Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Obľubujú ich naše firmy, firmičky a niektoré celevrity, ba i niektorí politici...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
pavol54
buchač
pavol54
akí majú problém okrem silných účtov?
Aj Amstrong mal silný účet...
Martikán zasa dostal milosť..
Zuzula plače na počkanie, kto mu zaplatí..

Mám pokračovať ?
Áno, čo spája totha sagana a tých troch čo si menoval. len nenapíš že sú športovci
Žeby charakter ? Že aký, to nech si už doplní každý sám.
no charakter s tým by som súhlasil, ale čo sa týka tých prašulí ktohovie ako by som sa zachoval keby som ich mal ja , ty alebo ktokoľvek iný. Správne to povedal Igi Blekota voľne parafrázujem: "Zrazu som mal toľko peňazí že mi z toho šiblo". Najmä ak vidia okolo seba pripravených povaľačov čo by vedeli čo s nimi.
Príde chlapík do realitky koktá cchcem kúpiť ddom realiťák ponúka máme tu za tridsať tisíc, chlapík že ddrahší realiťák no máme tu aj sto tisíc, chlapík - ddrahší realiťák sa naštve hovori máme tu aj za milion. Chlapík- bbberiem realiťák- ako ste prišli k takej sume? vvvyhral som pprvú cenu Realiťák mňa by jeblo, kupujúci nno mmňa llen llízlo
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
pavol54
buchač
pavol54
akí majú problém okrem silných účtov?
Aj Amstrong mal silný účet...
Martikán zasa dostal milosť..
Zuzula plače na počkanie, kto mu zaplatí..

Mám pokračovať ?
Áno, čo spája totha sagana a tých troch čo si menoval. len nenapíš že sú športovci
Žeby charakter ? Že aký, to nech si už doplní každý sám.
no charakter s tým by som súhlasil, ale čo sa týka tých prašulí ktohovie ako by som sa zachoval keby som ich mal ja , ty alebo ktokoľvek iný.
Ako by som sa zachoval ? Hehe...žiaden problém s výhrou, skôr záleží od výšky 1. ceny.

------------------------------------
Ešte sa vrátim k Tóthovi.
Veď je to v podstate ... píp.
Veď ON urobil chybu, ON nemal v poriadku náležitosti, ON musel dokazovať svoju nevinu...tak čo vyplakáva. ON predsa musel zaplatiť za svoje tie všeliaké znalecké posudky, veď kto iný.
Prirovnal by som obvinenému z trestného činu. Ten platí tiež za svoje advokáta...či ?


...a v neposlednej miere súhlasím so známym..." Bez vetra sa ani lístok nepohne ".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
pavol54
buchač
pavol54
buchač
pavol54
akí majú problém okrem silných účtov?
Aj Amstrong mal silný účet...
Martikán zasa dostal milosť..
Zuzula plače na počkanie, kto mu zaplatí..

Mám pokračovať ?
Áno, čo spája totha sagana a tých troch čo si menoval. len nenapíš že sú športovci
Žeby charakter ? Že aký, to nech si už doplní každý sám.
no charakter s tým by som súhlasil, ale čo sa týka tých prašulí ktohovie ako by som sa zachoval keby som ich mal ja , ty alebo ktokoľvek iný.
Ako by som sa zachoval ? Hehe...žiaden problém s výhrou, skôr záleží od výšky 1. ceny.

------------------------------------
Ešte sa vrátim k Tóthovi.
Veď je to v podstate ... píp.
Veď ON urobil chybu, ON nemal v poriadku náležitosti, ON musel dokazovať svoju nevinu...tak čo vyplakáva. ON predsa musel zaplatiť za svoje tie všeliaké znalecké posudky, veď kto iný.
Prirovnal by som obvinenému z trestného činu. Ten platí tiež za svoje advokáta...či ?


...a v neposlednej miere súhlasím so známym..." Bez vetra sa ani lístok nepohne ".
a ešte prv kým nemal problém všetkých Rusov popľul bez ohľadu či boli a neboli vinní
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
a ešte prv kým nemal problém všetkých Rusov popľul bez ohľadu či boli a neboli vinní
Takže miesto toho vyššie uvedeného "píp" som teda kľudne mohol napísať, že je to obyčajný "hajzel"...či ?
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nechcete niekto rozpravkovo zbohatnúť?
Britský pracovník IT James Howells se omylem připravil o pohádkové jmění, když v roce 2013 vyhodil disk, na kterém měl 7,5 tisíce bitcoinů.
Zdroj:
http://bit.ly/2Cb8kZ0
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

duves
Nechcete niekto rozpravkovo zbohatnúť?
Britský pracovník IT James Howells se omylem připravil o pohádkové jmění, když v roce 2013 vyhodil disk, na kterém měl 7,5 tisíce bitcoinů.
Zdroj:
http://bit.ly/2Cb8kZ0
No hej - ďaľší IT "guru" - nedržal sa osvedčeného "myslieť = ho*no vedieť".... mal pred vyhodením preveriť, nepreveril, myslel - má teraz ho*no....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Kupujte, kupujte, nech to padne
http://bit.ly/2BNtHMs
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Niet nad pseudozlavy po Vianociach http://bit.ly/2CgH9fq

U susedov detto

http://bit.ly/2C3BlGU
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

duves
Niet nad pseudozlavy po Vianociach http://bit.ly/2CgH9fq

U susedov detto

http://bit.ly/2C3BlGU
Inak toto robili na jarmokoch trhovníci bežne Napísali akcia - dopredaj Hračka "pôvodne" stála 250Sk v "akci" stála 50 Sk No nekúp to! v obchode za dvoma rohmi ulice na regáli za 45 Sk
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Inak toto robili na jarmokoch trhovníci bežne Napísali akcia - dopredaj Hračka "pôvodne" stála 250Sk v "akci" stála 50 Sk No nekúp to! v obchode za dvoma rohmi ulice na regáli za 45 Sk
... a preto som na rôzne trhy a jarmoky nechodil a chodiť nebudem. Je to len obyčajný výpredaj (za vyššie ceny) nepredajného tovaru (výnimka - home made výrobky - tie v obchodoch nekúpiš).
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Na úhyne kamzíkov (cez Vianoce 11) v Tatrách, majú najväčší podiel záchranárske vrtuľníky. Teda vinník je jasný, nie sú to teda nedisciplinovaní návštevníci tatier, ale tatranskí záchranári
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Na úhyne kamzíkov (cez Vianoce 11) v Tatrách, majú najväčší podiel záchranárske vrtuľníky. Teda vinník je jasný, nie sú to teda nedisciplinovaní návštevníci tatier, ale tatranskí záchranári
Pravda, pravda.... na vine sú vrtuľníky... ale prečo tie vrtuľníky lietali? Ich let bol len dôsledok niečoho ..... a to práve ignoráciou, aroganciou a nezodpovednosťou TURISTOV..... vrtuľníky sú len medzičlánok. Takže: túrista sa skydal, prizabil.....následne letel vrtuľník, aby ho z Tatier odpratali.... a kamzíky sa splašili a pokapali.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
Na úhyne kamzíkov (cez Vianoce 11) v Tatrách, majú najväčší podiel záchranárske vrtuľníky. Teda vinník je jasný, nie sú to teda nedisciplinovaní návštevníci tatier, ale tatranskí záchranári
Pravda, pravda.... na vine sú vrtuľníky... ale prečo tie vrtuľníky lietali? Ich let bol len dôsledok niečoho ..... a to práve ignoráciou, aroganciou a nezodpovednosťou TURISTOV..... vrtuľníky sú len medzičlánok. Takže: túrista sa skydal, prizabil.....následne letel vrtuľník, aby ho z Tatier odpratali.... a kamzíky sa splašili a pokapali.....
Tak nech sa turisti objímajú s kamzíkmi, ale pokuty za celý rok 8800 v celých Tatrách. No nepovoz sa vrtuľníkom. Kto ti ho zadarmo pristaví pred panelák? stačí vybehnúť do tatier zavolať na 18300 že si v núdzi a dopravu máš a ešte sa pritom pozrieš ako kamzíky skáču ako šalené ešte si aj nohy polámu
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

rotackaa
Veď vrtulník mohol letieť aj o 5 minút, keď by kamzíky boli preč = turista by pár minút počkal.
No - neviem, čo by si robil ty na mieste toho turistu, keby si bol omrznutý, dobitý, dolámaný... a záchranári by ti povedali "Počkáme 5 minút, než kamzíky prejdu inde..." a ty by si kolaboval a skapíňal.....
A nevraviac na to, že o 5 minút sa zmení v Tatrách počasie tak, že ani letieť nemusí a teba by znášali dole 5 hodín a pomaly by si "odchádzal"....
Podľa toho, čo si napísal.... ty si asi v Tatrách nikdy nebol.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
rotackaa
Veď vrtulník mohol letieť aj o 5 minút, keď by kamzíky boli preč = turista by pár minút počkal.
No - neviem, čo by si robil ty na mieste toho turistu, keby si bol omrznutý, dobitý, dolámaný... a záchranári by ti povedali "Počkáme 5 minút, než kamzíky prejdu inde..." a ty by si kolaboval a skapíňal.....
A nevraviac na to, že o 5 minút sa zmení v Tatrách počasie tak, že ani letieť nemusí a teba by znášali dole 5 hodín a pomaly by si "odchádzal"....
Podľa toho, čo si napísal.... ty si asi v Tatrách nikdy nebol.....
len 10% je to príčina vlastnej nešikovnosti, ostatok ide na vrub blbosti turistu. Kto je blbý nech platí
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Ostal voľný majetok britského milionára Richarda Counsisa. On aj priami dediči havarovali v Austrálii lietadlom. Musím pozrieť či nie som vzdialený príbuzný Alebo polka sveta môže očakávať mailovú žiadosť aby ako jediní dediči zaplatili dedičské poplatky pred prevzatím majetku
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale sú rýchli! Len včera havaroval a už zháňajú prachy na dedičské poplatky.... Ešte ho ani nepochovali..... činia sa, podvodníci, činia....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Ale sú rýchli! Len včera havaroval a už zháňajú prachy na dedičské poplatky.... Ešte ho ani nepochovali..... činia sa, podvodníci, činia....
Ja som netvrdil, len taká asociácia mi napadla v súvislosti s haváriou, boli obdobia keď som našiel aj 10 mailových výziev aby som ako jediný nájdený dedič zaplatil a získal niekoľko miliónový majetok. no nezober to.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Ako podnikateľa ma prišiel kontrolovať komínový technik na objekt starý 10 rokov (bez kominárskej správy by som nedostal kolaudáciu) ale prečo nechodia kontrolovať pred sezónou tie osadové komínové telesá ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať