Zavrieť

Porady

Umývačka riadu - rôzne technické problémy (matné poháre, problémy s tabletkami,..)

V poslednej dobe vyberám z umývačky matné až modrasté poháre. Po konzultáciách s predajcom mám v hlave miš-maš. Vraj by sa nemali používať prostriedky typu 3v1, 4v1 ... atď. lebo "chúďa myčka" nevie, či v danom momente chcem umývať alebo leštiť. Iné info mám zas také, že vystúpila tzv. korózia skla. Aké máte skúsenosti?
Usporiadat
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

Viete niekto, či može byť umývačka umiestnená tak, že je drez-vedľa elektrický sporák a až potom umývačka?
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

bunovaa Pozri príspevok
Viete niekto, či može byť umývačka umiestnená tak, že je drez-vedľa elektrický sporák a až potom umývačka?
vadit by to nemalo,sporak je uzemneny, ved neumyvas tak ze prskas neviem ako naokolo ?
0 0
balci balci

balci je offline (nepripojený) balci

daria29 Pozri príspevok
vadit by to nemalo,sporak je uzemneny, ved neumyvas tak ze prskas neviem ako naokolo ?
bunovaa Pozri príspevok
Viete niekto, či može byť umývačka umiestnená tak, že je drez-vedľa elektrický sporák a až potom umývačka?
Ja si skôr myslím, že to zadávateľku zaujíma kvôli tepla okolo sporáku a vodovodných trubiek z umelej hmoty. Musíš sa spýtať vodárov.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
balci Pozri príspevok
Ja si skôr myslím, že to zadávateľku zaujíma kvôli tepla okolo sporáku a vodovodných trubiek z umelej hmoty. Musíš sa spýtať vodárov.
Ja osobne by som to tak určite neriešila z praktického hľadiska, mám myčku pri dreze, a je to veľmi výhodné, asi by ma porazilo prekladať každú špinavú vec ešte okolo šporáka... treba myslieť na to že ak niečo opláchneš nad drezom ešte mokré to vkladáš do myčky , bude ťa jedovať že máš stále ocákanú kuchyňu... - môj názor
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

máte niekto skúsenosti s umývačkou bosch SGS 46M 42EU ?
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

dík za rady, ale mám len jednu možnosť kam ju postaviť-bohužiaľ
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

mala som tiež vybratú 46-42, ale nakoniec mi známy zohnal 46-62, sú tam nejaké funkcie navyše-detská poistka, teplota 75, ostatné zostávajú, ale čo ma najviac štve, že program 45 stupňový nemá sušenie. Inak som rada, konečne sa mi podarilo odstrániť ten biely povlak a to tak, že dosypem na dvierka oveľa viacej prášku a je to ok. Skoro vôbec neumývam riad, len nejaké drobnosti, čo nedávam do umývačky.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

má niekto skúsenosti s Whirpool ADP 4737?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

bunovaa Pozri príspevok
máte niekto skúsenosti s umývačkou bosch SGS 46M 42EU ?
my sme kúpili pod stromček BOSCH SGU46M55EU - to je podstavná, ale ešte bohužial ju nemáme zapojenú.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

ešte sa opýtam všetkých, ktorí máte umývačky, aké sú pre vás najdôležitejšie alebo najčastejšie používané programy alebo parametre-dík všetkým za odpovede
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
bunovaa Pozri príspevok
ešte sa opýtam všetkých, ktorí máte umývačky, aké sú pre vás najdôležitejšie alebo najčastejšie používané programy alebo parametre-dík všetkým za odpovede
Ja osobne mám na myčke taký 5 minútový program - "predpranie" - to používam veľmi často, ak nie je myčka plná pustím ho a opláchne sa špinavý riad - myčka nepáchne a potom dokladám ďalšie špinavé. Používam ho aj pred každým umývaním. na klasické umývanie používam skoro stále ikonku taniere - je to taký univerzálny program. Poháre a hrnce používam zriedka. BIO neodporúčam je doblba dlhý.
0 0
domina3 domina3

domina3 je offline (nepripojený) domina3

Ja by som si chcela tiež kúpiť umývačku riadu, no neviem sa rozhodnúť ktorú. Mám vybraté dve Electrolux ESI 66010 X a Whirlpool ADG 8370 IX. Ak máte niekto niektorú z nich, prosím napíšte mi či ste z ňou spokojný.
0 0
Danga Danga

Danga je offline (nepripojený) Danga

Ja som si tiez zatial vybrala Elektrolux ESF 65010 a osobne by som Whirpool nevolila.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Danga Pozri príspevok
Ja som si tiez zatial vybrala Elektrolux ESF 65010 a
osobne by som Whirpool nevolila.
Elektrolux je dobra znacka, ale chcela by som vediet v porovnani s Wirpoolom v com je lepsia? Tiez sa rozhodujem pre kupu a chcela by som vediet na co prihliadat.
0 0
2008ka 2008ka

2008ka je offline (nepripojený) 2008ka

sway Pozri príspevok
BIO neodporúčam je doblba dlhý.
dobre napísane, že doblba , aj ja ho prestanem asi používat.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

bola som v jednom obchode, tam mi tvrdili, že zo všetkých umývačiek sa predáva asi 70% whirpool, ale je dosť možné, že to podla toho kde v blízkosti sa nachádza nejaké servisné stredisko
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

aj ja som si objednala whirpool ADP 6837-uvidíme!!
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ahojte, konečne aj ja mám umývačku riadu, no mám problém, ktorý neviem odstrániť. Poradí mi prosím niekto? Umývačka je zn. BOSCH SGS 56M08 EU. Doteraz som umývala len 2x. Pred spustením umývačky som si nadstavila tvrdosť vody na 6, nasypala asi 1,5 kg soli a problém je v tom, že mi stále svieti svetielko doplnenia soli, hoci soli je tam dosť. V čom som mohla spraviť chybu? Veľmi pekne ďakujem.
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Skus si este raz pomaly a podrobne precitat navod, mozno na nieco prides. Mne sa zda, ze sa ma najprv naliat do nadrzky pre sol trocha vody, nasypat potrebne mnozstvo soli a tusim este doplna doliat vodu, nadrzku dostatocne pevne uzatvorit. Ak si tam tu vodu nedoliala,moze to byt chyba.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Ja sa tiež rozhodujem pre umývačku riadu a som už aj viac-menej rozhodnutá. Len neviem ako vyriešiť prívod vody a odtok.
Ako to máte vyriešené?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať