Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

Iva001 Pozri príspevok
tak sa môžem pochváliť, že štátnice mám úspešne za sebou..nebola to fraška, tak ako mi niektorí povedali,ale kto sa pripravoval, ten to zvládol...
úplne s tebou súhlasím, ten kto sa učil a mal aj trošku šťastie, tak to zvládol. Aj JA!!!!!!!
v ktorej komisii si bola?
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

bola som v ôsmej komisii...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
loor_1 a Iva 001 blahoželám. Ja sa ešte trápim v 2 ročníku. Je tento semester toho strašne veľa, 15 skúšok. Ak sa chcem pripraviť na všetky poriadne, stojí ma to strašne veľa úsilia a hlavne po 2 mesiacoch sústavného učenia po večeroch a víkendoch mám toho už skutočne plné zuby. Dozvedela som sa od prednášajúcich, že budúci druháci už toho nebudú mať toľko ako my. Vraj od niektorých skúšok upustia. Neskutočné množstvo učiva, čo musíme dostať do hláv za jeden semester. A to niektorí sa tu snažia prezentovať názor, že to máme ľahšie. Nemáme, je to poriadne tvrdé aj u nás.
Ale počula som, že aj u vás to bolo perné. Mali sme skúšku po štátniciach a skúšajúci nám o tom rozprával. Niektorí z Vás teda poriadne pokúšali komisiu.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
kate1976 Pozri príspevok
Nevie mi niekto poskytnúť pomôcky na Regionálnu politiku EU? Prosím, pomôžte mi niekto!!!
Čo chceš na regionálnu politiku? Je na to kniha (1 ročník) a je napísaná úplne super. A 2 ročník si musíš hľadať na internete a v knižnici.
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

ďakujem
a ohľadom toho učenia, nemyslím si že to máme ľahké, som zvedavá čo povie tvoj spolužiak keď bude pri štátniciach, pretože tam to žiadna sranda nie je. a ako vám povedal aj profesor, žiadne externé pamate sa používať nedajú. takže nepomože nič iné, len poctivé učenie. ale treba vydržať, oplatí sa !!
0 0
Iva001 Iva001

Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

v druhom ročníku sme tomali ťažké aj my - tiež bolo veľa skúšok, ale tak je to takmer na každej škole a kto vydrží, je o čosi bližšie k titulu:-)
Štátnice fakt nie sú banalita, ale kto sa pripravoval, ten to zvládol - skúšajúci vedia posúdiť, či to vieš a len máš trému, alebo nevieš a myslíš, že ich dobehneš..takže všetkým prajem úspešné skončenie ročníka a veľa zdaru v tom nasledujúcom
0 0
Honzik[sk] Honzik[sk]

Honzik[sk] je offline (nepripojený) Honzik[sk]

Zdravim vsetkych!
Najde sa tu niekto z prvakov, ktori maju uz za sebou Komunalnu politiku a vedeli by mi zhruba naznacit ake boli otazky? Dik
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Honzik[sk] Pozri príspevok
Zdravim vsetkych!
Najde sa tu niekto z prvakov, ktori maju uz za sebou Komunalnu politiku a vedeli by mi zhruba naznacit ake boli otazky? Dik
Ja Ti môžem napísať, ako vyzerala komunálna politika u nás minulý rok.
Bolo 80 papierov a na každom papieri boli 2 iné otázky. Tak sa vlastne nedal zostaviť zoznam otázok. Asi som ti nepomohla.
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

nemá náhodou niekto fotky z minuloročnej promocie ???
0 0
kackanz kackanz

kackanz je offline (nepripojený) kackanz

loor a na čo sú ti tie fotky
0 0
loor_1 loor_1

loor_1 je offline (nepripojený) loor_1

ja som len zvedava ako to celé prebiehalo, vyzeralo
0 0
kackanz kackanz

kackanz je offline (nepripojený) kackanz

ja som mala promócie minulý rok IKS Nové Zámky a a mali sme v NZ a teraz je to v Ba ale všetko bude rovnaké najprv idú profesory potom studenti my sme boli zoradený v troch radoch a tak sme to mali nacviené 3 sme boli za sebou vždy si sa posunul na miesto toho kto pred tebou odišiel boli všetky príhovory aj jeden zo študentou kde sme zlozili slub a potom nás pojednom volali a odovzdali diplomy ta´k to bolo v skratke
0 0
Zuzana68 Zuzana68

Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

Dnes som mal promocie v Inchebe a môžem zodpovedne vyhlásiť, že to bolo spravené pekne a na úrovni.
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

Zuzana68 Pozri príspevok
Dnes som mal promocie v Inchebe a môžem zodpovedne vyhlásiť, že to bolo spravené pekne a na úrovni.
ahoj a pokračuješ ďalej v štúdiu na tejto škole
0 0
kamila80 kamila80

kamila80 je offline (nepripojený) kamila80

Ahojte, chcela by som sa opytat ohladom skusok a prednasok na VS v Presove. Ako casto su prednasky? Je to kazdy piatok a sobotu, alebo sa tonejako strieda. Pomohla by mi informacia od studentov, ktori tam uz studuju. Co ak v niektory termin nebudem moct dojst kvoli praci, totiz pracujem aj v sobotu. Dakujem za informacie Kamila
0 0
Zuzana68 Zuzana68

Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

Rada by som. Keď som sa pozerala na iné školy boli tam cudzie jazyky /tie nemusím/, alebo matematika a tú už vôbec, takže ano pokračujem.
0 0
hr2008 hr2008

hr2008 je offline (nepripojený) hr2008

Ahojte prázdninujúci študenti a budúci študenti:! Všimli ste si že škola má už akreditáciu na magisterské štúdium? Celkom ma to potešilo i napriek tomu, že ja som z tých čo sa "sebatrýzniť" len začnú. Ozve sa mi niekto, kto pôjde na zápis do BA na hr2008zavináčpobox.sk. Ďakujem.
0 0
lacquer12 lacquer12

lacquer12 je offline (nepripojený) lacquer12

piatky a soboty, niektori profaci trvaju na pritomnosti, stalo sa ze pri hodnoteni skusky znizili znamku o 1 stupen ak si nebola pritomna, inym je to sumafuk...rozny pristup, ktory nevies ovplyvnit, mam spoluziakov ktori neboli za cele studium na ziadnej prednaske a studovali na A-cka, sice neviem ako ale tak to je...potom su ludia co boli na kazdej prednaske a dokonca aj vyleteli takze nevyberies si...zalezi to od konkretneho profaka
0 0
nelly1810 nelly1810

nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

nevieš ako študovali na A-čka??? a tak peniažky ti nehovoria nič?!,prosím vás to ste až tak naivný.veď to bije do očí už len v tom jednom članku.ale aj tak držím palce všetkým študentom a užite si prazdniny len škoda že niesú podľa letných predstáv,a od septembra pevné nervy či plnšie peňaženky?.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

My v Trenčíne mame zopár študentov čo študujú na A, ale o tých viem, že si to poctivo odsedeli a po nociach odreli nad učebnicami.
Sú i taký čo si to oddrú, ale tréma urobí svoje. A sú i taký čo nechodia na prednášky a skúšky robia? Len štátnice to potom všetko ukážu.Keď nechodí na prednášky, neučí sa a štátnice urobí tak je to potom ozaj na zamyslenie.Bea
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať