Zavrieť

Porady

Usporiadat
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

wagner
Ak si nepolievala, tak sa nečuduj. Ja odfotím moju broskyňu. Je tak zarodená, že konáre sú úplne ohnuté. Aj keď som podoprela, tak mám obavu, či to bez zlomenia prežijú. Polievala som, tiež marhuľu. Bola dobrá úroda.
Nektarinke zlomilo vrcholec a ten dolámal všetko pod sebou aj keď bolo všetko podopreté. Keď som doma polievam, ale to je málo.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap

Nektarinke zlomilo vrcholec a ten dolámal všetko pod sebou aj keď bolo všetko podopreté. Keď som doma polievam, ale to je málo.
Ja som už prestala polievať, mali by pomaly dozrievať. Vtedy sa nemá polievať. Ale marhuľu som polievala aj vtedy, lebo bolo strašne sucho. Moje stromy tento rok mali dostatok vlahy.
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

pmajap
Krásne, jablká vyzerajú ako "šampion", túto skorú odrodu na obrázku nepoznám, prezraď .
Tá jablonka bude asi Júlia ale neviem presne, lebo ja som taký neporiadnik.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Takto je zarodená moja broskyňa. Ale ešte musím počkať, pokiaľ plody dozrejú - snáď za nejaký týždeň.
Snímka647.jpg  
Snímka649.jpg  
Snímka652.jpg  
1/1
10 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Takéto uhorky mi rastú vo fóliovníku
Snímka644.jpg  
11 0
pinta pinta

pinta je offline (nepripojený) pinta

wagner obdivujem ta ako to všetko stíhaš.Mať tak tvoju energiu.
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Aj na Liptove sa tento rok darí paradajkam tornádo aj kričkove hruškovité maju veľa plodov
004.jpg  
008.jpg  
009.jpg  
010.jpg  
1/1
7 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

A tu už je spracovaná časť úrody,
002.jpg  
007.jpg  
1/1
9 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nie som zavistliva, ale tie zahrady vam naozaj zavidim.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Nie som zavistliva, ale tie zahrady vam naozaj zavidim.
....prenajmem Ti zo 10 árov ....?????
Ladom ležiace sú ....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Nie som zavistliva, ale tie zahrady vam naozaj zavidim.
....prenajmem Ti zo 10 árov ....?????
Ladom ležiace sú ....

Vies co? Rozmyslame. Ci predat byt a kupit dom, ci nechat byt a kupit chalupu, alebo dom tam, odkial pochadzam. Ak to masje ti to mozno na ostaru, ja, co som nikdy z bytovky prsty nevystrcila, nejako ziskavam vztah k tomuto- pestovaniu.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Vies co? Rozmyslame. Ci predat byt a kupit dom, ci nechat byt a kupit chalupu, alebo dom tam, odkial pochadzam. Ak to masje ti to mozno na ostaru, ja, co som nikdy z bytovky prsty nevystrcila, nejako ziskavam vztah k tomuto- pestovaniu.
Ideme mimo témy , nechcem zahlcovať .
Porozmýšľajte , dumajte ...rodinná rada nech si sadne ...
My sme byt nepredali , ale vzali hypo a kúpili chalupu .
Neľutujeme ...
Vždy sa dá presťahovať neskôr na chalupu a byt poriešiť inak ...predám alebo nechám dcére ...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

wirgi
A tu už je spracovaná časť úrody,
teda, ten lavor s paradajkami, to musi byt ale vona...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tak sa aj ja pochválim - sie tento rok slabo dozrievajú, ale úroda je.
Jedno býčie srdce
bycie.jpg  
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dáša_
tak sa aj ja pochválim - sie tento rok slabo dozrievajú, ale úroda je.
Jedno býčie srdce
Daska, tak to je nadhera, dievky, tak vam zavidim tie zahrady.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

alaya1
Nie som zavistliva, ale tie zahrady vam naozaj zavidim.
Záhrada ešte nič neznamená. Pokiaľ nezávidíš tú drinu, najmä keď je taký suchý rok ako tento. Ráno 350 litrov vody vynosiť krhlou a poliať hadicou. To isté večer. Ruky mám vyťahané ako opica a bolia A to mi dnes už ani ponorné čerpadlo nešlo. Sused mi spojazdnil veľké čerpadlo. Išlo, ale zistila som, že je v studni 30 cm vody Ja už síce veľa pamätám, ale toľkoto vody v studni som ešte nemala. Ak nezaprší, tak od nedele polievam z vodovodu Nedoplatím sa
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Zdenka, keby si do tej záhrady nebola zamilovaná, tak to nerobíš. V konečnom dôsledku to čo dopestuješ a koľko do toho investuješ, ten čistý zisk nie je veľký, ale tá radosť, to sa nedá vyčísliť.
Nepestovala si papriku odrodu Slovakia, na rok ju vyskúšam, rodí ešte bohatšie ako Lungy a je veľmi skorá.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap
Zdenka, keby si do tej záhrady nebola zamilovaná, tak to nerobíš. V konečnom dôsledku to čo dopestuješ a koľko do toho investuješ, ten čistý zisk nie je veľký, ale tá radosť, to sa nedá vyčísliť.
Nepestovala si papriku odrodu Slovakia, na rok ju vyskúšam, rodí ešte bohatšie ako Lungy a je veľmi skorá.
Slovakiu mám zasadenú. Pestujem ju dávno. Som spokojná s úrodou. Máš pravdu, mňa tá záhrada baví, A v podstate ma aj živí. Všetko si dopestujem a kupujem len to, čo musím - múku, olej .... Úrodu nemôžem prepočítavať na čistý zisk. Pretože tá drina - to sa nedá zaplatiť. A už mám problém s vodou. Čerpadlo už nevytiahne vodu - v studni je 15 cm vody Dnes som musela napustiť do sudov z vodovodu a tiež poliať záhradu vodou z vodovodu Už aby nalialo, lebo sa nedoplatím
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tu nepršalo od júna - Sahara, ale bez rosy.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap
Tu nepršalo od júna - Sahara, ale bez rosy.
U nás toť nedávno - 1,5mm a dnes večer päť kvapiek. Ale možno sa podarí spadnúť aj viac
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať