Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

thelma Pozri príspevok
to pavol.za:

To ano, ale zaujimalo by ma, kto sa mi na tom cisle ohlasi. Co od toho mam cakat.

jednoducho tam brnkni a uvidis....ved o nic nejde
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

pavol.za Pozri príspevok
HYDALGO sa tu davnejsie zmienil, ze ide riesit samostatne spor na AS a prehral.

Zrejme musel doriesit sudne trovy....


volal som na to HYDALGOVE cislo, co sem zavesil, zrusili ma.....
0 0
thelma thelma

thelma je offline (nepripojený) thelma

to Hydalgo32:

poslala som ti sukromnu spravu, pozri si ju prosim.
0 0
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

harleydavidson Pozri príspevok
volal som na to HYDALGOVE cislo, co sem zavesil, zrusili ma.....
a ty si tam naco volal?pokazit to thelme?
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

HYDALGO32 Pozri príspevok
a co dosiahla tvoja nadmerne rozvinutá telacia hlava vazeny pan pavol.za-ostaly?okrem mnozstav zozratych knedli a reznov od ubohej manzelky, ktoru vedies do pekla?
Ja viem mrzi Ta to, aj mna. Ale len pre svoju vychytralost si prehral rozhodcovsky sud, to Ti AUS neradila iniciovat ho. Bohurovny sa neprisposobi, tak si aj dopadol.

Ja mam teliacu hlavu, vzdy lepsie ako nic....

Veru dobre bolo ked si tu neprispieval.
0 0
HYDALGO32 HYDALGO32

HYDALGO32 je offline (nepripojený) HYDALGO32

pavol.za Pozri príspevok
Ja viem mrzi Ta to, aj mna. Ale len pre svoju vychytralost si prehral rozhodcovsky sud, to Ti AUS neradila iniciovat ho. Bohurovny sa neprisposobi, tak si aj dopadol.

Ja mam teliacu hlavu, vzdy lepsie ako nic....

Veru dobre bolo ked si tu neprispieval.
tebe bude treba prispiet na trovy
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

HYDALGO32 Pozri príspevok
tebe bude treba prispiet na trovy
Tak niekto to ma za sebou. Ist iniciovat arbitrazny sud, to chcelo guraz. kolko stran argumentov si mal? dufam, ze aspon 30.
v RL sa asi dobre pobavili...
0 0
HYDALGO32 HYDALGO32

HYDALGO32 je offline (nepripojený) HYDALGO32

pavol.za Pozri príspevok
Tak niekto to ma za sebou. Ist iniciovat arbitrazny sud, to chcelo guraz. kolko stran argumentov si mal? dufam, ze aspon 30.
v RL sa asi dobre pobavili...
guraz ako guraz, chcelo to hlavne nemat telaciu hlavu. ja som prehral, ale mam následný zmier a ty mas svetlu budúcnosť s čiernym koncom Astala vista baby!
0 0
slavka11 slavka11

slavka11 je offline (nepripojený) slavka11

Čo to znamená nasledný zmier?
0 0
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

!!!! podľa zatiaľ neoverenej informácie dnes KS v TN

ZRUŠIL

predbežné opatrenie vynesené OS v TN !!!!! bližšie informácie intenzívne zisťujem, aus zatiaľ nič nechce potvrdiť!!!!
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Ramsay Pozri príspevok
a ty si tam naco volal?pokazit to thelme?

nesud podla seba ostatnych. aj ja som poskodeny a tiez mam na poste ulozeny rozsudok AS. len som zistoval moznosti.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

HYDALGO32 Pozri príspevok
moja sprava a čislo neboli určené blbečkom typu harleydavidson, pavol.za, minika a spol. tým prajem veľa úspechov a tučnú peňaženku na trovy, nech im to aus (pánboh) zaplatí :-)
apropo: ešte vám môže pomôcť jarečko - ten nemá poistku, nemá TO, nemá na krku ani žalobu, ani rozsudok a samo ani trovy! Takže je ideálny vodca! Keď sa Beneša pýtali po mníchove, čo budeme robiť, odpovedal "mám svoj plán" a potom ako vieme sadol na eroplán :-) cha-cha

ked to malo byt urcene len thelme, mal si jej to poslat sukr. spravou a nie to sem verejne vycapit. urcite som jej nechcel nic pokazit, ved nakoniec ako? ale to cislo je asi rovno na Skapinca aleb o Talana

podla teba a spol je blbecek kazdy, kto si haji svoju pravdu. ako tu pises, na anonymnom internete, si to prave ty, a spol co dokazete iba urazat. len by som bol velmi zvedavy, ci by si mi povedal aj do oci, ze som blbecek. je to tu vsetko anonymne, tak ste hrdinovia a teda urazky vam idu najlepsie. je to ubohe. Si pekny fesak....pochval sa so svojim sudnym zmierom, nech vieme aky si borec.
Ty a spol sa o nase penazenky nebojte, hladte si radsej tie svoje. urcite ma nezastrasi 390€.


este stale mas pokazeny scaner?
Naposledy upravil harleydavidson : 06.08.09 at 18:43
0 0
thelma thelma

thelma je offline (nepripojený) thelma

Ramsay Pozri príspevok
!!!! podľa zatiaľ neoverenej informácie dnes KS v TN

ZRUŠIL

predbežné opatrenie vynesené OS v TN !!!!! bližšie informácie intenzívne zisťujem, aus zatiaľ nič nechce potvrdiť!!!!
Je normalne, aby to uz riesil KS, ked este neskoncilo konanie na OS ?
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

thelma Pozri príspevok
Je normalne, aby to uz riesil KS, ked este neskoncilo konanie na OS ?
o namietke vzdy rozhoduje vyssi sud. ale ak je to aj pravda, to este neznamena, ze cely proces je prehraty.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

thelma

dovolala si sa na to cislo?
0 0
thelma thelma

thelma je offline (nepripojený) thelma

Pozerala som na stranke sudnych pojednavani na OS aj KS v TN a nenasla som tam nic, ze by v nasej veci od 20.7. bolo nejake pojednavanie. Neviem, mozno na zrusenie PO nemuselo byt vytycene pojednavanie.
http://www.justice.gov.sk/sudy/zp.aspx?sud=OSTN
0 0
thelma thelma

thelma je offline (nepripojený) thelma

harleydavidson Pozri príspevok
o namietke vzdy rozhoduje vyssi sud. ale ak je to aj pravda, to este neznamena, ze cely proces je prehraty.
To je sice pravda, ze to este de facto neznamena prehraty cely spor, ale tomu uz fakt nie som velmi nachylna uverit, ze by teraz rozhodol v nas prospech.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

thelma Pozri príspevok
To je sice pravda, ze to este de facto neznamena prehraty cely spor, ale tomu uz fakt nie som velmi nachylna uverit, ze by teraz rozhodol v nas prospech.
Neviem a nerozumiem preco hned robis nejake zavery. Takymto sposobom mozme ist kravy past a nie sa sudit :-!

1. Je to v stadiu jedna babka povedala, ani ja som nenasiel ziadnu zmienku o tom...
2. Ak to zrusil, tak nie z titulu odvolania, tie lehoty su uz davno prec, jedine ak kvoli rozsudku AS. Zrejme poistovna konala rychlo a tu sud nemohol cuvnut. Vec sa vrati na prvy stupen. To predbezne moze vydat opat.
3. S tym KS neviem... vsak ani vitamin_r na to nereagoval a pritom bol on-line

Stale treba brat do uvahy to co napisali na AUS stranku a nepodcenujme to.

Akékoľvek informácie z rôznych zdrojov o tomto procese sú nehodnoverné, nepravdivé, snažiace sa vzbudiť pochybnosti, obavy a znechutiť poškodených klientov, aby nepokračovali v tomto procese.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

HYDALGO32 Pozri príspevok
seňor membrum, neunúvaj sa to nebolo číslo pre tvoje nenávistne oči a uši :-)
...povedal Baltasar Hidalgo de Cisneros de la Torre
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

HYDALGO32 Pozri príspevok
moja sprava a čislo neboli určené blbečkom typu harleydavidson, pavol.za, minika a spol. tým prajem veľa úspechov a tučnú peňaženku na trovy, nech im to aus (pánboh) zaplatí :-)
apropo: ešte vám môže pomôcť jarečko - ten nemá poistku, nemá TO, nemá na krku ani žalobu, ani rozsudok a samo ani trovy! Takže je ideálny vodca! Keď sa Beneša pýtali po mníchove, čo budeme robiť, odpovedal "mám svoj plán" a potom ako vieme sadol na eroplán :-) cha-cha
No jasné, všetci čo chceme dosiahnuť svoje práva sme blbečkovia. Ozval sa ďalší najmúdrejší. Kľudne pridaj aj nejaký hovädzí dobytok, aby sme vedeli na akej si úrovni, s kým máme dočinenia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať