Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

Mňa to totiž čaká v piatok 20.6. a napriek tomu, že sa učím, stále mám pacit, že nič neviem :-)
Držím palce, určite to zvládneš.
0 0
Katuldik Katuldik

Katuldik je offline (nepripojený) Katuldik

pre: adela33

ahoj ja som z IKS Presov, 2. rocnik, ak mas zaujem pokecat pis na katuldik zavin.zoznam.sk
0 0
hr2008 hr2008

hr2008 je offline (nepripojený) hr2008

Ahoj ľudia...dala som sa popri zamestnaní na štúdiá...prijali ma na všemvs IKS Ba...moje pocity sú rôzne...a prosím niekoho či už z tých skúsenejších, alebo z tých, ktorých čaká zápis v Ba, aby sa mi ozvali na hr2008zavináčpobox.sk - tak napokec o spomínanej škole a štúdiu na nej....ďakujem
0 0
fjonka fjonka

fjonka je offline (nepripojený) fjonka

zdravim vas raz som sem uz pisala ale nedostala som odpoved,, preto sa chcem este raz opytat ci uz niekomu prislo rozhodnutie o prijati na vsemvs ,, kto si daval prihlasku na prvy termin tento rok- pripadne niekto kto uz studuje - kolko trvalo kym mu to dorucili- ved 15,5,2008 zasadala komisia a stale ziadne info- skoro mesiac

Dakujem za vsetky odpovede
0 0
isolda isolda

isolda je offline (nepripojený) isolda

Skús si zavolať na štúdijné oddelenie.
Inak u nich vždy všetko dlho trvá. Na výsledky skúšok bežne čakáme 3-4 týždne.
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

nevie niekto niečo o prebiehajúcich štátniciach ???
0 0
hr2008 hr2008

hr2008 je offline (nepripojený) hr2008

Podávala som si prihlášku - IKS BA na riadny termín a odpoveď mi prišla 4.6.08, takže si tam treba zavolať, kde to viazne....
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

tiež by ma zaujímalo, ako prebiehajú štátnice
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

Iva001 Pozri príspevok
tiež by ma zaujímalo, ako prebiehajú štátnice
nie si náhodou z IKS DS ???
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

nie...som z IKS PO
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

aha ... som si myslela že si moja spolužiačka. vy máte kedy štátnice??? my ideme ako posledný v piatok.
0 0
Monika z MT Monika z MT

Monika z MT je offline (nepripojený) Monika z MT

Mne prišlo rozhodnutie o prijati až 13.6.2008/piatok/, zobrali ma do IKS Čadca. Podľa podmienok prijimacieho konania maju 30 dni od zasadnutia komisie na to, aby oznamili vysledky, t.j. maximalne do 14.6.2008 musia odpovedať či už tak, alebo tak. Ja som nemala odvahu volať na študijne, po 15.5.2008 som stale otvarala schranku... až som sa dočkala.
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

tiež idem v piatok:-)...nie je tu niekto, kto už má štátnice za sebou?..
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

Iva001 Pozri príspevok
tiež idem v piatok:-)...nie je tu niekto, kto už má štátnice za sebou?..

nevieš náhodou nejaké info ??? ja som z toho už úplne zničená!!! úplná katastrofa!!! máš prebraté všetky otázky???
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Držím palce všetkým mordujúcim sa so štátnicami na VŠEMvs. Hlavne dobré zloženie štátnicovej komisie a šťastnú ruku na otázky. Mňa to čaká na budúci rok, teda ak sa až tam dotrepem.
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

účtovník 007 Pozri príspevok
Držím palce všetkým mordujúcim sa so štátnicami na VŠEMvs. Hlavne dobré zloženie štátnicovej komisie a šťastnú ruku na otázky. Mňa to čaká na budúci rok, teda ak sa až tam dotrepem.
ďakujem za povzbudivé slová, tú šťastnú ruku budem veľmi potrebovať, pretože je toho strašne veľa , ešte aj teraz sa učím, ale najhoršie je, že nič neviem. aj ty sa sem dostaneš, určite, len sa treba učiť.
0 0
DURIKOVA DURIKOVA

DURIKOVA je offline (nepripojený) DURIKOVA

zdravím vsetkych vo spolok som studentka na VSEMVS v IKS Nove Zamky a tiez mozem suhlasit ze skola sa zvladnut da ked sa clovek uci..
0 0
kate1976 kate1976

kate1976 je offline (nepripojený) kate1976

Som druháčka, potrebovala by som niečo na Regionálnu politiku EU. Ďakujem!!
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

tak sa môžem pochváliť, že štátnice mám úspešne za sebou..nebola to fraška, tak ako mi niektorí povedali,ale kto sa pripravoval, ten to zvládol...
0 0
kate1976 kate1976

kate1976 je offline (nepripojený) kate1976

Nevie mi niekto poskytnúť pomôcky na Regionálnu politiku EU? Prosím, pomôžte mi niekto!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať