Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Radošinci - Jááánošííík ...................
"Moje meno je Uhorčík, Tomáš Uhorčík.... mimochodom, som pravá ruka Ďuriho Jánošíka... my takto spolu chodievame po horách hore a dolu........"
Takže príjemnú zábavu......
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
kukučka
Radošinci - Jááánošííík ...................
"Moje meno je Uhorčík, Tomáš Uhorčík.... mimochodom, som pravá ruka Ďuriho Jánošíka... my takto spolu chodievame po horách hore a dolu........"
Takže príjemnú zábavu......
Nechytaj, prepotíš....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Nechytaj, prepotíš...." - to nie je tvoje, to je ľudové, čo by povedal taký Ľudo?

A Ďuri - si celý špinavý - tu smietka, tu špinka, jaj to je čečinka.....

A na začiatku: starý Jonatán Jánošík vlastným menom Weismann: Prv než mosím ít, ešče mosím ít - sú tam lopúchové listy?
Naposledy upravil misoft : 28.07.18 at 09:11
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
"Nechytaj, prepotíš...." - to nie je tvoje, to je ľudové, čo by povedal taký Ľudo?

A Ďuri - si celý špinavý - tu smietka, tu špinka, jaj to je čečinka.....

A na začiatku: starý Jonatán Jánošík vlastným menom Weismann: Prv než mosím ít, ešče mosím ít - sú tam lopúchové listy?
... a šetriiii....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bola som ti verná s Ďurom, Mišom, Jánom
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Počula som, že najlepšie dôchodkové sporenie sú dobre vychované deti.
7 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Mária27
Počula som, že najlepšie dôchodkové sporenie sú dobre vychované deti.
bingo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Ďuri... minca... aké i?"
"Minca... minca.... napíš GROŠ!"
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

po novom nepatrná hotovosť

Milanko premiéra 1970, ja 1971
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Toto musí nasr..ť každého súdneho človeka. Napohľad milé, sociálne, ... ale ...!
Podľa mňa vyhodené, prejedené, spláchuté, nesystémové... 106 miliónov eur !
https://www.etrend.sk/ekonomika/koho...ozdavania.html
Naposledy upravil jaros5 : 30.07.18 at 11:40
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jaros5
Toto musí nasr..ť každého súdneho človeka. Napohľad milé, sociálne, ... ale ...!
Podľa mňa vyhodené, prejedené, spláchuté, nesystémové... 106 miliónov eur !
https://www.etrend.sk/ekonomika/koho...ozdavania.html
Bonjour ... bienvenue dans notre réalité slovaque.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

37835753_1007513832744639_8511479450901151744_o.jpg  
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jaros5
Toto musí nasr..ť každého súdneho človeka. Napohľad milé, sociálne, ... ale ...!
Podľa mňa vyhodené, prejedené, spláchuté, nesystémové... 106 miliónov eur !
https://www.etrend.sk/ekonomika/koho...ozdavania.html
Podľa teba. Ale nič nové na svete.

„So zákonmi je to podobné ako s párkami. Je lepšie, keď nevidíme, ako sa robia.“

„Ľudia budú lepšie spať, ak nebudú vedieť, ako sa robia pre nich klobásy a politika.“

Otto von Bismarck, včera mal 120 výročia úmrtia, bol jeden z najvýznamnejších politikov 19. storočia a zakladateľ Nemecka, stal sa prvým kancelárom (1871 - 1890) Nemeckej ríše.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
jaros5
Toto musí nasr..ť každého súdneho človeka. Napohľad milé, sociálne, ... ale ...!
Podľa mňa vyhodené, prejedené, spláchuté, nesystémové... 106 miliónov eur !
https://www.etrend.sk/ekonomika/koho...ozdavania.html
Bonjour ... bienvenue dans notre réalité slovaque.
dégueulasse
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
Zabudol si ešte: keby politici a poslanci menej kradli, podvádzali, keby nepaktovali a nekryli podvodníkov, schránkové firmy..... tak by bolo nielen na tie stíhačky, ale aj na nemocnice,školy, dôchodky....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
Zabudol si ešte: keby politici a poslanci menej kradli, podvádzali, keby nepaktovali a nekryli podvodníkov, schránkové firmy..... tak by bolo nielen na tie stíhačky, ale aj na nemocnice,školy, dôchodky....
kohokoľvek koho prichytím pri krádeži na toho podám trestné oznámenie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
pavol54
jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
Zabudol si ešte: keby politici a poslanci menej kradli, podvádzali, keby nepaktovali a nekryli podvodníkov, schránkové firmy..... tak by bolo nielen na tie stíhačky, ale aj na nemocnice,školy, dôchodky....
kohokoľvek koho prichytím pri krádeži na toho podám trestné oznámenie
Hmmmm..... už hovoríš jak Robertko Fiko....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
Zabudol si ešte: keby politici a poslanci menej kradli, podvádzali, keby nepaktovali a nekryli podvodníkov, schránkové firmy..... tak by bolo nielen na tie stíhačky, ale aj na nemocnice,školy, dôchodky....
Kohokoľvek koho prichytím pri krádeži tak naň podám trestné oz
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať