Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

BXLmiami
Zaujímavá diskusia.Ale deň noc deň u lekárov stále nikomu nevadí :-)
To sa berie ako samozrejmosť... .no veď hippokratova prísaha
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
BXLmiami
Zaujímavá diskusia.Ale deň noc deň u lekárov stále nikomu nevadí :-)
To sa berie ako samozrejmosť... .no veď hippokratova prísaha
Ale vnímame. Aj obavy, kto z vás tu vôbec zostane.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) no ako napísali v Pravde-ked nedáte pokoj ideme na dôchodok...:-))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
korela
A nielen moje deti, to bol príklad, u súkromníkov norma, odchádzať okolo 19 z práce, aj projektanti, nielen keď sa dokončujú zákazky... a vôbec.
Projektanti dokončujú zákazky...nuž, keby robili furt, tak by nemuseli šturmovať.
Odchádzať okolo 19 z práce ? ...a ráno kedy je nástup ?...okolo 9 tej ?
Známa mala syna stavbára dostal sa do projekčnej kancelárie pol roka od 07 do 20 takmer každý deň všetci, tak sa na to vykašlal, efektivita po 8 - 10 hodinách ide prudko dole
Známy Tvojich známych me nejak nevzrušujú.
To šturmovanie je proste len a len smiešne.

Apropóóóó....Určitú halu Strojáreň Piesok - Zlievareň Hronec (alebo naopak) som mal na tabuli s pantografom pár mesiacov...formát výkresu bola 4x predlžená A O ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Zaujímavá diskusia.Ale deň noc deň u lekárov stále nikomu nevadí :-)
Čoby aj nie...
Predsa lekárom...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Je to veľmi jednoduché, na čestné chovanie nepotrebujem zákon. Nechodím v nedeľu do obchodu, nechodím na pohotovosť a každý nech si dosadí čo chce.
PS.
Nechytajte ma za slovíčka, myslím bežný každodenný život, nie mimoriadne situácie.
Za mimoriadnu udalosť nepovažujem chorého človeka, ktorý sa namiesto držania diéty prežiera.
Alebo mi x-krát zvonili pri dverách cez víkend a hľadali zubára, s bolestivým kazom, o ktorom vedeli pol roka a podobne. To nie je bezočivosť?
6 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

BXLmiami
:-)) no ako napísali v Pravde-ked nedáte pokoj ideme na dôchodok...:-))
Dôchodok ? ? ?
Ale z čoho sa bude žiť na tom eee dôchodku
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak 2 dni v týždni ťa ako lekára angažujú hocikde a nemusíš robiť všetky tie cirkusy čo obvodák.A teraz že E Health štýlom-my vezmeme eurofondy a Vy to za svoje nakúpte a zadarmo spravte :-))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Je to veľmi jednoduché, na čestné chovanie nepotrebujem zákon. Nechodím v nedeľu do obchodu, nechodím na pohotovosť a každý nech si dosadí čo chce.
PS.
Nechytajte ma za slovíčka, myslím bežný každodenný život, nie mimoriadne situácie.
Za mimoriadnu udalosť nepovažujem chorého človeka, ktorý sa namiesto držania diéty prežiera.
Alebo mi x-krát zvonili pri dverách cez víkend a hľadali zubára, s bolestivým kazom, o ktorom vedeli pol roka a podobne. To nie je bezočivosť?
U nas ked zazvonili aj o polnoci, moja mama sa obliekla a sla. Aj cudziemu cloveku.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
afrikánka
BXLmiami
Zaujímavá diskusia.Ale deň noc deň u lekárov stále nikomu nevadí :-)
To sa berie ako samozrejmosť... .no veď hippokratova prísaha
Ale vnímame. Aj obavy, kto z vás tu vôbec zostane.
korela bez obáv, vždy sa nájde mladý lekár, ktorý skočí na samostatnosť. Nie každý sa chce dať ovládať v nemocnici nadriadenými, predsa je to pracovisko, ako každé iné.
Ide ale o vstupnú "investíciu" súkromnej ambulancie. A odkúpenie "kartotéky" pacientov je slušná položka.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
pavol54
buchač
korela
A nielen moje deti, to bol príklad, u súkromníkov norma, odchádzať okolo 19 z práce, aj projektanti, nielen keď sa dokončujú zákazky... a vôbec.
Projektanti dokončujú zákazky...nuž, keby robili furt, tak by nemuseli šturmovať.
Odchádzať okolo 19 z práce ? ...a ráno kedy je nástup ?...okolo 9 tej ?
Známa mala syna stavbára dostal sa do projekčnej kancelárie pol roka od 07 do 20 takmer každý deň všetci, tak sa na to vykašlal, efektivita po 8 - 10 hodinách ide prudko dole
Známy Tvojich známych me nejak nevzrušujú.
To šturmovanie je proste len a len smiešne.

Apropóóóó....Určitú halu Strojáreň Piesok - Zlievareň Hronec (alebo naopak) som mal na tabuli s pantografom pár mesiacov...formát výkresu bola 4x predlžená A O ...
A kedy to bolo?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"afrikánka"
Ale vnímame. Aj obavy, kto z vás tu vôbec zostane.[/QUOTE
korela bez obáv, vždy sa nájde mladý lekár, ktorý skočí na samostatnosť. Nie každý sa chce dať ovládať v nemocnici nadriadenými, predsa je to pracovisko, ako každé iné.
Ide ale o vstupnú "investíciu" súkromnej ambulancie. A odkúpenie "kartotéky" pacientov je slušná položka.
Alebo odíde, škola vo Viedni, hneď po škole do DE, 5 tis. plus byt v obci k tomu.
Praktický lekár.
Naposledy upravil korela : 10.01.17 at 13:31 Dôvod: doplnok
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
kukučka
Je to veľmi jednoduché, na čestné chovanie nepotrebujem zákon. Nechodím v nedeľu do obchodu, nechodím na pohotovosť a každý nech si dosadí čo chce.
PS.
Nechytajte ma za slovíčka, myslím bežný každodenný život, nie mimoriadne situácie.
Za mimoriadnu udalosť nepovažujem chorého človeka, ktorý sa namiesto držania diéty prežiera.
Alebo mi x-krát zvonili pri dverách cez víkend a hľadali zubára, s bolestivým kazom, o ktorom vedeli pol roka a podobne. To nie je bezočivosť?
U nas ked zazvonili aj o polnoci, moja mama sa obliekla a sla. Aj cudziemu cloveku.
Vždy dostali u nás všetci lekári vďačné, aj pohotovostní. Moji rodičia, aj ja. A vôbec ..., pri návšteve v domácnosti vždy.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

To myslis, akoze jej za to zaplatili? Ano, dostala kavu, za par korun,alebo dezert, niekedy ani to. Ty by si kvoli kave vstala z postele a isla osetrit?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
To myslis, akoze jej za to zaplatili? Ano, dostala kavu, za par korun,alebo dezert, niekedy ani to. Ty by si kvoli kave vstala z postele a isla osetrit?
Očakávala som, že to môžeš aj takto pochopiť.
Nie, ja som tým chcela povedať, čo som tu aj niekoľkokrát na Porade napísala, že trojicu lekár, notár, učiteľ mali kedysi ľudia v prirodzenej úcte.
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Svokra mala pre tieto prípady doma vždy v hotovosti celkom slušnú rezervu špeciálne pre tieto prípady, náhle operácie a pod.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
To myslis, akoze jej za to zaplatili? Ano, dostala kavu, za par korun,alebo dezert, niekedy ani to. Ty by si kvoli kave vstala z postele a isla osetrit?
Očakávala som, že to môžeš aj takto pochopiť.
Nie, ja som tým chcela povedať, čo som tu aj niekoľkokrát na Porade napísala, že trojicu lekár, notár, učiteľ mali kedysi ľudia v prirodzenej úcte.
casy sa menia.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
"afrikánka"
Ale vnímame. Aj obavy, kto z vás tu vôbec zostane.[/QUOTE
korela bez obáv, vždy sa nájde mladý lekár, ktorý skočí na samostatnosť. Nie každý sa chce dať ovládať v nemocnici nadriadenými, predsa je to pracovisko, ako každé iné.
Ide ale o vstupnú "investíciu" súkromnej ambulancie. A odkúpenie "kartotéky" pacientov je slušná položka.
Alebo odíde, škola vo Viedni, hneď po škole do DE, 5 tis. plus byt v obci k tomu.
Praktický lekár.
To máš pravdu. Mnohí tak odchádzajú a sú relatívne spokojní. Ale ešte som nezaznamenala, že by si niektorí mladí lekári zo Slovenska otvorili aj súkromnú prax v zahraničí.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
buchač
pavol54
buchač
korela
A nielen moje deti, to bol príklad, u súkromníkov norma, odchádzať okolo 19 z práce, aj projektanti, nielen keď sa dokončujú zákazky... a vôbec.
Projektanti dokončujú zákazky...nuž, keby robili furt, tak by nemuseli šturmovať.
Odchádzať okolo 19 z práce ? ...a ráno kedy je nástup ?...okolo 9 tej ?
Známa mala syna stavbára dostal sa do projekčnej kancelárie pol roka od 07 do 20 takmer každý deň všetci, tak sa na to vykašlal, efektivita po 8 - 10 hodinách ide prudko dole
Známy Tvojich známych me nejak nevzrušujú.
To šturmovanie je proste len a len smiešne.

Apropóóóó....Určitú halu Strojáreň Piesok - Zlievareň Hronec (alebo naopak) som mal na tabuli s pantografom pár mesiacov...formát výkresu bola 4x predlžená A O ...
A kedy to bolo?
Za hlbokého socíku, tiež sme naháňali nejaké stavby a išli na projektový ústav o tretej povedal pán projektant, mne padla my na to ale my sme išli 300 km, že no a čo počkáte ich nikdy mlieko neštípalo
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Porovnajte platy našich lekárov a napr. v HU. Viete niekto?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať