnes.atlas.sk/z_domova/15123/...-vysokych-skol /
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Neviete mi poradit ohladne študia informatiky na VS. Syn chodí do Žiliny 1.ročník ,ale učí sa samú matiku a ekonomiku a zdá sa mi, že ich tam len nabrali
celú húfy a teraz majú problém získat aj zápočty. Z krúžku získali zápočet 2-3 ludia, na cvičeniach rátajú normálne príklady a na písomke samé chytáky.
Nechcela som,aby išiel na tú školu, lebo som už aj predtým počula od známych ako to tam funguje. Neviete niekto, ako je to v Bratislave alebo v Košiciach? Poprípade neštuduje niekto informatiku v Ostrave alebo v Opave?
Vidím, že syn sa učí a je z toho neštastný, že s nimi takto zametajú!Najradšej by som bola, keby išiel na inú školu /ak to nie je všade rovnako/
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

apsgroup
Neviete mi poradit ohladne študia informatiky na VS. Syn chodí do Žiliny 1.ročník ,ale učí sa samú matiku a ekonomiku a zdá sa mi, že ich tam len nabrali
celú húfy a teraz majú problém získat aj zápočty. Z krúžku získali zápočet 2-3 ludia, na cvičeniach rátajú normálne príklady a na písomke samé chytáky.
Nechcela som,aby išiel na tú školu, lebo som už aj predtým počula od známych ako to tam funguje. Neviete niekto, ako je to v Bratislave alebo v Košiciach? Poprípade neštuduje niekto informatiku v Ostrave alebo v Opave?
Vidím, že syn sa učí a je z toho neštastný, že s nimi takto zametajú!Najradšej by som bola, keby išiel na inú školu /ak to nie je všade rovnako/
Môj brat študuje informatiku tiež prvý ročník v Bratislave, v prvom ročníku je to hodne najmä o matike, mal aj jednu ekonomiku, ale to nebolo také hrozné. Skúšky vraj boli ťažšie, ale učil sa a zatiaľ má urobené všetky, na jednu čaká na výsledok. Nespomínal takéto veľké vyhadzovanie. Na školu sa dostal cez prijímačky.
V podstate to je bežná vec, ak škola naberie evidentne veľa ľudí (čo žilina robí teraz pravidelne a nie je v tomto jediná na slovensku), že to potom v prvom ročníku triedia cez extrémne ťažké skúšky...
Ako sú na tom Košice, poradiť neviem
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
apsgroup
Neviete mi poradit ohladne študia informatiky na VS. Syn chodí do Žiliny 1.ročník ,ale učí sa samú matiku a ekonomiku a zdá sa mi, že ich tam len nabrali
celú húfy a teraz majú problém získat aj zápočty. Z krúžku získali zápočet 2-3 ludia, na cvičeniach rátajú normálne príklady a na písomke samé chytáky.
Nechcela som,aby išiel na tú školu, lebo som už aj predtým počula od známych ako to tam funguje. Neviete niekto, ako je to v Bratislave alebo v Košiciach? Poprípade neštuduje niekto informatiku v Ostrave alebo v Opave?
Vidím, že syn sa učí a je z toho neštastný, že s nimi takto zametajú!Najradšej by som bola, keby išiel na inú školu /ak to nie je všade rovnako/
No mám k tomu teda čo povedať, chalan mojej dcéry sa dostal do Brna , tešil sa jak blázon, a už má aj po skúškach, ale s tým, že to boli hororrry, ako píšeš, chytáky, 3x robil jednu skúšku, 2 si odložil... - majú systém kreditov...tak ide ďalej ale veľmi náročné!!!, - asi informatika je všade rovnaká...
Tvoj syn sa musí odosobniť, v Brne to berú študenti športovo...- ale uvidíme ďalší semester, či sa podarí dorobiť odložené...,
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Dakujem,že sa niekto ozval. Jeho traja spolužiaci chodia tiež do Bratislavy na fakutu elektrotech.a informatiky, zatial tiež viac menej všetko spravili,ešte majú opravnú z matiky. Ale syn chcel viac informatiku a tam sa mu to zdalo,že je aj v informatike viac elektrotechn.meraní . Ináč tá ekonomika v Žiline, poviem Vám mala som problém.
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Prosím, vie mi ešte niekto poskytnút cenné informácie z praxe ohladne štúdia informatiky???
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

apsgroup
Prosím, vie mi ešte niekto poskytnút cenné informácie z praxe ohladne štúdia informatiky???
nikto nič???
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

tonkat
Neviete poradiť nejakú VS ekonomického zamerania s vyučbou v anglickom jazyku - nie súkromnú - u nás alebo v CZ. Ďakujem
posúvam, nevie nikto?
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

apsgroup
Prosím, vie mi ešte niekto poskytnút cenné informácie z praxe ohladne štúdia informatiky???
Znova sa pýtam? Dozvedela som sa, ze aj v Nitre sa študuje informatika. Neviete na akej úrovni?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Myslíš UKF? Dakedy bola na výbornej úrovni, mala by byť aj teraz.
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

apsgroup
Znova sa pýtam? Dozvedela som sa, ze aj v Nitre sa študuje informatika. Neviete na akej úrovni?
Na UKF pripájam adresu http://www.ki.fpv.ukf.sk/ môj manžel tam študuje aplikovanú informatiku.
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

ako tak čítam Vaše príspevky závidím Vám odvahu,ja som bola pred 2 rokmi prijatá, ale moja mladá vtedy 18r. sa tak smiala že v 38 chcem ísť do školy,tak som radšej nenastúpila,možno mala pravdu anglicky neviem,
prajem Vám vela šťastia a odvahy a nedajte sa odhovoriť
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

sklenkova
ako tak čítam Vaše príspevky závidím Vám odvahu,ja som bola pred 2 rokmi prijatá, ale moja mladá vtedy 18r. sa tak smiala že v 38 chcem ísť do školy,tak som radšej nenastúpila,možno mala pravdu anglicky neviem,
prajem Vám vela šťastia a odvahy a nedajte sa odhovoriť
ale prosím ťa ja ešte stále študujem a moji spolužiaci majú od 26-45 rokov a nič ich neodrádza. však človek sa učí celý život.
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Nenechávajte sa ničím odradiť...
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Ahojky!!! Ja by som tiež chcela dať prihlášku na výšku.. Budem mať 20 rokov.. chcela som si nájsť prácu, ale nedarí sa.. je k nej potrebná aj VŠ.. rada by som išla do TT alebo NR.. tiež s niekým by som bola rada
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Ahojky!!! Ja by som tiež chcela dať prihlášku na výšku.. Budem mať 20 rokov.. chcela som si nájsť prácu, ale nedarí sa.. je k nej potrebná aj VŠ.. rada by som išla do TT alebo NR.. tiež s niekým by som bola rada :p
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

Ahojte,
až dnes som sa dostala k tejto téme, ani som netušila, že vás je tu toľko z PD . Jozef gratulujem k rozhodnutiu a držím ti palce, daj vedieť ako sa ti darí.
Prajem všetkým pekný deň
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ahojte, a prajem vam príjemný den. Študuje niekto z poraďákov v Prešove na fakulte manažmentu? Podávala som si teraz prihlášku a zaujímalo by ma ako tam je.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať