Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

no,ja mam este jednu otazku, museli ste mat na informatiku pripravene tie 3 ulohy na A4?
0 0
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

ahoj Anelly,
ja som mala tie otazky ale viem ze tam ešte mali vraj npr Gossenove zakony, indiferencnu krivku opisat a znazornit, izokvanta,ekonomicke cykle,
asi z celej knihy, Anelly prosim Ta môzes mi poslat nejake info z AJ a informatiky? dík
0 0
anelly anelly

anelly je offline (nepripojený) anelly

Mal niekto prosim skusku z financii? My mame tento piatok. Ak budete mat moznost hodit sem otazky alebo na moje SS alebo aspon priblizny okruh budeme vdacni.
Lubikal, z AJ sme 2 skup. zaciatocnici pisali o biznismenovi a pokrocili o osobe ktoru obdivuju. Z informatiky Ti poslem otazky, ked budem doma, aby som Ti ich poslala kompletne.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Vy čo ste nemali Informatiku vám poradím.Chystánim ťahákov strácate čas radšej ho venujte príprave.Na písomke je také tempo,
že namáte nato vôbec čas .A čo sa učiť všetko o čom ste počuli.
0 0
juliet8 juliet8

juliet8 je offline (nepripojený) juliet8

ahoj chcela by som sa spytať či sú medzi vami aj 2háci a ak áno tak nech napíšu možme si povymieňať info som z IKS PO
0 0
Honzik[sk] Honzik[sk]

Honzik[sk] je offline (nepripojený) Honzik[sk]

anelly: pisala si uz financie a menu? Ak ano, bolo to velmi tazke? Kolko ste mali otazok... ak mozes hod k tomu mensie info, dik.
0 0
Honzik[sk] Honzik[sk]

Honzik[sk] je offline (nepripojený) Honzik[sk]

anelly: bohuzial mi nejdu SS, vraj tu musim byt min 5dni regnuty... takze ti odpisem az zajtra. Inak ak mozes daj vediet potom ake to bolo na F&M. Diks
0 0
Lelo3 Lelo3

Lelo3 je offline (nepripojený) Lelo3

juliet8 : Cafky som taktiez student 2 rocnika IKS DS. Neviem ti poslat sukromnu spravu kvoli tej 5 dnovej registracie takze som ti zatial poslal email na tvoju adresu.
0 0
lubikal lubikal

lubikal je offline (nepripojený) lubikal

čawte,
takze AJ mam za sebou, bola to pohodička
ale mam za sebou aj FaM a to bol horor
to čo som zazila som ešte nikdy nikde nevidela
pani docentka .....?????
a tahak pri nej? tak mozno iba David Coperfild, aj ten s problemom
no, nebudem to tu rozpisovat, ja sa tešim, ked bude po skuškovom /aj po opravakoch/
a čo vy, ako ste na tom?
0 0
anelly anelly

anelly je offline (nepripojený) anelly

ahol lubikal,
FaM sme mali v piatok večer a absolútne s tebou súhlasím, čo sa týka skúšky a ceromónii okolo nej. Takú moru som nemala ani vo sne! Ešte mám VET a VS. Tak sa držme!
0 0
Milka7 Milka7

Milka7 je offline (nepripojený) Milka7

Ahojte, ja som študentkou 2. ročníka IKS Nové Zámky. Neviete mi náhodou poslať nejaké info k skúškam, ktoré budú tento víkend - 18. a 19.1.08?
Konkrétne: Správne právo a INFORMATIKA (vraj sa máme učiť len 8. kapitolu). Ako to prebiehalo minulý rok a aké boli približne otázky.
Veľmi pekne ďakujem... Užitočné informácie môžete posielať aj na mili252@azet.sk :-)
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Kto ste už mali skúšku s Verejnej správy?
0 0
ivca_he ivca_he

ivca_he je offline (nepripojený) ivca_he

Ahoj študenti. HELP.
Nie je tu niekto z BA? Budeme mať skúšku zo Stratégie soc. ekon. rozvoja. Počula som, že v Bratislave už skúšku s doc. Kováčom mali. Nemá niekto vypracované otázky? Mám len poznámky z prednášky a to nie celé a neviem si rady. Ak môžem zase pomôcť ja, tiež pomôžem. Som z PO, 3.r.
Ak, môj mail ivca @ condornet.sk /adresa je spolu/
Ďakujem.
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Ahoj Anelly.

Kedy máte skúšku s VS?
0 0
anelly anelly

anelly je offline (nepripojený) anelly

Ahoj hursan,
VS máme budúci piatok večer.
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Ahoj Anelly

My máme vo štvrtok o piatej. Nikto ešte nemal VS, kto by mohol dať nejaké info?
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahojte. Už mate niekto výsledky z informatiky?
0 0
Honzik[sk] Honzik[sk]

Honzik[sk] je offline (nepripojený) Honzik[sk]

S vysledkami na tejto skole je to katastrofalne! Tu clovek caka 1-2tyzdne pokym vysledok dostane... nechapem preco, ked si za to este aj platime. Neviete aky cas ma skola na zverejnenie vysledkov podla zakona? Nieje to 7dni od pisania skusky??
0 0
Lucie Lucie

Lucie je offline (nepripojený) Lucie

Renatka je teraz končím VŠEM vs, zrovna čítam tvoje povzbudivé slová smerom k štátniciam. Rada by som Ťa poprosiť o tie otázky, ak by Ťi to nerobilo problém
0 0
Lucie Lucie

Lucie je offline (nepripojený) Lucie

Som poslucháčka VŠEM vs ,potrebovala by som vedieť na skúšku, ako sa zostavuje Audit cien vo firme. Nemali ste to niekto?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať