Zavrieť

Porady

Vysoka skola

Caute mladez,
nemate zaujem niekto ist tento rok na vysku.
Ja zvazujem, i ked som uz starsi, ist do toho. Len hladam totuto cestou aj niekoho s kym by som do toho isiel. Samemu sa mi moc nechce a viacerym by sa nam na prijimacky islo lepsie. Co poviete?
Bol by som rad aky by sa niekto prihlasil. Pokeciame o tom, ked uz nic ine.
Ja som z Prievidze ale to nie je samozrejme pdomienka.
Zistujem, ze bez tej vysky je to zle.
Ahojte
Usporiadat
Nikeee Nikeee

Nikeee je offline (nepripojený) Nikeee

Jozef
Ja mam 37 a lutujem, ze som si to nespravil skor. Aj som mal prihlasku podanu, ale na prijimacky som nesiel.

Spravil som blbost, ale teraz to uz do hlavy ide tazko. A hlavne matika.

Vdaka za prispevky
no musim s tebou len suhlasit...mam tolko kolko ty a uz par rokov rozmýslam ,ze ta vyska ..stale mi po rozume beha..je to nieco...co ma prenasleduje..asi ju musim urobit...a potom snáááád budem spokojna.....:p:p
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

Nikeee
no musim s tebou len suhlasit...mam tolko kolko ty a uz par rokov rozmýslam ,ze ta vyska ..stale mi po rozume beha..je to nieco...co ma prenasleduje..asi ju musim urobit...a potom snáááád budem spokojna.....:p:p
Nerozmýšľaj a podaj si prihlášku. Ja som si tiež každý rok hovorila, že idem študovať a nakoniec som podala prihlášku až tento rok a už mám o pár rôčkov viac ako Ty. Tiež ma to prenasledovalo dlhé roky. Len dúfam, že to zvládnem a hlavne sa teším. Asi som trochu mimo , ale ja sa normálne teším. Len dúfam, že spravím skúšky a že budem prijatá.
0 0
Jozef Jozef

Jozef je offline (nepripojený) Jozef

Ahojte vsetkym.
Na margo vas, pochybujucich a rozhodujucich sa ci ist na vysku alebo nie len tolko, ze 100% chodte.
Zuzu a Nikeee, drzim vam palce, aby vam to vyslo. Uz to neodkladajte.
Ja som to tiez tak robil asi 5 rokov a za tu dobu som ju uz mohol mat za sebou.A tiez som bral ohlad na svoj vek, ale chodia so mnou aj starsi aj uplne mlade 18-tky. Takze je to v pohode. Nezalezi na veku, ale na chuti.


A teraz mam uz zimny semester uspesne za sebou a hura do letneho.

Potom sa ozvite ako ste sa rozhodli a ci ste nastupili do skol.

Ak z vas niekto planuje ist na vysoku skolu podnikani v Ostrave poskytnem info.
Majte sa
Jozef
0 0
severanka75 severanka75

severanka75 je offline (nepripojený) severanka75

ja som si dala prihlasku na EU - detasovane pracovisko Puchov ja mam 23 len dufam, že budem mat cas pripravit sa na skusky....
drzim palce...
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ahojte, viem že na prihlášku na vysokú školu je už neskoro, ale je tu aj budúci rok. Tak by som sa chcela spýtať, či je tu niekto kto chodí na Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre, Fakultu ekonomiky a manažmentu, odbor účtovníctvo, prípadne iní odbor veľmi sa približujúci účtovníctu. Veľmi dlho uvažujem nad štúdiom, no vždy to nejako odložím. Tak by som sa chcela poinformovať ako to tam chodí. Prijímačky, skúšky, prednášky a tak....veľmi pekne ďakujem
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Na Ekonomiku a manažment som chcela i ja, no teraz mi to nevyšlo. Síce neviem všetko, ale prijímačky sa robia z dvoch predmetov a vybrať si môžeš z predmetov: matika, ekonómia a cudzí jazyk.
0 0
alderonka alderonka

alderonka je offline (nepripojený) alderonka

Jozef Pozri príspevok
Caute mladez,
nemate zaujem niekto ist tento rok na vysku.
Ja zvazujem, i ked som uz starsi, ist do toho. Len hladam totuto cestou aj niekoho s kym by som do toho isiel. Samemu sa mi moc nechce a viacerym by sa nam na prijimacky islo lepsie. Co poviete?
Bol by som rad aky by sa niekto prihlasil. Pokeciame o tom, ked uz nic ine.
Ja som z Prievidze ale to nie je samozrejme pdomienka.
Zistujem, ze bez tej vysky je to zle.
Ahojte
Zdravíčko,
ja som si výšku robila popri práci a i keď nemôžem povedať, že ona je základom môjho "úspechu", pravdou je, že titul mnohokrát pomôže. Pred troma rokmi som sa pokúšala nahovoriť aj manžela /má 36/ s tým, že mu pomôžem a už je v šiestom semestri. Je pravda, že v "zrelom" veku to ide ťažšie, ale neľutuje. Určite sa na to daj.
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Ja mám 46 rokov a mám za sebou úspešný 1.rok externého štúdia na vysokej škole odbor Sociálna práca /mali sme 16 predmetov a samé ústne skúšky/.Popri tomu som SZČO a založili sme s manželom s.r.o.,začala som študovať spolu s najstarším synom,ale on študuje na UMB bankovníctvo denne.Ťahali sme jeden druhého a tešili sme sa z našich známok.Niektoré predmety sme mali podobné/ekonomika,štatistika,sociológia,ekológia/.Pracovala som ako mzdárka v nemenovanej kórejskej s.r.o. a musela som to vzdať a ostať pracovať naživnosť,pretože externé štúdium je veľmi náročné na čas.Niekedy aj 4 skúšky ,t.j. 4 dni v týždni.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Prosím poradte kam na školu. Teda vysokú školu. Ja som 28 ročná mamička na rodičovskej dovolenke, popri tom som externá účtovníčka v sro a aj pre SZČO. Zaujímalo by ma niečo spojené s účtovníctvom prípadne s auditorstvom. Nemáte info kde ísť??? Ktorá škola je fakt dobrá a kde by som nemusela robiť prijímačky, alebo ak by som ich robila ako sa teraz robia. Ja viem, že sa robia z ekonomiky, z matiky a z jazyka.... len neviem akou formou sa robia - či sú to testy, alebo ako to vlastne prebieha.
Ozaj a hlavne cena takej školy za semester aj to je pre mňa dôležité...


Ja sa na VŠ chystám už 3 rok, ale žiaľ nemala som zatiaľ čas a to veľmi banujem. Verím, že teraz sa konečne odhodlám a prihlásim sa - teda tlačivo prihlášky už mám :-)
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Teraz nezaspim. Ze som ja blbec zabrusil do tejto temy. Zasa sa mi budu snivat tie sny, ze este studujem na VS, zacina skuskove a ja nemam ani zapocet, pretoze som nebol ani raz na prednaske. Teda - nie ze by som to pred 20 rokmi nezazil aj realne - ale tie sny su ovela horsie. Brr...
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

misomiso Pozri príspevok
Teraz nezaspim. Ze som ja blbec zabrusil do tejto temy. Zasa sa mi budu snivat tie sny, ze este studujem na VS, zacina skuskove a ja nemam ani zapocet, pretoze som nebol ani raz na prednaske. Teda - nie ze by som to pred 20 rokmi nezazil aj realne - ale tie sny su ovela horsie. Brr...

To si ma chcel akože povzbudiť v mojej myšlienke ísť na vysokú????
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Zdravim vsetkych poradakov,

ako som toto vsetko precital, tiez som dostal chut este studovat. Ved som este mlady , mam len 35 rokov.
Neviete, ako je to v Nitre na UFK? Zaujal ma odbor aplikovana informatika (3 rocne bak. studium externe). Dokedy sa davaju prihlasky? Su aj dajake poplatky? Plati sa po novom za externe studium? Ake predmety su tam este okrem informatiky? Studuje tam niekto z vas?

Viem, mam asi prilis veeeela otazok, ale ked niekto vie, odpovedzte prosim na ne. Vopred vam dakujem a prajem pekny den.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Nikto neporadí ako na VŠ???
to tu nik nie je???
Ja by som rada aj do toho Púchova na účtovníctvo a auditorstvo ale mám strach z prijímačiek. Aké boli???
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
luigi72 Pozri príspevok
Zdravim vsetkych poradakov,

ako som toto vsetko precital, tiez som dostal chut este studovat. Ved som este mlady , mam len 35 rokov.
Neviete, ako je to v Nitre na UFK? Zaujal ma odbor aplikovana informatika (3 rocne bak. studium externe). Dokedy sa davaju prihlasky? Su aj dajake poplatky? Plati sa po novom za externe studium? Ake predmety su tam este okrem informatiky? Studuje tam niekto z vas?

Viem, mam asi prilis veeeela otazok, ale ked niekto vie, odpovedzte prosim na ne. Vopred vam dakujem a prajem pekny den.
Skús niečo pohľadať tu
http://www.ukf.sk/
0 0
Dana K. Dana K.

Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

skúste si pozrieť stránku www.modernaskola.sk alebo kúpiť si knihu Ako na vysoku školu. Tam sú všetky informácie ohľadom prijímačiek, štúdia a pod.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

A čo tak študovať na Poľnohospodárskej univerzite v Nitre Fakulta manažmentu a ekonomie, odbor účtovníctvo? Pridal by sa niekto? Za externé štúdium sa na tejto univerzite neplatí, len k prihláške sa pridáva kolok. Prihlášku treba podať do 17.3.2008 a prijímačky sú 10.-13.6.2008.
0 0
valimeka valimeka

valimeka je offline (nepripojený) valimeka

Vies este nieco viac o spominanej VS?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

valimeka Pozri príspevok
Vies este nieco viac o spominanej VS?
Valimeka pre koho a ktorú vysokú školu je tvoja otázka?
0 0
Dana K. Dana K.

Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

ormika Pozri príspevok
A čo tak študovať na Poľnohospodárskej univerzite v Nitre Fakulta manažmentu a ekonomie, odbor účtovníctvo? Pridal by sa niekto? Za externé štúdium sa na tejto univerzite neplatí, len k prihláške sa pridáva kolok. Prihlášku treba podať do 17.3.2008 a prijímačky sú 10.-13.6.2008.
Tiež som uvažovala presne o tejto škole aj odbore, len ma desí matematika.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať