Zavrieť

Porady

Pestovanie Orchidei

Dobrý deň!
V decembri som dostala orchideu,bola krasne rozkvitnuta, polievala som ju kazdy tyzden ale potom mi kvety opadali a ostali len stonky.Neviem co s nou dalej ci mi bude este kvitnut alebo nie a ci mam s nou zvlast nieco urobit.
Poprosila by som o radu.
Dakujem
Naposledy upravil arizona : 27.08.09 at 18:42
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievcence a ak mate niekde pri ruke Hornbach alebo Baumax aj tam sa da kupit i ked za 1 male vrecko chcu neskutocne peniaze, okolo 9,-€, ale co by sme pre svojich milacikov neurobili, vsak
1 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievcence a ak mate niekde pri ruke Hornbach alebo Baumax aj tam sa da kupit i ked za 1 male vrecko chcu neskutocne peniaze, okolo 9,-€, ale co by sme pre svojich milacikov neurobili, vsak
Ja som to uz v baumaxe hladala, tiez sa na mna cudne pozerali, ale mozno len nevedeli, o co ide, aj som sa tam kutrala, ale som to nenasla, aj u nas v obchode pre zvierata. Skusim aj nabuduce, ked tam pojdem. Mozno to boli brigadnici, ani nevedeli, co predavaju.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

henrieta3 Pozri príspevok
Ja som to uz v baumaxe hladala, tiez sa na mna cudne pozerali, ale mozno len nevedeli, o co ide, aj som sa tam kutrala, ale som to nenasla, aj u nas v obchode pre zvierata. Skusim aj nabuduce, ked tam pojdem. Mozno to boli brigadnici, ani nevedeli, co predavaju.
Mne skoro všade ukazujú len také kokosové kocky veľké ako kniha, a to nie je ono.
0 0
sayly sayly

sayly je offline (nepripojený) sayly

andersenka Pozri príspevok
ja by som asi musela na tyždeň - dva odcestovať, aby som ich vôbec nevidela, lebo ma to láka každý deň ich pozerať.......

ja som tiez taka, len som naozaj mala toho strasne vela, jedine, co som skoro denne kontrolovala, boli cervce, bojujem s nimi od oktobra tusim, este stale ich mam, stale ich oberam, na niektorych som ich uz zlikvidovala, ale objavuju sa mi este na dvoch, tie boli zjavne dost napadnute, nemam kde kupit postrek, uz by boli davno fuc, ale zjavne im to moc neublizuje, lebo kvitnu aj tak a aj su silne, takze budem bojovat dalej mechanicky a odteraz uz sa im budem aj viac venovat, uz budem mat po skuskovom v skole a aj krstenie budem mat z krku a aj vybavovacky na uradoch budu dokoncene
0 0
sayly sayly

sayly je offline (nepripojený) sayly

evaj63 Pozri príspevok
dievčatá takto vyzerá obal z kokosového orecha, 4-litrový sáčok stojí v auparku 7,87eur.
ja mam v albume tiez odfotene coco chipsy a boli super, stali 3 Eura, som s nimi spokojna, je v nich zasadena ta zachranena orchideika, ktora mi teraz tak pekne kvitne, je to fajn substrat, nehnije, ibaze treba vystriehnut zalievku, pretoze skor preschne ako kora, ale to tiez zrejme nie je na skodu
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
moja orchidka po 4 mesiacoch od zakúpenia odkvitla už nechala som jej stonku keby náhodou chcela vyhnať niečo z bočných očiek, ale ona sa rozhodla, že stonka zosícha a ona bude teraz oddychovať....
0 0
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

také výhonky som mala aj, no boli z toho keiky....snáď to nebude tvoj prípad
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
dievčence aj vy máte pocit, že na mini phalach idú akosi pomaly nové korene? na mojej jednej sa tak pomaliiiiiiiiiiiinky prediera koreň a nie a nie trochu poporásť.......... korene na normalnych phalach výdú coby-dub rýchlo.......
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

andersenka Pozri príspevok
dievčence aj vy máte pocit, že na mini phalach idú akosi pomaly nové korene? na mojej jednej sa tak pomaliiiiiiiiiiiinky prediera koreň a nie a nie trochu poporásť.......... korene na normalnych phalach výdú coby-dub rýchlo.......
Su to male potvorky, tiez sa chystam 1 kupit ako darcek, ale neviem, je s nimi vela prace, tiez sa stale pozeram, ci su ok
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
henrieta3 Pozri príspevok
Su to male potvorky, tiez sa chystam 1 kupit ako darcek, ale neviem, je s nimi vela prace, tiez sa stale pozeram, ci su ok

aj ja mam ten pocit, že je ťažšie s tými miniphalami ako s "klasikou"..........
A navyše stoja toľko čo tie veľké.........ak nie viac
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

andersenka Pozri príspevok
aj ja mam ten pocit, že je ťažšie s tými miniphalami ako s "klasikou"..........
A navyše stoja toľko čo tie veľké.........ak nie viac
Mne sa zatial podarili dobre kupy, v kvetinarstve, uz im liezli na nervy a chceli s aich zbavit, skus niekedy v piatok popoludni, aj niekde v trznici, ak ak je v tvojom meste, navecer, ked zatvaraju
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Dievčence kto máte možnosť chodte do baumaxu , , aspoň v Pd mali super orchidky , za super ceny, za 3 x Nelly ister som zaplatila 16 eu, za 2 cambrie 11 eu, mali stašne vela phal za 5,5 eu -z toho 20% dole za včerajší vyhraný zápas a mali ešte papučkovec s žihanými listami za 15 eu -20%
5 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
milka 60 Pozri príspevok
Dievčence kto máte možnosť chodte do baumaxu , , aspoň v Pd mali super orchidky , za super ceny, za 3 x Nelly ister som zaplatila 16 eu, za 2 cambrie 11 eu, mali stašne vela phal za 5,5 eu -z toho 20% dole za včerajší vyhraný zápas a mali ešte papučkovec s žihanými listami za 15 eu -20%
tak potom foto tvojich prírastkov radi uvidíme

a prepáč milka ešte, ten nelly ister je aký druh?
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

4 mesiace to je dosť, my nevieme koľko už kvitla predtým v obchode.
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
andersenka Pozri príspevok
tak potom foto tvojich prírastkov radi uvidíme

a prepáč milka ešte, ten nelly ister je aký druh?
Nally Ister je cambria-Burrageara
foto bude, ale môj foťák je zasa pokazený, nejaký si požičiam
Naposledy upravil milka 60 : 25.06.10 at 11:30 Dôvod: oprva
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

milka 60 Pozri príspevok
kde ju máš , ? ako sa o ňu staráš?
mám ju sa severnej strane na parapetnej doske vonku,a podotýkam, bývam v paneláku. slniečko tam má ráno asi do 8, a večer asi po 18, tam mám všetky chladnomilky, vyhánajú mi všetky-miltonka aj zygo, len moja srdcovka cymbidko štrajkuje, začali jej schnút nové výhonky a to ma strašne štve
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

milka 60 Pozri príspevok
Dievčence kto máte možnosť chodte do baumaxu , , aspoň v Pd mali super orchidky , za super ceny, za 3 x Nelly ister som zaplatila 16 eu, za 2 cambrie 11 eu, mali stašne vela phal za 5,5 eu -z toho 20% dole za včerajší vyhraný zápas a mali ešte papučkovec s žihanými listami za 15 eu -20%
skusim, ak budem mat acs, co je to nely?
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

evaj63 Pozri príspevok
mám ju sa severnej strane na parapetnej doske vonku,a podotýkam, bývam v paneláku. slniečko tam má ráno asi do 8, a večer asi po 18, tam mám všetky chladnomilky, vyhánajú mi všetky-miltonka aj zygo, len moja srdcovka cymbidko štrajkuje, začali jej schnút nové výhonky a to ma strašne štve
ja zhanamm zygo, tie nely musia byt vonku?
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

henrieta3 Pozri príspevok
skusim, ak budem mat acs, co je to nely?
http://www.google.sk/imgres?imgurl=h...:1,lr:lang_1sk
0 0
chatáry chatáry

chatáry je offline (nepripojený) chatáry

dobrý deň prosím o radu z korena orchidei vylietavajú malé čierne mušky . Viete mi poradiť. Ďakujem za každú radu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať