Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
taiko
Fakt potesilo
az taka hrdost ma prepadla
Hmmm.... a čím ťa ohrozovala?

Ale v podstate: Sagan - Cibuľka - Chochlíková - teraz už vo svete vedia, čo je a kde je Slovensko.
Kto je ten svet ?
Ešte stále si na oficiálnych podujatiach mýlia Slovensko so Slovinskom...

Ale v podstate ???
Všetkých troch mám totálne v prdely....
Cibulková NIKDY poriadne nehrala za Slovensko...NIKDY ! Furt to nejak odfajčila.
Cibulková HRAJE pre seba, vidˇ :

" Šampiónka vo dvojhre si môže zarobiť až 2 360 000 USD (podľa bilancie v základnej skupine)...."
http://sportky.zoznam.sk/c/153656/v-...#ixzz4Oe2zV400

Sagan ?
Ten chudák, čo sa nevie ani poriadne vyjadriť, už lezie pomaly z každej riti...
Posledná reklama Telekomu ???...chce se mi zvracet, vašnosti...


P.S.:
Hrdosť ???
Pche...nasrať na takú hrdosť...
2 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sk je to posledne naco myslia...ak vobec.....cibulkovu mam v inej kolonke....mozno by uplne nebola keby som sa s nou nestretla.....
Na OH naco.....pre inych cest....
Sagan...skoda,ze nema sebareflexiu co sa tyka reklam...lebo pomoc.....
1 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Sk je to posledne naco myslia...ak vobec.....cibulkovu mam v inej kolonke....mozno by uplne nebola keby som sa s nou nestretla.....
Na OH naco.....pre inych cest....
Sagan...skoda,ze nema sebareflexiu co sa tyka reklam...lebo pomoc.....
Nejde velmi o to co si myslia oni, ale odkial pochadzaju a aku asociaciu si urobia ludia vo svete, ked kukaju na vlajku, ktoru drzia v ruke
A ide este o to, ze ludia na SK dokazali vychovat v sporte, napriek podmienkam osobnosti, ktore Slovensko zviditelnuju.

Ci si dokonca myslela, ze by sme sa za nich mali hanbit ?
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hanbit nie....
Tu pre decko na sport musis mat v prvom rade prachy....talent a chtíč decka nestaci aj ked vela krat si rodic cez decko plni svoj nesplneny sportovy sen....
Sport je jeden velky bizňis.....alebo jedna velka reklama....niekedy uz mak pocit...ze keby mohli nafukli by dresy....aby sa viac reklamy mescilo....
To,ze nesla na OH....ma vzdy napadne...ked hlasia...ze nieco vyhrala.....a vyhrala hned nieco kratko nato ako boli OH a ona mala zapalenu pätičku...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Hanbit nie....
Tu pre decko na sport musis mat v prvom rade prachy....talent a chtíč decka nestaci aj ked vela krat si rodic cez decko plni svoj nesplneny sportovy sen....
Sport je jeden velky bizňis.....alebo jedna velka reklama....niekedy uz mak pocit...ze keby mohli nafukli by dresy....aby sa viac reklamy mescilo....
To,ze nesla na OH....ma vzdy napadne...ked hlasia...ze nieco vyhrala.....a vyhrala hned nieco kratko nato ako boli OH a ona mala zapalenu pätičku...
lujza.j
Sk je to posledne naco myslia...ak vobec.....cibulkovu mam v inej kolonke....mozno by uplne nebola keby som sa s nou nestretla.....
Na OH naco.....pre inych cest....
Sagan...skoda,ze nema sebareflexiu co sa tyka reklam...lebo pomoc.....
Lui...zaujímavé je, že obaja píšeme na rovnakej vlnovej hladine. No môj príspevok bol patrične "ohodnotený" a Tvoj nie.
Ale aby sa mohli realizovať, tak pokračovanie.

Nasrať na takéto vlastenectvo športovcov....od futbalistov cez hokejistov a končiac zjazdárkami....
Nestoja ani len za močku tabaku...

P.S.:
Hodnotitelia, dajte si ružové okuliare...a nástup hodnotiť !!!
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi...ved uz mam.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Hanbit nie....
Tu pre decko na sport musis mat v prvom rade prachy....talent a chtíč decka nestaci aj ked vela krat si rodic cez decko plni svoj nesplneny sportovy sen....
Sport je jeden velky bizňis.....alebo jedna velka reklama....niekedy uz mak pocit...ze keby mohli nafukli by dresy....aby sa viac reklamy mescilo....
To,ze nesla na OH....ma vzdy napadne...ked hlasia...ze nieco vyhrala.....a vyhrala hned nieco kratko nato ako boli OH a ona mala zapalenu pätičku...
lui, ved ale nemozeme furt na vsetko dudrat. Myslis, ze len prachy rodicov z nej urobili sampionku ? Jasne ze vsetko ma muchy, ze na sport treba peniaze a ze sport je business, ale to fakt na tom nevidis nic pozitivne, ze vyhrala a v Singapure tam chodila s tym poharom a slovenskou vlajkou?
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai pisem..niekde,ze si to neodmakaju?!....navydru....ze to maju kupene.....
Mam nato proste svoje "oko"....prepac,ale bola som prekvapena....ze mala sk vlajku....no co tak ma "zabite" ked mam iny pohlad na to
Nehovoriac,ze pre mna robit urcite druhy....sportov.....je uchylka....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Buchi...ved uz mam.....mne to nevadi.....
Veď mne ani tiež.
Mne vadia tie pokrytecké "osoby" (zvoliť si výraz teda silno expresívny).

Prirovnal by som katolíkovi, ktorý sa v nedeľu zúčastní omše, vyspovedá sa, dá si oplátku...po omši zbehne do krčmy a po príchode domov vytrieska famíliu miesto dobrého obeda.
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Buchi...ved uz mam.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......
si mi pripomenula jednu známu. Jej mama učila na 1-4 a ona chudera nemohla mať žiadne frajera z okolia, lebo na každého si jeho mama pamätala niečo z školy. Zvyčajne nelichotivé Je jasné, že také príhody boli aj za inými, len tam o nich nevedela....
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
lujza.j
Buchi...ved uz mam.....mne to nevadi.....
Veď mne ani tiež.
Mne vadia tie pokrytecké "osoby" (zvoliť si výraz teda silno expresívny).

Prirovnal by som katolíkovi, ktorý sa v nedeľu zúčastní omše, vyspovedá sa, dá si oplátku...po omši zbehne do krčmy a po príchode domov vytrieska famíliu miesto dobrého obeda.
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
lujza.j
Buchi...ved uz mam.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......
si mi pripomenula jednu známu. Jej mama učila na 1-4 a ona chudera nemohla mať žiadne frajera z okolia, lebo na každého si jeho mama pamätala niečo z školy. Zvyčajne nelichotivé Je jasné, že také príhody boli aj za inými, len tam o nich nevedela....
Co mam robitaj na cibulu mam taku.....mne sa paci ked je clovek normalny......aj ked je niecim " iny"...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Dáša_
lujza.j
Buchi...ved uz mam.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......
si mi pripomenula jednu známu. Jej mama učila na 1-4 a ona chudera nemohla mať žiadne frajera z okolia, lebo na každého si jeho mama pamätala niečo z školy. Zvyčajne nelichotivé Je jasné, že také príhody boli aj za inými, len tam o nich nevedela....
Co mam robitaj na cibulu mam taku.....mne sa paci ked je clovek normalny......aj ked je niecim " iny"...


A aky je to normalny clovek? To si dobre napisala, ze podla teba. Co je pre teba normalne, pre ineho nemusi. To "ego" co ma, ved to je zamerne pestovane, ale osobne by som s nou nemenila. Zaraba, lebo moze, ale neokrada, zarobi svojim usilim. To jej nikto vziat nemoze, ostatnym tiez.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja pisala ....ked je clovek normalny...cize jeho chovanie nepreskakuje jeho ego....ziadne maniere.....
To co robi je jej volba....

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladimír_Krčméry
Napriklad.....tento pan doktor.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Ja pisala ....ked je clovek normalny...cize jeho chovanie nepreskakuje jeho ego....ziadne maniere.....
To co robi je jej volba....

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladimír_Krčméry
Napriklad.....tento pan doktor.....
Toho poznam osobne, tiez by som mohla napisat
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
np, ja by som povedala, že na tú nedeľnú omšu určite nechodí väčšina tohto národa. Tá je skôr doma a potom v krčme. Len to ti nejak oči nekole. Tam je to v poriadku, že príde z krčmy a zbije ženu? To je skôr pokrytectvo od teba, že si rovno katolíkov vytasil.
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Lebo je jeden z tých katolíkov...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nepredbiehalo ho jeho. ego....mozno ked je medzi "svojimi"....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať