Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
ale no tak nandrolon,, však som aj smajlík dal....


p.s. ja ked som si zaspomínal na vojenčinu, jeden gumený trúd sa ma tu snažil zotrieť, urážal ma a nič z toho neveril )

na ňom sa počas jeho kariéry museli podriadený rehotať )
bjuty..... poznám, poznám..... i ja som poznal jedného majora, ktorý bol dôležitý ako hasičské razítko, ale keď prišlo k vážnejšiemu riešeniu problémov, tak veliteľ pluku len na mňa zavolal a potom mi povedal, aby som to urobil, lebo sa z oného majora zblázni....
Mimochodom, jednalo sa o vagónovanie techniky a nejako sa mu organizácia vymkla spod kontroly. A i keď som mal menšiu hodnosť a funkciu - s podivom, vojaci skôr mňa počúvli, ako jeho (lebo som vedel ako na to).
A len tak na okraj doplním.... môj veliteľ pluku je teraz NGŠ....
Naposledy upravil misoft : 21.12.16 at 17:06
2 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


A jeje..... už dostávame nádielky......
Predčasný Ježiško?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
...a to sme sa bavili "odborne"....
máme mínusky....asi to čítal ))
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vianočný koncert..
IMG_20161221_192037.JPG  
9 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
misoft
...a to sme sa bavili "odborne"....
máme mínusky....asi to čítal ))
Hehehe... a čítali i to o "mojom" majorovi.... asi boli jemu podobní.....
Ale čo už - Komu nie je zhora dané.........
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
nandrolon, jar, misoft, buchac.
Ja len nesmelu otazku mam. Myslite, ze by bolo mozne prestat prznit temu aspon na Vianoce ?
To sa u vas nekupuju darceky, nepecu kolace, neozdobuje stromcek, nechodi sa s detmi, ci vnucatami na vianocne trhy, ci nevykonavaju nejake ine vianocne aktivity ?
Bjuty, Kar88 - Vam dvom sa uz o tom kradnuti aj sniva...
Taiko, zdrz sa tych neokrochanych narazok na prznenie temy a venovaniu sa detom. Tolko casu DENNE a take aktivity s detmi ako mame my, otcovia, ktori pri nich sme aj v noci, ty nedobehnes ani keby si zil 101 rokov. Mas 1 dieta este aj s tym ides na prechadzku na Vianoce a Velku noc.... Inak ti ujdu bezne radosti aj starosti svojho vlastneho dietata. To, co ti uslo doteraz sa uz nikdy nezopakuje. Tvoje slova neberiem na vedomie, lebo su tak fundovane, ako keby som ja zacal radit tesarovi ako sa stavia krov...
Ps: bol som v praci, az teraz sme sa vratilu z nakupov.
Ps2: neviem co je na tom zle, ak si par ludi zaspomina na vojencinu. Dokial sa do debaty nevlozil tvoj privrzenec Jar88 a ty sam, nikto tu debatu neprznil!
Nestastny clovece. Ja som nepisal ani o vojencine ani o detoch, ja som pisal o zlodejoch, starych retardoch, mokrych snoch, duchovnych perlach, ci inych zableskov vasich dusi, co sa vam podarilo vyprodukovat.
Naposledy upravil taiko : 21.12.16 at 23:10
2 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
nandrolon, jar, misoft, buchac.
Ja len nesmelu otazku mam. Myslite, ze by bolo mozne prestat prznit temu aspon na Vianoce ?
To sa u vas nekupuju darceky, nepecu kolace, neozdobuje stromcek, nechodi sa s detmi, ci vnucatami na vianocne trhy, ci nevykonavaju nejake ine vianocne aktivity ?
Taiko, reagoval som na TENTO prispevok !!!
Menej alkoholu a drog, lebo zapieras to, co si pisal !
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
taiko
nandrolon, jar, misoft, buchac.
Ja len nesmelu otazku mam. Myslite, ze by bolo mozne prestat prznit temu aspon na Vianoce ?
To sa u vas nekupuju darceky, nepecu kolace, neozdobuje stromcek, nechodi sa s detmi, ci vnucatami na vianocne trhy, ci nevykonavaju nejake ine vianocne aktivity ?
Taiko, reagoval som na TENTO prispevok !!!
Menej alkoholu a drog, lebo zapieras to, co si pisal !
A zase z cesty Nandrolon.
Taiko tu napísal, že netreba przniť témy. Tu napríklad o tom čo ma potešilo a td.. Vraj aspoň na vianoce.
Čo je na tom nepochopiteľné?
........................
Veď sponínať môžeš aj inde - napríklad, je tu aj nejedna téma nostalgikov.
No a tie odbornosti o lanku, kábliku a vagónovaní, veď tie si môžete preberať aj na pieskovisku a St. bla, bla. Či?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
taiko
nandrolon, jar, misoft, buchac.
Ja len nesmelu otazku mam. Myslite, ze by bolo mozne prestat prznit temu aspon na Vianoce ?
To sa u vas nekupuju darceky, nepecu kolace, neozdobuje stromcek, nechodi sa s detmi, ci vnucatami na vianocne trhy, ci nevykonavaju nejake ine vianocne aktivity ?
Taiko, reagoval som na TENTO prispevok !!!
Menej alkoholu a drog, lebo zapieras to, co si pisal !
A koho že to zaujíma??? :-)))
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
nandrolon, jar, misoft, buchac.
Ja len nesmelu otazku mam. Myslite, ze by bolo mozne prestat prznit temu aspon na Vianoce ?
To sa u vas nekupuju darceky, nepecu kolace, neozdobuje stromcek, nechodi sa s detmi, ci vnucatami na vianocne trhy, ci nevykonavaju nejake ine vianocne aktivity ?
Taiko, reagoval som na TENTO prispevok !!!
Menej alkoholu a drog, lebo zapieras to, co si pisal !
to naozaj nerozumies tomu, ze tam neslo o deti ? Nuz potom asi nema dalsia diskusia vyznam.
Ale nejak si myslim, ze rozumies, len zase nevies kam z konopi, tak sa snazis ako obvykle odvadzat pozornost.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Nestastny clovece. Ja som nepisal ani o vojencine ani o detoch, ja som pisal o zlodejoch, starych retardoch, mokrych snoch, duchovnych perlach, ci inych zableskov vasich dusi, co sa vam podarilo vyprodukovat.
taiko: nič v zlom, ale odporúčal by som ti, aby si si prečítal aj príspevky nielen naše, ale aj tých, ktorých sa zastávaš. A pokiaľ by si si rozobral fakty, porovnal, tak by si potom nepísal sem takéto vyjadrenia a neupravoval/mazal NAŠE príspevky a ICH nechával na pokoji.
Nechcem sa ťa dotknúť, ale v mnohom mi pripomínaš "nášho" precedu - čo sa jemu hodí - je to OK, čo sa nehodí - tak sú tu protislovenské prostitútky....
3 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chaloši...ale uz huš
4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, najvacsi sviatok v roku pre krestanov je Velka noc, nie Vianoce...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

U nás(Na Slovensku) sa pre zahriatie pri teplote okolo nuly podáva čaj s rumom, hriatô, varené vínko, V Mongolsku namerali v týchto dňoch -60, Irkutsk (nie je daleko) sa začali v ňom zahrievať metylovým prípravkom. Čo by sa pilo u nás pri -60?
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď spomínaš alkohol, tak pri prichádzajúcom fronte v Trenčíne údajne vypúšťala Kvasnička (asi dnešný Old Herold) zásoby do Váhu, a celé mesto chodilo s "vedrami" čapovať zadarmo.
Možno niektorý Trenčan potvrdí, pretože sa táto udalosť určite traduje podnes.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Keď spomínaš alkohol, tak pri prichádzajúcom fronte v Trenčíne údajne vypúšťala Kvasnička (asi dnešný Old Herold) zásoby do Váhu, a celé mesto chodilo s "vedrami" čapovať zadarmo.
Možno niektorý Trenčan potvrdí, pretože sa táto udalosť určite traduje podnes.
dobre spravili, lebo by sa fronta na pol roka zastavila ako v Mikuláši
3 0
zoro8877 zoro8877

zoro8877 je offline (nepripojený) zoro8877

Korela, 9.12.2016 som Vám poslal správu. Možete ísť prosím do priečinka súkromná pošta a odpovedať mi na moj dopyt. Velmi pekne Ďakjem
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
Nestastny clovece. Ja som nepisal ani o vojencine ani o detoch, ja som pisal o zlodejoch, starych retardoch, mokrych snoch, duchovnych perlach, ci inych zableskov vasich dusi, co sa vam podarilo vyprodukovat.
taiko: nič v zlom, ale odporúčal by som ti, aby si si prečítal aj príspevky nielen naše, ale aj tých, ktorých sa zastávaš. A pokiaľ by si si rozobral fakty, porovnal, tak by si potom nepísal sem takéto vyjadrenia a neupravoval/mazal NAŠE príspevky a ICH nechával na pokoji.
Nechcem sa ťa dotknúť, ale v mnohom mi pripomínaš "nášho" precedu - čo sa jemu hodí - je to OK, čo sa nehodí - tak sú tu protislovenské prostitútky....
misoft, nikoho som sa nezastaval a nic som nemazal. Keby som chcel mazat, tak mazem a neupozornujem
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm.........
Narkóza odchádza z DVB-T - a vraj im české telky berú sledovanosť. Bodaj by nie..... keď sú takí múdri.
TV Prima - S tebou mě baví svět od 20:15, Narkóza S tebou mě baví svět od 20:30.... je to ich problém, keď si to vyfúknuť nechajú pre tie svoje reklamy.... Tak im treba.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski a to uz ju nebudeme mat?....ci ako včuleky....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať