Zavrieť

Porady

Príslušník policajného zboru (podmienky prijatia)

Dobrý deň, mal by som dva dotazy ohladne prijatia za príslušníka PZ a to nasledovné:
1) aké je ombedzenie čo sa týka dioptrických okuliarov. Mám na mysli, že keď nosím okuliare s dioptriami viac ako 0,5 čo je tolerancia u justičnej a štátnej polície, či môžem vykonávať aspoň prácu v kancelárií. A ešte ako je to s kontaktnými šošovkami ? Berie sa to do úvahy alebo nie ?

2)počas prípravy, t.j. 6 mesiacov štúdia, je toto platené, alebo nie ?

Za odpovede vopred každému ďakujem
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tak prečo sa tam tak hrnú?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
od kedy policajti zarábajú do 500e ?
...dávno ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
tak prečo sa tam tak hrnú?
tak lepšie asi ako na pracáku...prošku poslúžia a ked zistia, že o čo to je idú het...
1. 536,50
2. 569,50
3. 606
4. 646
5. 695,50
6. 762
7. 802
8. 841,50
9. 881,50
plus príplatky
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

napíšte mi tu nejakú motivačnú myšlienku, nech vidím ružovejšie budúcnosť v PZ
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jaro87
napíšte mi tu nejakú motivačnú myšlienku, nech vidím ružovejšie budúcnosť v PZ
...ak potrebuješ motiváciu , tak radšej nechoď k polícii .....

Sorry ( budem otvorený ) , no nie všetci sa na toto povolanie hodia a šli k polišom kvôli rôznym výhodám ....

Ale dementov je medzi nimi dostatok , takže máš ešte aj tú voľbu z dvoch možností výberu...
Nespomínam ani , že ozbrojené zložky nie sú holubník ...podpíšeš a odkrútiš nejaký ten piatok pod velením nejakého iniciatívneho a máš smolu ...
Naposledy upravil buchač : 30.06.13 at 10:12
1 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

vieš , lebo tu len čítam, že prečo NIE k polícii, málo zarobia, sú to hlupáci, ťažké sa dostať atď..nespomínam si, že prečo ÁNO, asi tu ani nebolo také niečo spomenuté... len zabudni, zabudni, zabudni.... pritom sa policajti zle nemajú,ale nikto sa tu nepochváli a iniciatívny... v hlave mám X nápadov čo by sa dalo zlepšiť v doprave u nás v meste, podľa mňa dôležité veci...keby som to chcel zlepšiť, bol by som preto iniciatívny blbec? a dementi - mne stačil naozaj ten pohovor, nechcem aby to vyznelo, že niekoho odsudzujem alebo ponižujem,ale tam z človeka sršala debilita, na prvý pohľad bolo jasné, že on asi nie....alebo práve takí áno?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jaro87
v a iniciatívny...
Na tú iniciatívu som narážal v zmysle starého vojenského príslovia :

" Jeden iniciatívny blbec je horší , ako rota záškodníkov !!! "
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jaro87
vieš , lebo tu len čítam, že prečo NIE k polícii, málo zarobia, sú to hlupáci, ťažké sa dostať atď..nespomínam si, že prečo ÁNO, asi tu ani nebolo také niečo spomenuté... len zabudni, zabudni, zabudni.... pritom sa policajti zle nemajú,ale nikto sa tu nepochváli a iniciatívny... v hlave mám X nápadov čo by sa dalo zlepšiť v doprave u nás v meste, podľa mňa dôležité veci...keby som to chcel zlepšiť, bol by som preto iniciatívny blbec? a dementi - mne stačil naozaj ten pohovor, nechcem aby to vyznelo, že niekoho odsudzujem alebo ponižujem,ale tam z človeka sršala debilita, na prvý pohľad bolo jasné, že on asi nie....alebo práve takí áno?
..toto je všetko pekné čo by si chcel, ale rýchlo nato zabudni.....realita je sakra iná.....a, že sa majú dobre ktorí?funkcionári, alebo obyčajný pešiaci, ktorí robia na ich odmeny...a tí ktorí sa majú dobre.....žijú určite iba z výplaty?...
0 0
Jurry Jurry

Jurry je offline (nepripojený) Jurry

no hlavnou podmienkou je mať tam rodinu
1 0
MichaelaMilan MichaelaMilan

MichaelaMilan je offline (nepripojený) MichaelaMilan

Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

MichaelaMilan
Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
šanca je vždy nejaká...napr. viem, že KR PZ Ba nechce...a to ani z Akadémiou PZ....
čo ťa vedie ísť k polícii?
0 0
MichaelaMilan MichaelaMilan

MichaelaMilan je offline (nepripojený) MichaelaMilan

[QUOTE="lujza.j"]
MichaelaMilan
Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
šanca je vždy nejaká...napr. viem, že KR PZ Ba nechce...a to ani z Akadémiou PZ....
čo ťa vedie ísť k polícii?[/QUOTE
Hm....... a aj vieš prečo?
K PZ ma vedie niekoľko vecí........odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE="MichaelaMilan"]
lujza.j
MichaelaMilan
Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
šanca je vždy nejaká...napr. viem, že KR PZ Ba nechce...a to ani z Akadémiou PZ....
čo ťa vedie ísť k polícii?[/QUOTE
Hm....... a aj vieš prečo?
K PZ ma vedie niekoľko vecí........odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....
0 0
MichaelaMilan MichaelaMilan

MichaelaMilan je offline (nepripojený) MichaelaMilan

[QUOTE="lujza.j"]
MichaelaMilan
lujza.j
MichaelaMilan
Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
šanca je vždy nejaká...napr. viem, že KR PZ Ba nechce...a to ani z Akadémiou PZ....
čo ťa vedie ísť k polícii?[/QUOTE
Hm....... a aj vieš prečo?
K PZ ma vedie niekoľko vecí........odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....
no na plate mi nezáleží, aj keď je prevda, že než som išla na materskú tak som mala aj okolo 800€ v čistom, ale nechcem ísť niekam len kvoli platu .......a kde má vlastne dnes človek nejaké istoty????? Myslím že nikde :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE="MichaelaMilan"]
lujza.j
MichaelaMilan
lujza.j
MichaelaMilan
Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
šanca je vždy nejaká...napr. viem, že KR PZ Ba nechce...a to ani z Akadémiou PZ....
čo ťa vedie ísť k polícii?[/QUOTE
Hm....... a aj vieš prečo?
K PZ ma vedie niekoľko vecí........odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....
no na plate mi nezáleží, aj keď je prevda, že než som išla na materskú tak som mala aj okolo 800€ v čistom, ale nechcem ísť niekam len kvoli platu .......a kde má vlastne dnes človek nejaké istoty????? Myslím že nikde :-)
Hmm...na plate nezalezi....je to aj o inom....vstupis do PZ ...ak,uvidis casom......nesplnene iluzie,"vytriezvenie" a po par rokoch tra-dá....ako kopec inych.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MichaelaMilan
lujza.j
čo ťa vedie ísť k polícii?
...odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....[/QUOTE]
no na plate mi nezáleží, aj keď je prevda, že než som išla na materskú tak som mala aj okolo 800€ v čistom, ale nechcem ísť niekam len kvoli platu .......a kde má vlastne dnes človek nejaké istoty????? Myslím že nikde :-)[/QUOTE]
By ma zaujímalo , že či matka bude brázdiť ulice , alebo sa mieni do kanclu zašiť ...

Kvôli platu nie , tak ostáva už len to jediné ... žeby kvôli tomu známemu heslu ???

" Pomáhať a chrániť " ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
MichaelaMilan
lujza.j
čo ťa vedie ísť k polícii?
...odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....
no na plate mi nezáleží, aj keď je prevda, že než som išla na materskú tak som mala aj okolo 800€ v čistom, ale nechcem ísť niekam len kvoli platu .......a kde má vlastne dnes človek nejaké istoty????? Myslím že nikde :-)[/QUOTE]
By ma zaujímalo , že či matka bude brázdiť ulice , alebo sa mieni do kanclu zašiť ...

Kvôli platu nie , tak ostáva už len to jediné ... žeby kvôli tomu známemu heslu ???

" Pomáhať a chrániť " ...[/QUOTE]
...v " pentagone" fetosov a na ul. Svornosti,alebo pri slovnafte....fesandy...nahaňat....fujky....fujky...
0 0
MichaelaMilan MichaelaMilan

MichaelaMilan je offline (nepripojený) MichaelaMilan

buchač
MichaelaMilan
lujza.j
čo ťa vedie ísť k polícii?
...odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....
no na plate mi nezáleží, aj keď je prevda, že než som išla na materskú tak som mala aj okolo 800€ v čistom, ale nechcem ísť niekam len kvoli platu .......a kde má vlastne dnes človek nejaké istoty????? Myslím že nikde :-)[/QUOTE]
By ma zaujímalo , že či matka bude brázdiť ulice , alebo sa mieni do kanclu zašiť ...

Kvôli platu nie , tak ostáva už len to jediné ... žeby kvôli tomu známemu heslu ???

" Pomáhať a chrániť " ...[/QUOTE]

no poviem to asi takto: neprišla som sem nepodstatný ľuďom vysvetľovať (bez urážky) prečo sa chcem/nechcem stať členom PZ. Moja otázka znela, že aké majú šance ženy.........to je všetko :-)
0 0
MichaelaMilan MichaelaMilan

MichaelaMilan je offline (nepripojený) MichaelaMilan

[QUOTE="lujza.j"]
MichaelaMilan
lujza.j
MichaelaMilan
lujza.j
MichaelaMilan
Prosím vás, viete mi povedať aké majú šance dostať sa do PZ ženy????? vopred ďakujem za odpoveď.
šanca je vždy nejaká...napr. viem, že KR PZ Ba nechce...a to ani z Akadémiou PZ....
čo ťa vedie ísť k polícii?[/QUOTE
Hm....... a aj vieš prečo?
K PZ ma vedie niekoľko vecí........odvtedy čo som sa stala matkou sa pozerám na veľa vecí úplne inak
....platové podmienky nič moc....zmenili sa aj socialne istoty ....
no na plate mi nezáleží, aj keď je prevda, že než som išla na materskú tak som mala aj okolo 800€ v čistom, ale nechcem ísť niekam len kvoli platu .......a kde má vlastne dnes človek nejaké istoty????? Myslím že nikde :-)
Hmm...na plate nezalezi....je to aj o inom....vstupis do PZ ...ak,uvidis casom......nesplnene iluzie,"vytriezvenie" a po par rokoch tra-dá....ako kopec inych.....
Hm...... jedna zásadná otázka: píšeš z vlastnej skúsennosti??? či len domnienky, či z rečí známych/ rodiny?????
0 0
jaro87 jaro87

jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

no, takže žiadosť zamietnutá, celkom rýchlo ma vybavili ďalšiu žiadosť si môžem poslať ihneď alebo mám čakať? vie niekto?Vďaka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať