Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahoj Matusik,čo povieš teraz na ten podraz a hned dva.V Amerike by ich za to žalovali
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

Ahoj Beatris,
no ani mi nehovor...včera som bola taká vytočená až hrúza, majú tam tuším riadny bordel...Ale teraz som už kľudná-aspoň si to tajne nahováram, lebo fakt nechcem pokaziť celej rodine vianoce. A neskôr sa s tým popasujem-dúfam. PA.Pozdravujem všetkých.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Prajem všetkým krasne vianoce a v Novom roku vela úspechov pri skuškach
0 0
medulka07 medulka07

medulka07 je offline (nepripojený) medulka07

prosim, nemate niekto kapitolu čislo 11 a12 z knihy informatika? 5.1 mame v Čadci skušku, dik
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahoj Bratislava... Aka bola skúška z ekonómie?My ju mame 19.1 a ked si vzpomenem tak mi je slabo už dnes!
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Beatris;588751[B
]Ja sa učim poctivo[/B].Išla so na školu ne kvoli titulu,ale aby som ziskala nejake vedomosti.Snad ked dojdem do 3 ročnika oto lahšie sa mi bude pripravovať na štatnice.Nezufajme ked sme sa na to dali tak bojujme.Pozdravujem všetkych
Plne súhlasím s tebou. Ja som externe študovala ekonomiku -manažment v Prešove (mala som tiež zamestnanie a 2 deti k tomu). Mali sme v skupine niekoľkých expertov - takých, tesne po skončení SŠ, ktorí sa nedostali na denné. A títo s veľkou obľubou používali na skúškach ťaháky a kadejaké finty. My starší - a dovolím si tvrdiť zodpovednejší, sme neraz nadávali, že sme dostali len 2 alebo 3 (poctivé) a oni 1 (s ťahákom). Keď ale prišla diplomovka a štátnice, my "poctivci" sme to zvládli ľavou zadnou s vyznamenaním a oni sa veru vytrápili aby vôbec skončili (a niektorí tie štátnice aj opakovali).
0 0
Ivett.m Ivett.m

Ivett.m je offline (nepripojený) Ivett.m

Ahojte.mal už niekto skušku z predmetu financie a mena,a z informatiky,bolo to naročne? dakujem.
0 0
toptom toptom

toptom je offline (nepripojený) toptom

Ahoj!
Nás čakajú v ZM skúšky z informatiky v piatok 4.1. a financie v sobotu 5.1.
Zatiaľ máme za sebou tri skúšky. A čo vy ostatní?
0 0
zuzana.tn zuzana.tn

zuzana.tn je offline (nepripojený) zuzana.tn

pre vsetkych co sa ma pytali, prepacte dlho som tu nebola: pre ahoj my sme mali pravo a anglictinu a pravo sme sa dozvedeli ze nam nauznavaju lebo sa profesor pomylil a nemali sme ju ani pisat a anglictina sa celkom dala, nevieme este vysledky ale hadam som presla. teraz sa drvim informatiku a financie a menu a neviem neviem, tie financie su dost tazke a je toho vela navyse nevieme aka bude skuska, zmenili nam totiz uz v skuskovom profesora, nemal niekto prednasku so Sysakovou?
0 0
Matusik Matusik

Matusik je offline (nepripojený) Matusik

Ahoj toptom,
prosím Ťa, mohol by si si troška zapamätať otázočky aké budete mať na informatike? Aj iné skupiny? Prosííííím...lebo mz píšeme deň po Vás...aby som vedela čo tam asi od nás bude chcieť. Vďaka moc :-) Pekný dník. Inak všetko len to najlepšie prajem do Nového roka a veľa úspechov v živote. PA
0 0
toptom toptom

toptom je offline (nepripojený) toptom

Ahojte!
Infirmatiku máme za sebou!!! Bola to fuška! Boli na nás dvaja!!!
0 0
isolda isolda

isolda je offline (nepripojený) isolda

nechcem vam radit, ale na komunikaciu o skuskach a skusajucich je vhodnejsie sa bavit cez SS, alebo cez e-mail. Na uvedenej skole su ludia, ktori sa vyzivaju v surfovani po internete a pri akomkolvek naznaku sa snazia spacifikovat narusitela. Niekedy aj cez e-mail, ktory vyzera ako od studenta.
Zdrzte sa konkretnych mien, nazorov na skusky, priebeh skusok. Pisete tu z akeho IKs ste, v profile mate zadanych kopec veci.....hmmmm. Nerobte si zle. Mame s tym vlastne neblahe skusenosti. Neviete si ani predstavit, co dokazalo kompetentnych na danej skole rozzurit do nepricetnosti.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Cely cely týždeň som sa pripravovala poctivo na skúšku a keď prišla hodina H mala som taký blok, že som všetko domotala.Neviem či je to vekom, alebo mam zlý systém učenia.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Ahoj Bea, aj ja som sa včera na skúške cítila blbo. Niektoré otázky som zodpovedala len polovične, takže neviem či mi odpoved uzná, alebo to bude brať ako nevypracovnú otázku. ďalej ma trocha domýlili otázky z wordu. Ved predsa si nebudem pamätať, kde si nastavím výšku strany, alebo hlavičku. Viem, kde to mám hladať / napr. v nástrojoch../ , ale až tak dopodrobna si to nepamätám. A ani na cvičeniach nás neupozornila, že to musíme vedieť naspamäť. Ale čo už, máme to za sebou a teraz hurá na financie. Teraz som si prečítala prvú kapitolu a nič si z nej nepamätám. Vôbec neviem, ako to napracem do hlavy. Ale čo už, nejako bolo, nejako bude. Prajem krásny týžden.
0 0
Honzik[sk] Honzik[sk]

Honzik[sk] je offline (nepripojený) Honzik[sk]

Ahojte, uz ste pisali skusku z Financie a Meny? Ake to boli? Kolko bolo otazok, moze niekto k tejto skuske nieco napisat? Islo o test alebo o vypracovanie otvorenych otazok. Dik
0 0
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

čawte, mohli by ste nam niekto povedat co bolo, ake otazky boli na informatike?
Ja uz sa veru bojim aj informatiky, to je hrozne, dik
0 0
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

no, tak sa mi nik neozval, neviem prečo, asi sa všetci drvia na skusky, ze?
tak idem aj ja, ale ozaj by mi pomohla to info o informatike.
čawte
0 0
Honzik[sk] Honzik[sk]

Honzik[sk] je offline (nepripojený) Honzik[sk]

Mate niekto uz za sebou skusku z Financii a Meny? Ak ano, hodte mi prosim Vas nejake info do PM o skuske... ci islo o test alebo otazky, popripade kolko ich bolo Dik
0 0
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

ahoj Beatrix a Matusik,
ja mam za sebou vetko,no bolo to tiez hrozne,
mali sme 10 testovych otazok, npr vzorec na vypocet nezamestnanosti,bolo tam treba vybrat z a,b,c,d,
to bolo asi tazsie ako otazky, npr:boli 2 otazky ktore mali 3 podotazky npr:1-čo je trhovy mechanizmus,
A/ co je dopyt, ake druhy pozname a vsetko o dopyte
B/ co je ponuka a vsetko o nej rozpiste,subjekty trhu,
C/co je rovnovaha a rozpis,
2otazka INFLACIA
A/priciny co to je preco
B/co je deflator a vsetko okolo
C/ja uz neviem ale nauc sa vsetko o inflacii z knihy
ja som asi mala stastie , lebo tieto otazky sa asi aj dali.
Ak chcete poslite mi na vas nejaky kontakt a mozeme sa navzajom informovat, asi sme kazd z ineho iks.
A neviete čo bolo na F a Mene?
Naposledy upravil lubikal : 08.01.08 at 09:21 Dôvod: dopisanie textu
0 0
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

čawte,
prosim vas kto mal už skusku z FaM?
mohli by ste mi povedat nieco blizsie k nej?
dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať