Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
zuzana.tn zuzana.tn

zuzana.tn je offline (nepripojený) zuzana.tn

Ahojte, som v prvom rocniku na VSEMVS v Trencine a zatial sa to v pohode da a mame aj dost ludi vo veku okolo 40-50 rokov. Zatial som so skolou spokojna. Jednu skusku sme uz mali a o dva tyzdne dalsiu a potom v januari. Som dost pracovne vytazena, ale zatial sa to da.
0 0
Ivett.m Ivett.m

Ivett.m je offline (nepripojený) Ivett.m

Ahoj Zuzi tieš som v 1,roč.v ZM. 1.skušku mame teraz 7,12, z prava. Vy ste z čoho už mali,dalo sa to zvladnut?
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahojte som prvym rokom v Trenčine.Podarilo sa mi nečo stahnuť zo stranky vsemvs lahšie.Takže rada poskytnem.
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

ahoj. Aj ja som prváčka externistka v Nových Zámkoch. Bola by som rada, keby sa mi ozvali prváci z iných miest. Diky.
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

ahoj Zuzana. Z čoho ste mali už skúšku? Ja budem mať teraz 8.12 prvú z angličtiny a o týždeň z práva. Trošku mám z toho strach.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahojte može sa mi nekto ozvať čo studuje prvym rokom v Čadci ?
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Ahoj Ivett. Mohla by si sa mi ozvať na www.hursan@orangemail.sk ? Ďakujem.
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

ahojte, po dlhej dobe som tu zas...tak ako sa nám študuje? Kto má už prosím za sebou skúšku z AJ 1.ročník? Chytá ma už depka...prezradí mi niekto tému? Vďaka. PAPA A držím palčeky pri skúškach... Inak ako vám to ide?
0 0
medulka07 medulka07

medulka07 je offline (nepripojený) medulka07

ahoj Beatris, ja som tiež v 1. ročníku v Čadci
0 0
medulka07 medulka07

medulka07 je offline (nepripojený) medulka07

ahoj Hursan....tak sa Ti ozývam z 1. ročníka v Čadci
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

medulka odpiš na adresu b.kolatkova@gmail.com
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Ahoj Medulka,
Som rada, že sa ozývate. Som už 16 rokov po maturite a trošku ma to deptá. Mám druháčku kamarátku, ktorá sa učí len deň pred skúškou a používa ťaháky. Všetky skúšky spravila na prvý krát, okrem informatiky. Neviem ako vy, ale ja to zatiaľ nevidím veľmi ružovo. Pozdravujem Beatris a Matusika.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ja sa učim poctivo.Išla so na školu ne kvoli titulu,ale aby som ziskala nejake vedomosti.Snad ked dojdem do 3 ročnika oto lahšie sa mi bude pripravovať na štatnice.Nezufajme ked sme sa na to dali tak bojujme.Pozdravujem všetkych
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

ahojte...všetci študujúci a zároveň ťažko pracujúci . No veru nehovorím, že to máme ľahké, ja som presne ten typ stresujúceho človiečika, takže ja mám depky z každej skúšky...no nakoľko mám zatiaľ za sebou iba jednu, tak sa nedá veľmi hovoriť ešte o úspechoch, ale hádam aj tie prídu. No január máme pestrý, takže tento rok sa akosi nedokážem ani na vianoce tešiť, no snáď aj to príde...A čo sa týka učenia, ja som tiež za to, aby sa nespoliehalo len na ťaháky...teda ja som ten typ, čo ani nevie asi opisovať...lebo mám pocit, že to všetci vidia...blbé, čo? No myslím, že v január sa nemôžem spoliehať iba na to, že sa to všetko zmestí do hlavy...takže budem musieť skúsiť asi aj ťaháčik...pozdravujem vás a držím palčeky pri zdolávaní vrcholov. Pekný dník. PAPA
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahoj Matusik.Ja sa učim po večeroch namiesto televizie,ale do hlavy mi ti ide velmi tažko.Vždy sa prichitim pritom,že myslim na niečo ine.Mne by stačilo keby som prechadzala na E nehovorim,že lepsie pismenka by nepotešily.Pri prvej skuške som mala pocit,že nič neviem nachvilu som mala blok nim som sa rozpisala.Rada by som použila tahak,ale porad mi kde mam z ekonomie začať pisať? Držim palce ked si Trenčan tak v sobotu na Angline
0 0
medulka07 medulka07

medulka07 je offline (nepripojený) medulka07

Ahoj Beatris, my sme v Cadci uz po skuske z Angliny, z Prava, a z Integracnych procesov v Europe, ....januar mame pestry.V jeden den aj dve skusky, neviem ci to zvladneme.
0 0
medulka07 medulka07

medulka07 je offline (nepripojený) medulka07

Ahoj Hursan, .....neboj nic....ja mam tiez dlho po maturite.....treba mat dobry rychly material a iste to pojde.Vela stastia.
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Ahojte, včera som absolvovala skúšku z práva. Tent test ma trošku dostal. Bola som v takom strese, že som popabrala hneď tri testové otázky. Dúfam, že sa to so mnou zlepší. Celé sviatky budem asi sedieť nad VET kom. Držím všetkým palce. Ahoj.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

My sme včera robili z Angliny.Tak snad nam to všetkym vyšlo.Vysledky budu až po novom roku.Dalšiu skušku mame 5.1 z informytiky a ta nam de poriadne zabtať.
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

Ahoj Beatris, no ano som z Trenčína a našťastie už máme tú anglinu za sebou, nakoľko zrovna na jazyky zdatná nie som, bála som sa toho. neviem ako to dopadlo, ale hlavne že už to máme za sebou...uf...a mne veruže stačia E-čka...len aby boli :-) Pekný dník. PAPA. Inak vštkým prajem pekné sviatky...a aj si troška oddýchnite.Pozdrvujem všetkých PA.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať