Zavrieť

Porady

Príslušník policajného zboru (podmienky prijatia)

Dobrý deň, mal by som dva dotazy ohladne prijatia za príslušníka PZ a to nasledovné:
1) aké je ombedzenie čo sa týka dioptrických okuliarov. Mám na mysli, že keď nosím okuliare s dioptriami viac ako 0,5 čo je tolerancia u justičnej a štátnej polície, či môžem vykonávať aspoň prácu v kancelárií. A ešte ako je to s kontaktnými šošovkami ? Berie sa to do úvahy alebo nie ?

2)počas prípravy, t.j. 6 mesiacov štúdia, je toto platené, alebo nie ?

Za odpovede vopred každému ďakujem
Usporiadat
Karoltrot Karoltrot

Karoltrot je offline (nepripojený) Karoltrot

je nejake obmedzenie aj pre skoliozu?

dakujem za odpoved
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

asi som naivný,ale je tu niekto z KRPZ Žilina?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Karoltrot
je nejake obmedzenie aj pre skoliozu?
dakujem za odpoved
Záleží od stavu ...
Mám za to to , že na toto odpovie príslušný lekár...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jaro87
asi som naivný,ale je tu niekto z KRPZ Žilina?
...a čo chceš vo svojej naivite ???
0 0
Haban Haban

Haban je offline (nepripojený) Haban

Dobrý deň,
chcem is poslat žiadot do PZ do Trnavy.
Žiadost mam posielat mailom na tuto odresu? http://www.minv.sk/?okresne-riaditelstvo-pz-v-trnave
za odpoveď vopred Ďakujem
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Haban
Dobrý deň,
chcem is poslat žiadot do PZ do Trnavy.
Žiadost mam posielat mailom na tuto odresu? http://www.minv.sk/?okresne-riaditelstvo-pz-v-trnave
za odpoveď vopred Ďakujem
ziadost posielas na krajske alebo okresne riaditelstvo PZ - doporucene, nie emailom
- mozes aj osobne dorucit na prislusnu podatelnu, na jeden vytlacok si das potvrdit prevzatie
2 0
Haban Haban

Haban je offline (nepripojený) Haban

avalik
Haban
Dobrý deň,
chcem is poslat žiadot do PZ do Trnavy.
Žiadost mam posielat mailom na tuto odresu? http://www.minv.sk/?okresne-riaditelstvo-pz-v-trnave
za odpoveď vopred Ďakujem
ziadost posielas na krajske alebo okresne riaditelstvo PZ - doporucene, nie emailom
- mozes aj osobne dorucit na prislusnu podatelnu, na jeden vytlacok si das potvrdit prevzatie
Ďakujem za objasnenie takže to mam poslat na tutu odresu? http://www.minv.sk/?kontakty-krajske...va-pz-v-trnave
Kollárová 31, 917 02 Trnava
a stači iba žiadost poslať životopis a vysvedčenie prinesiem až na pohovor?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Haban
avalik
Haban
Dobrý deň,
chcem is poslat žiadot do PZ do Trnavy.
Žiadost mam posielat mailom na tuto odresu? http://www.minv.sk/?okresne-riaditelstvo-pz-v-trnave
za odpoveď vopred Ďakujem
ziadost posielas na krajske alebo okresne riaditelstvo PZ - doporucene, nie emailom
- mozes aj osobne dorucit na prislusnu podatelnu, na jeden vytlacok si das potvrdit prevzatie
Ďakujem za objasnenie takže to mam poslat na tutu odresu? http://www.minv.sk/?kontakty-krajske...va-pz-v-trnave
Kollárová 31, 917 02 Trnava
a stači iba žiadost poslať životopis a vysvedčenie prinesiem až na pohovor?
adresa je OK
ja by som poslala ziadost + zivotopis ... ale urcite by som si tam najprv zavolala na personalne a dohodla sa s nimi
1 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

No ľudia, ten pohovor k polícii je celkom silná káva Tam sa ozaj hlási hocijaký pacient Citoval by som nejaké výroky, ale o tom to tu neni...Chcete ísť k polícii? Neriešte, že ste si dorábal maturitu, neriešte vôbec to, že sú tam nejaké fyzické testy, ani nemusíte vedieť poriadne gramatiku, veď načo Nad takými vecami sa netrápte, jednoducho si dajte žiadosť, pozvú Vás na pohovor a tam vaša pozícia typu kukláč, detektív, inšpektor a neviem aké sny zhoria ako fakľa
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jaro87
No ľudia, ten pohovor k polícii je celkom silná káva Tam sa ozaj hlási hocijaký pacient Citoval by som nejaké výroky, ale o tom to tu neni...Chcete ísť k polícii? Neriešte, že ste si dorábal maturitu, neriešte vôbec to, že sú tam nejaké fyzické testy, ani nemusíte vedieť poriadne gramatiku, veď načo Nad takými vecami sa netrápte, jednoducho si dajte žiadosť, pozvú Vás na pohovor a tam vaša pozícia typu kukláč, detektív, inšpektor a neviem aké sny zhoria ako fakľa
ó aká to naivita...snáď si si nemyslel, že 30 v mesiaci budeš civilista a hops už 1-vého budeš napr. kukláč
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

počkať, to bolo myslené na tých, čo to tam naozaj hovorili a išli tam s tým mne sa to páčilo keď na konci nám dali papier a napíšte všetci OPP, funkcia : referent inšpektori a hentakí hlava v smútku
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

a dotaz pána vpredu " referent sa píše s D alebo T"....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a potom, že vtipy o polišoch........čo kus to blbec....teda nejaká ta výnimka...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja mám dvoch kamarátov polišov,a sú úplne normálni....alebo že by v Čechách boli iné podmienky na prijatie?
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

"mám zmysel pre spravodlivosť".... "chcem byť kriminalistik"..."mojím snom je byť policajt, preto som si dorábal maturitu"..."moje záľuby: príjemné vystupovanie"..."vyštudovala som sociálnu prácu"....kadekto no a tak som ticho, ešte som nebol na testoch, tam ma vyperú jak handru a spadne mi hrebienok
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

kopretinka
ja mám dvoch kamarátov polišov,a sú úplne normálni....alebo že by v Čechách boli iné podmienky na prijatie?
a tak to bol len pohovor, tam pozvú každého kto si dá žiadosť... veď takým sitom psychologickým vyšetrení, fyzických testov a neviem čoho všetkého nemôže prejsť nejaký dunčo..predsa....či?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
ja mám dvoch kamarátov polišov,a sú úplne normálni....alebo že by v Čechách boli iné podmienky na prijatie?
hej sú iné...znížené....a už nie je výber, ale nábor...nie je záujem, za cca. nejakých do 500e sa nechce riskovať život, nikdy nevieš do akej situácie sa dostaneš aj ked sme na SK....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

od kedy policajti zarábajú do 500e ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
od kedy policajti zarábajú do 500e ?
a čo si myslíš koľko?...ked nastúpi po škole/policajnej/...ja myslím obyčajných pešiakov ....ktorý sú v 1-2-jke triede....to len novinári vedia tliachať aké platy majú poliši, len zabudnú napísať ktorí....
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

kopretinka
od kedy policajti zarábajú do 500e ?
policajt má nástupný 540 € + príplatky, čosi spomínali, že 160 €, čiže 700...v hrubom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať