Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kuchtik Kuchtik

Kuchtik je offline (nepripojený) Kuchtik

Keď budem vedieť rada pomôžem. Do ZM chodím na aute.
0 0
Ivett.m Ivett.m

Ivett.m je offline (nepripojený) Ivett.m

Zdravim vsetkych novacikou,ako ste prezili prvu prednasku? Mne po troch hodinach uz bolo dlho,ale no dalo sa. Kedy budeme mat moznost zakupit brozuru? dako mi to uslo.Dufam ze to bude skor ako v januari!
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

No nazdiš, prosím nejakú dobrú dušičku, ktorá má kompletné poznámky k predmetu "Financie a mena" 1.roč., aby mi ich poskytol..prosíííííím. Nejak som to nestíhala...uf,uf...Nájde sa niekto taký zlatý? Vopred ďaka.
0 0
Kaja.K Kaja.K

Kaja.K je offline (nepripojený) Kaja.K

No ahojte novopečení študenti Všemvs :-)
Vítam Vás v našich radoch!
Na túto diskusiu som natrafila úplnou náhodou, takže ju ešte nemám ani celú prečítanú, ale ja budem bakalárovať t. r., IKS BA, takže ak by niekto niečo...
som tu na mail. adrese augustova16@azet.sk ;-)
Držím palce pri štúdiu a želám pekný deň!
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

Ahoj, Kaja.K,
pekné od teba, že si sa takto ponúkla...určite sa na teba obrátim, keď bude treba, len aby ti to potom až neprekážalo...ale nie, neboj, snáď až taká otrava nebudem :-) Inak, ako zvládaš školu? Dá sa to? Ja mám z toho trošku strach a prvý deň "Financie a mena" ma teda trošku vyplašili...au,au...mja ruka :-) Ale snáď sa to nejak dá...čo ty na to? Pekný dník prajem. PAPA
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Ja som bola tiež v sobotu na prvej prednáške a Financie a mena je ozaj náročná téma, hoci robím účto niekolko rokov, vela vecí bolo pre mna nových. Vedela som o čom hovorí, ale presné definície niektorých pojmov ma dorazili. Ruka ma bolela riadne a ani ja som všetko nestihla opísať. Samozrejme som ešte odišla skôr, bežala na autobus a roztrhla si ramienka na kabelke, no otras. Ale bus som stihla. Snáď sa na ďalšej hodine nejak bližšie spoznáme, lebo je nás vela a nepoznáme sa. Ak získate tie kompletné poznámky, budem velmi povdačná. Inak sme sa predbežne dohodli, že 1 študen donesie notebook, ďalšia ochotná pani bude komplet písať celú prezentáciu z prednášky a cez e-mail si to potom odošleme. Len neviem ako doriešime napojenie na el.energiu, lebo zásuvku sme našli kdesi vpredu pri katedre. Ak to vyjde, budeme mať odlahčené ruky . Inak chodím do IKS TN. Prajem pekný den.
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

Ahoj, Inuš
tak veru bola to iná makačka...ja som bola zo všetkého úplne mimo, no ja dúfam, že tam boli viacerí takí... :-) Poznámky už mám, takže v pohodke. Kto si pravým menom? Mohla by si mi napísať na usko@zoznam.sk ? Budem rada, že spoznám ďaľšiu spolužiačku...A stým notebookom to je super nápad, len som počula, že si treba nosiť aj predlžovák...veď uvidíme...Tak zatím PAPA. Pekný dník.
0 0
Renaultka Renaultka

Renaultka je offline (nepripojený) Renaultka

Ahojte prváci
Dávam vám do pozornosti link " www.vsemvs-lahsie.szm.sk " je pravdepodobné že niektoré materiály budú zaheslované, heslo žiaľ nemôžem poskytnúť, verím že pomôže aspoň to čo nie je zaheslované. Držte sa a nevzdávajte to bez boja. Praje všetkým veľa štúdijných úspechov.
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

Renaultka,
si super...vďaka...človek by ani neveril, že si v dnešnej dobe ľudia takto pomáhajú...Pekný dník.
0 0
Ivett.m Ivett.m

Ivett.m je offline (nepripojený) Ivett.m

REnuš si zlatá,práve si pomohla srašne veľa ľudom.Díkes,díkes,
0 0
toptom toptom

toptom je offline (nepripojený) toptom

Milá Renaultka!
Dovol mi, aby som sa Ti za všetkých študentov VŠEMvs ako zakladateľ tejto témy, t.j. ako krstný otec, poďakoval. Veľkááááá vďaka!!!
0 0
Renaultka Renaultka

Renaultka je offline (nepripojený) Renaultka

Ahojte
Veľmi ma potešili pozitívne reakcie na link. Ak by sa našla dajaká dobrá duša ktorá má k dispozícii vypracované (alebo i nevypracované) otázky k štátnym bakalárskym skúškam tak by mi veľmi pomohla ak by mi ich poslala na dvsproducts@orangemail.sk Vopred ďakujem.
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Čaute spolužiaci
poprosila by som tie otázočky na bakalárky na mail 7lienka@gmail.com
Veľmi pekne ďakujem a držím všetkým palce.
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

aj mna by potesili vypracovane otazky na Bc. skusky. Aj ked je velmi pravdepodobne ze budu zmenene.

mustafa.jelalim@szm.sk
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

ale sa nás tu zbieha spolužiakov!!!!
0 0
Filipček Filipček

Filipček je offline (nepripojený) Filipček

Prosím o radu.
Vykonali sme prepravu pre špeditéra z ČR, ktorý je platcom DPH. Preprava začala na území SR a končila na území ČR. Prosím ako vystaviť zahraničnú faktúru, špeditér požaduje vystavenie v CZK.
Prosím vo štvrtok je DPH a potrebujem to do nej zaradiť.
Ďakujem
0 0
Ivett.m Ivett.m

Ivett.m je offline (nepripojený) Ivett.m

Ahojte,vie niekto poradit ako si otvorim stranku od Renulky? Nastal tam daky problem?
0 0
Ivett.m Ivett.m

Ivett.m je offline (nepripojený) Ivett.m

Zdravím,chcem poprosit externistov 1,roč.v ZM,ak nahodou si niekto stiahol prednašky zo stranky www.lahsie....,pošlite mi ich na mail. Dakujem pekne.
0 0
ivca_he ivca_he

ivca_he je offline (nepripojený) ivca_he

Pozravujem všetkých. Úplnou náhodou som našla cez google túto debatku ohľadom VSEMvs. Som študentka 3. roč. IKS PO. Našla by sa nejaká dobrá duša a poslala mi vypracované aj nevypracované otázočky na štátnice, ktoré boli minulý rok? Môj mail ivca@condornet.sk. Ďakujem. Pekný deň.
0 0
asdfg asdfg

asdfg je offline (nepripojený) asdfg

čaute,mohol by mi niekto pomôcť s otázkami na bakl. skúšku/ústnu/?ďakujem Esprit1111@azet.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať