Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
K nám prišiel teraz pred cca hodinkou jeden bývalý zamestnanec a žiadal potvrdenie o príjme na ročné zúčtovanie ZP, skoro sa chlapec zobudil.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ZuzanaP Pozri príspevok
K nám prišiel teraz pred cca hodinkou jeden bývalý zamestnanec a žiadal potvrdenie o príjme na ročné zúčtovanie ZP, skoro sa chlapec zobudil.
Nebol to môj zákazník? V piatok mi volal že v pondelok o desiatej mu majú vystaviť potvrdenie a potom príde za mnou aby som mu urobila RZZP- mal dvoch zamestnávateľov a časť roka bol nezamestnaný.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Zdravím všetkých.
Musím sa pochváliť a hlavne poďakovať že veľa z Vás poraďákov ma potešilo, nie dnes, ale minulý týždeň. Mať takú podporu spolu s podporou rodiny, prajem každému.
Včera som sa potešila, že oslava mojej polovičky dopadla vynikajúco. O I -aj jogurtovú pizzu, ktorú som robila po prvý krát zbodli jedná radosť.Mne pribudla robota robiť ju každý týždeň, aspoň raz.( prianie hlavne vnúčat)
No dnes ma nazlostili malé hávede v byte. Idem si robiť kávu, a čo nevidím, dávno som nemala mravce (faraóvov) a dnes ráno boli v cukre. Dám variť vodu do kanvice, chcem si zaliať kávu (ešte dobre, že som pozrela či niekto vodu nenechal) a div ma netrafil šľak- v kanvici min. 15 mravcov čierných.V piatok som ich zbadala večer na balkóne (žiaľ, manžel miesto biolitu proti lezúcemu hmyzu, zamenil-nevidel-a použil spraj na lietavý hmyz.
Takže som sa z chuti aj od zlosti zasmiala, že aj mrvce -oba druhy- prišli na oslavu. Zlostí ma, že mi teraz pribudla práca deratizéra. A potešil ma tento mail skôr by patril do citátov -v prílohe.
Naposledy upravil Zitulda : 06.12.08 at 20:22
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

hanelie Pozri príspevok
ľudkovia dnes som išla okolo SP a tam radisko ako keby dačo rozdávali zadarmo - tak mám dilemu - mala som sa aj ja ísť postaviť ???
Máš pravdu, dnes je to ešte zadarmo, zajtra za peniaze
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Dnes som bola na personálnom pohovore do novej práce. Pôvodne som ani neplánovala, že do tej firmy pôjdem, ale upútala ma komunikácia cez e-mail s paňou, ktorá tam pracuje ako personalistka. Človek by si mohol myslieť, že slušnosť pomaly vymrela, ale táto pani na mňa aj cez e-mail pôsobila tak optimisticky a príjemne, že som viac-menej zo zvedavosti išla na pohovor. A nebola som sklamaná. Naozaj to je veľmi príjemná, seriózna a slušná pani. Chvalabohu, že človek ešte aj v dnešnej dobe stretáva takýchto ľudí. Rozčulilo ma, že ma nezobrali na školu, ale čo už. Život ide ďalej. Možno to vyjde inde alebo inokedy.
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

Mesačný výkaz na SP sa snažíme posielať vždy skôr, ale tento mesiac nám to s kolegyňkou akosi nevyšlo. Samozrejme, ako obvykle pri posielaní v poslední deň tohto výkazu elektronicky nám to poriadne štrajkovalo. Nakoniec sme celé rozčúlené volali na SP, v akom stave to tam vlastne je, či to prešlo alebo neprešlo... na volanom čísle nám k tomu nič nevedeli povedať, tak nám dali inú klapku... tam neboli o nič múdrejšie, tak nás prepojili na šéfku... tak, snáď sa aspon tam niečo dozvieme... no nakoniec sme sa dopracovali k niečomu úplne inému ako sme pôvodne volali... vraj jej tam vyhadzuje nejakú chybu a prečo máme na zaslanom výkaze pri zamestnancovi - invalid nad 70 % vykázanú sumu pri invalidnom poistení, že to predsa nemá platiť... musím povedať, že nepôsobila veľmi prívetivo, pôsobila arogantne, len ona je najmúdrejšia na svete... vraj čo to máme za softvér, ked nám to takto ráta a bla bla... hmmm, tak som nakoniec aj proti svojej vôli opäť obvolala SP, mzdový softvér OLYMP, známu mzdárku, kde som sa uistila vo svojom tvrdení a pre istotu som si to našla aj v novele zákona o sociálnom poistení... to ste mali vidieť, aká bola zrazu milá, keď som jej opäť zavolala... ale aspoň sa ospravedlnila... a dokonca 2x
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Musím hneď napísať, čo sa mi pred minútou stalo, lebo som z toho úplne paff !!
Na mobil mi volal nejaký p. Jamrich alebo niečo podobné, že sa so mnou chce dohodnúť na stretnutí o štátne subvencie. Či mám čas - no už neviem presne kedy dnes al. zajtra. A ja, že neviem o čo ide, či sa nepomýlil. Že nie a že sa máme preto stretnúť. Tak ja mu na to, že ja nepotrebujem žiadne štátne subvencie, že ja som už dôchodkyňa. A vraj "Je mi teda ľúto a žite tak úboho ako doteraz!" A ukončil. A ja "kukám ako puk!" No stretli ste sa už s niečím takým?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

...neskutočné...
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
bea,
A vraj "Je mi teda ľúto a žite tak úboho ako doteraz!"
ďalší agent s teplou vodou
0 0
Orchidea1 Orchidea1

Orchidea1 je offline (nepripojený) Orchidea1

Mne zas dnes volala jedna pani, že vraj som vyhrala v telefonickej ankete o šetrení energiou poukážku na nákup hrncov v hodnote 15000,-Sk.Mám si ju prísť prebrať, predpokladám,že to bude nejaká hrncová párty,kde mi povedia, že si musím kúpiť hrnce za určitú sumu a potom budem zaradená do zlosovania.A tak neviem, či ma to má potešiť alebo rozčúliť.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

bea Pozri príspevok
Musím hneď napísať, čo sa mi pred minútou stalo, lebo som z toho úplne paff !!
Na mobil mi volal nejaký p. Jamrich alebo niečo podobné, že sa so mnou chce dohodnúť na stretnutí o štátne subvencie. Či mám čas - no už neviem presne kedy dnes al. zajtra. A ja, že neviem o čo ide, či sa nepomýlil. Že nie a že sa máme preto stretnúť. Tak ja mu na to, že ja nepotrebujem žiadne štátne subvencie, že ja som už dôchodkyňa. A vraj "Je mi teda ľúto a žite tak úboho ako doteraz!" A ukončil. A ja "kukám ako puk!" No stretli ste sa už s niečím takým?
Nále dievča, čo sa divíš Ten milý pán chcel na tebe zarobiť a ty si mu to nedovolila. To vie človeka nassssr........diť
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bea Pozri príspevok
Musím hneď napísať, čo sa mi pred minútou stalo, lebo som z toho úplne paff !!
Na mobil mi volal nejaký p. Jamrich alebo niečo podobné, že sa so mnou chce dohodnúť na stretnutí o štátne subvencie. Či mám čas - no už neviem presne kedy dnes al. zajtra. A ja, že neviem o čo ide, či sa nepomýlil. Že nie a že sa máme preto stretnúť. Tak ja mu na to, že ja nepotrebujem žiadne štátne subvencie, že ja som už dôchodkyňa. A vraj "Je mi teda ľúto a žite tak úboho ako doteraz!" A ukončil. A ja "kukám ako puk!" No stretli ste sa už s niečím takým?
Pri tomto príspevku som sa pozastavila nad tým , že odkiaľ tí ľudia berú čísla tlf.staníc dôchodcov .
Ja žasnem nad tým ,čo v poslednej dobe pozorujem a to z toho dôvodu , že sme sa nedávno dočasne presťahovali k mojej svokre - je taktiež dôchodkyňa a minimálne 3-4 krát do týždňa včetne víkendu jej telefonujú určití ľudia a pozývajú ju na akciu s podávaním večere, alebo obeda .
Veľmi s úsmevom sa s nimi debatuje a mňa až naťahuje od hnevu , ako naši dôchodcovia naletia na všetko a každému .Je mi ich ľúto .

Veľmi ma to rozčuluje, že u dôchodcov niekto hľadá zlatú baňu , ešte viac ma rozčuľuje ten fakt ..... , že kto podáva informácie o tlf.číslach a zrovna tlf.číslach dôchodcov .
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Ja si myslím, že asi nehľadal dôchodkyňu, ale mám verejné číslo mobilu a možno len tipol priezvisko a točil, čo našiel v zozname.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zita5 Pozri príspevok
Pri tomto príspevku som sa pozastavila nad tým , že odkiaľ tí ľudia berú čísla tlf.staníc dôchodcov .
Ja žasnem nad tým ,čo v poslednej dobe pozorujem a to z toho dôvodu , že sme sa nedávno dočasne presťahovali k mojej svokre - je taktiež dôchodkyňa a minimálne 3-4 krát do týždňa včetne víkendu jej telefonujú určití ľudia a pozývajú ju na akciu s podávaním večere, alebo obeda .
Veľmi s úsmevom sa s nimi debatuje a mňa až naťahuje od hnevu , ako naši dôchodcovia naletia na všetko a každému .Je mi ich ľúto .

Veľmi ma to rozčuluje, že u dôchodcov niekto hľadá zlatú baňu , ešte viac ma rozčuľuje ten fakt ..... , že kto podáva informácie o tlf.číslach a zrovna tlf.číslach dôchodcov .
Zitka, vieš, že aj na to existujú služby? Určite sa nejakým spôsobom tieto informácie odovzdávajú. Zistila som to pri mojich rodičoch. Tiež im vyvolávali ľudia ochotní za veľmi výhodné ceny predať aj "zuby po nebohej babke". Naši sa s nimi dôverčivo bavili, ale vždy to stroskotalo na nedostatku manželkých párov. Raz, keď sa takto núkali na guláš párty chytila som telefón a vysvetlila milej pani, že teraz tam bývaj aj ja a rada im to stretnutie zorganizujem. Pre rodičov to bude rozptýlenie, ale dúfam, že pani pochopí ak moja mama bude počas celej prezentácie prdieť a otec, keďže je po mozgovej príhode, môže sa aj posrať. Ako píšem, tak som povedala. Pani sa ospravedlnila, že nevedela akí chorí sú rodičia a bleskurýchle sa porúčala. Odvtedy im nikto nevolal. Myslím, že ich vymazali z databázy
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Musím to vydať zo seba, čo ma dnes nieže rozčúlilo, ale maximálne nasralo (nebudem bodkovať slovo, lebo ide ma šľak trafiť). Kontroloval som výpis z účtu cez net, a skoro ma prekotilo.

Tak za výpis z účtu za mesiac 06/2008 je poplatok 65,- Sk, kým ešte za 05/2008 to bolo 40,- Sk. Je to v priebehu jedného mesiaca zvýšenie ceny o 62,50%.

Tak som cez kontaktný formulár im poslal správu, ktorú si neodložia za klobúk. A čakám na reakciu, či pomstu (totiž okrem firemných a súkromných účtov mám u ních aj hypoúver). A zdôrazňujem, že nejedná sa o Vysokohorskú banku.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Práve keď čítam tieto príspevky, mi volal pán, predajca akcií, ktorý ma už otravuje dlhšie a nielen tento. Výhodne treba teraz nakúpiť akcie akejsi čínskej firmy ( alebo aj inej), lebo poletia hore a ja blbec prerobím. Potrebujem maličkosť- 20000 dolárikov minimálne. Samozrejme som odmietol, keby som ich mal, určite ich nevrazím niekohu koho ani nepoznám, ako živnostník ich viem otočiť aj bezpečnejšie. A organizujú seminár a mňa tam chcú mať lebo vo mne vidia perspektívneho klienta. (Asi pre moje modré oči) . Ale ak mám čas na pobavenie je to dobré.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
smith Pozri príspevok
Tak za výpis z účtu za mesiac 06/2008 je poplatok 65,- Sk, kým ešte za 05/2008 to bolo 40,- Sk. Je to v priebehu jedného mesiaca zvýšenie ceny o 62,50%.
Urob to aj Ty Tvojim klientom. (Už dopredu poznám Tvoju reakciu)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

smith Pozri príspevok
Musím to vydať zo seba, čo ma dnes nieže rozčúlilo, ale maximálne nasralo (nebudem bodkovať slovo, lebo ide ma šľak trafiť). Kontroloval som výpis z účtu cez net, a skoro ma prekotilo.

Tak za výpis z účtu za mesiac 06/2008 je poplatok 65,- Sk, kým ešte za 05/2008 to bolo 40,- Sk. Je to v priebehu jedného mesiaca zvýšenie ceny o 62,50%.

Tak som cez kontaktný formulár im poslal správu, ktorú si neodložia za klobúk. A čakám na reakciu, či pomstu (totiž okrem firemných a súkromných účtov mám u ních aj hypoúver). A zdôrazňujem, že nejedná sa o Vysokohorskú banku.
Nasadil si mi chrobáka do hlavy Už aj si idem skontrolovať, či nemáme účet v rovnakej banke
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
smith Pozri príspevok
Musím to vydať zo seba, čo ma dnes nieže rozčúlilo, ale maximálne nasralo (nebudem bodkovať slovo, lebo ide ma šľak trafiť). Kontroloval som výpis z účtu cez net, a skoro ma prekotilo.

Tak za výpis z účtu za mesiac 06/2008 je poplatok 65,- Sk, kým ešte za 05/2008 to bolo 40,- Sk. Je to v priebehu jedného mesiaca zvýšenie ceny o 62,50%.

Tak som cez kontaktný formulár im poslal správu, ktorú si neodložia za klobúk. A čakám na reakciu, či pomstu (totiž okrem firemných a súkromných účtov mám u ních aj hypoúver). A zdôrazňujem, že nejedná sa o Vysokohorskú banku.
na tvoj podnet, Smith, som sa hneď pozrela na svoj účet a musím konštatovať, že poplatky za vedenie konta flexiúčtu a flexibiznus účtu sa mi nezmenili.
Treba zmeniť banku...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Urob to aj Ty Tvojim klientom. (Už dopredu poznám Tvoju reakciu)
Veľmi rád by som to aj ja urobil svojím klientom, ale asi to by bol môj posledný počin na tomto svete. Zaživa by ma pochovali, resp. by sa rozprchli tak rýchlo, že by som ani nestihol zaregistrovať, že som bez klientov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať