Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KGGV KGGV

KGGV je offline (nepripojený) KGGV

anka007,
chcela som ti poslať svoj mail osobne,ale nedovolia mi to obmedzenia stránky
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Páči sa mi skúška v BA z VET-ka 1. ročník. Zo 114 študentov nespravilo 94. V čom je chyba ? Nepochopili látku ? A skoro polovica ani opravný termín... Hmmm
0 0
anka007 anka007

anka007 je offline (nepripojený) anka007

PRE KGGV

Poslala som Ti súkromnú správu s mojím e-mailom.
Ak chceš, tak sa ozvi.
Až dnes som si totižto všimla, že niekto zareagoval na moju správu.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahojte, tak ako sa Vám dari v letnom semestri. My v Trenčíne zaťal máme za sebou anglinu a v piatok bude marketing. Tak Vám všetkým držím palce. Beatrice
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Zatiaľ sa to dá zvládnuť. My máme za sebou len právo a do konca týždňa musíme odovzdať seminárku z ochrany hosp. súťaže. Počul niekto niečo o akreditácii na druhý stupeň? Pošuškáva sa, že sme ju dostali. Vie o tom niekto niečo?
0 0
Katuldik Katuldik

Katuldik je offline (nepripojený) Katuldik

Ahojte vsetci spoluziaci vo vsetkych strediskach. Som druhackou na tejto skole a rada sa podelim so skusenostami, ci uz dobrymi alebo zlymi. Je pravda, ze co sa tyka vysledkov zo skuskoch tak to nasim vyucujucim vzdy trva dost dlho. Ale clovek si na to zvykne. Cakat na vysledky mesiac nie je sranda, ale inu moznost Vam nedaju. Kazdy kto poctivo studuje, sa nestaci niekedy cudovat co sa deje, a ti co to flakaju tak ti starosti nemaju...... takze drzim vsetkym palce, nech to uspesne dotiahneme do konca. Ak je tu nejaky druhak z ineho strediska ako je Presov, bola by som rada ak by sa ozval. Dakujeeeemmm
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahojte prváci. Chcem sa opýtať mate niekto predmet Organizácie a Inštitúcie EÚ?
0 0
kackanz kackanz

kackanz je offline (nepripojený) kackanz

Ja som bola študentkou VSEMVS končila som minulý rok ale bolo to o držku 11 skúšok v letnom semestri a na štátnice som sa nestíhala učiť .Chvala bohu bol aj Júlový termín ale nakoniec som to za 3 týždne zmákla v pohode.Samotné štátnice záležali od komisie do akej si sa dostál Sedlák hrôza len problémy.Neviem čo máte takú hrôzu zo Sysákovej môj osobný názor v pohode .
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Hľadám niekoho kto študuje prvým rokom v Dunajskej strede. Nech sa ozve
0 0
isolda isolda

isolda je offline (nepripojený) isolda

Pozdravujem študentov VSEMVS- hlavne druhákov potiacich krv v letnom semestri.
Termíny našich (tri už máme za sebou)skúšok sú:
12.4.
25.4.
30.4.
16.5.
23.5.
30.5
31.5.-2x
6.6.
13.6.
14.6.
21.6.
28.6.

ale inak sa máme celkom fajn
29.6. sa asi celé IKS zresetujeme
0 0
kackanz kackanz

kackanz je offline (nepripojený) kackanz

Ahojte neviete či už akreditácia na Mgr je schválená ak áno do kedy treba podať prihlášky
0 0
kate1976 kate1976

kate1976 je offline (nepripojený) kate1976

Ahojte, som z 2. ročníka, teraz budem mať skúšku z národohospodárskej politiky. Nevie mi niekto poradiť, aké boli otázky?? Vďaka
0 0
sfortuna sfortuna

sfortuna je offline (nepripojený) sfortuna

kate1976 Pozri príspevok
Ahojte, som z 2. ročníka, teraz budem mať skúšku z národohospodárskej politiky. Nevie mi niekto poradiť, aké boli otázky?? Vďaka
ahoj, ozvy sa na sfortuna zavinac pobox.sk
0 0
kackanz kackanz

kackanz je offline (nepripojený) kackanz

.
Naposledy upravil kackanz : 30.05.08 at 07:29
0 0
jenesa jenesa

jenesa je offline (nepripojený) jenesa

Ahojte, brat chodi na VŠEMvs v Moravciach a potrebovala by som pre neho zohnat seminarku POLITIKA HOSPODARSKEJ SUTAZE V EU. Vie mi prosim niekto pomoct?Dakujem
0 0
fjonka fjonka

fjonka je offline (nepripojený) fjonka

Prosim Vas nevie niekto kedy budu vysledky z prijimacok na VSEMVS- sak komisia zasadala 15-teho maja a stale mi nic nedoslo ani na stranke to nezverejnili..
ak uz niekomu nieco prislo odpiste pls- a neviete aky priemer este brali??
dakuuuujem
0 0
kate1976 kate1976

kate1976 je offline (nepripojený) kate1976

Ahojte! Hľadám niekoho z 2. ročníka na debatu (okrem NZ)
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

Ahojte tretiaci.
Tak ako Vám ide učenie? Dúfam, že tí, čo budú mať štátnice za sebou dajú vedieť, ako to prebiehalo.
0 0
adela33 adela33

adela33 je offline (nepripojený) adela33

ahojte! Som z IKS NZ-2.r a hladam niekoho z inej IKS VSEMVS tiez z druheho rocnika.
Naposledy upravil adela33 : 16.06.08 at 11:53
0 0
ja33 ja33

ja33 je offline (nepripojený) ja33

Ahoj Iva001,
o tyzden v pondelok to vypukne pre IKS Trencin. Je toho dost, strach mozno prekryva to co viem a pri niektorych otazkach mam pocit, ze mam pekne dutu hlavu. Drzte nam vsetci palce, aby nam statnice dopadli dobre.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať