Zavrieť

Porady

Príslušník policajného zboru (podmienky prijatia)

Dobrý deň, mal by som dva dotazy ohladne prijatia za príslušníka PZ a to nasledovné:
1) aké je ombedzenie čo sa týka dioptrických okuliarov. Mám na mysli, že keď nosím okuliare s dioptriami viac ako 0,5 čo je tolerancia u justičnej a štátnej polície, či môžem vykonávať aspoň prácu v kancelárií. A ešte ako je to s kontaktnými šošovkami ? Berie sa to do úvahy alebo nie ?

2)počas prípravy, t.j. 6 mesiacov štúdia, je toto platené, alebo nie ?

Za odpovede vopred každému ďakujem
Usporiadat
Zlatica Solčánová Zlatica Solčánová
diki Pato , ale už to viem , lebo Zuza a Vivana už napísali. Zlatka.
0 0
viviana123 viviana123

viviana123 je offline (nepripojený) viviana123

od júla do januára neni sú skúšky
0 0
lucy86 lucy86

lucy86 je offline (nepripojený) lucy86

A to aj pre Košice plati,že su posledne skúšky 4.juna??
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lucy86 Pozri príspevok
A to aj pre Košice plati,že su posledne skúšky 4.juna??
http://www.minv.sk/?sospzke
1 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Koľko trvá policajný výcvik, resp. to štúdium v Pezinku pre absolventa vysokej školy, viete to niekto presne? Tri mesiace alebo šesť mesiacov?
0 0
lucy86 lucy86

lucy86 je offline (nepripojený) lucy86

Ahojte, som tu opat, teraz som si precitala na jednom fore, ze aj vyska postavy sa hodnoti, a minimalna vyska je 165cm, je to pravda?
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

deha Pozri príspevok
Koľko trvá policajný výcvik, resp. to štúdium v Pezinku pre absolventa vysokej školy, viete to niekto presne? Tri mesiace alebo šesť mesiacov?
To by aj mňa celkom zaujímalo.Viem,že stredoškoláci to majú 6 mesiacov + 2 mesiace prax, napr. budú chodiť s poštárskym autom
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

A podľa toho čo vidím, a ak to je aj pravda a dostanú sa na nejaké miesta totálni dementi,u ktorých celé okolie neverí, že spravili psychotesty - ledva spravená ZŠ, vybavená SŠ a miesto v PZ, tak u mňa celý zbor klesol na hodnotu 0,0000000000000000000000000000001 a je to jedna veľká banda idiotov. Česť výnimkám
0 0
pavol36 pavol36

pavol36 je offline (nepripojený) pavol36

Jaro, a prečo sa teda k tej bande dementných idiotov tak hrabeš? ...Inak, s tým poštárksym autom si ma dobre pobavil, tak fajn som sa už dlho nesmial )) To si prosím ťa kde počul? ...aj ja chcem chodiť na poštárskom )
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

pavol36 Pozri príspevok
Jaro, a prečo sa teda k tej bande dementných idiotov tak hrabeš? ...Inak, s tým poštárksym autom si ma dobre pobavil, tak fajn som sa už dlho nesmial )) To si prosím ťa kde počul? ...aj ja chcem chodiť na poštárskom )
To si zasa neberte nejako osobne, len ma štve, že keď človek nemá známosti, tak si môže pískať a skôr sa tam dostane ten hlúpy, čo tie známosti má. A sused to robil,vravel , že poštára, na neho aj narážam v tom príspevku hore
0 0
Mirka26 Mirka26

Mirka26 je offline (nepripojený) Mirka26

Tak vazeni ja som z Pk a idem do skoly od jula do Kosic, no co Vam poviem, ziadna logika. co uz. Ale dufam, ze v Ke nie je taka buzeracia ako v PK.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

jaro87 Pozri príspevok
A podľa toho čo vidím, a ak to je aj pravda a dostanú sa na nejaké miesta totálni dementi,u ktorých celé okolie neverí, že spravili psychotesty - ledva spravená ZŠ, vybavená SŠ a miesto v PZ, tak u mňa celý zbor klesol na hodnotu 0,0000000000000000000000000000001 a je to jedna veľká banda idiotov. Česť výnimkám
Jarko a Ty si sa k tomuto vysokému číslu ako dopracoval? To si si chcel šplhnúť? Lebo ja ako čítam niektoré babenky, tak si neviem predstaviť, ako by sme sa my dve dohodli na spísaní zápisnice o mojom výsluchu. Gramatika na dovolenka a v štylizácii by mohla byť moja vnučka ich lektorkou.
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

Prečo šplhnúť? Ani to číslo neviem po sebe prečítať Veď dobre, možno to bolo kapánek z cesty, no a čo. Ja si tie známosti tiež nájdem , čo iné mi ostáva. Možno môj bratranec z trinásteho kolena robí na oddelení a čosi sa bude dať. Ak sa tam dostanem,dám tu návod ako sa mi to podarilo
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

Mirka26 Pozri príspevok
Tak vazeni ja som z Pk a idem do skoly od jula do Kosic, no co Vam poviem, ziadna logika. co uz. Ale dufam, ze v Ke nie je taka buzeracia ako v PK.
Koľko trval ten proces od podania žiadosti až po čas, keď si sa dozvedela, že ideš na výcvik? Bude mi stačiť pol roka?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

jaro87 Pozri príspevok
Prečo šplhnúť? Ani to číslo neviem po sebe prečítať Veď dobre, možno to bolo kapánek z cesty, no a čo. Ja si tie známosti tiež nájdem , čo iné mi ostáva. Možno môj bratranec z trinásteho kolena robí na oddelení a čosi sa bude dať. Ak sa tam dostanem,dám tu návod ako sa mi to podarilo
Ja Ti veľmi budem držať palce, aby si sa tam pretlačil. Spravodlivé síce to nebude nikdaj, ale s Tebou aspoň veselé.......
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

Pikoška Pozri príspevok
Ja Ti veľmi budem držať palce, aby si sa tam pretlačil. Spravodlivé síce to nebude nikdaj, ale s Tebou aspoň veselé.......
Pohladila si moje ego, dííík V septembri idem na dopravný inšpektorát sa povtierať kvôli diplomke,som zvedavý čo to tam budú mať za bordel
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jaro87 Pozri príspevok
Pohladila si moje ego, dííík V septembri idem na dopravný inšpektorát sa povtierať kvôli diplomke,som zvedavý čo to tam budú mať za bordel
..nesranduj...

...že zavolám mjr. Mgr. Janku XYZ ?????
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

buchač Pozri príspevok
..nesranduj...

...že zavolám mjr. Mgr. Janku XYZ ?????
Zavolaj , a odrazu jej môžeš odkázať nech mi pošle nejaké nehodové úseky v okrese čadca aj s počtami nehôd, počet usmrtených, ťažko a ľahko zranených, príčiny nehody,či to bolo nákladné auto, osobné,čas nehôd,vek šoféra,nehody cyklistov, chodcov,stačí od r. 2008 a ak by boli nejaké fotečky bol by som rád,nejaké štatistiky pekné , dĺžky ciest všetkých tried v okrese, nech sa mam s čím hrať, zabudol som na niečo?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jaro87 Pozri príspevok
Zavolaj , a odrazu jej môžeš odkázať nech mi pošle nejaké nehodové úseky v okrese čadca aj s počtami nehôd, počet usmrtených, ťažko a ľahko zranených, príčiny nehody,či to bolo nákladné auto, osobné,čas nehôd,vek šoféra,nehody cyklistov, chodcov,stačí od r. 2008 a ak by boli nejaké fotečky bol by som rád,nejaké štatistiky pekné , dĺžky ciest všetkých tried v okrese, nech sa mam s čím hrať, zabudol som na niečo?
http://www.minv.sk/?krajske-riaditelstvo-pz-v-ziline
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

A to ste dali odkaz už na tých novo menovaných šéfov, alebo to sú ešte tí pôvodní?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať