Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Včera na chate, chatičke, hov.-bravčový guláš so zemiakmi a haluškami, dnes doma pórová polievka, hov. varené, kôprovka a zemiačky. A za obedom hurá na chatu, chatičku.
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas polievka z morcacieho krku a pecene bravcove plecko s kysnutou domacou knedlou a kapustou
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

dnes hlavne obľúbený rodinný kakaovo-lekvárový koláčik a zmrzlina
lebo nech už hokejové finále dopadne akokoľvek, aj tak sme majstri a oslávime to ... lebo keby mi niekto na začiatku šampionátu povedal, že budeme hrať finále, pozerala by som na neho, či práve priletel z Marsu ...
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
U nás sa furt dookola striedajú tieto polievky: slížiková klasika (hovädzia alebo kuracia), rajčinová, cesnačka, šošovicová, fazuľová, zemiaková, hríbová, hlivová a hrachová. Takže dnes cesnačka, lebo si môžeme dovoliť smrdieť a idem vypražiť kuracie rezne, k tomu budú varené zemiaky a uhorkový šalát s cesnakom (nech už ten smrad stojí za to)... a potom si aj my dáme zmrzku.
7 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Aj u nás kuracia slížiková polievka ä. Rezne v haruli, zemiaková kaša a paradajkový šalát(ten máme najradšej). Ako zákusok robím len rebarborový kompót
4 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

polievka z baraniny, a baraní guláš , pridala som aj pol piva ako dávam do kotlíkového vonku vareného.
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka bravčovo-slepačia, kuracie na mexický sposob, ryža. Po obede tvarohovo-jahodová nepečená torta.
1 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Zupa koperkowa a domace bryndzove pirohy. Citim sa ako pyton, co zozral jelena a teraz to bude dva dni travit.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

steak z hovädzej sviečkovice + sterilizovaná uhorka, dám asi aj na večeru. moje decko to už včera odmietlo , že jej také mäso nič nehovorí a pritom to je aká nenormálna bašta...
1 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

od vcera kuracia polievka s rezancami , plnené kuracie nožky , zemiaková kaša, uhorkový šalát a kysnutý makovník.
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

od vcera kuracia polievka s rezancami , plnené kuracie nožky , zemiaková kaša, uhorkový šalát a kysnutý makovník.
2 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

rizoto
2 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Talianska fazuľová polievka, jablková žemľovka
2 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Wieneschnitzel pri Stefansdome za 7,50€.No nechodte za tu cenu na obed

Naposledy upravil podhygmin:-) : 21.05.12 at 10:49
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zemiakove rezne http://www.svetreceptov.estranky.sk/...ove-rezne.html
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

karfíolová polievka a francúzske zemiaky a ja na diete
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Sladka fazulova polievka a cuketove placky.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Opekané čínske rezance s kuracím mäsom.
2 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

včera zemiaková kaša a zapekaná brokolica so syrom a smotanou, trochu ostalo aj na dnes, tak dnes len uvarím zopár zemiakov a upečiem ich s rascou na plechu s acidkom , alebo pivom?
2 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
V utorok: brokolicová polievka, údené mäso, hrachová kaša, chlieb.
(na dvoch obrázkoch je obed z pondelka - žemľovka)
21052012194 2.jpg  
22052012195 2.jpg  
21052012193 2.jpg  
1/1
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať