Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zita5 Pozri príspevok
Obed nealkoholické pivo ...večera nealkoholické pivo
Nepoviem, keby na obed nealkoholické, na večeru alkoholické ... takto to vyzerá na dietu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety Pozri príspevok
Zituš to čo má znamenať?
Majka to len také menšie harašenie z tepla .Takto by som si to asi predstavovala , keby som nemusela variť

Inak som dnes robila ryžu a kuracie prsia na karí korení a kopec rôznej zeleniny k tomu , dokonca si dali na mäsko aj tatársku omáčku.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5 Pozri príspevok
Majka to len také menšie harašenie z tepla .Takto by som si to asi predstavovala , keby som nemusela variť

Inak som dnes robila ryžu a kuracie prsia na karí korení a kopec rôznej zeleniny k tomu , dokonca si dali na mäsko aj tatársku omáčku.
No fidíš, nie je to s Tebou až také zlé. Už som sa bála.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tekvicova polievka a langose. Pre vnuka strapacky so slaninkou.
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tweety Pozri príspevok
Vnúčik vie, čo je dobré, veru vie, lebo lángoš nie je to najsprávnejšie jedlo v tých horúčavách.
...on vobec kysnute jedla nema rad..on je viac masovy a fajnovy..

..no mne sa zachutili, a dobre, ze som ich tak malo spravila, lebo skoro vsetky su na tanieri, asik pojdu do mraznicky..to som kvoli synovi, lebo v cudzine take neje..
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Zajtra nové zemiačky s tvarohom, opraženou cibuľkou a acidkom, v sobotu falošná kuracia polievka, z pol cukiny cukinová čína s ryžou, z druhej polovičky cukinové oči so zemiakmi a kapustovo-mrkvový šalát, v nedeľu kuracie rezne v rume, ryža a hlávkový šalát.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Baklažánové fašírky hotové,( robila som len na skúšku z jedného veľkého ) nové zemiačiky s masielkom a pretržlenovou vňaťou tiež a uhorkový šalátik k tomu. Musím si neskromne priznať, že sa vydarili.
5 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zemiaková polievka na kyslo, srbské plece, dusená ryža
4 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
Parené buchty plnené jahodovým lekvárom a orechovou posýpkou. Bez polievky.
6 0
luluba luluba

luluba je offline (nepripojený) luluba

Zapekaná cuketa s makarónami, syrom, paradajkami a bielym jogurtom..
Mala som obavu ako to dopadne, ale bolo to veľmi dobré :-)
3 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Dnes bolo lečo, celkom dobre padlo v tej horúčave. Teraz ešte kafíčko a veget.
5 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Deganova Pozri príspevok
Zajtra nové zemiačky s tvarohom, opraženou cibuľkou a acidkom, v sobotu falošná kuracia polievka, z pol cukiny cukinová čína s ryžou, z druhej polovičky cukinové oči so zemiakmi a kapustovo-mrkvový šalát, v nedeľu kuracie rezne v rume, ryža a hlávkový šalát.
Čo to ..... koho oči budeš variť so zemiakmi ?
1 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

hubatá Pozri príspevok
Čo to ..... koho oči budeš variť so zemiakmi ?
Mám v opatere neter a tá mi kázala urobiť cukinové oči. Je to vlastne cukina zbavená dužiny, kolieska sa klasicky obalia v trojobale. Pri vyprážaní sa do dierky vloží lyžička na cibuľke orestovaných šampiňónov, zalejú sa 2 PL (alebo viac, záleží aká je dierka) rozmiešaného vajíčka a po stuhnutí sa vypražia z druhej strany.
5 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Deganova Pozri príspevok
Mám v opatere neter a tá mi kázala urobiť cukinové oči. Je to vlastne cukina zbavená dužiny, kolieska sa klasicky obalia v trojobale. Pri vyprážaní sa do dierky vloží lyžička na cibuľke orestovaných šampiňónov, zalejú sa 2 PL (alebo viac, záleží aká je dierka) rozmiešaného vajíčka a po stuhnutí sa vypražia z druhej strany.
no teda, to môže nielen chutiť, ale aj vyzerať zaujímavo
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Preto ten názov, lebo ona si ho odvodila od volských očí
0 0
m.hladky m.hladky

m.hladky je offline (nepripojený) m.hladky

Trolilinku sa ochladilo, tak pečené zemiaky s kefírom,

aby sme nedostali šok z toho ochladenia!
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

u nás má dnes sólo cuketa

Placky a nakoľko synátorovi zjavne zachutili, tak som rýchlo ešte dorobila restovanú cuketu s chlebom

Na zajtra chystám okrem iného cuketu s baklažanom, paprikou a paradajkou pečené v rúre
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Plnená paprika, knedľa. Navarila som veľký hrnčisko aj na zajtra, lebo to ľúbime. Zajtra urobím iba za liter polievky.
7 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Vo štvrtok som robila pšenovník,

V piatok sme mali na obed palacinky so zmrzlinou, na večeru špenátový závin

Dnes obložené zemiaky, zajtra sa uvidí, čo svokra navarí alebo či pôjdeme domov...
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som dojedla kelovú polievku a spravila som si placky z hokaida a patizónu. K plackám som mala zeleninový šalát z rajčín, papriky, cibuľky, uhorky.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať