Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Žabinka...
Možno už bude v platnosti zákon o "riadenej eutanázii"
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Zaujalo.
Demokracie v rozkladu. Miliony amerických dlužníků mají zákaz hlasovat ve volbách
http://www.info.cz/svet/demokracie-v...ach-17039.html
U nás keby to prijali, tak vraj najväčšie množstvo dlžníkov vzniklo v v nebankových pôžičkových spoločnostiach. Majiteľa nebankovky dlžníci voliť nebudú, teda kandidát získa len kladné hlasy a máme predstaviteľa dokonca života ako za socializmu, vtedy sa generálny tajomník volil až do smrti a potom musela prísť Generálna Oprava Režimov Brežneva Andropova Černenka a Ostatných Velikánov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
S tými dôchodcami súhlasím. Dokonca by som im stanovila aj čas u lekára, na nakupovanie a pod. Iba všade zavadzajú, prekážajú, sťažujú pohyb tých, čo odvádzajú dane na ich dôchodky, teda hlavne tým, čo pracovali za totality.

...
Dať ich do jedného tábora s "nakvotovanými" migrantami. Dôchodcom dať vyrátaný dôchodok, migrantom podporu ako v Nemecku. Hneď by bol problém s dôchodcami vyriešený. Dôchodkyne by mali radosť z neskorého sexu a dôchodcov by drblo od infraktu alebo od migrantovho roxoru. upozorňujem že som dôchodca tak to tak chápte
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
"...cas na nakupovanie..."
Kurnajz, s prazdnym vozikom opreti na laktoch sa slimacim tempom motaju v ulickach a zabijaju dlhy cas.
počkaj, počkaj aj tebe keď príde čas vnúčik vystrúha drevené korýtko aj drevenú lyžicu aby si náhodou neroztrepal míšenský porcelán (čiže hlinený glazovaný tanier)
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
No, asi takto, prídem do obchodu s vozíkom, zastanem a poobzerám sa, kde to vlastne som? Vidím známe regály, tak asi obchod. Presuniem sa do prvej uličky, postojím a rozmýšľam, čo som to vlastne chcela kúpiť? Asi niečo na varenie, žeby? Idem ďalej a hľadám, ani neviem, čo. Už viem, papierik, papierik, no ale kde je? Doma na stole. Tak zase zastanem a rozmýšľam, opretá o vozík. Prišla som na to, že asi som išla kúpiť niečo na varenie, tak sa pohnem o kúsok cez uličku ďalej. Potom zase zastanem, opriem sa o vozík a rozmýšľam, čo som to chcela zajtra variť. Premyslím si, že vlastne všetko k zajtrajšiemu obedu mám v špajzi, v mrazničke alebo v chladničke, takže nič nepotrebujem. Prejdem obchod a kúpim si časopis pri pokladni. Prídem domov, spokojná, že som bola medzi ľuďmi, ani ma to veľa nestálo. Večer si idem umyť zuby a hľa, už viem, čo som išla kúpiť, chýba mi Lacalut activ!! Vytlačím na kefku už asi štvrtý krát posledného pol cm pasty, pripravím si do vrecka ďalší lístoček na zajtrajší nákup, strčím ho do kabelky a pevne verím, že zajtra ho už nebudem hľadať.
To s pastou je lepší prípad, horšie je ak ideš trikrát do obchodu kúpiť toaletný papier, a doma po návrate zistíš, že už aj kaufáč robí letáky z lakovaného papiera
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Preto treba nakupovať online. Zoznam si môžeš vytvárať doma aj tri dni, dôkladne skontrolovať, na nič nezabudneš, nezavadziaš, nenaberáš na seba hnusné pohľady od mladých, keď sa už tvoje deti nevedia/nechcú/nemôžu postarať. Doba spred sto rokov sa nevráti späť.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
Ake zaujalo? Otazka znie potesilo alebo rozculilo.
Mne sa ten napad celkom pozdava. Preco by stat mal zabezpecovat prava a sluzby, ak dotycny si neplni povinnosti?
Uz pred 20 rokmi kamarat prehlasil ze volit by mali iba ti, ktori platia dane.
Dochodcom staci medovy motuz o zvyseni penzie, lumpenproletari svoj hlas predaju za cigarety a borovicku.
Ako sa to vezme, zlo je plíživé. Môže sa z toho stať časom aj dvojsečná zbraň. Dnes naženú ľudí do dlžôb, všetko je zneužiteľné.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka
ale, no, nebuďte sarkastickí.. ja už teraz som s deťmi stanovila pravidlá v mojej dôchodcovskej časti života, ak dožijem.. ak to so mnou nebude na vydržanie, tak ma majú niekam zavrieť, kde bude teplo a trochu jedla, a hotovo.. aby som nezavadzala..
Moje decko malo natrur ukazku...ked s babkou margit to bolo uz velmi zle....ked budem vykazovat dane znaky...sup do sanatoria!
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
Ing. Ľubomír Janoška
vicktor
"...cas na nakupovanie..."
Kurnajz, s prazdnym vozikom opreti na laktoch sa slimacim tempom motaju v ulickach a zabijaju dlhy cas.
s prázdnym vozíkom vytočeným kolmo na uličku
Nie vždy len dôchodcovia.
Čo mám ja skúsenosti, tak sú to poväčšinou mladšie ročníky...
Hehehe...a že s akou radosťou im naberiem ten ich vozík...robiac sa, že som ten ich nevidel. Dokonca sa ospravedlním...
Ak sú pindy od dotyčného/ných ? Nuž smola...
1 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
I ty máš podobný štýl? Ja tiež. A najlepšie je, keď "zaparkuje" ten "kamión" uprostred uličky a kolmo a vyberá tovar o uličku ďalej. Vtedy s chuťou ho odtlačím o dve uličky ďalej.
A zásadne sa neospravedlňujem - on má sa správať tak, aby aj ostatní mali možnosť prejsť.
2 8
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Veď áno, väčšina mužov nad určitú vekovú hranicu je mimoriadne protivná.
Čím to len môže byť?...
1 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ako kedy . Najčastejšie takéto chovanie s vozíkmi (reku ja mám pre seba celú uličku) je vidieť u paničiek s 10kg makeupu na fasáde a mobilom prilepeným k uchu, biznismanov v sáčkach a tiež mobilom pri uchu, niekoľkých cezpoľných, turistov a až potom starých dôchodcov - tí totiž ten vozík často používajú aj ako chodiacu pomôcku....

A zabudol som ešte na mimozemšťanov - z planéty Romulus....
1 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Tak sme asi stretli
1 5
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ty si ktorá fajta?
1 3
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nech sa páči, vyber si
2 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dobrý zápas zápas to bol včera, na to že sme hrali deviati proti trinástim. Iba jeden gól nám šupol protivník. Keby sa kapitán posnažil mohlo ich byť viac. Kapitán ako kapitán. No čo už kapitáni aj na vojne boli najväčšia úhroza
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
vicktor
"...cas na nakupovanie..."
Kurnajz, s prazdnym vozikom opreti na laktoch sa slimacim tempom motaju v ulickach a zabijaju dlhy cas.
počkaj, počkaj aj tebe keď príde čas vnúčik vystrúha drevené korýtko aj drevenú lyžicu aby si náhodou neroztrepal míšenský porcelán (čiže hlinený glazovaný tanier)
Nevystrúha... objedná z e-shopu...
3 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...ravdu-nepujde/
Presne o tomto sme tu minule pisali. Som rad, ze ja a misoft a este par dalsich sme mali pravdu. Uvidime, co na to hlavni oponenti Taiko a JarHH :-))
2 7
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Nandrolon
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...ravdu-nepujde/
Presne o tomto sme tu minule pisali. Som rad, ze ja a misoft a este par dalsich sme mali pravdu. Uvidime, co na to hlavni oponenti Taiko a JarHH :-))
Klasika bude.
Jeden bude mudrovať, že on to tak nemyslel, že myslel iné...a nakoniec vysvitne, že on nemyslí vôbec.
Ten druhý nemyslí tiež, aj keď si myslí, že mu to myslí. A potom po vymýšľaní a myslení skončí s mazaním príspevkov iných...čo je jeho posledná prax.

Proste myslitelia.....
2 7
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...ravdu-nepujde/
Presne o tomto sme tu minule pisali. Som rad, ze ja a misoft a este par dalsich sme mali pravdu. Uvidime, co na to hlavni oponenti Taiko a JarHH :-))
No a to ešte majú nové akumulátory, z blata sa vymiesiť nedajú a tie čo sú vyrobené majú nejakú životnosť
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať